Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl.

Dr Julia Seniuta zajmuje się chorobami skóry u dzieci i u dorosłych. Aktualnie specjalizuje się w dermatologii…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl.

  Dr Julia Seniuta zajmuje się chorobami skóry u dzieci i u dorosłych. Aktualnie specjalizuje się w dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Przygodę z chorobami skóry rozpoczęła już wcześniej w Klinice Chorób Zakaźnych Wieku Dziecięcego, gdzie zrealizowała specjalizację z pediatrii. W 2015 r obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską. W 2017 roku ukończyła z wyróżnieniem trzyletnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej działającej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.
  Uczestniczy w krajowych oraz międzynarodowych kongresach i szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, w tym również jako wykładowca.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
 • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (2014-2017)

Publikacje

 • "Miejscowa antybiotykoterapia w leczeniu trądziku", Forum Dermatologicum 2017, tom 3, nr 2, 49-52.

Nagrody i wyróżnienia

 • I miejsce w konkursie na najlepszy opis przypadku podczas Zjazdu Sekcji Forum Młodych Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (Ossa, 12-13.XI.2015)
 • Ukończenie z wyróżnieniem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie (24.06.2017)
 • Wyróżnienie za rozprawę doktorską (Wrocław, 21.III.2016)
 • Wyróżnienie na Zjeździe Polskiego Towarzystwa Wakcynologii (Łódź, 22-24.X.2015)
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Klinika Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Doktor Seniuta to bardzo dobry dermatolog. Widać, że ma intuicję i wiedzę , od razu wiedziała co mi jest. Po przepisanych lekach moja skóra jest jak dawniej. Gabinet bardzo elegancki, zadbany i czysty. Myślę żeby wybrać się teraz do dr Julii na mezoterapie. Dziękuję za wszystko!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Znakomity dermatolog,najlepszy z tych u których byłam we Wrocławiu.
  Mam przewlekłą chorobą skóry-AZS. raz jest lepiej , raz gorzej, ale po zastosowanym przez doktor leczeniu nastąpiła zdecydowana poprawa. mam nadzieję, że efekt utrzyma się jak najdłużej. Jestem bardzo usatysfakcjonowana całością leczenia u doktor Seniuty. Godny polecenia dermatolog, cena za wizytę niewygórowana, krótkie terminy. Wszystko odbyło się o czasie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Zdecydowanie mogę polecić tego dermatologa. Wizyta bardzo szczegółowa, dokładnie mnie obejrzała pod lampą. Doktor ma szeroką wiedzę, trafnie zdefiniowała problem i zastosowała leczenie , które przyniosło rezultaty.Ponadto bardzo ładny gabinet.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Leczenie zostało przez Panią Doktor dobrane idealnie! Poprzednio leczyłam sie u innego dermatologa i niestety nie byłe takich efektów jak teraz. Nastąpiła bardzo duża poprawa stanu skóry. Doktor bardzo sympatyczna, gabinet na wysokim poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  AZS towarzyszy mi od zawsze. Po niezliczonych wizytach u różnych dermatologów i alergologów znałam schemat postępowania każdego z lekarzy - swoją drogą krótkotrwały, często bezskuteczny, nawet bezmyślny. Kiedy AZS mocno dawało mi w kość, próbowałam wizyt u nowych specjalistów. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że przyjdzie mi trafić na lekarza, który faktycznie interesuje się tym, co robi.

  Po czym umówiłam się na wizytę do Pani Julii.

  Nie ukrywajmy - AZS to choroba na całe życie. Jednakże, Pani Julia przedstawiła mi wszelkie kroki, które można podjąć - zdecydowałam się na fototerapię. Mija miesiąc, a ja pierwszy raz od wielu lat przyznaję, że panuję nad tym co się dzieje ze skórą. Efekty niesamowite, a mój stan stabilny.

  Poza trafnie dobraną (w końcu!) terapią i obszerną wiedzą, niesamowite jest to, że p. Julia udostępnia nam swój wolny czas - w każdej krytycznej sytuacji lub po prostu gdy pojawi się jakaś niepewność jest dostępna telefonicznie, mailowo oraz w miejscach, w których przyjmuje pacjentów. Pierwszy raz w życiu mam kontakt z lekarzem na tyle, że czuję komfort i nie martwię się o nagłe zaostrzenie (które, jak wiemy, w AZS lubi zaskoczyć), wypisanie recepty czy podjęcie innej decyzji w sytuacji, gdy wybrana metoda zawodzi.

  No i dodatkowo wizyta puntualnie, idealne dobranie lekarstw oraz kremów, świetne porady no i dużo próbek różnych dermokosmetyków do wypróbowania! :)

  Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do doktor Seniuty zgłosiłam się z powodu suchej skórej. Inni dermatolodzy leczyli mnie na atopwe zapalenie skóry, bez efektu. Doktor zasugerowała mi sprawdzenie innych przyczyn suchej skóry i okazało się to właściwym tropem. Wreszcie widzę efekty leczenia.

 • A
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Do dr Julii trafiłam przez przypadek, bo moja dermatolog była na urlopie, jednak nie zawiodłam się. To lekarz z powołania, godny polecenia i skuteczny. zapisane leki przyniosły poprawę mojego stanu skóry.

 • E
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Do doktor Julii zgłosiłam sie z powodu pewnego problemu skórnego. Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.

 • S
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: łuszczyca

  Byłam u wielu dermatologów, ale dopiero Pani Julia załagodziła i całkowicie cofnęła wieloletnią chorobę, skórę mam piękną jak nigdy! Póki co nic nie wraca, bardzo, bardzo dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Wizyta odbyła się punktualnie. jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Seniuty. Do dr trafiłam z powodu nasilonego trądziku. Miałam z tym ogromny problem i konsultowałam się wczesniej u dwóch dermatologów, ale bez większego efektu. Leczenie okazało się skuteczne, widzę już poprawę.