Adresy (2)

Pniewska 37 , Jeżyce , Poznań
Praktyka Stomatologiczna M&M

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach
ul.Grunwaldzka 226 c, Grunwald , Poznań
Poradnia Stomatologiczna Dentes

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany

U Pani Doktor leczę zęby od kilku lat. Pracuje bardzo dokładnie, NIGDY nie zdarzyło się, aby wypełnienie ukruszyło się czy rozszczelniło, nigdy nie musiałam robić poprawek. Leczenie kanałowe wzorowe! Rzeczowo i zrozumiale tłumaczy. Profesjonalne podejście do pacjenta, atmosfera zachęcająca do kolejnej wizyty! POLECAM! DOKTOR JUSTYNA JEST NAJLEPSZA!


A

Polecam bardzo, zwłaszcza jeśli chodzi o leczenie dzieci. Niesamowite podejście do dzieci , delikatna i cierpliwa , wszystko wytłumaczyła mojemu dziecku, co będzie robione i przede wszystkim nic na siłę. Na początku była wizyta adaptacyjna, żeby dziecko oswoiło się z gabinetem i dentystą , i tak małymi kroczkami udało się wyleczyć ząbki a moje dziecko nie ma traumy. Wcześniej żaden stomatolog nie potrafił skłonić mojego dziecka do otwarcia buzi,a co dopiero do leczenia, zawsze kończyło się płaczem. Teraz idzie do pani Justyny bez strachu i ja tez jestem spokojna, bo wiem że trafiliśmy w dobre ręce.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u pani doktor od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, sympatyczna, delikatna, leczy bezboleśnie i dokładnie. Wyleczyła mi ząb kanałowo, który był martwy ale ciągle pobolewał, od tamtej pory wszystkie dolegliwości minęły.
Bardzo polecam !!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie