Pani doktor Jolanta Zabłocka od lat jest „dobrym duchem” dzieci z wadami i chorobami serca i ich rodziców. I nie chodzi tylko o jej bezsprzeczną kompetencję jako kardiologa dziecięcego.… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: drożny otór owalny i kontrol po przebytej chorobie

  Córcia niecałe 3 latka, do kontroli drożny otwór owalny, do tego chciałam sprawdzić czy po miesiącu chorowania nic nie poszło na serduszko. Pani Doktor dokładnie sprawdziła ekg, jest sympatyczną osobą z super podejściem do dzieci ( podczas badania córcia leżała na mnie by czuła bezpieczeństwo - pomysł Pani Doktor) !
  Doktor potrafi wzbudzić zaufanie. Echo wykonane z należytą starannością!
  Polecam każdemu !

 • Najlepsza Pani kardiolog jaką znam. Dokładna,solidna a przede wszystkim ciepła kobieta.
  POLECAM . !

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo sympatyczna,miła i kompetentna.Bardzo dokładnie i szczegółowo odpowiedziała nam na wszystkie nurtujące nas pytania.Super podejście do dzieci.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobre podejscie do malego pacjenta. Pani doktor sympatyczna i rzeczowa. Jak dla mnie 10 na 10.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma dobre podejście do dzieciaczków. Potrafi uspokoić rodziców. Mój 9-miesięczny Synek leżał bardzo spokojnie podczas echo serca, a nawet pomagał trzymając aparat :-)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i miły lekarz. Wizyta terminowa bez opóźnień. Pani Doktor wszystko wyjaśnia i odpowiada profesjonalnie na pytania. Polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobra i satysfakcjonująca wizyta. Pani doktor miała znakomity kontakt z moim synem, ponadto pełen profesjonalizm jeśli chodzi o kompetencje

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  miła profesjonalna kompetentna obsługa, szybkie załatwienie sprawy, możliwość dodatkowej dorady pozdrawiam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniała pani Doktor ,wspaniały człowiek ,badanie przeprowadzone bardzo dokładnie ,wszystko wytłumaczone,polecam panią doktor Jolantę Zabłocką.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią doktor. Miła,sympatyczna, wyjaśniła wszelkie wątpliwości, omówiła wynik badania, dała wskazówki. W gabinecie bardzo dobry sprzęt. Jeszcze raz polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pani doktor Jolanta Zabłocka od lat jest „dobrym duchem” dzieci z wadami i chorobami serca i ich rodziców. I nie chodzi tylko o jej bezsprzeczną kompetencję jako kardiologa dziecięcego. Pani Doktor otacza swoich pacjentów i ich rodziny opieką, która wykracza poza standardowe procedury leczenia, daje im wsparcie psychiczne i niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, nawet w najtrudniejszych momentach. Świadomość rodzica, że lekarz jego ciężko chorego dziecka jest dla niego dostępny, że służy radą także poza godzinami pracy, i że - jeśli zajdzie taka nagła potrzeba – nie zabraknie go przy pacjencie ani w nocy, ani w święta, jest bezcenna. Nikt tak jak pani Doktor Zabłocka nie zna potrzeb swoich serduszkowych pacjentów, także tych, które nie są związane bezpośrednio z procesem leczenia. Bowiem życie dzieci chorych na serce i ich rodzin nierzadko w całości zdeterminowane jest chorobą. Dlatego też od początku powstania Fundacji na Rzecz Dzieci z Wadami i Chorobami Serca SERDUSZKO pani doktor Jolanta Zabłocka pełni funkcję przewodniczącej Rady Fundacji, współpracując przy wyznaczaniu kolejnych zadań organizacji. To także dzięki jej staraniom w WSSD w Olsztynie powstał prowadzony przez nią, jedyny w województwie Wrmińsko-Mazurskim pododdział kardiologiczny. Jednym z celów Fundacji SRDUSZKO jest inwestowanie w wyposażenie pododdziału tak, aby nasze serduszkowe dzieci mogły być leczone w najlepszych warunkach.
  Wiedza i doświadczenie Pani Doktor została doceniona także przez inne polskie organizacje zajmujące się dziećmi z wrodzonymi wadami serca. Jest ona autorką jednym ze współautorów nowej wersji jedynego na polskim rynku tak obszernego i profesjonalnego poradnika dla rodziców dzieci z wadami serca.


  Wiceprzewodnicząca Fundacji Serduszko
  Barbara Sapała

Specjalizacje

 • Kardiologia dziecięca
 • Pediatria