Jolanta Franczak

Położna

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Wspaniała osoba i świetny fachowiec. Rodziłam pod opieką pani Jolanty pod koniec wrzesnia 2016 i wszystko przebiegło ksiazkowo. Serdecznie polecam ją i cały personel szpitala przy Siemiradzkiego!!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Wspaniała osoba i świetny fachowiec. Rodziłam pod opieką pani Jolanty pod koniec wrzesnia 2016 i wszystko przebiegło ksiazkowo. Serdecznie polecam ją i cały personel szpitala przy Siemiradzkiego!!

  • X

   Rodziłam pod opieką Pani Jolanty Franczak w styczniu 2016 r., w szpitalu na Siemiradzkiego. Profesjonalna, fachowa, pomocna. Do tego ciepły i empatyczny człowiek. Poród odbył się bez komplikacji, Pani Jolanta cały czas informowała o wszystkim, doradzała, kierowała. Podczas pobytu na oddziale przyszła nas odwiedzić, sprawdzić jak się czujemy. Nie wyobrażam sobie kolejnego porodu bez Pani Joli! :-)

  • M

   Profesjonalna położna! Takiego podejścia oczekiwałam przed porodem. Konkretna i znająca się na rzeczy. Informowała mnie o wszystkim co się dzieje. W momencie pojawienia się drobnych komplikacji potrafiła powiedzieć to tak, że się nie zestresowałam tylko wzięłam w garść. Zadbała o to, aby przy porodzie byli specjaliści. Przez cały czas czułam się bezpiecznie.

  • A

   Potwierdzam wszystkie poprzednie pozytywne komentarze. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i pasji z jaką Pani Jolanta wykonuje swoją pracę i traktuje pacjentki oraz stażystów/praktykantów. Leżąc na sali porodowej, będąc pod opieką innej położnej, Pani Jolanta ciągle monitorowała co u mnie słychać, pytała o samopoczucie, odpowiadała na moje pytania lub mi pomagała. Studenci, którzy wówczas byli na praktyce na pewno dużo się nauczyli - cierpliwie tłumaczyła co robi i pokazywała jak prawidłowo wykonywać określone zadania (np. podłączenie kroplówki, podłączenie aparatu do KTG, itp.).

  • J

   Miałam przyjemność rodzić z Panią Jolą we wrześniu 2014. Pani Jola jest wspaniałą położną, niezwykle miłą, kompetentną i życzliwą. Jej uśmiech, spokój i doświadczenie sprawiły, że to był wspaniały poród, mimo że był to długi poród. Pani Jola wspaniale się mną zajmowała. Po porodzie czułam się super i wychodząc ze szpitala byłam w świetlnej formie. Wszystko to zasługa Pani Joli. Jeśli zdecyduję się na kolejne maleństwo to nie wyobrażam sobie porodu bez Pani Joli. Gorąco polecam! Z Panią Jolą każda kobieta będzie czuć się bezpiecznie, a jej poród będzie dobrym wspomnieniem. Joanna

  • M

   My również jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami. Rodziliśmy z Panią Jolą, nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Pani Jola jest w 100% profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, świetne podejście do mamy i do dziecka, jest również bardzo sympatyczna:-) Serdecznie dziękujemy i polecamy ją.

  • E

   Rodziłam pod opieką pani Joli Franczak w czerwcu 2014. Czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie. Wszystko objaśniała, dawała cenne rady i była bardzo cierpliwa. Nie dawała po sobie poznać zmęczenia, przez cały poród (16h) ciepła, miła i rzeczowa. Cały czas dbała o bezpieczeństwo Malucha, który był owinięty wielokrotnie pępowiną. Po porodzie odwiedziła mnie także na oddziale. Bardzo polecam i cieszę się, że pani Jola była przy mnie w tym pięknym momencie mojego życia.

  • K

   Pani Jola została nam polecona jako świetna położna, zdecydowaliśmy się jej zaufać i nie zawiedliśmy się. Jest bardzo kompetentna, rzeczowa, profesjopnalna i pomocna. Nie zostawiła naszych pytań bez odpowiedzi. Potrafiła nas uspokoić i utwierdzić w przekonaniu, że potrafimy sobie poradzić. Zdecydowanie polecamy jako położną środowiskową.

  • K

   Pani Jolanta jest profesjonalistką i zasługuje na najwyższą ocenę. Bardzo opanowana, spokojna, zawsze ciepła i miła. Poród przy Jej asyście to czysta przyjemność. Z zainteresowaniem śledziła dalsze moje losy oraz urodzonego chłopczyka (zarówno w szpitalu jak i w domu), chociaż nie była moją położną środowiskową. Szczerze polecam wszystkim ciężarnym, a Pani Joli jeszcze raz bardzo dziękuję!

  • A

   Pani Jolanta już od pierwszego wejrzenia wzbudza zaufanie i sympatie, dlatego chcieliśmy aby była podczas narodzin naszego dziecka. Podczas porodu od początku czuliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach. Zaangażowana, serdeczna, profesjonalna. Pomimo małych trudności z urodzeniem córeczki wykazała się dużym doświadczeniem i dzięki niej jest na świecie nasz największy Skarb. Po porodzie Pani Jolanta była także naszą położną środowiskową i w tej roli również sprawdziła się doskonale. Zaangażowana, dała nam wiele cennych wskazówek związanych z pielęgnacją Maleństwa. Wyczerpująco odpowiadała na wszystkie nasze pytania.