Jolanta Skoczylas

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

3 opinie +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Specjalista psychologii klinicznej. Psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Naukowej Sekcji Psychoterapii i Sekcji Terapii Rodzin. Niegdyś Kierownik Oddziału… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Lokalizacja: Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii Pro-Maind Miłków k/Karpacza - Jelenia Góra - Złotoryja - Chojnów - LegnicaUsługa: Inny

  Pierwszy raz spotkałam osobę, która naprawdę mi pomogła. We Wrocławiu nie trafiłam na nikogo podobnego. Ciepła, uprzejma i profesjonalna. Podczas spotkań nie czułam, że jest dla mnie obca. Nie traktowała mnie jak kolejny przypadek ale jak osobę wartościową. Dała mi siłę. Razem przeszłyśmy przez terapię. Nie mówiła mi co mam robić, wskazywała mi jedynie kierunek. Nie narzucała niczego. Odzyskałam to, co niegdyś utraciłam. Polecam Panią Jolantę z całego serca.

 • Ł

  Od lat zmagałem się z zaburzeniami depresyjno-lękowymi, w tym agorafobią, bezskutecznie szukając pomocy wród miejscowych i okolicznych psychologów. Dopiero spotkanie z Panią Jolantą zaoowocowało konkretnymi efektami. W bardzo profesjonalny sposób podeszla do moich problemów, precyzyjnie nakreślając co powinienem w swoim życiu zmienić, nad czym pracować, aby wyjść z moich zaburzeń. Dziś po zakończonej terapii jestem w stanie robić rzeczy, które jeszcze do niedawna były poza moim zasiegiem - uczęszczam do szkoły, przestałem grzebać w przeszłosci i zająłem się rozwojem osobistym. Znacznie podniosłem standard swojego życia i wiem już jak sobie radzić z moimi dolegliwościmi, które są coraz bardziej znikome.

 • M

  Pani Jolanta jest wyspecjalizowanym psychoterapeutą. Kompetencja, doświadczenie, skuteczność. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista psychologii klinicznej. Psychoterapeuta z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Naukowej Sekcji Psychoterapii i Sekcji Terapii Rodzin. Niegdyś Kierownik Oddziału Leczenia Nerwic (12 lat) i Oddziału Psychiatrycznego Rehabilitacyjnego (6 lat) w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi. Koordynator psychologów w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Szpitalu w Legnicy. Od wielu lat prowadzi również Gabinet Psychoterapeutyczny w Legnicy, Jeleniej Górze i Złotoryi. Aktualnie pracownik Poradni Zdrowia Psychicznego w Złotoryi oraz Oddziału Dziennego Psychiatrycznego w Jeleniej Górze.

Specjalizacje

 • Psychoterapia