dr n. med.

Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

84 opinie +dodaj

Umów wizytę
28 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  konkretny, zrozumiałym językiem przedstawił mój problem , dokładnie wytłumaczył sposób leczenia,dietę,postępowanie w razie wystąpienia ewentualnychproblemów

 • K

  Wizyta trwała 5 min podczas których nie dowiedziałam się kompletnie nic. Dla Pani Doktor najważniejsze było, żebym zakupiła 'dosyć drogi' płyn do mycia twarzy, który dostępny jest oczywiście tylko u nich w klinice. Kompletnie zniechęciło mnie to do kolejnej wizyty w tym miejscu.

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja była bardzo profesjonalna i satysfakcjonująca. Pani doktor bez pośpiechu wyjaśniła wstępną diagnozę, zaleciła badania i wskazała możliwości dalszych działań. Póki co bez zarzutu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Otrzymałam fachowe i dokładne porady od Pani Doktor. Żadnego z moich problemów nie zbagatelizowała. Jestem obecnie w trakcie kuracji na 2 różne schorzenia, więc na efekty jeszcze czekam. Ogólnie bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie Klinika Janeczko. Pełen profesjonalizm, estetyka i naprawdę dużo można się dowiedzieć.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem w pełni zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo kompleksowo podeszła do mojego przypadku. Pełen profesjonalizm i fachowość. Polecam.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie mam żadnych zastrzeżeń! Wizyta odbyła się o czasie, Pani doktor poświęciła mi dokładnie tyle czasu ile potrzebowałam, wyjaśniła moje wątpliwości, poprawnie zdiagnozowała chorobę i wytłumaczyła na czym będzie polegać leczenie, które przebiega w tej chwili pomyślnie. Polecam.

 • I

  U pani doktor bylam po zepsutym zabiegu u innego medialnego lekarza. Doktor bardzo specyficzna ale widac ma wiedze i doswiadczenie . Pomogla mi i jest poprawa. Nie czulam pospiechu wrecz przeciwnie doktor szczegolowo odpowiadala na pytania i wszystko dokladnie tlumaczyla . Ja jestem zadowolona .

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  U Pani dermatolog byłam z problemem wypadania włosów. Pani dermatolog nawet nie spojrzała na skórę głowy. Generalnie wogóle mi nie pomogła. Nie usłyszałam żadnych przydatnych informacji jak się później okazało powodem wypadania włosów okazało się łojotokowe zapalenie skóry głowy, ale to stwierdził inny dermatolog do którego udałam się po wizycie u Pani doktor. Dlatego też nie polecam Pani dermatolog. Szkoda czasu i pieniędzy. Są o wiele lepsi specjaliści w Krakowie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Doktor sympatyczna i profesjonalna. Wysłuchuje pacjenta, poświęca mu swoją uwagę. Sposób użycia i skład leków został mi szczegółowo wytłumaczony. Czekam na efekty. Polecam.

 • J

  Nie polecam. Kilka lat temu miałem wypalanego włókniaka nad brwią. Pani doktor zamiast usunąć go z marginesem, tak go wypaliła, że zrobiła w nim dziurkę "wulkanik". Po roku wszytko odrosło.

  Julita Zaczyńska-Janeczko2017-05-16

  Panie Jacku, nasuwa mi się pytanie: dlaczego nie zadzwonił Pan do nas jak włókniak zaczął odrastać? Zdarza się, że zmiany skórne odrastają – wtedy pacjent musi zgłosić się na wizytę. Do miesiąca od pierwszej wizyty usuwamy je gratis – w ramach poprzedniej wizyty.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995 roku uruchomiła prywatną praktykę dermatologiczną. Jest właścicielem Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii DermArt, które funkcjonuje od 2001 r. Specjalizuje się m.in. w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Należy do m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej. Współautorka publikacji z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz członek rady naukowej pism Derma News, Ars Medica Aesthetica i Anti Aging Expert. Wykładowca Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiej Szkoły Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia