lek.

Jolanta Warwas

Okulista

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • opadające powieki utrudniające widzenie

  opadające powieki utrudniają mi widzenie jest jakby za dużo skóry czy można coś z tym zrobić może jakieś masaże czy tylko operacyjnie i do jakiego specjalisty muszę się zwrócić?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jolanta Warwas

  Witam
  Operacyjną korektę powiek można przeprowadzić u okulisty oraz u chirurga plastyka. Jezeli opadające powieki utrudniają widzenie i ograniczają pole widzenia zabieg ten można wykonać ze względów… Więcej

 • Szybko pogarszający sie wzrok w młodym wieku

  Dzień Dobry, mam 25 lat, noszę okulary od 11 roku życia i wada stopniowo się pogarsza począwszy od -1 i -1,25 do -2,5 i -2,75 obecnie, od roku pracuje w biurze co jest związane z pracą przy komputerze i w przeciągu ostatniego pół roku zauważyłam szybkie pogarszanie się wzroku i już dwukrotnie zmieniałam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Jolanta Warwas

  Dzień dobry
  Praca przy komputerze nie sprzyja stabilizacji krótkowzroczności. Proszę spróbować podczas pracy używać słabszych o co najmniej 1 dioptrię szkieł. Po skończeniu pracy z bliska zakładać… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

 • B

  Bardzo polecam pania doktor, gdyz podchodzi do pacjenta indywidualnie, wykonuje odpowiednie badania w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Slucha tego co ma do powiedzenia pacjent, abalizuje i po badaniach wystawia odpowiednią diagnozę.
  Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowe i konkretne podejście do sprawy. Dodatkowo bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Zapewne jeszcze do dr wróce :)

 • M

  Trafiłam do Doktor Warwas z polecenia. Pani Doktor to bardzo miła i życzliwa osoba, która rzeczowo podchodzi do tematu. Byłam u Pani Doktor w Luxmedzie przy ul. Wołowskiej i na pewno tam wrócę.

 • N

  Bardzo polecam! Miła, rzeczowa, baaardzo dokładna. Wizyta była w Luxmedzie przy Legnickiej. Naprawdę godna polecenia.

 • M

  Pani Doktor bardzo miła i z opiekuńczym podejściem, wysłuchuje to co Pacjent ma do powiedzenia i stara się doradzić odpowiednio. Wizyta przebiegła błyskawicznie w bardzo fajnej atmosferze, mimo że nie było już terminów aby przyjść na dobranie szkieł na następny dzień, Pani Doktor z własnej woli powiedziała że przyjmie mnie między pacjentami. Jest to najlepszy okulista w Luxmedzie, a u kilku już byłem, na pewno powrócę :)

 • A

  Bardzo polecam ! wizyta długa, rzeczowa, konkretna, Pani uśmiechnięta :-) polecam-wizyta w Lux Medzie na ul.Wołowskiej Wrocław

 • Lekarka bardzo miła i opiekuńcza. Pierwszy raz byłam u okulisty i Pni Doktor przebadała mnie profesjonalnie. Już nie mogę się doczekać kolejne wizyty, gdyż będę miała dobierane okulary. Wizyta była w LUX-MEDZIE.

Najbliższe terminy:

kolejne dni