Justyna Waś

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

52 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
438 odwiedzin w ciągu 30 dni

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Dyplom terapeuty i uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: wizyta pakietowa

  Zaangażowana , pełna życzliwości, empatii i zrozumienia. Doskonale wiem jak prowadzić sesje i jakie tematy poruszać w danej chwili. Terapia pozwoliła mi na poznać chorobę od podszewki i umieć sobie z nią radzić . Bardzo polecam terapię u pani Justyny

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: konsultacja psychologiczna

  Jak dla mnie najlepsza psycholożka jeśli chodzi o leczenie zaburzeń lękowych, napadów paniki, natrectw. Wcześniejsza terapia mi pomagała ale dopiero przy Pani Justynie poczułam wielkie zmiany . pani psycholog dużo czasu poświęciła na naukę radzenia sobie z lękami, oswajanie ich i stawianie czoła własnym obawom. Podejście do drugiego człowieka, wiedzą, kompetencje i zaangażowanie to wszystko jest na ogromny plus. Nie żałuję ani złotówki wydanej na własne leczenie. Bardzo bardzo dziękuję Pani Justyno.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Wiztyta otworzyla mi umysl na to co sie aktualnie dzieje w moim zyciu i w jaki sposb moge sobie radzic z trudnosciami. Nie liczylam, ze az tak mi pomoze . Na pewno jeszcze sie umowie bo pani psycholog wzbudzila moje zaufanie i okazala sie byc mila i pomocna osoba.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Bardzo pozytywna, pełna zrozumienia, ciepła i mądra terapeutka.
  Naprawdę cieszę się, że w tak trudnym dla siebie momencie trafiłem właśnie na Panią Justynę.

  Bardzo polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna

  Trafiłam do Pani Justyny skierowana przez Terapeutkę której skończyły się możliwości pomocy. Z jednej strony byłam zawiedziona że muszę zmienić psychologa ale ostatecznie wyszło na moją korzyść. U Pani Justyny zmiany zaczęły następować szybciej a ja stosując się do zaleceń potrafię okiełznać atak lekowy kiedy czuję jak się zbliża. Posiada dużą wiedzę i w łatwy sposób umie jak przekazać. To fajna , sympatyczna osobą. Z przyjemnością chodzę na spotkania.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zwykła wizyta / konsultacja psychologiczna

  Pani Justyna jest bardzo miłą i rzeczową osobą. W delikatny i konkretny sposób stara się pomóc znaleźć rozwiązanie w danej sytuacji.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pani Justyna byla drugim psychologiem do ktorego sie zapisalam i od razu ja polubilam. Nie wporwadza na wizycie haosu jak to mialo miejsce poprzednim razem , panuje spokoj i przyjemna atmosfera nawet w tych najtrudniejszych chwilach czuje sie bezpiecznie i czuje ze znalazlam osobe, ktora dobrze mnie rozumie. Czasami wydaje mi sie, jakby Pani Justyna czytała mi w myślech ;) Wiec co chce powiedziec zanim to powiem :) Czuje emocje pacjenta i bardzo pomaga.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Zmienilem twrapeute na Pania Justyne i to byla dobre decyzja, jest serdeczna i skupiona na tym co mowie, radzi i wspiera a co najwazniejsze terapia powoduje trwale zmiany. Polecam :)

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Dzieki terapii staję na własne nogi. Jestem pewniejsza siebie i bardziej swiadomą swoich zalet oraz możliwości kobietą zarówno w pracy jak i w domu. Rodzina i znajomi widza zmiany i bardzo wspierają w dalszej terapii. Pania Justynę mi polecono i ja takze chcialabym polecic. Ma dar, wyczucie i duze umiejętności psychoterapeutyczne.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Justyna umie wysluchac i zrozumiec pacjenta. Wydaje trafne uwagi a jej diagnoza potwierdzila sie z diagnoza wydaną przez pychiatre. Przypomniala mi jak wazny jest spokoj ducha i jak dawac rade w tych najciezszych zyciowych trudnosciach. Moje mysli zaczely sie oczyszczac z tego calego balaganu. Jestem bez watpienia lepsza wersją siebie ;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
  Dyplom terapeuty i uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Ukończyła liczne specjalistyczne kursy podnoszące kwalifikacje, m.in. Kurs Terapii Par w Laboratorium Psychoedukacji, leczenie uzależnień behawioralnych w Instytucie
  Psychologii Zdrowia.

  Od 9 lat prowadzi terapię indywidualną dla osób dorosłych, psychoterapię par oraz grupową. Podstawą teoretyczną w jej pracy jest podejście humanistyczne, głównie Gestalt, łączy jednak różne nurty terapeutyczne, korzysta z różnych podejść i technik, dostosowując je do potrzeb i problemów klienta, by jak
  najskuteczniej pomagać.

  Pomaga osobom, które cierpią z powodu nadmiernych emocji – lęku, smutku, przygnębienia, złości i mającym inne problemy emocjonalne, doświadczają trudności w relacjach z ludźmi, cierpiącym z powodu dolegliwości psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, dorosłym dzieciom alkoholików, osobom współuzależnionym, osobom uzależnionym behawioralne (bulimia, internet, pornografia, hazard, zakupy) jak również w samorozwoju, poznawaniu siebie.
  Pracuje pod superwizją licencjonowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  W pracy i życiu bliskie jest mi motto:
  Tylko te drzwi pozostaną zamknięte, do których nie pukałeś.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej - Psychologia
 • Szkoła Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA - Psychoterapia
 • Laboratorium Psychoedukacji - Terapia Par
 • Instytut Psychologii Zdrowia - Terapia uzależnień behawioralnych
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl