Prowadzę prywatny ośrodek, oferujący profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla osób doroslych oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie komunikacji. Moim celem było stworzenie mi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Prowadzę prywatny ośrodek, oferujący profesjonalną pomoc psychoterapeutyczną dla osób doroslych oraz specjalistyczne szkolenia w zakresie komunikacji. Moim celem było stworzenie miejsca oferującego nie tylko najwyższy merytoryczny poziom usług, lecz także zapewniającego przyjazną atmosferę i przestrzeń, w których świadczone będą usługi.
  Uczestniczę również w projekcie "Lekarze z misją" portalu abcZdrowie.pl, gdzie bezpłatnie odpowiadam na pytania Pacjentów (więcej informacji http://natemat.pl/120693,nie-boj-sie-psychoterapii).
  Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o paradygmat psychodynamiczny (praca wglądowa). Metoda ta zakłada, że celem psychoterapii jest zmiana cech osobowości, która to prowadzi do poprawy ogólnego funkcjonowania pacjenta. Psychoterapia psychodynamiczna jest skuteczną metodą leczenia większości zaburzeń psychicznych (m.in. nerwic, zaburzeń depresyjnych, lękowych i osobowości), w optymalnych warunkach zapewniająca trwałą zmianę samopoczucia i funkcjonowania.
  Efektem psychoterapii jest nie tylko ustąpienie objawów, ale również świadomość siebie. Dzięki temu możliwa jest większa kontrola nad własnym życiem oraz bardziej harmonijne funkcjonowanie.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Artykuły

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Justyna moim zdaniem świetnie wykonuje zadania psychologa, potrafi wsłuchać się w pacjenta i zrozumieć jego problemy jak i fachowo doradzić. Myślę, że można przyjść z nawet najcięższym problemem a Pani Justyna sobie z nim
  poradzi. Z czystym sumienie polecam!

 • B

  Polecamy z mężem Panią Justynę w 100 %. Jest terapeutką z powołania. W naszym przypadku dotyczącym terapii małżeńskiej dokonała cudów. Problem był na tyle poważny, iż myślałam o rozwodzie. Na szczęście Pani Justyna pokazała nam w czym tkwi problem w naszych postępowaniach i w jaki sposób powinniśmy ich unikać. Ta terapia i nasza ciężka praca umocniły naszą miłość. Teraz jesteśmy w stanie ze sobą normalnie rozmawiać bez kłótni. Polecamy serdecznie tą terapeutkę, pomoże napewno !!!

 • I

  Serdecznie polecam całe Centrum i Panią Justynę. Można tu znaleźć rzadką kombinację dwóch rzeczy - profesjonalizmu i serca. To ważne, bo obie są niezbędne, by mądrze pomagać.

 • J

  Pani Justyna jest terapeutą z powołania. Ma ogromną wiedzę i życzliwość. Nie ściemnia jak niektórzy. Bardzo mi pomogła i za to dziękuję.

 • M

  Pani Justyna jest bardzo życzliwą i ciepłą osobą, ma ogromną wiedzę i zna się na tym, co robi. Bardzo pomogła mi w trudnych chwilach. Polecam gorąco.

 • Przez lata chodziłam od lekarza do lekarza, każdy diagnozował co innego, brałam tony leków, a poprawy nie było. Dopiero Pani Justyna rozpoznała u mnie depresję maskowaną. Od roku jestem w psychoterapii i leczę się psychiatrycznie i w końcu zaczynam normalnie żyć. Dziękuję Pani Justyno i polecam Panią całym sercem!

 • Super fachowiec, super osoba, pełen konkret. Na początku podchodziłem sceptycznie do terapii i terapeutów, opowiadanie obcym ludziom o swoich problemach wydawało mi się bez sensu. Do wizyty u Pani Justyny zmusiła mnie przyjaciółka i okazało się to strzałem w 10. Przede wszystkim Pani Justyna zna się na rzeczy, a przy tym jest bardzo życzliwa i skoncentrowana na pacjencie. W ciągu kilku miesięcy udało mi się nabrać sił i pewności, żeby zakończyć toksyczny związek, znaleźć lepszą pracę i zupełnie inaczej spojrzeć na życie. Dziękuję i polecam!