Adres

Łucka 18 lok. 1801/1802, Wola , Warszawa
Gabinety Lekarskie Łucka (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Compensa


Koloposkopia • od 200 zł

Kolposkopia • 200 zł

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Koloposkopia


Łucka 18 lok. 1801/1802, Warszawa

od 200 zł

Gabinety Lekarskie Łucka


Kolposkopia


Łucka 18 lok. 1801/1802, Warszawa

200 zł

Gabinety Lekarskie Łucka

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
26 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka

W stu procentach polecam Panią doktor. Trafiłam do niej w czwartym miesiącu ciąży, po konsultacjach z kilkoma lekarzami. Pierwszy lekarz prowadzący uznał ciążę za zagrożoną i kazał zgłosić się do specjalistycznej kliniki przyszpitalnej, gdzie nikt (2 różnych lekarzy) nie był zainteresowany poprowadzeniem ciąży twierdząc, że nie wiedzą o co chodzi lekarzowi kierującemu. Dopiero Pani doktor prawdziwie się mną zajęła. Solidnie przebadała i wszystko wytłumaczyła. Pomimo tego, że w jej ocenie wszystko było w porządku, wskazała dlaczego pierwszy lekarz mógł podejrzewać, że ciąża jest zagrożona. Podała swój prywatny numer na wszelki wypadek. Była na prawdę zaangażowana w prowadzenie ciąży, świetnie mną pokierowała a do tego nie zostawiała pola do nadinterpretacji oraz zmartwień (do czego miałam tendencję po pierwotnej diagnozie "zagrożonej ciąży"). Super lekarz z prawdziwym powołaniem co widać na każdym kroku. Była obok aż do samego końca i narodzin zdrowego syna:) Jest to lekarz, którego polecam każdemu i z pewnością pozostanę jej pacjentką zarówno przy kolejnych ciążach jak i po prostu - dla profilaktyki!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka prowadzenie ciąży

Do Pani Doktor trafiłam przypadkiem w szpitalu na Karowej będąc w 8 tc zagrożonej i powędrowałam za nią do Gabinety Łucka. Prowadziła moją ciæżę i muszę przyznać, że jest wspaniałym lekarzem. Ciepła, serdeczna i opiekuńcza wobec pacjentów. Bardzo skrupulatna. Zlecając dodatkowe badania nie zostawia pacjentki samej z decyzją, gdzie je wykonać, tylko podaje najlepsze miejsca do ich wykonania. Kontakt miałyśmy cały czas telefonicznie i nawet w niedzielny wieczór potrafiła zadzwonić z pytaniem, jak się czuję. Powiedziała kiedyś, że nie mogłaby spać spokojnie, gdyby coś stało się mi mojemu dziecku podczas porodu. Urodziłam na Karowej wcześniaka (nie udało się donosić ciąży z przyczyn niezależnych od Pani Doktor) i w trakcie pobytu mojej córki w szpitalu dowiadywała się o jej stan zdrowia.
Niestety Pani Doktor nie wypisuje antykoncepcji, ale mimo swojej decyzji skierowała mnie do lekarza, który się mną w tym zakresie zajmie, więc znowu po odmowie, nie zostawiła mnie bez informacji. Ponadto razem omówiłyśmy jej zdaniem najlepszą metodę antykoncepcji dla mnie mimo, że sama się nią nie zajmuje.
Będę Panią Doktor polecać wszystkim szukającym dobrego i życzliwego ginekologa i jeśli zajdę w drugą ciążę, na pewno do niej wrócę, aby ona ją prowadziła.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Łucka ciąża

Pani Doktor jest wspaniałym specjalista. Zawsze dokładnie wszystko sprawdza i powoduje że przyszła mama jest pewna że jej dziecko jest w najlepszych rekach. Odpowiada na wszelkie pytania pacjentki i wszystko dokładnie wyjaśnia. Bardzo polecam Panią Doktor


V
Użytkownik zweryfikowany

Potwierdzam, że Pani Doktor jest osobą bardzo kontaktową i posiada duży urok osobisty ale w przypadku lekarza specjalisty, któremu powierzamy zdrowie i życie nie tylko swoje ale i swojego dziecka, od miłej aparycji ważniejszy jest chyba profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Zasadniczo lekarz dla Pań: przeciwnych cesarskiemu cieciu, karmieniu butelką, antykoncepcji, jedynactwu i z ciążami bez powikłań.


