Umów wizytę Zapytaj lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jeśli nie odpowiada Państwu żaden termin z kalendarza wizyt, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Dane kontaktowe znajdą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Pani Justyna Lepiarz jest wysokiej klasy terapeutą. Potrafi uważnie słuchać "historii" pacjenta, identyfikować potrzeby, diagnozować przyczyny i rekomendować celnie remedia. Trzeba wręcz przyznać, że słuchaczem jest nadzwyczajnym, nietracącym uwagi, pamiętającym szczegóły. Jest bardzo empatyczna i profesjonalna a przy tym nadzwyczajnie miła. Jest wyjątkowo przenikliwa, niech więc Państwa nie zmyli jej młody wygląd (mnie zmylił), który niektórym może kojarzyć się z mniejszym doświadczeniem. Polecam tego specjalistę również menadżerom wysokiego szczebla, którym, jak mnie, wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy na korporacyjnych szkolenia "miękkich". Pani Justyna przedstawi Państwu sprawy w nowym świetle, bez uprzedzeń, niepotrzebnych naleciałości a przede wszystkim "po ludzku".

  Justyna Lepiarz2018-06-08

  Bardzo dziękuję. Pana opinia jest dla mnie bardzo cenna. Do zobaczenia Panie Krzysztofie :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- Psychologiczny

  Pani Justyna jest przede wszystkim świetnym, profesjonalnym terapeutą ale i otwartym, sympatycznym i miłym człowiekiem. Spotkania z nią to coś na co czekam, ponieważ pomagają mi uporać się z problemami oraz spojrzeć na siebie i różne sprawy z innej perspektywy. Mogę się wygadać, przepracować problem i zawsze otrzymuję pomoc i praktyczne wskazówki na przyszłość. Dzięki pani Justynie, jej wiedzy i zaangażowaniu lepiej się czuję w swoim życiu. Pani Justyna ma poczucie humoru, wprowadza miłą atmosferę na spotkaniu, dzięki czemu łatwiej rozmawiać. I zawsze mogę liczyć na kawę :) pozdrawiam!

  Justyna Lepiarz2018-06-08

  Bardzo dziękuję za opinie, udało sie:) milo mi to czytac:) do zobaczenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- PsychologicznyUsługa: psychoterapia partnerska

  Trafiliśmy do Justyny w bardzo kiepskim momencie naszego związku. Przychodząc na terapię nie do końca wierzyliśmy, że uda nam się wyjść z naszych problemów. Przez prawie pół roku dokonała się niesamowita zmiana. Poukładaliśmy naszą relację zarówno w warstwie komunikacyjnej, jak i przede wszystkim seksualnej.
  Justyna to osoba kompetentna, potrafiąca słuchać i zadawać odpowienie pytania. W trakcie spotkań robi obszerne notatki, co pomaga wrócić do tematów sprzed kilku tygodni czy miesięcy. Zawsze ma wizję, pomysł na daną sesję i plan ważnych tematów do poruszenia. W trakcie spotkań zawsze panowała dobra atmosfera, Justyna ma poczucie humoru i mieliśmy wrażenie że nadajemy na podobnych falach.

  Pozdrawiamy!

  Justyna Lepiarz2018-05-18

  Dziękuję:)) bardzo mi miło:) też mam takie wrażenie. Bardzo dobrze mi się z Wami pracuje:) do zobaczenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- PsychologicznyUsługa: psychoterapia partnerska

  Uczęszczałam z mężem do Pani Justyny przez około rok na psychoterapię partnerską. Było to nasze trzecie podejście do seksuologa i na szczęście ostatnie :) Pani Justyna jako jedyna potrafiła dotrzeć do sedna problemu i odpowiednimi radami oraz pracami domowymi udało nam się osiągnąc zamierzony cel - dzidziusia w brzuszku. Bardzo dziękuję w imieniu naszej trójki :)

  Justyna Lepiarz2018-05-17

  Bardzo dziękuję:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- Psychologiczny

  Pani Justyna to świetny Psycholog jak i świetny człowiek. Za mną już Pierwsza wizyta na której czułem się świetnie mogłem Pani Justynie powiedzieć wszystko! Przecież jest właśnie po to aby nam pomoc !
  Polecam każdemu kto ma jakikolwiek problem !

  Justyna Lepiarz2018-05-17

  Bardzo mi miło, dziękuję :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- PsychologicznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Z Panią Justyną pracuję od listopada. I uważam, że to najlepsza rzecz, jaką mogłam zrobić aby pomóc sobie i bliskim. Jest bardzo cierpliwa, budzi zaufanie, zaangażowana i co dla mnie akurat ważne - ma poczucie humoru:) Wszystko zawsze dobrze tłumaczy, pokazuje rozwiązania i "sztuczki" na co dzień, które juz bardzo mi pomogły. Dla mnie idealne połączenie wiedzy, profesjonalizmu, empatii, zrozumienia i skuteczności. Po każdej wizycie wychodzę z bardzo dobrym nastawieniem i nadzieją. A najbardziej budujące są zmiany jakie udaje się dzięki Pani Justynie osiągnąć. Jestem bardzo wdzięczna i bardzo polecam!

  Justyna Lepiarz2018-03-29

  Bardzo dziękuję. Cieszę się, że tak mnie odbierasz i mi również bardzo dobrze się z Tobą wspolpracuje :) do zobaczenia:)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- PsychologicznyUsługa: o zmianie płci

  Dzis moja pierwsza wizyta byla , i jestem zadowolony , tylko musialem sie przelamac ale dalem rade , mozna powiedziec o wszyskim i wyslucha , nic negatywnego nie powie, naprawde polecam osoba co chca na powaznie porozmawiac o swoich sprawach

  Justyna Lepiarz2018-03-08

  Bardzo dziękuję za pozytywna opinię :) Mam nadzieję, że udało się Panu załatwić sprawy, o których rozmawialiśmy. Pozdrawiam i do zobaczenia

 • A

  Muszę przyznać, że do terapii byłem nastwiony dość sceptycznie i oczekiwałem od Pani Justyny raczej potwierdzenia konieczności sięgnięcia po rozwiązania farmakologiczne.
  O ile pierwsza wizyta(głównie wywiad) nie była jeszcze przełomowa, to na kolejnych przekonałem się, jak wiele można zmienić, jesli pracuje sie z kimś kto wie co robi. Bez uzycia leków :)
  Mimo kłopotliwego tematu, Pani Justyna sprawnie przełamała lody, dzieki czemu mogliśmy efektywnie pracować w czasie sesji, do których zresztą zawsze była świetnie przygotowana.
  Dzieki szerokiemu podejściu do problemu, udało się przy okazji poprawić pare innych askpektów mojego życia.
  Czuje się dobrze i kompleksowo "naprawiony".
  Polecam zdecydowanie :)

  Justyna Lepiarz2018-01-02

  Bardzo dziękuję :)) życzę wszystkiego dobrego!

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doszłam do momentu, kiedy po raz pierwszy w życiu nie potrafiłam znaleźć rozwiązania. Wahałam się długo, czy pójść do specjalisty. Aż w końcu umówiłam się na wizytę do p. Justyny. Była to trafna decyzja. P. Justyna to prawdziwa specjalistka w tym co robi. Jest osobą ciepłą, empatyczną, przed którą potrafiłam się całkowicie otworzyć, mimo iż bardzo opornie mi to przychodziło ;) Jednak p. Justynie udało się zdobyć moje zaufanie, dzięki dużej cierpliwości, zaangażowaniu, ogromnej wiedzy, a przede wszystkim zrozumieniu. Przy pomocy prawdziwej specjalistki, zaczęłam lepiej rozumieć swoje problemy i powoli się z nimi zmierzać, co uwierzcie nie było i nie jest dla mnie łatwe. Uważam, iż jest to osoba z powołania, której naprawdę zależy na pomocy. Cieszę się, że zdecydowałam się na terapię u p. Justyny, bo naprawdę warto! Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Justynę ! ;)

  Justyna Lepiarz2018-01-02

  Bardzo dziękuję:) cieszę się, że tak Pani ocenia moja pracę, to dla mnie bardzo ważne. Do zobaczenia:)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Seksuologiczno- Psychologiczny

  Poszłam do Pani Justyny, w bardzo ciężkim momencie swojego życia. Dzięki niej odzyskałam wiarę w siebie, oraz zrozumiałam, że problem nie leży tylko we mnie.
  Pani Justyna jest osobą rozumiejącą problemy pacjenta i pomaga w najlepszy sposób jak potrafi.
  Długo zbierałam się do pójścia do Psychologa i szłam z wieloma obawami, między innymi czy uda mi się przed kimś otworzyć. Pani Justyna nie ponaglała, i nie wywierała presji dzięki czemu już po kilku wizytach byłam w stanie szczerze opowiadać o swoich problemach.
  Bardzo polecam terapię u Pani Justyny, jeśli potrzebujemy pomoc bo warto.

  Justyna Lepiarz2017-10-06

  Bardzo dziękuję, cieszę się, że tak Pani ocenia naszą pracę, to dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Pytania pacjentów (37)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jeśli nie odpowiada Państwu żaden termin z kalendarza wizyt, proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie. Dane kontaktowe znajdą Państwo na mojej stronie internetowej www.justynalepiarz.pl

  Jestem psychologiem, seksuologiem. Pomagam osobom w zrozumieniu i rozwiązaniu trudności natury psychicznej i seksualnej, które negatywnie wpływają na ich funkcjonowanie w życiu codziennym i powodują cierpienie. Najważniejsze jest dla mnie udzielenie pomocy moim pacjentom i podniesienie ich zadowolenia z jakości życia.
  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej www.justynalepiarz.pl

  Koszt konsultacji indywidualnej (50 minut) to 130zł
  Koszt konsultacji dla par (75 minut) to 180 zł
  Koszt konsultacji internetowej (50 minut) to 130 zł ( w celu umówienia się proszę o bezpośredni kontakt)

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Warszawski, Wydział Psychologii
 • SWPS Seksuologia Kliniczna
 • Szkolenie:Techniki terapii poznawczo – behawioralnej. Zastosowanie, praktyka, umiejętności.
 • Szkolenie:Psychoterapia zaburzeń seksualnych. Paradygmat poznawczo - behawioralny.
 • Szkolenie: Psychodrama w terapii schematu i terapii poznawczo-behawioralnej. Praca z pacjentem z diagnozą zaburzenia osobowości borderline i pacjentami z clusteru C.
więcej

Staże

 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia w Warszawie
 • Oddział Dzienny Psychiatryczno-Rehabilitacyjny w Warszawie
 • Oddział Psychiatrii Sądowej w Areszcie Śledczym Warszawa - Mokotów

Certyfikaty

 • Justyna Lepiarz, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Justyna Lepiarz, psycholog - Certyfikaty
 • Justyna Lepiarz, Warszawa - Certyfikaty

Choroby

 • wytrysk przedwczesny
 • zaburzenia erekcji
 • brak przyjemności z seksu
 • brak satysfakcji ze swojego związku
 • problemy w zakresie tożsamości płciowej
 • brak akceptacji własnej orientacji seksualnej
 • nietypowe zachowania seksualne
 • zaburzenia orgazmu
 • ból podczas stosunku
 • nadmierny popęd seksualny
 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia nastroju
więcej

Zdjęcia