lek. dent.

Jolanta Mula-Szwed

Stomatolog, Ortodonta

13 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten stomatolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Jolanta Mula-Szwed to jeden z 82 lekarzy o specjalizacji stomatolog w miejscowości Elbląg na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 210 osób

 • Dostępność

  Lekarz Jolanta Mula-Szwed przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

 • Ortodent

  Grunwaldzka 63/1
  82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

  205
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Ortodent

  Grunwaldzka 63/1
  82-300 Elbląg, warmińsko-mazurskie

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  Leczyłam się u pani doktor dłuższy czas temu, ale opinie mówią, że niewiele się zmienia w tym zakresie Leczenie ortodontyczne Nie polecam z uwagi na • Poświęcanie pacjentowi BARDZO mało czasu • Niepełne informowanie o przebiegu choroby, albo i – nieinformowanie (aparat nosiłam jak miałam 18-20 lat) • Przedłużanie leczenia - celowe albo z uwagi na brak odpowiednich umiejętności


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Ortodonta może i dobry, ale naciąganie pacjenta na parę stówek za aparat dla dziecka, który okazał się być zwykłą wkładką, jaką w necie można kupić za 45 zł, a dodatkowo wmawianie, że to indywidualnie dopasowany aparat (więc dodatkowo trzeba było skasować za zrobienie wycisku), uważam za głęboko nieetyczne i nieprofesjonalne.

 • bardzo dobry

  Pani doktor, owszem, lekko chaotyczna, ale bardzo profesjonalna i zęby mi ładnie poustawiała. Piszecie, że nie mówi, co robi? - Ja pytałam i wszystko mi omawiała. To że dłużej nosicie..., jeśli potrzeba, to niech będzie dłużej. A u mnie akurat było krócej niż wstępnie mówiła :) Jeśli chodzi o ubytki - no cóż, jeśli ktoś nie dba o zęby i nie czyści ich dokładnie - wiadomo aparat na zębach i druty - trzeba to dokładnie i PO KAŻDYM JEDZENIU czyścić. Ja czyściłam i nie mam żadnych problemów. Niech ktoś za swoje niedbalstwo nie obarcza lekarza! POLECAM! A syn Makary, hmm - nie dość że profesjonalny (miałam u niego kilka wizyt), to jeszcze miły i przystojny :)

 • bardzo dobry

  Do tej pani chodziłam jeszcze z aparatem ruchomym, a 3 lata temu miałam zakładany stały, którego nie noszę już od pół roku. Nie mam raczej do niej zastrzeżeń, jednak zdecydowanie bardziej polecam jej syna- Makarego Szwed. Przez większość czasu noszenia stałego aparatu wizyty miałam u niego. Pan Makary to bardzo miły, profesjonalny ortodonta, delikatny ( u pani Muli czasami miałam ochotę uciec z fotela ;) ) i zawsze mówi, co będzie robił ;) Z efektu noszenia aparatu jestem naprawdę zadowolona.

 • bardzo słaby

  Przede wszystkim pani doktor nie mówi pacjentowi prawdy. Rozumiem, że znaczenie ma wiek pacjenta i przesuwanie zębów jest kwestią indywidualną. Jeśli jednak na początku pani doktor mówi, że najpierw założy aparat na górną szczękę a po 2-3 miesiącach dołoży na dolną a okazuje się, że dół można dołożyć po 16 miesiącach, to pacjent ma chyba prawo czuć się oszukany. Z 1,5 roku (w najgorszym podobno wypadku) robią się 4 lata, może nawet więcej, a każda wizyta kosztuje. Pani doktor przykręca drucik, ząbki rozsuwają się i powstaje szpara. Kolejna wizyta-drucik odkręcony, ząbki zsuwają się, szpara znika. I tak w kółko, w nieskończoność. Przez kilka lat. Pomijam fakt, że wizyty są na godzinę, a zawsze jest spóźnienie. Pani doktor nie informuje, co będzie robiła. Trzeba zapytać, wtedy odpowie. Nie jest niemiła, ale nie jest też miła. Przychylam się do opinii o jej synu-faktycznie jest bardzo miły. Gdybym wiedziała, że tak to wygląda, nigdy nie zdecydowałabym się na aparat u tej pani. Pomijam fakt, że teraz masę pieniędzy trzeba będzie władować w leczenie ubytków po aparacie.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Nie dosc że założyła mi inny aparat niż w umowie /gorszy/('przeoczenie'aj, ale nic się nie stało, prawda), to jeszcze leczenie ciągnie się w nieskonczonosc. trudny kontakt, właściwie do tej pory nic nie wiem , co i jak, o co chodzi, co ona mi robi. nie wiadomo, kiedy leczenie się skończy, kiedy zeby się w końcu wyprostują (po 2 latach mam szparę wielkości zęba -przednie zęby). milimetr po milimetrze, tak się wlecze. a każda wizyta 150zł. za wątpliwą usługę, bo raz prawie wydłubała mi oko przez swoją gwałtownosc i nieuwagę-dobrze że miałam zamknięte. za to polecam jej syna, Makarego, bardzo sympatyczny, inteligentny, profejsonalny ortodonta.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Chciałabym się dowiedziec ile kosztuje taki aparat staly i ile trzeba płacić za wizyty??

 • słaby

  Jeszcze jako dziecko leczylam tam zęby aparatem ruchomym. Pamietam najlepiej ostatnie wizyty pt. jeszcze milimetr, za miesiąc to samo i przez pól roku ciagle jeszcze milimetr na wizycie i mama trzymajaca sie za portwel. Dopiero doktor Sawka- Pomierska mnie wyleczyla (na Giermkow), od razu uprzedzila jaki efekt mozemy osiagnac i jakie jest ryzyko, ze sie nie uda (bo bez powiekszenia gornej szczeki zadne leczenie nie mialo sensu) kiedy na wizycie nic nie trzeba bylo zrobic to i kasy nie brala. No a z tym gabinetem mam traumatyczne wspomnienia...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  efekty - zabki proste i zdrowe. bardzo mila ze swietnym podejsciem do pacjenta

 • słaby

  efekt po leczeniu aparatem stałym nie jest niestety zadowalający, uwazam ze leczenie bylo zle prowadzone.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz