W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu poprzez numer telefonu podany na stronie internetowej - www.kogna.pl. Posiadam także dodatkowe terminy nieujęte… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Katowice - ul. Rymera www.kogna.plUsługa: psychoterapia

  Polecam każdemu Panią Justyne :-) Jeżeli szukasz pomocy, rozmyślasz nad waga problemu, zastanawiasz się czy pójść do terapeuty. Nie wahaj się. Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać. Długo zastanawiałam się szukałam wymowek uciekalam od problemu. Cieszę się że trafiłam na Panią Justyne, dopiero zaczynam terapię ale jestem pozytywnie nakręcona i chętna do działania :-) uczucie kiedy wychodzisz z gabinetu i masz możliwość opowiedzieć bez oporów swoje myśli i nikt Cię nie ocenia jest bezcenne

  Justyna Kozik2018-05-19

  Bardzo Pani dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

 • K

  polecam panią Justynę ponieważ zagłębia się w problem pacjenta tak, że czuć jakby rozmawiało się z najlepszym przyjacielem a nie z obcą osobą co pomaga na pełny komfort rozmowy. Po spotkaniu z nią dostaję nową energię do życia.

  Justyna Kozik2018-05-19

  Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

 • P
  Lokalizacja: Katowice - ul. Sokolska www.kogna.pl

  Pierwsze 3 spotkania za mną i zdecydowanie mogę polecić panią Justynę wszystkim, którzy szukają profesjonalnego wsparcia, a przy tym zależy im na przyjaznej atmosferze bez poczucia bycia ocenianym.
  Pani Justyna to osoba bardzo empatyczna przez co od początku można się otworzyć podczas rozmowy, a kolejne spotkania nie powodują żadnego stresu.
  Będę kontynuowała spotkania, bo już teraz widzę że psychoterapia zmierza w dobrym kierunku i bardzo mi pomaga zrozumieć moje problemy.

  Justyna Kozik2018-04-17

  Pani Paulino, serdecznie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: Katowice - ul. Sokolska www.kogna.pl

  Do pani psycholog udałem się po wsparcie. Początkowo myślałem, że sam sobie poradzę z sytuacją, ale z biegiem czasu zauważyłem, że zamiast być lepiej, robi się coraz gorzej. Kilka spotkań wystarczyło, żeby zmienić mój sposób interpretowania sytuacji i przekonania na temat tego, jak postępować. Momentami ciężko mi było przyznać się do tego, co myślę, ale nieoceniająca postawa pani psycholog upewniła mnie w tym, że szczerze i otwarcie mogę przy niej mówić o tym, co najbardziej mnie boli. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  Justyna Kozik2018-04-05

  Serdecznie dziękuję za opinię.

 • J
  Lokalizacja: Katowice - ul. Dąbrowskiego www.kogna.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u pani magister. Już to dało mi nadzieję, zobaczyłem, skąd biorą się moje trudności. Zamierzam kontynuować wizyty. Polecam.

  Justyna Kozik2018-03-08

  Serdecznie dziękuję za opinię.

 • P

  Jestem zadowolony z pierwszych spotkań w ramach terapii. Mimo młodego wieku pani psycholog jestem przekonany że trafiłem do osoby której wiedza i doświadczenie zawodowe jest na wysokim poziomie. Dziękuję Pani Justyno.

  Justyna Kozik2018-03-07

  Serdecznie dziękuję za opinię.

 • D
  Lokalizacja: Dąbrowa GórniczaUsługa: terapia behawioralna

  Moja rzetelna, mam nadzieję, opinia będzie dotyczyć trzech pierwszych wizyt, jako że właśnie trzy są za mną i nie, nie mam zamiaru na nich poprzestać; słusznie wystawiając najwyższą możliwą ocenę jako pacjent. Dla osób, które nie lubią wnikać w szczegóły - najzwyczajniej w świecie polecam Panią Justynę.


  I. Mile zaskoczony
  Pierwsza wizyta była dla mnie niezwykle stresująca. Przede wszystkim obawiałem się, że jak wcześniej zmarnuję swój czas, nie mówiąc już o pieniądzach. Dawniej szkolni psychologowie praktykowali spychologię, jak to w ich zwyczaju bywa, i nie tak dawno na kogoś innego czekałem przynajmniej pół roku, żeby wpadać tylko na 5 minut po leki. A nie tędy droga, bodźców nie usuną. Nie będę leczyć się farmakologicznie do końca życia, byle się wyciszyć. Nie widziała mi się ta przyszłość, w której będę łykać tabletki jak cukierki. Więc postanowiłem dać sobie tę ostatnią szansę i tak też znalazłem się u Pani Justyny. Był stres. Nawet strach. Usiadłem w fotelu, w kameralnym pokoju, wcześniej będąc przywitanym z szerokim uśmiechem. Po pierwszej wymianie zdań poczułem się dość swobodnie, chociaż za moje spóźnienie było mi odrobinę głupio. Należy powiedzieć, że Pani Justyna od początku wydała się sympatyczną osóbką i w relacji psychoterapeuta - pacjent nie sposób sobie wyobrazić lepszego początku. Czułem, że nie dokonuje się na mnie jakiejś nieprzychylnej oceny, czego ludzie tacy jak ja najbardziej się obawiają. Będąc szczerym, to miałem nawet ochotę na to, żeby ta wizyta była jeszcze dłuższa. Generalnie powiedziałem o tym, co konieczne. Było przyjemnie.

