Adres

Sempołowskiej 63/28, Śródmieście, Wrocław
gabinet psychologiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja psychologiczna • 125 zł

Konsultacja online • 125 zł

Edukacja rodzicielska • 125 zł +6 więcej

Badania psychologiczne • 125 zł

Hipnoza • 125 zł

Poradnictwo dla rodziców • 125 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • lęki
 • depresja
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny Problemy małżeńskie

Do Pani Joli trafiliśmy po półrocznej, bezowocnej terapii małżeńskiej u innego psychologa, gdy częstotliwość naszych kłótni zamiast się zmniejszać, przybierała sukcesywnie na sile. Mimo że małżeństwem byliśmy od 2 lat, a parą od 8, bardzo szybko po ślubie i po wspólnym zamieszkaniu pojawiły się między nami trudności, z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Postanowiliśmy szukać pomocy i wśród naszych znajomych pytaliśmy o godnego polecenia psychologa. O Pani Joli dowiedzieliśmy się niezależnie od kilku osób, którzy sami byli jej klientami, dzięki niej uniknęli rozwodu, a przy okazji zaczęli sobie lepiej radzić w innych dziedzinach życia. Niezwłocznie umówiliśmy się na wizytę. Pierwsze spotkanie z Panią Jolą, mimo że to głównie my opowiadaliśmy o naszym związku, napełniło nas nadzieją, że z jej pomocą uda nam się przerwać niekończące się pasmo kłótni, wzajemnej niechęci do teściów i stworzyć dobre małżeństwo, o którym zawsze marzyliśmy. Poczuliśmy się bardzo dowartościowani. Umawialiśmy się na wspólne spotkania i jednocześnie na indywidualne, w czasie których okazało się, że nasze problemy w małżeństwie mają źródło w naszym dzieciństwie, w relacjach z rodzicami, w naszym wychowaniu, a nawet w poprzednich generacjach naszych rodzin. Stopniowo Pani Jola pomagała nam zetknąć się z naszymi poranieniami poprzez odpowiednie lektury, testy osobowości czy pisanie życiorysów naszych rodziców. Terapia wymagała od nas ciągłego zaangażowania, a dzięki Pani Joli - jej empatii, zrozumieniu, poczuciu humoru i ciekawych anegdotach o podróżach -przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Stopniowo relacje między nami zaczęły się poprawiać i chociaż kłótnie się jeszcze pojawiały, to nie przybierały postaci dotychczasowych awantur – dostaliśmy narzędzia radzenia sobie z nieporozumieniami i rozwiązywaliśmy je w zarodku. Polepszyły się też nasze kontakty z teściami. Pani Jola uświadomiła nam, że nie warto powierzchownie oceniać innych, ale starać się dostrzec głębsze motywy ludzkich zachowań. Nauczyliśmy się asertywności, zdecydowania i zaufania własnemu rozsądkowi. To zaowocowało nie tylko rozwiązaniem większości naszych problemów małżeńskich, ale też awansami w naszych pracach i poprawą relacji z innymi ludźmi. Mimo, że terapia była dla nas kosztowna, była najlepszą inwestycją. Trwała 1,5 roku, a jej zwieńczeniem i najlepszą nagrodą okazała się wiadomość, że zostaniemy rodzicami. Wcześniej nie byliśmy gotowi na dzieci, oboje mieliśmy inklinacje do pracoholizmu i niezdrowego perfekcjonizmu, a teraz czekamy z radością na narodziny naszej córeczki i zachwycamy się tym, jak cudownemu przewartościowaniu uległo nasze życie. Dziękujemy Pani Jolu, bez Pani pomocy nie udałoby się nam stworzyć dobrego małżeństwa, o którym zawsze marzyliśmy.

