Umów wizytę
118 odwiedzin w ciągu 30 dni

Prowadzę prywatny ośrodek, oferujący profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla osób dorosłych, par i rodzin. Moim celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dyskrecja ,poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia.Cierpliwe wysłuchiwanie "tego co boli".Zwracanie uwagi na niepokojące symptomy i umiejętne pokierowanie do odpowiedniego lekarza . Bardzo dobrze wykorzystany czas wizyty z poczuciem ulgi i chęci na następną wizytę. Polecam !

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Justyna moim zdaniem świetnie wykonuje zadania psychologa, potrafi wsłuchać się w pacjenta i zrozumieć jego problemy jak i fachowo doradzić. Myślę, że można przyjść z nawet najcięższym problemem a Pani Justyna sobie z nim
  poradzi. Z czystym sumienie polecam!

 • B

  Polecamy z mężem Panią Justynę w 100 %. Jest terapeutką z powołania. W naszym przypadku dotyczącym terapii małżeńskiej dokonała cudów. Problem był na tyle poważny, iż myślałam o rozwodzie. Na szczęście Pani Justyna pokazała nam w czym tkwi problem w naszych postępowaniach i w jaki sposób powinniśmy ich unikać. Ta terapia i nasza ciężka praca umocniły naszą miłość. Teraz jesteśmy w stanie ze sobą normalnie rozmawiać bez kłótni. Polecamy serdecznie tą terapeutkę, pomoże napewno !!!

 • I

  Serdecznie polecam całe Centrum i Panią Justynę. Można tu znaleźć rzadką kombinację dwóch rzeczy - profesjonalizmu i serca. To ważne, bo obie są niezbędne, by mądrze pomagać.

 • J

  Pani Justyna jest terapeutą z powołania. Ma ogromną wiedzę i życzliwość. Nie ściemnia jak niektórzy. Bardzo mi pomogła i za to dziękuję.

 • M

  Pani Justyna jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą, ma ogromną wiedzę i zna się na tym, co robi. Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach. Polecam gorąco.

 • O

  Przez lata chodziłam od lekarza do lekarza, każdy diagnozował co innego, brałam tony leków, a poprawy nie było. Dopiero Pani Justyna rozpoznała u mnie depresję maskowaną. Od roku jestem w psychoterapii i leczę się psychiatrycznie i w końcu zaczynam normalnie żyć. Dziękuję Pani Justyno i polecam Panią całym sercem!

 • P

  Super fachowiec, super osoba, pełen konkret. Na początku podchodziłem sceptycznie do terapii i terapeutów, opowiadanie obcym ludziom o swoich problemach wydawało mi się bez sensu. Do wizyty u Pani Justyny zmusiła mnie przyjaciółka i okazało się to strzałem w 10. Przede wszystkim Pani Justyna zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo życzliwa i skoncentrowana na pacjencie. W ciągu kilku miesięcy udało mi się nabrać sił i pewności, żeby zakończyć toksyczny związek, znaleźć lepszą pracę i zupełnie inaczej spojrzeć na życie. Dziękuję i polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prowadzę prywatny ośrodek, oferujący profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla osób dorosłych, par i rodzin. Moim celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi.
  Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń depresyjnych, nerwicowych oraz zaburzeń osobowości.
  Pracuję w oparciu o paradygmat psychodynamiczny (praca wglądowa). Metoda ta koncentruje się na zrozumieniu oraz zmianie patologicznych struktur osobowościowych, które generują cierpienie oraz trudności w codziennym funkcjonowaniu pacjenta. Psychoterapia psychodynamiczna jest skuteczną metodą leczenia większości zaburzeń psychicznych (m.in. nerwic, zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości), w optymalnych warunkach zapewniająca TRWAŁĄ zmianę samopoczucia i funkcjonowania. Efektem psychoterapii jest nie tylko ustąpienie objawów, ale również świadomość siebie. Dzięki temu możliwa jest większa kontrola nad własnym życiem oraz bardziej harmonijne funkcjonowanie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły