Umów wizytę Zapytaj lekarza 425 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (21)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. Rozwój naukowy kontynuuję na studiach doktoranckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Medycyną estetyczną zajmuję się od kilku lat. Od 2016r. prowadzę również szkolenia z różnych zagadnień medycyny estetycznej dla lekarzy i kosmetologów na terenie całego kraju. Do medycyny estetycznej podchodzę od strony zabiegowej jak i diagnostycznej, stąd moje szerokie zainteresowania wysokorozdzielczą ultrasonografią skóry, dermatologią i dermatochirurgią. Ukończyłam wiele kursów uprawniających do wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej, mezoterapii igłowej i laseroterapii. Wykonuję nieoperacyjny lifting powiek i okolicy oka generatorem plazmy Plasma IQ z bardzo dobrymi efektami. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe uczestnicząc w wielu szkoleniach, konferencjach oraz stażach dotyczących medycyny zdrowia i urody oraz medycyny przeciwstarzeniowej.

  Swoją profesję traktuję z pasją i oddaniem. Dokładam wszelkiej staranności by w moim Pacjencie widzieć przede wszystkim drugiego człowieka. Medycyna estetyczna dla mnie to nie tylko poprawa niedoskonałości skóry, walka z procesami starzenia ale przede wszystkim życie w większym komforcie. Każdy zabieg starannie omawiam z Pacjentem przygotowując długofalowy plan leczenia. Motorem do dalszego rozwoju i największą gratyfikacją mojej pracy są podziękowania moich Pacjentów: "Podarowała mi Pani nowe życie".


  Ważniejsze szkolenia

  18.-19.02.2017r. - Dermatoskopia dr n.med. Dąbkowski, D.Czubiński (Dermed, Łódź)
  06.10.2016- Zastosowanie toksyny botulinowej w medycynie estetyczne- autorska metoda dr Ivano Iozzo
  06.10.2016- Odmłodzenie spojrzenia poprzez korekcję górnej powieki przy użyciu kwasu hialuronowego" dr n.med. Francesco Romero
  18.06.2016- Medycyna estetyczna dla zaawansowanych wolumetria twarzy,
  dr n.med.Łukasz Drozd
  18.06.2016r.- Hydroksyapatyt wapnia dr n.med. Łukasz Drozd
  17.05.2016 Allergan Educational Programme on Facial Aesthetic Training: Leczenie środkowej części twarzy, dr n.med.Sylwia Lipko-Godlewska
  12.03.2016r. Allergan Educational Programme on Facial Aesthetic Training: Leczenie środkowej części twarzy, dr Marzena Lorkowska-Precht
  09.02.2016- From Basic to advaned contour correction techniques Victor Shavlak MD, dr Paweł Pióro
  05.12.2016- Szkolenie z zaawansowanego cyklu szkoleniowego: 1/3 dolna twarzy, szyja, dekolt dłonie- zastosowanie technik wypełniających, mezoterapii oraz intralipoterapii. Redukcja i modelowanie podbródka. Dr Ewa Rybicka, Centrum szkoleniowe Fenice
  06.12.2016r. Szkolenie z zaawansowanego cyklu szkoleniowego: skronie, oczodół, dolina łez. Teorie starzenia. Dr Ewa Rybicka, Centrum szkoleniowe Fenice
  28.11.2015 Zaawansowane techniki stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanek miękkich dr hab.n.med Wioletta Barańska-Rybak, Teoxane
  28.10.2015- Techniki podawania toksyny botulinowej w zabiegach estetycznych twarzy
  28.10.2015- Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Wolumetria twarzy. Dr n.med.Daniel Palonek
  23.09.2015- Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Powiększanie ust. Dr n.med. Daniel Palonek
  07.12.2013 Mezoterapia igłowa i lipoliza dr n.med. Bartosz Pawlikowski

  Obsługiwanie urządzeń:
  - Plasma IQ
  - MonaLisa Touch, DEKA
  - VascuLife
  - Infini

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Publikacje

 • International Journal of Surgery "Relaparotomy in colorectal cancer surgery - do any factors influence the risk of mortality? A case controlled study"
 • Polish Journal of Surgery "Powikłania wymagające reoperacji w chirurgii raka jelita grubego - jakie czynniki wpływają na odsetek relaparotomii i na śmiertelność?"

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny im.N.Barlickiego nr 1 w Łodzi (2014-)
 • Klinikum der Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg, Niemcy (2013)
 • Szpital im. WAM Odział Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej (2012-2013)
 • Ruzinov Hospital Bratislava (2008)
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Justynę Magdzińską jako doskonałego specjalistę w zakresie medycyny estetycznej. Urzekło mnie zaangażowanie i profesjonalne podejście do pacjenta. Moja rekomendacja jest formą podziękowania za wspaniały efekt po przebytym zabiegu.

  lek. Justyna Magdzińska2018-02-09

  Jest mi bardzo miło. Zawsze staram się przykładać jak najwięcej uwagi do oczekiwań Pacjenta i maksymalną staranność podczas zabiegu. Pozdrawiam serdecznie!

 • B
  Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: laserowe zamykanie naczynek

  Polecam! Pani Doktor ujęła mnie wysokim poziomem empatii oraz szczegółowym przeanalizowaniem mojego problemu. Efekt zabiegu fantastyczny!

 • H
  Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: korekta i powiększenie ust ,lwia zmarszczka

  Ja i moja koleżanka jesteśmy bardzo zadowolone z pracy jaką włożyła w nas Pani doktor korekta i powiększenie ust i lwia zmarszczka.Profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta,na pewno skorzystamy ponownie Serdecznie polecamy.

 • A

  Na konsultację do pani Doktor trafiłam przy okazji korzystania z usług kosmetycznych w Klinice Piękna Estelle.
  Pani Doktor po wnikliwym wywiadzie i przeanalizowaniu moich problemów skórnych zaproponowała mi laseroterapię. W konsekwencji tego przeszłam 3 zabiegi. Efekty znakomite! Nie spodziewałam się, aż takiej poprawy.
  Polecam, polecam, polecam.... ze względu na profesjonalne podejście do pacjenta, komfortowe warunki w czasie zabiegu oraz przystępne ceny.

 • H
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika Piękna Estelle

  Polecam Panią doktor bardzo profesjonalne podejście do pacjenta przemiła i cudowna osoba.Wspaniały lekarz Wszystko dokładnie objaśnia. Na pewno wrócę na kolejne zabiegi.

 • M
  Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: usuwanie zmarszczek

  Po zabiegu cera wygląda zdecydowanie młodziej, zmarszczki zniknęły. Pani doktor unika zabiegów zbyt drastycznie ingerujących w wygląd - zabiegi są przemyślane i nastawione na naturalny efekt. Bardzo mi to odpowiada i wracam regularnie.

 • Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: wolumetria twarzy, botox, laser Fotona 4D

  Pacjentką pani doktor jestem już od jakiegoś czasu. Do tej pory poddałam się trzem zabiegom, z czego wolumetrię i botox miałam wykonane 3 dni temu. W tej chwili po zabiegu poza lekkim obrzękiem co jest naturalne, nie mam żadnych innych śladów. Nie ma sińców ani krwiaków. Jetem ogromnie zadowolona. Pani doktór jest osobą podchodzącą do pacjenta z ogromną empatią i profesjonalizmem. Polecam.Serdecznie pozdrawiam panią doktor i jeszcze raz dziękuję.

 • J
  Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: powiększanie ust

  Przemiła osoba , profesjonalne podejście i preparaty , estetyka podczas wykonywania zabiegu jak i w gabinecie na najwyższym poziomie . Polecam Panią Justynkę z całego serca. Napewno wrócę na kolejne zabiegi

 • M
  Lokalizacja: Klinika Piękna EstelleUsługa: Inny

  Zaledwie 2 tygodnie temu, zostałam poddana usuwaniu (wypalaniu) brodawek w Klinice Piękna Estelle. Zabieg w miejscowym znieczuleniu wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Na każde pytanie Pani doktor odpowiadała szczegółowo. W tym momencie nie ma już żadnego śladu po zmianach na skórze. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i szczerze polecam każdemu Panią doktor Justynę Magdzińską.

  lek. Justyna Magdzińska2017-03-28

  Bardzo dziękuję za tę opinię- faktycznie miejsce po tej zmianie wygląda świetnie, praktycznie bez zmian w porównaniu do otaczającej skóry. Jestem zadowolona z naszego wspólnego efektu pozabiegowego. Zapraszam ponownie!

 • A

  Wspaniały lekarz i cudowna osoba. Pani doktor potrafi doradzić najbardziej odpowiednie zabiegi, a także szczerze odradzić te, które w danym przypadku się nie sprawdzą. Wszystko dokładnie i cierpliwie objaśnia, daje poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. Efekty są świetne.
  Bardzo serdecznie polecam i jeszcze raz dziękuję !