lek.

Justyna Michalczak

Pediatra

W trakcie specjalizacji z pediatrii więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Sposoby płatności: Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

  Usługi

  Usg od 140 zł
  Usg bioderek od 140 zł
  Usg tarczycy dzieci od 160 zł
  Usg tkanek dzieci od 160 zł
  Usg piersi dzieci od 160 zł
  Usg nerek dzieci od 160 zł
  Usg pęcherza moczowego dzieci od 160 zł
  Usg pediatryczne płuc od 160 zł
  Usg pediatryczne jamy brzusznej od 160 zł
  Usg pediatryczne tarczycy od 160 zł
  Usg pediatryczne tkanek od 160 zł
  Usg pediatryczne piersi od 160 zł
  Usg pediatryczne pęcherza moczowego od 160 zł
  Usg opłucnej - dorośli od 160 zł
  Usg hd
  Wizyta pediatryczna od 160 zł
  Usg jamy brzusznej dzieci od 160 zł
  Usg ślinianek dzieci od 160 zł
  Usg jąder dzieci od 160 zł
  Usg płuc - dzieci od 160 zł
  Usg przepukliny dzieci od 160 zł
  Usg węzłów chłonnych dzieci od 160 zł
  Usg pediatryczne od 160 zł
  Usg pediatryczne ślinianek od 160 zł
  Usg pediatryczne węzłów chłonnych od 160 zł
  Usg pediatryczne jąder od 160 zł
  Usg pediatryczne nerek od 160 zł
  Usg pediatryczne przepukliny od 160 zł
  Zwykła wizyta

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W trakcie specjalizacji z pediatrii

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Nagrody i wyróżnienia

 • SUPERMEDICUS 2014 dla firmy ULTRAMEDICA USG w Krakowie

Znajomość języków

 • angielski
 • francuski
 • włoski

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, nefrologia, gastrologia,chirurgia,endokrynologia,hematologia
 • Szpital Uniwersytecki

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M

  Dostaliśmy od pediatry skierowanie na USG przezciemiączkowe głowy. Pani doktor wykonała badanie powiedziała w jakim celu je się robi badanie i bardzo rzetelnie odpowiadała na moje pytania. Bardzo miła Pani doktor z dobrym podejściem do dzieci. Wszystko tłumaczyła, uspokoiła i powiedziała, że nie widzi nic niepokojącego. Polecam !

 • J

  Pani doktor robiła m.in. USG przezciemiączkowe mojej córeczce, na które otrzymaliśmy skierowanie od neurologa. W celu potwierdzenia ( i uspokojenia nas rodziców ), ze nie ma powodu do większych obaw Pani doktor zaoferowała powtórzenie badania w innym miejscu na dużo wyższej klasy sprzęcie. Pani doktor poświęciła swój prywatny czas ( pojawiła sie w sobotę w szpitalu specjalnie dla nas) i nie chciała za to żadnej zapłaty. Pani doktor jest bardzo dokładna i rzetelna oraz ma wspaniałe podejście do małego Pacjenta. Polecam Pania doktor Justynę bardzo.

 • M

  Pani Doktor robiła USG przezciemiączkowe i USG stawów biodrowych Naszej 1,5-miesięcznej córce. Pani Doktor jest bardzo miła, kompetentna i zna się na rzeczy. Ma bardzo dobre podejście do maluszków. Przy tym jest kompetentną lekarką, zaangażowaną w swoją pracę. Jest to lekarz godny polecenia. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas. Marta, Marcin i Ewunia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam!!Pani Doktor przemiła ciepła sympatyczna , i do tego rzetelna wiedza, cierpliwość dla pacjenta i jego rodziców z nadmiarem nie koniecznie łatwych pytań niewyczerpana ! Jesteśmy zachwyceni wizytą u Pani Doktor w gabinetach Ultramedica, polecamy! Rodzice i i miesięczna Helenka !

 • D

  Świetny fachowiec. Pomimo młodego wieku Pani doktor wykazała się rzetelna wiedzą i wspaniałym podejsciem do naszej 3-miesiecznej córki robiąc jej USG stawów biodrowych. Pani doktor wyjaśniała wszystko na bieżąco, wyczerpujaco odpowiadała na pytania i bardzo nas uspokoiła. Poza tym przyjęła nas na cito, gdy okaząło się że poprzednie badanie trzeba powtórzyć. Lekarz przez duże "L"

 • R

  Pani Doktor Justyna Michalczak robiła USG przezciemiączkowe naszemu 2-miesięcznemu synowi w gabinetach Medicover. Rzetelnie oceniła stan zdrowia dziecka. Wyczerpująco odpowiedziała na wszystkie pytania "przewrażliwionych" rodziców. Wykazała się ogromną skrupulatnością i wiedzą oraz niezwykłą dozą empatii. To lekarz z powołania, godny polecenia. Wspaniałe podejście do małego pacjenta oraz rodziców. Bardzo nam pomogła, a Szymek w nagrodę obdarzył ją uśmiechem.

 • M

  Na panią doktor trafiliśmy wraz z córeczką w szpitalu na Strzeleckiej.I mamy nadzieję,że już więcej na nią nie trafimy...Mieliśmy zlecone USG nerek u 1,5 rocznej wtedy córeczki.Pani doktor raz,że nie chciała nas przyjąć twierdząc,że mieliśmy być na zupełnie inną godzinę,dwa-wykonała badanie,była niemiła,niedelikatna i bardzo oschła,mruczała tylko pod nosem-proszę uspokoić dziecko (i to ma być pediatra?!).Po wykonanym badaniu ani słowem nie chciała powiedzieć nam-przerażonym rodzicom,co przedstawił obraz USG.Na odczepnego udzieliła tylko odpowiedzi"proszę kontaktować się z lekarzem prowadzącym".A i owszem-kontaktowaliśmy się z naszą panią dr prowadzącą-nefrologiem(wspaniała kobieta)tyle,że nigdzie nie było ani opisu,ani zdjęć z wykonanego USG...Mimo,iż nasza pani dr przeszukała archiwum,system komputerowy-nic!Ani śladu po badaniu!Czyli badanie tak jakby nie miało miejsca...Przykre doświadczenie...Nasza Pani dr zleciła ponowne USG u pani Justyny,ale później zadzwoniła do nas,prosząc abyśmy to badanie odwołali i informując,że umówiła nas do specjalisty nefrologii i radiologii w szpitalu w Prokocimiu-jakże inna była ta wizyta...Pani dr Michalczak mimo,że młoda i myśleliśmy,że nas zrozumie to jeszcze musi się wiele nauczyć-przede wszystkim empatii i podmiotowego podejścia do MAŁEGO pacjenta...Bardzo przeżyliśmy tę wizytę.