M
Użytkownik zweryfikowany

Do p. Julii trafiłam przypadkiem. Podczas pierwszej wizyty zrobiła na mnie tak pozytywne wrażenie, że zostałam jej stałą pacjentką. Prowadziła moje dwie ciąże. Gdy pojawiły się problemy bez wahania zlecała dodatkowe badania i konsultowała mnie u siebie w szpitalu. W trakcie porodu wpadała dowiedzieć się o mój stan. Naprawdę rzadko który lekarz ma tyle serca do swoich pacjentek!


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest chyba najlepszym lekarzem z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Gdy do niej przyszłam tak naprawdę nie miałam wielkich oczekiwań. Z ciążą (5 miesiąc) podobno nie było żadnych problemów, tak przynajmniej twierdził lekarz do którego chodziłam do tej pory. Jednak gdy zbadała mnie okazało się, że mam niedoczynność szyjkowo-ciśnieniową. Od razu dostałam skierowanie do szpitala i nakaz leżenia w łóżku. Pewnie bym się załamała, ale Pani Doktor przytuliła i powiedziała, że tak niestety czasem bywa i że muszę dla dobra Malucha poleżeć. W dalszym przebiegu ciąży doszła jeszcze cukrzyca ciężarnych. I tu też Pani Doktor cierpliwie tłumaczyła co jeść, czego unikać, jak dbać o siebie i Franka. Do tego dostałam skierowanie na "szkolenie" z diety na Karową. Oczywiście zlecała wszystkie badania i jak tylko miałam wyniki, kazała je przesyłać smsem. Do tego przypominałam, że gdyby cokolwiek złego się działo, mam do niej dzwonić. Poza tym wydaje się, że pamięta każdą pacjentkę (tak przynajmniej było z nami). Tak naprawdę to dzięki Pani Doktor Franek urodził się zdrowy i o czasie (a nie kilka miesięcy przed terminem). Naprawdę życzyłabym sobie i innym pacjentkom, aby wszyscy lekarze byli pokroju Pani Doktor zarówno jeżeli chodzi o rzetelność swojej pracy jak i po prostu o kulturę osobistą oraz wielkie serce dla pacjentek.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest świetnym specjalistą i przemiłym lekarzem .Wizyta u Niej to czysta przyjemność.Bardzo dokładna ,lekarz z powołania .,wszystko wyjaśnia .Żałuję ,że nie trafiłam do Niej w ciąży ,na pewno Ona nie przeoczyłaby tego czego inny lekarz nie zauważył .Oby było więcej lekarzy takich jak Ona .Polecam z całego serca nie tylko do prowadzenia ciąży ,ale w każdej sytuacji .


A

Pani dr. Szczudlik jest osobą bardzo sympatyczną i miłą. Jest stanowczo przeciwna antykoncepcji hormonalnej i polecam jedynie jako prowadzenie ciąży. Z jej zapobieganiem zdecydowanie do innego lekarza.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały człowiek, świetny fachowiec. Pani doktor prowadziła moją ciążę. Dzięki Niej czułam spokój przed porodem i nie miałam żadnych stresów z tym związanych. Polecam wszystkim Panią doktor to najlepszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Polecam, każdej dziewczynie, dopiero u niej poczułam się, że jestem pod dobą opieką. Kiedy trzeba kieruje do odpowiednich specjalistów nie opierając się tylko na przeczuciach i domysłach.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie