lek.

Jolanta Silska-Hałupka

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pulmonolog, Pediatra

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
327 odwiedzin w ciągu 30 dni

Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Uzyskała pierwszy stopień specjalizacji z pediatrii oraz drugi stopień specjalizacji z pulmonologii oraz alergologii. Regularnie odbywa szkolenia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: Konsultacja pulmonologiczna dzieci

  Nie pamietam kiedy spotkałam się z taką ignorancją. Absolutny brak podejścia do dzieci - wręcz sugestia by dziecko poczekało na zewnątrz po badaniu z drugim opiekunem . Lekarka nie podejmuje dialogu z rodzicem- sama musiałam wszystko mówić i domagać się komentarza. Czułam, że rozmawiam ze ścianą. Lekarka uparcie sugerowała by zlecone badania zrobić w tej samej placówce i nie chciała wyjaśnić na jakie alergeny zwrócić uwagę by poszukać badań gdzieś indziej. Nawet o recepty musiałam prosić.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo poważnie podeszła do sprawy mojego synka. Prawdopodobnie syn ma alergię i dlatego nie je. Dostałam skierowanie na specjalistyczne badania które niestety są bardzo drogie, ale mam nadzieję że dzięki temu Pani doktor pomoże mojemu synowi. Jestem umówiona na kolejną wizytę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Silska-Halupka była miła, uprzejma i profesjonalna. Zbadała synka dokładnie (przynajmniej na tyle, na ile jest to możliwe przy pierwszej wizycie) i poleciła, w mojej ocenie, rozsądny ciąg działań. Oczywiście trudno jest kogoś oceniać po zaledwie jednej wizycie, ale pierwsze wrażenie było zdecydowanie pozytywne.

 • K
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: kaszel

  Bardzo jestem zadowolona z wizyt u pani doktor. Jest miła , uprzejma , zdiagnozowała szybko przyczynę moich dolegliwości .Jestem jej za to bardzo wdzięczna , bo dzięki niej jestem zdrowa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor niezbyt przyjemna, ale bardzo konkretna. Zleciła wiele testów i zapisała kilka leków, które częściowo pomogły. W związku z brakiem czasu nie osłuchała serca dziecka.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Polecam P. Jolantę każdej matce :) Pani zajęła się moją córeczką rewelacyjnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty :) Córeczka płacze u każdego lekarza, a u Pani Silskiej nie zapłakała :) Serdeczna i miła osoba :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo miła,uśmiechnięta, sympatyczna.Ma wspaniałe podejście do dzieci,zna odpowiedz na każde pytanie, stawia trafne diagnozy i dobiera właściwe leki. Polecam, lekarz z dużym doświadczeniem, fachowiec.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: konsultacje alergologiczne

  Pani doktor z dużą wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta (patrz z uśmiechem). Mój problem dotyczył zwiększonego kataru i kichania w okresie wiosna/lato 2017. Po pierwszej wizycie i wysłuchaniu mojej całej historii wnikliwie, pani doktor zapisała mi leki, dzięki którym powyższe objawy zniknęły, jak ręką odjął. Obecnie jestem po kolejnej wizycie i testach alergologicznych. Bez problemu i bardzo rzeczowo, z wiedzą odpowiada na zadawane pytania.
  Na pewno do Pani Joli na wizytę jeszcze kiedyś wrócę! :-)

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: zapalenie płuc, czeste nawroty zapakenia oskrzeli oraz alergia

  Na początku Pani doktor wydaje się zdystansowana ale to bardzo dobry specjalista, wnikliwie bada, nie leczy '' na oko '' podchodzi do pacjentów indywidualnie i szczegółowo wysluchuje historię choroby. Jest profesjonalna i trafnie dopasowuje leki. ( wielokrotne wizyty dwóch córek)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: konsultacja pulmonologiczna

  Bardzo miła, sympatyczna pani doktor z niezwykle ujmującym podejściem do problemu pacjenta. Zostałem gruntownie przebadany, przepisano mi leki mające rozwiązać moje problemy. Nie potrafię jeszcze określić ich skuteczności ze względu na krótki czas, ale jestem przekonany, że ich dobór był trafny. Polecam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Uzyskała pierwszy stopień specjalizacji z pediatrii oraz drugi stopień specjalizacji z pulmonologii oraz alergologii. Regularnie odbywa szkolenia z najnowszych doniesień z dziedziny alergologii i pulmonologii.
  Jej pasje to joga, podróże, wycieczki rowerowe. W wolnym czasie zajmuje się także malarstwem.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Pediatria

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu