lek.

Jolanta Warwas

verifiedCreated with Sketch.

Okulista

14 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P

  Jestem zdziwiona po wizycie u Pani doktor i tylu pozytywnych opiniach. Od lekarza diabetologa dostałam skierowanie na badanie dna oka. Pani doktor od razu zapytała mnie czy ma mi zakrapiać oczy czy nie, bo może zrobić badanie bez, a z kroplami będę gorzej widzieć przez 3 godziny. Nigdy nie miałam wykonywanego tego badania więc chciałam się dowiedzieć na czym polega i jaka jest różnica bez użycia kropli, ponieważ na skierowaniu było napisane, że po badaniu nie należy prowadzić pojazdów i korzystać z komputera więc byłam przekonana, że trzeba zakropić oczy. Miałam wrażenie że Pani doktor spojrzała jakbym zapytała o coś głupiego i była zirytowana, po czym dość obcesowym tonem że nie ma różnicy. Nie powiedziała też na czym polega, dlaczego je wykonujemy i dlaczego w takim razie używa się kropli skoro wychodzi na to, że nie są konieczne. Nie wykluczam, że w moim przypadku kropienie oczu nie było konieczne ale chciałabym dowiedzieć się od lekarza dlaczego i w jakim przypadku nie ma takiej konieczności, natomiast zebrany wywiad ograniczał się do zapytania czy mam zdiagnozowaną cukrzycę i przyjmuję leki. Uważam że dobry lekarz powinien odpowiedzieć na pytania pacjenta i rozwiać wątpliwości, natomiast nie dość że Pani Doktor nie udzieliła odpowiedzi, to dodatkowo czułam jakbym przeszkadzała jej w pracy i niepotrzebnie zajmowała czas, kiedy chciała jak najszybciej wykonać badanie (zakraplanie zapewne wydłuża jego czas). Czułam się bardzo nieprzyjemnie zarówno w trakcie wizyty jak i po. Całość trwała może dwie minuty i usłyszłam tylko że nic się dzieje, a wyniki będą w systemie. Chciałabym wyjść od lekarza z poczuciem spokoju i dobrze wyjaśnionym przebiegiem badań, natomiast czułam się niesympatycznie jak natręt, który zabiera komuś cenny czas i czuję się zbadany bardzo pobieżnie.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Wspaniała pani doktor. Rzeczowa, przesympatyczna, otwarta na pacjenta. Bada dokładnie ze szczegółowym wyjaśnieniem. Przede wszystkim rozmawia z pacjentem i udziela konkretnych porad.Godna polecenia. Od pani doktor inni lekarze powinni brać przykład.
  Polecam.
  Anna

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: kontrola i konsultacja

  Bardzo przyjemna atmosfera podczas wizyty. Pani Dr wykazuje zainteresowanie pacjentem, dokładnie tłumaczy temat, przedstawia za i przeciw, wskazuje na dalsze postępowanie. Polecam.

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Dzien dobry
  Bardzo Pani dziękuję za tak milą ocenę naszego spotkania. W razie potrzeby służę pomocą
  Pozdrawiam
  Jw

 • Z

  Bardzo dobry lekarz. Znam Panią doktor bardzo długo i jest najlepszą okulistką u jakiej kiedykolwiek byłam. Zawsze miła, uśmiechnięta i wesoła. Zawsze pomoże, dokładnie zbada.

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Dzień dobry
  Bardzo serdecznie dziękuję za miłe słowa. Taka opinia to największa nagroda dla lekarza. Polecam się na przyszłość
  Serdeczności
  JW

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wspaniałe podejście do pacjenta i jego problemów. Fachowe porady i konkretne badania, a wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze :)

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Bardzo dziękuję
  JW

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor bardzo sympatyczna i konkretna! Wykonała badanie na najwyższym poziomie i poinformowała mnie o problemie w ludzki i zrozumiały sposób. Polecam

  Jolanta Warwas2017-07-21

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Jest to dla mnie największa nagroda i wiara w to co robię . W razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych serdecznie zapraszam. Pozdrawiam JW

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: konsultacja okulistyczna

  Wrażenia z wizyty mam bardzo pozytywne. Pani doktor zbadała wzrok, wyjaśniła i dała jasne zalecenia. Wszystko to w miłej, sympatycznej atmosferze.

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa
  Pozdrawiam
  JW

 • B

  Bardzo polecam pania doktor, gdyz podchodzi do pacjenta indywidualnie, wykonuje odpowiednie badania w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Slucha tego co ma do powiedzenia pacjent, abalizuje i po badaniach wystawia odpowiednią diagnozę.
  Pozdrawiam

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Dzień dobry
  Bardzo Pani dziękuję za tak miłe słowa
  Polecam się w razie potrzeby
  Pozdrawiam serdecznie JW

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Zapewne jeszcze do dr wróce :)

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Bardzo dziękuję
  Serdeczności
  JW

 • M

  Trafiłam do Doktor Warwas z polecenia. Pani Doktor to bardzo miła i życzliwa osoba, która rzeczowo podchodzi do tematu. Byłam u Pani Doktor w Luxmedzie przy ul. Wołowskiej i na pewno tam wrócę.

  Jolanta Warwas2017-09-23

  Bardzo bardzo dziękuję
  Pozdrawiam JW

Pytania pacjentów (8)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje