prof. dr hab. n. med.

Józef Dzielicki

Chirurg, Chirurg dziecięcy

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Największe doświadczenie w zabiegach małoinwazyjnych ( laparoskopowych) w zakresie: choroba refluksowa przełyku, przepukliny, choroby tarczycy, nadnerczy,śledziony i jelit. Operacje… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Największe doświadczenie w zabiegach małoinwazyjnych ( laparoskopowych) w zakresie: choroba refluksowa przełyku, przepukliny, choroby tarczycy, nadnerczy,śledziony i jelit. Operacje zniekształceń klatki piersiowej wg. własnej małoinwazyjnej metody ( udoskonalona metoda Nussa).
  Uwaga: poradnik prof. w opracowaniu

Specjalizacje

 • Chirurgia dziecięca
 • Chirurgia klatki piersiowej
 • Chirurgia ogólna

Choroby

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W marcu 2016 roku prof. Dzielicki usunął z mojego żołądka niewielkich rozmiarów guza. Lekarze na onkologii proponowali mi klasyczny zabieg, jednak byłam bardzo sceptycznie nastawiona, jestem osobą młodą, perspektywa posiadania wielkiej blizny przez cały brzuch, a także długi okres dochodzenia do siebie spowodowały, że zdecydowałam się spróbować u profesora.. Udałam się do prywatnego gabinetu prof. Dzielickiego, który okazał się bardzo konkretnym, rzeczowym lekarzem, wszystko bardzo dokładnie omawiał, nie śpieszył się. Sam pobyt w szpitalu również oceniam pozytywnie (Knurów) profesor służył radą i pomocą, zabieg się udał, następnego dnia wieczorem mogłam wstać z łóżka, 2 tygodnie po zabiegu wróciłam do ćwiczeń fizycznych (jestem osobą aktywną) wiadomo wszystko stopniowo ale rekonwalescencja nie trwała długo. Minęło półtorej roku, nie widzę żadnych skutków ubocznych zabiegu laparoskopowego.. czuję się bardzo dobrze, blizny są malutkie, w zasadzie tylko jedna jest widoczna ale trzeba się naprawdę przyjrzeć żeby ją zobaczyć. Raz na rok robię tomografię i gastroskopię, wszystko w jak najlepszym porządku :) Prof. Dzielicki to człowiek o ogromnej wiedzy z dużym poziomem empatii i ludzkim podejściem do swojego pacjenta, bardzo serdecznie polecam!!

 • Lokalizacja: Szpital im. Rudolfa Weigla w BlachowniUsługa: Torbiel jajnika

  Wspaniały Człowiek. Świetny specjalista. Spokój i wyczucie. Ekspert. Pierwszy raz piszę opinię na temat lekarza, ale trzeba o takich ludziach pisać. I to bardzo głośno. Inni lekarze nie dawali żadnych szans na przeprowadzenie tego zabiegu laparoskopowo. Zbyt dużo zrostów,niebezpieczeństwo uszkodzenia jelit itd. Dało się. Dziękuję !

 • M

  Jedyny lekarz,który potraktował mnie poważnie.Od 14 lat mam kaszel oraz zgagę,byłam leczona przez laryngologów ,pulmonologów, endokrynologów, gastrologów, alergologów. Wszyscy ci lekarze przepisywali tony lekarstw, gdy nic nie pomagało proponowali wizytę u psychologa. Do Profesora dostałam się przez przypadek, szybka diagnoza; przepuklina rozworu przełykowego.Profesor zaproponował zabieg fundoplikacji laparoskopowej bez wahania się zgodziłam.Gdy byłam w szpitalu dzień przed operacją,zjawił się Profesor ,wyjaśnił mi na czym będzie polegał zabieg. Dzień po zabiegu również przyszedł zapytać się jak się czuję ,jak mam się odżywiać ,jak siedzieć itp.Byłam w szoku że są tacy lekarze .Bardzo jestem wdzięczna za uratowanie mi życia . Nikt nie wie jak to jest pracować wśród ludzi i dzieci i ciągle kaszleć .Muszę to jeszcze napisać że jak byłam u znanego gastrologa w Częstochowie, zostałam wyzwana tymi słowami;Ludzie ,kto wam naopowiadał że kaszel jest od refluksu .A jednak jest Panie dddoktorze może to przeczyta i uratuje kilka takich osób jak ja.
  Panie Profesorze dla mnie i mojej rodziny, jesteś wielki,BARDZO DZIĘKUJĘ.

 • C

  Byłam oferowana przez profesora Dzielickiego,miałam przepukline rozworu przełykowego. Lekarz z powołania,ma czas dla pacjenta, odpowie na pytania,wytłumaczy.Interesuje się pacjentem po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona.POLECAM

 • Lokalizacja: Gabinet Chirurgii Ogólnej, Chirurgii Dziecięcej i Chirurgii Klatki PiersiowejUsługa: Inny

  Pan Profesor istny Anioł ! Bardzo zaangażowany w swoje powołanie ! Lekarz z wielkim sercem do ratowania życia innych ludzi. Pan Profesor operował mi guza, dzięki niemu żyje i przede wszystkim dzięki laparoskopi szybko wróciłam do zdrowia oraz prawie wcale nie widać blizn ! Gorąco Polecam !

 • Lekarz anioł nie ma słów jakie należało by podziękować za uratowanie życia mojej córki, inni lekarze ręce rozkladali a on uratował życie mojej córce także jest ogromnie wdzięczna taki człowiek to cud. Jak by inni lekarze tak ratowali życie ludzia byli by wielcy jak on .Dziękujemy jeszcze raz takiemu lekarzowi!!!!!!!!!!

 • Profesor to istny ANIOŁ. Do tej pory nie spotkałam lekarza o tak wielkim sercu,tak zaangażowanego w ludzkie cierpienie.Kiedy po raz pierwszy z Nim rozmawiałam od razu pozyskał moje zaufanie.Nie mówił wiele ale sama postawa Profesora,życzliwość i ciepłe spojrzenie sprawiły że byłam spokojna o swoje zdrowie.
  Dwa dni temu Profesor usunął mi tarczycę.Jestem młodą kobietą.Bałam się tego,że blizna po operacji będzie duża.Tak jak dotychczas widziałam u operowanych Pań przez innych chirurgów. Cięcia na całą długość szyji i jeszcze dodatkowo krzywo.
  Profesor uspokajał,że będzie to zabieg małoinwazyjny czyli niewielka ingerencja w organizm a przy tym szybki powrót do zdrowia.
  Rzeczywiście tak jest.
  Jestem dwa dni po zabiegu.Jestem w domu.Bardzo szybko doszłam do siebie a rana malutka tylko 2 cm.
  Kobietki nie zwlekajcie.Takich lekarzy ze święcą szukać!!!
  Dziękuję :)

 • G

  Profesor o wielkim sercu szczególnie dla dzieci. Jako jedyny lekarz obiecał nam jako rodzicom uratować śledzione - ( wielka torbiel wypełniająca wnękę śledziony) i obietnicy dotrzymał. Dołożył wszelkich starań, sprowadził specjalny sprzęt do szpitala w Chorzowie i uratował nam śledzionkę. Objeździliśmy pół Polski - odwiedziliśmy mnóstwo chirurgów - żaden chirurg nie miał odwagi żeby usunąć taką wielką torbiel na takim narządzie jak śledziona, każdy szukał prostszych metod - usuwanie śledziony. Tylko profesor ze swoją malutką ekipką chirurgi małoinwazyjnej w Chorzowie podjął się tego zadania. Dokonał czegoś co było niewykonalne dla innych lekarzy. Profesor Potrafi przeprowadzić bezkrwawą operację. Bardzo dziękujemy Panie Profesorze.

 • T

  Profesor o wielkim sercu szczególnie dla dzieci. Jako jedyny lekarz obiecał nam jako rodzicom uratować śledzione naszemu dziecku ( wielka torbiel wypełniająca wnękę śledziony) i obietnicy dotrzymał. Sprowadził specjalny sprzęt do szpitala dziecięcego w Chorzowie i dołożył wszelkich starań i uratował śledzionkę dziecku. Objeździliśmy pół Polski - odwiedziliśmy mnóstwo chirurgów - żaden chirurg nie miał odwagi żeby usunąć taką wielką torbiel na takim narządzie jak śledziona, każdy szukał prostszych metod - usuwanie śledziony. Tylko profesor wraz ze swoją ekipą chirurgii małoinwazyjnej w Chorzowie na TRUCHANA podjęli się tego zadania. Dokonali czegoś co było niewykonalne dla innych lekarzy. Bardzo dziękujemy Panie Profesorze.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online