Adresy (2)

Popularna 62A, Włochy, Warszawa
City Clinic (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
22 330.....

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza

Moje doświadczenie

O mnie

Pani Doktor przyjmuje Pacjentów powyżej 18 roku życia. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i w dziedzinie nefrologii. Absolwent I Wydział...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydział Lekarski (2008)
 • Szkoła ultrasonografii firmy CEDUS (2012)

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna

150 zł


Popularna 62A, Warszawa

150 zł

City Clinic


Konsultacja nefrologiczna

od 180 zł


Popularna 62A, Warszawa

180 zł

City Clinic


Żwirki i Wigury 39, Warszawa

od 184 zł

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: City Clinic konsultacja nefrologiczna

Pani Doktor jest niezwykle wnikliwym i zaangazowanym lekarzem.
Bylam na wizycie z moim Tata, ktorego przypdek byl powazny, poniewaz Tate czekala powazna operacja onkologiczna, a jego kondycja pod wzgledem nefrologicznym i kardiologicznym powodowala duze ryzyko zgonu podczas operacji. Mimo to lekarze ze szpitala, ktorzy mieli wykonywac te operacje, zbagatelizowali przeciwskazania do zabiegu i chcieli przeprowadzic go jak najszybciej. Doktor Papierz podeszla do sprawy bardzo kompleksowo i profesjonalnie. Mimo, ze jest nefrologiem skupila sie rowniez na problemie kardiologicznym. Zalecila odstawienie leku na nadcisnienie, z powodu niskich wartosci pomiarow cisnien, a takze zapisala inny, do przyjmowania doraznie, w razie wyzszych wartosci. Dodatkowo taki, ktory jest bezpieczniejszy dla nerek. Zlecila badania, na podstawie ktorych wydala opinie przedoperacyjna, co calkowicie przeroslo nasze oczekiwania. Sama wizyta trwala okolo godziny. Tata zostal dokladnie zbadany, a przeprowadzony przez Doktor wywiad byl bardzo szczegolowy. Otrzymalismy wyczerpujace informacje na temat calej sytuacji dotyczacej problemu Taty. Po pierwszej wizycie, kontakt prowadzilismy wylacznie droga mailowa, co pozwolilo oszczedzic mnie i Tacie pieniadze przeznaczone na wizyty.
Dodatkowo, Pani Doktor byla bardzo empatyczna i przyjazna dla Taty, ktory jest osoba w podeszlym wieku.
Serdecznie dziekujemy Pani Doktor za wielka pomoc i wyrozumialosc w tak trudnym dla nas momencie!


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39 podejrzenie niewydolności nerek

Jestem młodą osobą i złe wyniki związane z nerkami bardzo mnie przestraszyły. Wybrałam Panią Doktor z racji dostępnych terminów. Już od wejścia poczułam się bardzo zaopiekowana. Doktor pytała o wszystko, każde wyniki zapisywała na kartce i podsumowywała je. Zaznaczyła także że normy przypisane dla każdego dla mnie mogą słabo obowiązywać ponieważ moja masa ciała jest niższa. Sama wyliczała normę dla wyników moich badań, wyjaśniła mi wszystko i ułożyła plan dogłębnej diagnostyki. Byłam bardzo zadowolona z tej wizyty jak i z kolejnych! Polecam!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

Nie często spotyka się lekarza z tak dużym zaangażowaniem, chętnie dzielacego się swoją wiedzą i szukającego różnych sposobom, aby pomóc. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor i z całego serca polecam!


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: City Clinic konsultacja internistyczna

Nie sposób wystawić innej opinii, niż Pozytywna. Pani dr jest kompetentną osobą, w sposób dokładny przeprowadziła wywiad lekarski, wykonała niezbędne badania i wystawiła rzetelną diagnozę, po czym określiła zalecenia. Wizyta przebiegła w spokojnej atmosferze, bez presji czasowej. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i w przyszłości do Pani dr wrócę, o ile zaistnieje taka konieczność. Gorąco polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: City Clinic konsultacja internistyczna

Jestem pod wrażeniem wiedzy i kompetencji Pani Doktor. Bardzo dociekliwa, profesjonalna i empatyczna. Nic dodać, nic ująć. Jak najbardziej polecam.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

Bardzo dobry lekarz z ogromną wiedzą i powołaniem. Zaangażowana, rzetelna, niebagatelizujaca żadnych objawów. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu takiego lekarza


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor Justyna Papierz, to Anioł! Jest niezwykłą osoba, bardzo ciepłą i empatyczną, a przy tym potrafiącą zachować zdrowy dystans i osąd w lekarskiej profesji. Widać, że jest lekarzem z powołania i to jest jej pasja i żywioł. Pani doktor ma dwie specjalizacje (internisty i nefrologa) i jest świetnym diagnostą! z dużym doświadczeniem a także fachową intuicją, która często, później okazuje się strzałem w dziesiątkę. Wspaniała, kontaktowa osoba, która mimo natłoku obowiązków, zawsze stara się znaleźć czas na wysłuchanie pacjęta. Zawsze widać indywidualne podejście do danej sprawy i że daje z siebie maksimum możliwości, zaangażowania i rozwiązań pomocy, jakie jest tylko w stanie zaoferować. A jeśli jest potrzeba potrafi uruchomić kolejne lekarskie wsparcie i skierować do właściwych specjalistów. Doktor Papierz bardzo pomogła, mnie i mojej rodzinie w leczeniu, min. w poważnej sytuacji chorobowej, wykazując się przy tym wszystkim powyższymi cechami.
Życzyłbym wszystkim nam spotykać, więcej takich wspaniałych ludzi! - lekarzy!, a świat byłby znacznie milszy i lepszy, zwłaszcza nasza służba zdrowia :)


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu a range of ailments

Dr Papierz is a remarkable medical professional. She has that rarest of skills - the ability to listen and carefully diagnose, rather than jump to conclusions and impose her own preferences upon the patient. In addition to her positive attitude and outlook on life, which is always assuring in a doctor, she has two areas of specialization, which give her immense scope in terms of knowledge. She is immensely energetic and helpful, while also being very experienced and very committed to helping the patient. Several times she not only advised and treated me, but she sent me to other specialists which then turned out to be life savers. She Goes out of her way to help and is always ready to do whatever is necessary to ease patients' pain and discomfort. She is one of the finest doctors I have ever met, and she has also been able to help several friends of mine with different ailments. I have no hesitation in recommending her with absolute confidence - she is, in my experience, an absolutely remarkable medical professional. Her sensitivity, her work ethic, her commitment to a duty of care for her patients, her kind and generous attitude, her positive personal approach to people, her knowledge and experience, her ability to suggest treatments and alternatives, her determination to do whatever is necessary for her patients are all second to none.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Pani Doktor przyjmuje Pacjentów powyżej 18 roku życia. Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i w dziedzinie nefrologii. Absolwent I Wydział...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny I Wydział Lekarski (2008)
 • Szkoła ultrasonografii firmy CEDUS (2012)

Specjalizacje

 • Nefrologia
 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • Klinika Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii ze Stacją Dializ w CSK MSWiA w Warszawie (2008-2018)
 • Klinika Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii w CSK MSWiA w Warszawie (2010)


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • .

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)