Adres

Wspólna 2c lok. 15, Wesoła k. Warszawy
GLAMOUR DENTAL

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów był członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz licznych kół naukowy...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zdecydowanie polecam!
Przez cały okres leczenia nigdy nic nie działo się z aparatem. Problem odpadających zamków, którym straszyli mnie znajomi jest mi obcy. Leczenie zakoñczylo się szybciej niż się spodziewałam i nie było dla mnie szczególnie uciążliwe. Wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze, sprawnie i bezboleśnie. Lekarz bardzo kompetentny, precyzyjny, dokładny. Oby więcej takich specjalistów.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo Dobry lekarz, super podejscie :) Moja współprace z doktorem zacząłem w lutym w AgaDent Bemowo, w marcu już miałem założony aparat, bardzo szybko bo ja na wariackich papierach do tego podchodziłem, minęło już 9 miesięcy zero problemów, zero jakichkolwiek wad, odpadajacych zamkow itp. Efekty widzę już bardzo duże, gdyż mam bardzo krzywe zęby:)
Reasumując: Bardzo polecam, umiejętności oraz podejscie najważniejsze i co najfajniejsze poczucie humoru wraz z rozmowa:) rzadko się to spotyka bo w większości gabinetów panuje Stypa :)
Damian


Użytkownik zweryfikowany

Jestem zachwycony umiejętnościami, podejściem do pacjenta i wysoką kulturą pracy doktora Krajczoka. Niewiele ponad rok temu przyszedłem z brzydkimi, krzywymi zębami, a dzisiaj po zdjeciu aparatu efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Pan doktor nie tylko leczy, ale także dba o to, aby pacjent był świadomy celu danego etapu leczenia. Było to dla mnie ważne, że wszelkie decyzje były ze mną konsultowane i miałem świadomość co aktualnie dzieje się z moimi zębami :) Polecam serdecznie leczenie u Pana Doktora Krajczoka!!!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Dr. Julian ma profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyty są krótkie, efektowne i na zadowalającym stopniu. Polecam każdemu dr. Juliana Krajczoka ponieważ jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.


Użytkownik zweryfikowany

Polecam dr Juliana Krajczoka. Zawsze wychodziłem z gabinetu bardzo zadowolony. Leczenie kanałowe przebiegło perfekcyjnie - zero bólu. Od prawie 3lat Pan dr leczy mi zęby i do tej pory wszystko jest OK czy to plomba czy odbudowa zęba czy leczenie kanałowe. Z czystym sumieniem mogę Pana POLECIĆ !!!

lek. dent. Julian Krajczok

Panie Mateuszu,
bardzo dziękuję za opinię, ale od kilku lat nie zajmuję się stomatologią zachowawczą i endodoncją. Ostatnie wizyty, które odbył Pan u mnie w 2014 roku były wyłącznie w ramach przyjęć stałych, najbardziej związanych ze mną pacjentów. Cieszę się, że prace, które u Pana wykonałem nadal nie wzbudzają zastrzeżeń. Życzę powodzenia w dalszym leczeniu, jeśli potrzebuje Pan doradztwa w znalezieniu nowego lekarza prowadzącego mogę polecić kilku naprawdę doskonałych dentystów. Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie!


I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Znakomity lekarz, genialne, luźne podejście do pacjenta przy jednoczesnym całkowitym profesjonalizmie. Pacjentem Pana Doktora jest mój nastoletni syn, który ceni sobie jasną komunikację i dokładne wyjaśnienie działań i strategii leczenia.Bardzo polecam!Prawdziwy lekarz z pasją i bardzo ludzkim podejściem!


J
Użytkownik zweryfikowany

Dr przejął moje leczenie ortodontyczne po tym jak moja ortodontka poszła na zwolnienie z powodu ciąży. Przez pół roku nie zrobił kompletnie nic, każda wizyta trwała może 5 min. Odkleiły mi się 3 zamki, dr nie miał czasu ich przykleić mimo, że się upominałam. Słabo.. Bardzo nie polecam!

lek. dent. Julian Krajczok

Pani Justyno,
na okres zastępstwa lekarz prowadząca leczenie zostawiła mi ścisłe wytyczne swojego planu leczenia i swoich metod rozpisane na poszczególne wizyty i tych wytycznych musiałem się bezwzględnie trzymać - nawet jeśli miałem swoje propozycje, nie wolno mi ingerować w plan leczenia tylko w ramach okresowego zastępstwa. Kwestia efektów lub ich braku, jak Pani twierdzi, wynika więc nie z mojego niedbalstwa, ale planu leczenia, który ustalił inny lekarz i którego złamać mi nie wolno.
Co do długości wizyt zachęcam do omówienia tej kwestii z osobami zarządzającymi gabinetem, gdyż w placówce o której mówimy czas przeznaczony na pacjenta był najkrótszym ze wszystkich, w których pracowałem czy pracuję i poniżej moich standardów. Natomiast brak doklejenia zamków wynikał z permanentnych braków w zamówieniach, co było również jednym z argumentów do rezygnacji z pracy w tej placówce.
Niemniej dziękuję za opinię, zwiększa ona tylko autentyczność tego proflu.
Z najlepszymi pozdrowieniami, Julian Krajczok.


K
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Julian to wspaniały ortodonta, sumienny, dokładny, z poczuciem humoru, jestem stałą pacjentka -polecam każdemu w 100 %


M
Użytkownik zweryfikowany

Super lekarz, najlepsze jest to zaufanie do niego. Mówi jak jest, nie czaruje, jest prawdziwy. U niego zapomina się o długich i męczących wizytach u innych lekarzy, sprawnie wstawia plomby i dobrze robi odbudowy zębów. Jest mega, polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Z usług dr. Krajczoka skorzystałem dwukrotnie. Za każdym razem wychodziłem zadowolony z gabinetu. Podczas wizyt dr zwracał uwagę nie tylko na główny cel mojej wizyty, ale również informował o stanie pozostałych zębów i udzielał porad. Dało się odczuć precyzję pracy, co ma dla mnie bardzo duże znaczenie. Polecam każdemu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasie studiów był członkiem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oraz licznych kół naukowy...

Zobacz pełen opis