Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • 180 zł

Mediacje rodzinne • 250 zł

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

120 zł


Wilcza 33, lok. 12, Warszawa

120 zł

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"


Psychoterapia partnerska

180 zł


Wilcza 33, lok. 12, Warszawa

180 zł

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"


Mediacje rodzinne

250 zł


Wilcza 33, lok. 12, Warszawa

250 zł

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"

Opinie

Brak opinii o lekarzu

Ten lekarz nie ma jeszcze opinii na ZnanyLekarz. Dodaj pierwszą.

Dodaj opinię

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Witam, mam 19 lat i sporadycznie dopadają mnie stany lękowe nad którymi mam problem zapanować, codziennie coś mnie boli, mam paranoje na punkcie zdrowia przez co często chodzę do lekarzy, lecz moje badania wypadają dobrze, nie potrafię panować nad złością.Gdy jestem poza domem i zle się poczuję, automatycznie muszę iść do domu i się położyć oraz uspokoić, utrudnia mi to normalne życie i już sobie nie radzę, nie wiem czy szukanie pomocy ma sens, bo zaczynam wątpić, że pomoże mi cokolwiek.

  Wizyta u psychologa lub psychoterapeuty może pomóc w uzyskaniu przez Panią satysfakcji
  z życia. Proszę pamiętać, że przyjrzenie się stanom lękowym, być może nadmiernej koncentracji uwagi na zdrowiu, brakowi kontroli nad złością, wymaga czasu i zaangażowania z Pani strony. Jedna wizyta u psychologa nie przyniesie zmian, jednak psycholog lub psychoterapeuta są odpowiednimi specjalistami, u których znajdzie Pani wsparcie
  w znalezieniu sposobów na efektywne radzenie sobie z opisanymi trudnościami.

  Justyna Kuczmierczyk

 • Witam, mam 28lat, mam poważny problem, kocham swojego byłego męża mimo tego że jesteśmy już 5 lat po rozwodzie, mamy dziecko 6 lat, on ma dziewczynę, z która mieszka od 2 lat, wszystko było dobrze, gdy nie utrzymywaliśmy kontaktu przez długi czas, gdy zaczął częściej przyjeżdżać do dziecka wszystko wróciło, tęsknie za nim bardzo, nie daje rady już, co mam robić?

  Pisze Pani o miłości do byłego męża, o tęsknocie za nim. Tęsknota może być uciążliwym uczuciem, kiedy nie wiemy, jak sobie z nim poradzić. To uczucie jest błądzeniem pomiędzy dwiema skrajnymi emocjami: doświadczaniem braku i poczuciem więzi. Zdarza się, bowiem, że osoba, z którą rozstaliśmy się jest wciąż nam bliska.
  Proponuję przyjrzeć się wszystkim towarzyszącym Pani emocjom wspólnie z psychologiem lub psychoterapeutą. Rozmowy ze specjalistą mogą pomóc Pani odkryć, co kryje się pod tymi uczuciami. Podczas terapii może Pani znaleźć odpowiedź na pytanie jak poradzić sobie i co robić.

  Justyna Kuczmierczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Publikacje i artykuły