Lek.

Justyna Wykręt

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Park MedicalUsługa: leczenie nadpotliwości

  Bardzo polecam wizytę u pani doktor! To już mój drugi zabieg na nadpotliwość, wykonanie bardzo profesjonalne a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Pani doktor przesympatyczna ;)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem specjalistą dermatologiem i wenerologiem, członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Studiowałam na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W latach 2012-2017 pracowałam na Oddziale Dermatologicznym w Cieszynie, gdzie nabywałam doświadczenia w leczeniu chorób dermatologicznych, wenerologicznych i zakaźnych, a w Instytucie Anti-aging w Bielsku-Białej swoją wiedzę i umiejętności pogłębiłam o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii, które również wykonuję.
   W swojej pracy zajmuję się leczeniem chorób dermatologicznych dzieci i dorosłych. Od kilku lat również wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie wykorzystując swoją wiedzę i umiejętności, które ciągle pogłębiam na kursach i szkoleniach.

  Specjalizacje

  • Dermatologia i wenerologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Park MedicalUsługa: leczenie nadpotliwości

   Bardzo polecam wizytę u pani doktor! To już mój drugi zabieg na nadpotliwość, wykonanie bardzo profesjonalne a efekty utrzymują się przez kilka miesięcy. Pani doktor przesympatyczna ;)

  • J

   Podziwiam Panią doktor Justynę Wykręt za wiedzę i trawność postawione diagnozy w leczeniu pacjętów. Za jej cierpliwość i wysłuchaniu chorego człowieka. Dla mnie to i Anioł i Lekarz z Prawdziwego Zdarzenia i z Powołania która ze Swoją Wiedzą czyni cuda dla chorego człowieka. Polecam Panią Doktor Wszystkim którzy chcą być uzdrowienia i wyleczenia..... Dziękuję pacjęt wyleczony Jan.O

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Podczas wizyty bardzo profesjonalna, odpowiedziała na wszystkie moje wątpliwości dotyczące znamion i udzieliła ważnych informacji. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i wzbudza zaufanie.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: trądzik u nastolatka

   Właśnie tak powinny wyglądać nasze kontakty ze służbą zdrowia! Czujesz, że lekarz chce Ci pomóc i jesteś dla niego ważny! Profesjonalna i bardzo miła pani doktor. Skutecznie wyleczyła mojego nastolatka z paskudnego trądziku. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu dotarliśmy do końca terapii a jej efekty cieszą do dziś. Zero trądziku!!! Dziękujemy pani Doktor!

  • Lokalizacja: Park MedicalUsługa: konsultacje dermatologiczne

   Bardzo polecam. Miałam bardzo trudny trądzik w leczeniu w postaci mieszanej (trądzik pospolity+trądzik różowaty). Leczenie okazało się bardzo skuteczne. Poszło szybko i sprawnie leczenie mojej cery. Byłam u wielu dermatologów i żaden nie dał rady. Po leczeniu u pani doktor poprawa po miesiącu stosowania leków była przeogromna. A teraz cieszę się piękną cerą.
   Najlepsza dermatolog w Cieszynie u jakiej byłam.
   Dziękuję i pozdrawiam!!! :)

  • K
   Lokalizacja: Park Medical

   To była moja pierwsza wizyta u doktor Wykręt. Pani doktor odpowiadała bardzo konkretnie na wszystkie zadane przeze mnie pytania. Wizyta przebiegała sprawnie, w miłej atmosferze, a podejście do pacjenta było naprawdę bardzo profesjonalne.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Potrafi wysłuchać czego pacjent oczekuje dodaje swoją konstruktywną i rzeczową opinię.Korzystałam z zabiegów medycyny estetycznej ,jestem bardzo bardzo zadowolona.Zawsze miło, sympatycznie ,punktualnie .Polecam w 100%.

  • Dobra diagnoza i bardzo skuteczne leczenie. Bardzo mila i sympatyczna Pani doktor...Szczerze polecam :D

  • K

   Bardzo mila Pani doktor. Skutecznie wyleczyła mi trądzik, z którym walczyło już wielu lekarzy. Polecam w 100 procentach