Kamila i Maciek

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje .Serdecznie pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny problemy emocjonalne i dysfunkcje w rodzinie

Polecam pracę z Panią Jolą. Jest profesjonalnym terapeutą, niezwykle wyważonym, inteligentnym i bardzo dobrze anatizuje problemy ludzi którzy podjęli się terapii z jej pomocą. Jest skuteczna, cierpliwa, ciepła. Posiada też wiedzę i umiejętnie współpracuje.pani Jolu dziękuję.

mgr Jolanta Kozłowska

Dzi,ekuje


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Do Pani J. Kozłowskiej trafiłam w trudnym momencie swojego życia. Pani J. Kozłowska pomogła mi uporządkować swoje sprawy, nabrać dystansu, skupić się na swoich emocjach, wyciszyć się i wprowadzić do swojego życia więcej harmonii.
Pani J. Kozłowska jest osobą profesjonalną, dysponującą odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo bardzo trafną w swoich obserwacjach i spostrzeżeniach. Jawi się jako osoba pozytywnie nastawiona na świata i ludzi, a nadto inspirująca.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią J. Kozłowską i myślę, że jeszcze niejednokrotnie zaowocuje ona w przyszłości. Polecam serdecznie.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie. Polecam p. Jolantę Kozłowską ze względu na dużą wiedzę i doświadczenie zarówno przy zwykłych problemach jak i przy poważnych chorobach. Ciekawie prowadzone zajęcia oraz ogromna pomoc przy wychodzeniu z poważnej choroby.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Przychodzac do Pani Joli, moim największym problemem bylo obniżenie wlasnej wartosci. Wszystko się zmienilo za sprawa kilku spotkan. Dzieki pomocy Pani Joli, odbudowalam kontakty rodzinne, uwierzylam w siebie. Docenilam to co mam. Pani Jola to osoba niezwykle inspirująca, ciepła, dobra, szczera, rowniez konkretna i rzeczowa. Poleca fantastyczne ksiazki. Polecam z całego serca.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Pani Jola bardzo pomogła mi w trudnym momencie mojego życia, pomogła uporządkować myśli, zwolnić tempo, odnaleźć swoje mocne strony. Na wiele problemów spojrzałam z innej perspektywy i dużo dowiedziałam się o samej sobie. Dzięki spotkaniom poprawiłam też swoje relacje z bliskimi i mam solidną podstawę do tego, żeby dalej pracować nad sobą i swoim coraz bardziej szczęśliwym życiem.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


I
Użytkownik zweryfikowany

Moja nerwica nie pozwalała mi już normalnie funkcjonować. Napady lęku zdarzały się co raz częściej. Chciałam i musiałam skorzystać z pomocy psychologa. Od pierwszej wizyty było zrozumienie i pomoc. Sugerowane lektury, które pozwalają uświadomić sobie kim jestem, kim chcę być...Rozmowy, które powodują spokój, relaks i przede wszystkim przekonanie, że wszystko jest tylko w mojej głowie i ode mnie tylko zależy jak będę żyć i jaka będę. Terapia to praca, ale warto było popracować, bo dzięki temu osiągnęłam spokój. Dziękuję i polecam terapię u Pani Jolanty Kozłowskiej.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


K
Użytkownik zweryfikowany

Kiedy pojawiłam się u Pani Jolanty myślałam, że dostanę gotowe rozwiązania problemów. Spotkania wyobrażałam sobie jako zbiór gotowych recept na moje życie, a ponieważ ich nie dostałam, początkowo przychodziłam na spotkania z dużą dozą dystansu i niepewności czy na pewno wybrałam dobrego specjalistę. Zastanawiałam się, czy spotkania mają sens. Chciałam zrezygnować. Jednak moje nastawienie zmieniło się, gdy musiałam odpowiedzieć sobie na zadane przez Panią Jolantę pytania, przeczytać polecone książki i obejrzeć filmy, które dały mi do myślenia i przywróciły nadzieję. Cieszę się, że zdecydowałam się na zaufanie i kontynuację spotkań, ponieważ teraz do życia podchodzę z większą radością, spokojem i satysfakcją. Panią Jolantę uważam za wspaniałą, empatyczną, dobrą i godną zaufania osobę. Z pewnością potrafi pomagać. Polecam serdecznie.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję.


