dr n. med.

Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

84 opinie +dodaj

Umów wizytę
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W pełni zgadzam się z moimi przedmówcami. Pani doktor konkretna, a przy tym sympatyczna i wyrozumiała. Nie spieszy się z tłumaczeniami, tylko w pełni wyczerpuje temat. Recepty jakie mi wypisała opiewały na bardzo niską kwotę, a maść była robiona pod mój przypadek. Dodatkowo personel gabinetu również bardzo sympatyczny i profesjonalny. Zaznaczam, że są również efekty leczenia. Gorąco wszystkim polecam :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeden z najlepszych lekarzy jakich spotkałem. Od razu rozpoznała problem i oprócz wypisania leków dokładnie wytłumaczyła możliwe przyczyny oraz jak zapobiegać temu, prostymi, domowymi metodami.(dieta itp)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo niezadowolona z atmosfery panującej podczas wizyty. Pani Doktor odradziła mi zabieg i prawdopodobnie słusznie. Jednak klimat wizyty fatalny i tego pacjent nigdy nie oczekuje po wizycie w prywatnym gabinecie. Nawet jeśli problem pacjenta jest "urojony" (cytat za Panią Doktor) to lekarz, a już zwłaszcza lekarz przyjmujący w prywatnym gabinecie, nie ma prawa pozwalać sobie na tak protekcjonalny ton oraz "do widzenia" na czole przy każdym zadawanym pytaniu. Przypominam, że wizyta nie jest darmowa. Żałuję, że zostawiłam tam jakiekolwiek pieniądze oraz że nie podzieliłam się z Panią Janeczko wystarczająco dosadnie moją opinią na temat jej postawy wobec pacjenta.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u Pani Dr po raz pierwszy. Wizyta przebiegła bez problemów. Atmosfera byłam miła. Wszystko jednak przebiegło bardzo szybko. Dużo nazw, terminów, których nie znałam i jak dla mnie były podawane za szybko, bez szczegółów - dopiero zaczynam "przygodę" z medycyną estetyczną ;-). Jednak podjęłam decyzję o przeprowadzeniu zabiegu ...

 • Opinia z dnia 06.06.2014 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam panią doktor. Jest rzetelna, miła i zna się na tym co robi. Efekty leczenia już są widoczne. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i nie zawaham się pójść kolejny raz.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ja jestem bardzo zadowolona. Są efekty i to jest najważniejsze. Pani Doktor jest zawsze miła i konkretna. Dziękuję.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor to bardzo miła i kontaktowa osoba. Wytłumaczyła jak będzie przebiegał zabieg. Poświęciła mi sporo czasu. Na rezultat jeszcze muszę poczekać . Jażeli będzie wszystko w porządku , to na pewno wrócę na kolejne wizyty.

 • J

  Byłam u pani dr w lutym 2014 na chwilę przed ślubem. Potrzebowałam zabiegu, który usunie cienie pod oczami. Na początku nastawiona byłam na zabieg light eyes, który kosztował w gabinecie Dermart na gertrudy 400zł. Po rozmowie z panią dr , która zdecydowanie bardziej zachwalała kwas hialuronowy i dodała, że efekty będą natychmiastowe, wybrałyśmy zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który kosztował 700zł. Po tym jak pani dr przekazała mi rzeczową informację na temat light eyes, że to lipa i nie będzie większej zmiany, postanowiłam dopłacić i mieć z głowy na dłuższy czas (mówiła do dwóch lat) problem z cieniami. Niestety NIE było jednego dnia żeby efekt był widoczny. Nadal mam cienie a kwas utrzymał się jedynie w jednym miejscu tworząc grudkę. Dodam, że pod prawym okiem pani stwierdziła, że mam większe cienie więc mi wstrzykiwała kwas parę razy w różne miejsca (grudka jest mniejsza) a pod lewym okiem dostałam jeden zastrzyk. Nie polecam! pewnie niebawem udam się z reklamacją - zachowałam paragon

  Julita Zaczyńska-Janeczko2014-05-05

  Po przeanalizowaniu Pani przypadku i rozmowie z Panią wspólnie zadecydowałyśmy, że najkorzystniejszym zabiegiem dla Pani będzie zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Zabieg ten daje natychmiastowe rezultaty, co było istotne również ze względu na zbliżającą się uroczystość. Zabieg Light Eyes, o którym Pani wspomina, to rodzaj mezoterapii, która aby przyniosła zadowalające rezultaty musi być powtarzana kilka razy.
  Istnieje wiele sposobów podawania kwasu hialuronowego - najbardziej odpowiednią dla pacjenta wybiera lekarz. Twarz ludzka nie jest idealnie symetryczna. Dlatego czasem w jedno miejsce trzeba podać więcej preparatu, w drugie mniej. Zawsze zapraszam pacjentów do kontroli w razie jakichkolwiek pytań, bądź dolegliwości po zabiegu. Dlaczego pomimo wyżej wyrażonych chęci nie zgłosiła się Pani ponownie do Gabinetu?
  Z poważaniem,
  dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Bardzo rzeczowa. Dokładnie objaśniła zabiegi które mogą mi pomóc, a na koniec wybrałyśmy zabieg który był najbardziej korzystny dla mnie. Pani doktor ma pewną rękę i to się czuję.Pierwszy zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie, aż czuje się zaangażowanie i chęć pomocy drugiej osobie. Na efekty leczenia jeszcze muszę poczekać, ale już teraz wiem że wreszcie trafiłam na "moją" Panią Doktor.
  Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995 roku uruchomiła prywatną praktykę dermatologiczną. Jest właścicielem Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii DermArt, które funkcjonuje od 2001 r. Specjalizuje się m.in. w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Należy do m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej. Współautorka publikacji z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz członek rady naukowej pism Derma News, Ars Medica Aesthetica i Anti Aging Expert. Wykładowca Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiej Szkoły Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia