Julia Mikołajczyk (Mańkowska)

Logopeda, Terapeuta, Diagnostyk

10 opinii +dodaj

Umów wizytę 140 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuje w filmie i teatrze. Dyrektor Artystyczny Akademii Młodego Aktora w Warszawie. PROGRESS Pracownia Psychologów to miejsce, gdzie prowadzi prywatne sesje logopedyczne. Realizuje… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuje w filmie i teatrze.
  Dyrektor Artystyczny Akademii Młodego Aktora w Warszawie.
  PROGRESS Pracownia Psychologów to miejsce, gdzie prowadzi prywatne sesje logopedyczne.
  Realizuje szkolenia i warsztaty z dziedziny emisji głosu i wystąpień publicznych.
  Organizuje w Warszawie egzaminy LAMDA - London Academy of Music and Dramatic Art.

Ukończone szkoły

 • PWST Wrocław
 • WSKiMS Warszawa
 • WSEZiNS Łódz

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: praca nad oddechem i techniką wypowiedzi ze względów zawodowych

  Polecono mi Panią Julię Mikołajczyk, jako osobę szkolącą pracowników korporacji i firm w zakresie emisji głosu, wystąpień publicznych, ekspresji i techniki wokalnej. Jako osoba współpracująca z klientami i partnerami w biznesie często zmuszona byłam występować przed dużym "audytorium". Od pewności wypowiedzi, techniki pracy z oddechem, ekspresji i przekazywanych emocji, zależy w moim zawodzie, jak odbierają mnie inni. Praktyczne ćwiczenia, tricki i techniki, jakie poznałam na szkoleniu prowadzonym przez Panią Julię były dla mnie dobrym treningiem. Na szkoleniu dowiedziałam się, jakie są moje słabości "komunikacyjne" i jak nad nimi pracować. Szkolenie z Panią Julią to dobrze zainwestowany czas i konkretne umiejętności "wyniesione" dla siebie. Dziękuję, Anna Lewandowska

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROGRESS Pracownia PsychologówUsługa: ćwiczenia emisji głosu i dykcji

  Wspaniałe zajęcia, niezwykle interesujące, angażujące. Zmienia się nie tylko głos. Wzrasta również pewność siebie. Bardzo mocno polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zajęcia pełne różnorodne i energetyzujące. Zmiana w sposobie mówienia da się odczuć już po pierwszych warsztatach. Ciekawy dobór ćwiczeń proponowany przez kreatywną prowadzącą, sprawia że nie można się nudzić. Gorąco polecam!!!

 • Goraco polecam zajęcia z Panią Julia. To prawdziwa profesjonalistka, z pasją i niesamowitą energią, która motywuje do działania i przełamywania barier, jakie wyrastają przed człowiekiem w czasie wystąpień publicznych. Zajęcia ogromnie mi pomogły, nauczyłem się ciekawych ćwiczeń, które z powodzeniem wykorzystuje w pracy; podczas spotkań biznesowych, prezentacji, ale również w życiu prywatnym; w spotkaniach ze znajomymi. Dziękuje bardzo Pani Julio. Szczerze polecam.

 • T

  Szczerze polecam kursy u Pani Julii. Osobiście szedłem z pewnym niedowierzaniem, że w kilka godzin można zmienić coś w swoim sposobie komunikowania z innymi, jednak okazało się to możliwe.
  Każdy kto chce zachować anonimowość, tutaj ma to zagwarantowane. Nie ma na wstępie pytań typu „czym się zajmujesz, gdzie pracujesz” itp. Każdy uczestnik „odkrywa” tyle ile chce, dzięki czemu bez obaw w kursie mogą uczestniczyć osoby z każdego szczebla zarządzania.
  Biorąc pod uwagę fakt, że zajęcia są grupowe, nie zakładałem, że szkolenie będzie spersonalizowane. Pomyliłem się na swoją korzyść (pozostali pewnie też). Pani Julia umiejętnie wychwytuje braki poszczególnych kursantów i mimo ograniczonego czasu jest w stanie na zajęciach ukierunkować celnie dalsze ćwiczenia dla poszczególnych osób.
  I teraz najciekawsze. Poszedłem na szkolenie celowo- mając na uwadze serię spotkań biznesowych jakie czekały mnie w pracy. Zaznaczam, że z umiarkowanym optymizmem, bo co można zmienić w tak krótkim czasie na kursie o tak stosunkowo niewygórowanej cenie? Jednak było kilka ćwiczeń, które ukierunkowały mnie jak przygotować się do spotkań, co poprawić, żeby być przekonującym, na co zwracać uwagę mówiąc. W grupie udało mi się przełamać tremę, co było potem nieocenione na spotkaniach handlowych.
  Podsumowując, jestem bardzo zadowolony i kurs dał mi realne korzyści, zainwestowane w niego pieniądze już zwróciły się i to z nawiązką. Bardzo polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Baaardzo polecam!!Pani Julia jest profesjonalistką z niesamowicie pozytywną i motywującą energią. Jestem bardzo zadowolona, ćwiczenia były bardzo ciekawe i trafnie dobrane, zajęcia były świetną zabawą, a praca z panią Julią przynosi efekty:)

  Julia Mikołajczyk (Mańkowska)2016-11-15

  Bardzo dziękuję Pani Izabelo.
  Cieszę się, że proponowany przez mnie program jest dla Pani inspirujący.

 • A

  Pani Julia to przede wszystkim wspaniała i ciepła osoba, z którą nawet najtrudniejsze ćwiczenia mowy wykonuje się z przyjemnością i bezstresowo. Pani Julia dosłownie zaraża swoją pozytywną energią, która niesamowicie mobilizuje do dalszej pracy. My zaczęłyśmy nasze spotkania od korekty wymowy i ćwiczeń z emisji głosu, następnie skupiłyśmy się na umiejętności wypowiadania się w grupie i na wystąpieniach publicznych. Zajęcia dodały mi dużo pewności siebie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wcześniej brałam udział w zajęciach logopedycznych, jednak nie spełniały one moich oczekiwań. Zajęcia z panią Julią, to nie tylko terapia logopedyczna, ale także ogólne rozwijanie umiejętności ładnego i poprawnego wypowiadania się, co niesamowicie wpływa na naszą prezentację. Ja bardzo polecam wszystkim takie zajęcia, nie spodziewałam się, że mogą być tak niesamowitą przygodą i tak wiele zmienić w moim życiu! Anna R.

  Julia Mikołajczyk (Mańkowska)2016-11-15

  Pani Anno, bardzo dobrze pamiętam naszą współpracę, która była niesamowicie ciekawa. Pani zaangażowanie, radość pracy nad głosem i ekspresją były dla mnie absolutnie zachwycające. Dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogłam pomóc.

 • Połączenie pracy logopedycznej z warsztatami emisji głosu doprowadziły do tego, ze w firmie to ja podejmuje wyzwania - gdy trzeba wystąpić publicznie, podjąć trudna rozmowę z klientem czy przemawiać na sympozjum. Jestem bardzo zadowolony z sesji, które okazały się wielką przygodą i inspiracją - wykorzystuje te umiejętności nie tylko w pracy, lecz rownież prywatnie - wcześniej zbyt skromny i nieśmiały - teraz jestem pewny siebie i świadomy swoich mocnych stron.
  Dziękuję Pani Julio.

  Julia Mikołajczyk (Mańkowska)2016-11-15

  Dziękuję za opinię. To wspaniałe- gdy okazuje się, że praca nad emisją głosu i pewnością siebie, wyzwala w nas zupełnie nowy potencjał, gdzie człowiek odczuwa w sobie nową jakość ekspresji.

 • T

  Od lat zmagałem się z "zacinaniem", które pojawiało się zawsze w stresującej dla mnie sytuacji. Kilka lat temu byłem na kilku lekcjach u innego logopedy, ale bez efektu, w końcu zrezygnowałem i pogodziłem się z tym, że tak mam i już. Miesiąc temu skorzystałem z oferty szkoleniowej, którą dla całej naszej kadry kierowniczej zorganizował mój pracodawca. W ramach zajęć braliśmy udział w warsztatach z wystąpień publicznych, które prowadziła Pani Julia Mańkowska. Ku memu zdumieniu, już po "rozgrzewce" nie miałem problemu z płynnym mówieniem przed grupą! To było dla mnie jak cud. Teraz spotykamy sie indywidualnie na lekcjach, ale nie dlatego, że problem wraca, tylko w ramach doskonalenia emisji głosu. Gorąco polecam tego lekarza każdej osobie, którą paraliżuje trema i wada wymowy utrudnia życie. To naprawdę można zmienić. Jestem tego najlepszym dowodem.T.J.

  Julia Mikołajczyk (Mańkowska)2016-11-15

  Panie Tomaszu, pamiętam szkolenie, o którym Pan wspomina. Cieszę się, że tak szybko udało się Panu wejść w tematykę ćwiczeń i z otwartością skorzystał Pan z proponowanych przeze mnie warsztatów. Brawo za odwagę i za podjęcie decyzji o kontynuowaniu szkolenia w trybie indywidualnym- efekty są wspaniałe !

 • M

  Pani Julia jest wybitna! Miałem okazję brać udział w warsztatach emisji głosu, które prowadziła i wyniosłem z nich tyle nauki, że nawet w pracy zauważono te zmiany, na lepsze oczywiście. Jestem pod wrażeniem jak sprawnie i szybko potrafiła przełamać opór, który jakoś tkwił we mnie i brałem udział w ćwiczeniach z zaangażowaniem a do tego z wielką frajdą, jaką dają te zajęcia. Uważam, że każdy powinien choć raz tego spróbować, żeby przekonać się jak wiele można zmienić w sposobie mówienia. Oceniam na pięć gwiazdek, ale dałbym i dziesięć!

  Julia Mikołajczyk (Mańkowska)2016-11-15

  Bardzo dziękuję panie Mateuszu za opinię i za zaufanie. Wierzę, że zdobyte umiejętności wykorzystuje Pan w pracy i w życiu prywatnym.