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chodzę z mężem do Pani Jolanty od kwietnia 2017 roku. Duża jej wiedza i doświadczenie pozwoliła mi spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pani Jola podsuwa różne książki i filmy warte przeczytania i obejrzenia, które niosą mądre przesłania. Podczas naszych spotkań okazało się, iż wiele moich zachowań - z których nie zdawałam sobie sprawy niszczyło moje małżeństwo. Jestem wdzięczna losowi, że spotkałam na swojej drodze tak wspaniałego człowieka. Dzięki Pani Joli zmienia się mój stosunek do życia, rodziców, dzieci i wzajemnych relacji z mężem. Nie jest łatwo ale próbuje i nawet jak upadnę to potrafię się podnieść. Dziękuję

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny stres, zycie w biegu, choroba

Żyłam w biegu. Spałam niewiele. Byłam zestresowaną kobietą biznesu. Wszystko było ok do momentu , kiedy zachorowałam . Nie mogłam pracować tyle ile chciałam. Córka wspomniała o psychologu. Śmiałam się z tej propozycji . Zawsze ze wszystkim radziłam sobie sama .Cóż powie mi psycholog , czego bym sama nie wiedziała? Okazało się ,że zada pytania na ,które sama bym nie wpadła. Pokaże sytuację w sposób , którego nie dostrzegłam .Czasem czułam się bezsilna wobec natłoku problemów. Wtedy najbardziej służył mi relaks przy muzyce. Potrzebowałam wtedy czasu, żeby wpaść w rytm i poczuć ,że mam więcej energii, dystansu, pomysłów radości.Polecam każdemu zagonionemu zestresowanemu człowiekowi.
Jola jest empatyczna i wrażliwa.Równocześnie logiczna, konkretna, stanowcza i zdecydowanie wie co rob.i można jej zaufać .Pomaga skutecznie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ona po prostu lubi swoją pracę.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję


Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Konsultacja online

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Edukacja rodzicielska

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Badania psychologiczne

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Hipnoza

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Poradnictwo dla rodziców

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Poradnictwo psychologiczne

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Poradnictwo seksuologiczne

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny


Coaching

125 zł


Sempołowskiej 63/28, Wrocław

125 zł

gabinet psychologiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
74 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny Problemy małżeńskie

Do Pani Joli trafiliśmy po półrocznej, bezowocnej terapii małżeńskiej u innego psychologa, gdy częstotliwość naszych kłótni zamiast się zmniejszać, przybierała sukcesywnie na sile. Mimo że małżeństwem byliśmy od 2 lat, a parą od 8, bardzo szybko po ślubie i po wspólnym zamieszkaniu pojawiły się między nami trudności, z którymi nie potrafiliśmy sobie poradzić. Postanowiliśmy szukać pomocy i wśród naszych znajomych pytaliśmy o godnego polecenia psychologa. O Pani Joli dowiedzieliśmy się niezależnie od kilku osób, którzy sami byli jej klientami, dzięki niej uniknęli rozwodu, a przy okazji zaczęli sobie lepiej radzić w innych dziedzinach życia. Niezwłocznie umówiliśmy się na wizytę. Pierwsze spotkanie z Panią Jolą, mimo że to głównie my opowiadaliśmy o naszym związku, napełniło nas nadzieją, że z jej pomocą uda nam się przerwać niekończące się pasmo kłótni, wzajemnej niechęci do teściów i stworzyć dobre małżeństwo, o którym zawsze marzyliśmy. Poczuliśmy się bardzo dowartościowani. Umawialiśmy się na wspólne spotkania i jednocześnie na indywidualne, w czasie których okazało się, że nasze problemy w małżeństwie mają źródło w naszym dzieciństwie, w relacjach z rodzicami, w naszym wychowaniu, a nawet w poprzednich generacjach naszych rodzin. Stopniowo Pani Jola pomagała nam zetknąć się z naszymi poranieniami poprzez odpowiednie lektury, testy osobowości czy pisanie życiorysów naszych rodziców. Terapia wymagała od nas ciągłego zaangażowania, a dzięki Pani Joli - jej empatii, zrozumieniu, poczuciu humoru i ciekawych anegdotach o podróżach -przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Stopniowo relacje między nami zaczęły się poprawiać i chociaż kłótnie się jeszcze pojawiały, to nie przybierały postaci dotychczasowych awantur – dostaliśmy narzędzia radzenia sobie z nieporozumieniami i rozwiązywaliśmy je w zarodku. Polepszyły się też nasze kontakty z teściami. Pani Jola uświadomiła nam, że nie warto powierzchownie oceniać innych, ale starać się dostrzec głębsze motywy ludzkich zachowań. Nauczyliśmy się asertywności, zdecydowania i zaufania własnemu rozsądkowi. To zaowocowało nie tylko rozwiązaniem większości naszych problemów małżeńskich, ale też awansami w naszych pracach i poprawą relacji z innymi ludźmi. Mimo, że terapia była dla nas kosztowna, była najlepszą inwestycją. Trwała 1,5 roku, a jej zwieńczeniem i najlepszą nagrodą okazała się wiadomość, że zostaniemy rodzicami. Wcześniej nie byliśmy gotowi na dzieci, oboje mieliśmy inklinacje do pracoholizmu i niezdrowego perfekcjonizmu, a teraz czekamy z radością na narodziny naszej córeczki i zachwycamy się tym, jak cudownemu przewartościowaniu uległo nasze życie. Dziękujemy Pani Jolu, bez Pani pomocy nie udałoby się nam stworzyć dobrego małżeństwa, o którym zawsze marzyliśmy.

Kamila i Maciek

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje .Serdecznie pozdrawiam.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny problemy emocjonalne i dysfunkcje w rodzinie

Polecam pracę z Panią Jolą. Jest profesjonalnym terapeutą, niezwykle wyważonym, inteligentnym i bardzo dobrze anatizuje problemy ludzi którzy podjęli się terapii z jej pomocą. Jest skuteczna, cierpliwa, ciepła. Posiada też wiedzę i umiejętnie współpracuje.pani Jolu dziękuję.

mgr Jolanta Kozłowska

Dzi,ekuje


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Do Pani J. Kozłowskiej trafiłam w trudnym momencie swojego życia. Pani J. Kozłowska pomogła mi uporządkować swoje sprawy, nabrać dystansu, skupić się na swoich emocjach, wyciszyć się i wprowadzić do swojego życia więcej harmonii.
Pani J. Kozłowska jest osobą profesjonalną, dysponującą odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo bardzo trafną w swoich obserwacjach i spostrzeżeniach. Jawi się jako osoba pozytywnie nastawiona na świata i ludzi, a nadto inspirująca.
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią J. Kozłowską i myślę, że jeszcze niejednokrotnie zaowocuje ona w przyszłości. Polecam serdecznie.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam serdecznie. Polecam p. Jolantę Kozłowską ze względu na dużą wiedzę i doświadczenie zarówno przy zwykłych problemach jak i przy poważnych chorobach. Ciekawie prowadzone zajęcia oraz ogromna pomoc przy wychodzeniu z poważnej choroby.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Przychodzac do Pani Joli, moim największym problemem bylo obniżenie wlasnej wartosci. Wszystko się zmienilo za sprawa kilku spotkan. Dzieki pomocy Pani Joli, odbudowalam kontakty rodzinne, uwierzylam w siebie. Docenilam to co mam. Pani Jola to osoba niezwykle inspirująca, ciepła, dobra, szczera, rowniez konkretna i rzeczowa. Poleca fantastyczne ksiazki. Polecam z całego serca.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny

Pani Jola bardzo pomogła mi w trudnym momencie mojego życia, pomogła uporządkować myśli, zwolnić tempo, odnaleźć swoje mocne strony. Na wiele problemów spojrzałam z innej perspektywy i dużo dowiedziałam się o samej sobie. Dzięki spotkaniom poprawiłam też swoje relacje z bliskimi i mam solidną podstawę do tego, żeby dalej pracować nad sobą i swoim coraz bardziej szczęśliwym życiem.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


I
Użytkownik zweryfikowany

Moja nerwica nie pozwalała mi już normalnie funkcjonować. Napady lęku zdarzały się co raz częściej. Chciałam i musiałam skorzystać z pomocy psychologa. Od pierwszej wizyty było zrozumienie i pomoc. Sugerowane lektury, które pozwalają uświadomić sobie kim jestem, kim chcę być...Rozmowy, które powodują spokój, relaks i przede wszystkim przekonanie, że wszystko jest tylko w mojej głowie i ode mnie tylko zależy jak będę żyć i jaka będę. Terapia to praca, ale warto było popracować, bo dzięki temu osiągnęłam spokój. Dziękuję i polecam terapię u Pani Jolanty Kozłowskiej.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuje.


K
Użytkownik zweryfikowany

Kiedy pojawiłam się u Pani Jolanty myślałam, że dostanę gotowe rozwiązania problemów. Spotkania wyobrażałam sobie jako zbiór gotowych recept na moje życie, a ponieważ ich nie dostałam, początkowo przychodziłam na spotkania z dużą dozą dystansu i niepewności czy na pewno wybrałam dobrego specjalistę. Zastanawiałam się, czy spotkania mają sens. Chciałam zrezygnować. Jednak moje nastawienie zmieniło się, gdy musiałam odpowiedzieć sobie na zadane przez Panią Jolantę pytania, przeczytać polecone książki i obejrzeć filmy, które dały mi do myślenia i przywróciły nadzieję. Cieszę się, że zdecydowałam się na zaufanie i kontynuację spotkań, ponieważ teraz do życia podchodzę z większą radością, spokojem i satysfakcją. Panią Jolantę uważam za wspaniałą, empatyczną, dobrą i godną zaufania osobę. Z pewnością potrafi pomagać. Polecam serdecznie.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję.


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chodzę z mężem do Pani Jolanty od kwietnia 2017 roku. Duża jej wiedza i doświadczenie pozwoliła mi spojrzeć na życie z innej perspektywy. Pani Jola podsuwa różne książki i filmy warte przeczytania i obejrzenia, które niosą mądre przesłania. Podczas naszych spotkań okazało się, iż wiele moich zachowań - z których nie zdawałam sobie sprawy niszczyło moje małżeństwo. Jestem wdzięczna losowi, że spotkałam na swojej drodze tak wspaniałego człowieka. Dzięki Pani Joli zmienia się mój stosunek do życia, rodziców, dzieci i wzajemnych relacji z mężem. Nie jest łatwo ale próbuje i nawet jak upadnę to potrafię się podnieść. Dziękuję

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: gabinet psychologiczny stres, zycie w biegu, choroba

Żyłam w biegu. Spałam niewiele. Byłam zestresowaną kobietą biznesu. Wszystko było ok do momentu , kiedy zachorowałam . Nie mogłam pracować tyle ile chciałam. Córka wspomniała o psychologu. Śmiałam się z tej propozycji . Zawsze ze wszystkim radziłam sobie sama .Cóż powie mi psycholog , czego bym sama nie wiedziała? Okazało się ,że zada pytania na ,które sama bym nie wpadła. Pokaże sytuację w sposób , którego nie dostrzegłam .Czasem czułam się bezsilna wobec natłoku problemów. Wtedy najbardziej służył mi relaks przy muzyce. Potrzebowałam wtedy czasu, żeby wpaść w rytm i poczuć ,że mam więcej energii, dystansu, pomysłów radości.Polecam każdemu zagonionemu zestresowanemu człowiekowi.
Jola jest empatyczna i wrażliwa.Równocześnie logiczna, konkretna, stanowcza i zdecydowanie wie co rob.i można jej zaufać .Pomaga skutecznie. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Ona po prostu lubi swoją pracę.

mgr Jolanta Kozłowska

Dziękuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • lęki
 • depresja
 • nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia