dr n. med.

Julita Zaczyńska-Janeczko

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 199... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n.med. Julita Zaczyńska-Janeczko – specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Krakowie. W 1995 roku uruchomiła prywatną praktykę dermatologiczną. Jest właścicielem Centrum Dermatologii Estetycznej i Dermatochirurgii DermArt, które funkcjonuje od 2001 r. Specjalizuje się m.in. w zabiegach usuwania zmarszczek toksyną botulinową, kwasem hialuronowym oraz laseroterapii. Należy do m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej. Współautorka publikacji z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej oraz członek rady naukowej pism Derma News, Ars Medica Aesthetica i Anti Aging Expert. Wykładowca Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Europejskiej Szkoły Dermatologii Estetycznej i Medycyny Antiaging.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A

  Bardzo polecam, Pani Janeczko ciągle się doskonali i stara się za wszelka cenę dogodzić pacjentowi, nie chodzi jej wyłącznie o wyciągnięcie pieniędzy od pacjentów, co zdarza się rzadko w prywatnych klinikach. Okazało się u niej, iż leczony przez lata tłuszczak nie jest nawet tłuszczakiem, a lekarze stawiali błędne diagnozy. Walczymy i widzę ogromną poprawę:)

 • M
  Lokalizacja: Klinika JaneczkoUsługa: botoks

  Małgorzata W.
  Jestem pacjentką p.dr Janeczko już od długiego czasu,zawsze jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu.Konsultowałam się także w sprawie niezbyt ładnego znamienia
  p.dr Janeczko natychmiast wysłała mnie na konsultację co też zrobiłam.Przypuszczam,że dzięki
  tak dużemu profesjonalizmowi zawdzięczam Jej życie.Serdecznie dziękuję Pani.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Klinika JaneczkoUsługa: konsultacja ( 30 minut )

  Niestety, ale jestem bardzo zawiedziona konsultacją z Panią doktor, przede wszystkim ze względu na:
  - brak przeprowadzenia dokładnego wywiadu, wręcz miałam wrażenie że na siłę sama próbuje przekazać Pani dotychczasowe dolegliwości i zastosowane działania; Pani doktor wręcz nie miała ochoty wysłuchać historii choroby i przeprowadzonych badań;
  - zdiagnozowanie przyczyny po 3 min, bez podania jak powinno się postępować
  - oczekiwałam skrupulatnej konsultacji wraz z konkretnym planem działania, zamiast tego Pani powiedziała "że nie wie po co właściwie przyszłam, że możemy zrobić jakiś zabieg wszystko ode mnie zależy jaki chce"
  - miałam wrażenie, że Pani doktor nastawiona jest jedynie na zabiegi laserowe itp, nie ukrywając przy tym, że uważa się za najlepszego specjalistę w Krakowie w tej dziedzinie
  - podczas konsultacji cały czas stała za moimi plecami asystentka, która przysłuchiwała się rozmowie zza moich pleców, co było bardzo niekomfortowe. Co ciekawe po konsultacji, podczas której Pani doktor namawiała mnie przede wszystkim do zabiegów laserowych, asystentka podeszła do mnie na recepcji przekonując, że nie jest tak źle i nie trzeba odrazu laserów i możemy podziałać peelingami - bez komentarza

  Podsumowując, może i Pani doktor jest świetna w zabiegach które oferuje (nie miałam okazji wypróbować, jedynie sugeruję się zasłyszaną opinią) natomiast podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia. Zero profesjonalizmu, traktowanie pacjenta "z góry" i brak przedstawienia możliwych przyczyn oraz możliwości zaradzenia dolegliwości. Miałam okazję konsultować się u wielu dermatologów w Krakowie i zdecydowanie nie polecam Pani dr Julity. Uważam, że pieniądze wydane na tą wizytę zostały przysłowiowo wyrzucone w błoto.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry kontakt z Panią doktor, skrupulatnie i jasno wytłumaczyła mi mój problem trądzikowy, poświeciła wystarczająco dużo czasu, a efekty leczenia były już po jednym dniu.
  Dziękuję.

 • O

  Nie mogę się dobrze wypowiedzieć o tej Pani. Na mojego wrastającego paznokcie spojrzała zza biurka i nawet nie wysiliła się by go obejrzeć z bliska. Zapewniła mnie, że laserowe usuwanie nie daje powrotów a w razie czego, można reklamować zabieg i pieniądze zostaną zwrócone. Przy reklamacji zrzuciła winę na niedostosowanie do zaleceń, choć takowych przestrzegałam i zażyczyła dodatkowe 130 zł za wizytę, choć nawet nie spojrzała na mojego palca.

 • To fantastyczny fachowiec i specjalista. Dodatkowo zawsze pozytywna, uśmiechnięta i elegancka kobieta. Polecam wszystkim!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Ufam dr Janeczko, jako jedyna rozpoznała parokrotnie moje dolegliwości i przypisała odpowiednie leki (do tego robione w aptece, niedrogie), wracam do jej kliniki też w kwestiach medycyny estetycznej, nie tylko konsultacji dermo

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Podczas konsultacji Pani doktor przekazała mi konkretne informacje na temat zabiegu. Jest bardzo kompetenta i mila.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor pomogła mi rozwiązać mój problem (zierniak naczyniowy) usuwając go laserem. Chodziła od jednego do drugiego gabinetu szukając kliniki, która posiada wysokiej klasy wyposażenie i tak oto została mi polecona klinka doktor Janeczko. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty, a tym bardziej z rezultatów zabiegu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor zrobiła szybki, ale dokładny wywiad, odpowiedziała na moje wszystkie pytania, postawiła poprawną diagnozę - i przepisała leki.
  Co więcej dała mi kilka innych cennych uwag na temat mojej cery i kosmetyków do twarzy.