  II. Czas zajęć
  Na wizycie wcześniej opisanej otrzymałem od Pani Justyny pierwsze zadanie domowe, które pozwoliłoby lepiej zrozumieć oblicze moich problemów. Wziąłem się za to na poważnie, włożyłem w to serce, co zostało oczywiście na tej drugiej już wizycie zauważone. To miłe uczucie, kiedy docenia się czyjś wkład, zwłaszcza u pacjenta, który potrzebuje każdej motywacji. Wiemy jak łatwo jest zrezygnować, nawet z najbardziej prozaicznych powodów. Oboje przedyskutowaliśmy napisaną przeze mnie rzecz tudzież chętnie przyjmowałem obiektywizm Pani. Wyglądało na to, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a to już jest warte każdej inwestycji. Poczucie, że kogoś obchodzimy też. Ano i tak, było kolejne zadanie. Spodobało mi się to tempo i rozwiązania, bo poczułem, że biorę życie w swoje ręce.

  III. Zderzenie
  Przyznam, że podczas tej akurat wizyty moje samopoczucie było gorsze. Dopadły mnie lęki. Obiecałem sobie, że będę mówić o wszystkim i nie wiem, czy udałoby mi się być tak otwartym u kogoś innego. Dlatego że w obecności Pani Justyny po raz pierwszy w życiu bezwstydnie powiedziałem co w tej chwili się dzieje, że czegoś nie usłyszałem, że jestem przejęty. W takich momentach zawsze myślę, czy nie irytuję, czy nie okazuję braku szacunku rozmówcy, ale nie w tym przypadku. Pani Justyna jest wyrozumiała i cierpliwa, i to dobra zapowiedź dalszej współpracy. Tak, na trzeciej wizycie było jeszcze więcej zadań domowych, ale to nic strasznego! Zawsze to mniej czasu na myślenie o głupotach, coś produktywnego.

  Summa summarum, nie żałuję tego wyboru. Mam nadzieję, że uda mi się zwalczyć lęki, fobię społeczną z pomocą Pani Justyny. Do tej pory uczciwie mogę polecić umówienie się na wizytę właśnie u tej Pani. To moje dotychczasowe doświadczenie i choć jeszcze długa droga przede mną, to wierzę, że w tej współpracy może się udać. Dziękuję ślicznie i życzę wszystkiego dobrego, i do zobaczenia! :)

  Justyna Kozik2018-03-07

  Panie Damianie, dziękuję za tak obszerną i pozytywną opinię :).

 • N

  Profesjonalne, ale ciepłe i pełne zrozumienia podejście do pacjenta. Pani Justyna pomogła mi zrozumieć przyczyny moich dotychczasowych problemów oraz pokazała w jaki sposób sobie z nimi poradzić. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zaczynam czuć się naprawdę dobrze. Serdecznie polecam każdemu, kto jeszcze waha się czy skorzystać z usług psychoterapeuty.

  Justyna Kozik2018-03-06

  Dziękuję za opinię.

 • A
  Lokalizacja: Katowice - ul. Dąbrowskiego www.kogna.pl

  Świetny psycholog, rozumie pacjenta i angażuje się w pomoc. Podczas terapii ciepła atmosfera. Można poczuć się bezpiecznie. Warto przełamać swoje obawy.czuje, że dobrze wybrałam psychoterapeutkę.

  Justyna Kozik2018-02-26

  Pani Anno, serdecznie dziękuję za opinię. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Katowice - ul. Dąbrowskiego www.kogna.pl

  Dopiero kilka sesji psychoterapii za mną, a w końcu czuję się rozumiany, czego nie doświadczyłem wcześniej u psychologa. Nareszcie nie boję się przed kimś otworzyć. Czuję, że moje życie zaczyna iść w dobrym kierunku. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  Justyna Kozik2018-02-07

  Dziękuję bardzo za opinię.

Pytania pacjentów (71)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszam do bezpośredniego kontaktu poprzez numer telefonu podany na stronie internetowej - www.kogna.pl. Posiadam także dodatkowe terminy nieujęte w poniższych kalendarzach.

  Jestem dyplomowanym psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w drodze do certyfikacji. Specjalizuję się w terapii indywidualnej osób dorosłych oraz par.
  W pracy psychoterapeutycznej istotne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta - wspólnie z klientem ustalamy cel i metody naszej pracy, dostosowane tak, aby w jak najkrótszym czasie odnieść jak najwięcej korzyści.

  Jeśli potrzebujesz pomocy w warunkach życzliwości i zrozumienia, jestem do Twojej dyspozycji. Decyzja o pójściu na psychoterapię to decyzja wymagająca odwagi. Świadczy ona o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu. Jeśli jesteś na to otwarty, oddaję Ci całe swoje zaangażowanie i umiejętności. Wspólnie podniesiemy jakość Twojego życia.

  Zapraszam do kontaktu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Śląski
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej SWPS Katowice

Znajomość języków

 • angielski