Jolanta Franczak

Położna

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O
  Lokalizacja: Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała CzerwiakowskiegoUsługa: poród naturalny

  Rodziłam po opieką Pani Joli w czerwcu 2018. Świetny fachowiec, bardzo ciepła osoba i 100% profesjonalistka. Przeprowadziła mnie przez mój pierwszy poród bez najmniejszego problemu dbając o stan i zdrowie maluszka oraz o mój komfort mimo że rodziłam bez znieczulenia.

 • Szukasz położnej? Pacjenci polecają:

  Anna Szłojdo-Brąglewicz
  Anna Szłojdo-Brąglewicz
  Ginekolog, Radiolog, Położna
  Mazowiecka 4-6, Kraków
  Pani doktor Brąglewicz jest bardzo ciepłą osobą. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko po kolei wyjaśni… więcej

  Marcin Opławski
  Marcin Opławski
  Ginekolog, Onkolog, Położna
  ul. Floriańska 24, Kraków
  Spokojny, rzeczowy lekarz, ma wizję leczenia. Słucha pacjentki, można spokojnie przedyskutować wszelkie wątpliwości.… więcej

  Emilia Jakimcio-Turowska
  Emilia Jakimcio-Turowska
  Ginekolog, Położna
  3 Maja 40, Dąbrowa Górnicza
  Pani Emilia jest bardzo dobrym lekarzem, profesjonalna i bardzo sympatyczna z dobrym podejściem do pacjentki. Serdecznie… więcej

  Marta Dębska
  Marta Dębska
  Psychoterapeuta, Seksuolog, Położna
  ul. Dąbrowskiego 19/1, Katowice

  Ewa Puchała
  Ewa Puchała
  Ginekolog, Seksuolog, Położna
  ul. Podgórna 4, Katowice
  Byłam dotąd 3 razy u Pani Dr. Pierwszy ze stanem zapalnym, bardzo mnie bolało i od wejścia zostałam otoczona troskliwą… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • O
   Lokalizacja: Szpital na Siemiradzkiego im. Rafała CzerwiakowskiegoUsługa: poród naturalny

   Rodziłam po opieką Pani Joli w czerwcu 2018. Świetny fachowiec, bardzo ciepła osoba i 100% profesjonalistka. Przeprowadziła mnie przez mój pierwszy poród bez najmniejszego problemu dbając o stan i zdrowie maluszka oraz o mój komfort mimo że rodziłam bez znieczulenia.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z Panią Jolą miałam rodzić, ale córka przyszła na świat dzień przed podpisaniem umowy ze szpitalem. Pani Jola została naszą położną środowiskową (przychodnia na Galla). Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. To osoba pracująca z powołaniem. Uśmiechnięta, życzliwa i bardzo profesjonalna. Oby takich takich ludzi było więcej w służbie zdrowia. Serdecznie polecam!

  • Wspaniała osoba i świetny fachowiec. Rodziłam pod opieką pani Jolanty pod koniec wrzesnia 2016 i wszystko przebiegło ksiazkowo. Serdecznie polecam ją i cały personel szpitala przy Siemiradzkiego!!

  • X

   Rodziłam pod opieką Pani Jolanty Franczak w styczniu 2016 r., w szpitalu na Siemiradzkiego. Profesjonalna, fachowa, pomocna. Do tego ciepły i empatyczny człowiek. Poród odbył się bez komplikacji, Pani Jolanta cały czas informowała o wszystkim, doradzała, kierowała. Podczas pobytu na oddziale przyszła nas odwiedzić, sprawdzić jak się czujemy. Nie wyobrażam sobie kolejnego porodu bez Pani Joli! :-)

  • M

   Profesjonalna położna! Takiego podejścia oczekiwałam przed porodem. Konkretna i znająca się na rzeczy. Informowała mnie o wszystkim co się dzieje. W momencie pojawienia się drobnych komplikacji potrafiła powiedzieć to tak, że się nie zestresowałam tylko wzięłam w garść. Zadbała o to, aby przy porodzie byli specjaliści. Przez cały czas czułam się bezpiecznie.

  • A

   Potwierdzam wszystkie poprzednie pozytywne komentarze. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i pasji z jaką Pani Jolanta wykonuje swoją pracę i traktuje pacjentki oraz stażystów/praktykantów. Leżąc na sali porodowej, będąc pod opieką innej położnej, Pani Jolanta ciągle monitorowała co u mnie słychać, pytała o samopoczucie, odpowiadała na moje pytania lub mi pomagała. Studenci, którzy wówczas byli na praktyce na pewno dużo się nauczyli - cierpliwie tłumaczyła co robi i pokazywała jak prawidłowo wykonywać określone zadania (np. podłączenie kroplówki, podłączenie aparatu do KTG, itp.).

  • J

   Miałam przyjemność rodzić z Panią Jolą we wrześniu 2014. Pani Jola jest wspaniałą położną, niezwykle miłą, kompetentną i życzliwą. Jej uśmiech, spokój i doświadczenie sprawiły, że to był wspaniały poród, mimo że był to długi poród. Pani Jola wspaniale się mną zajmowała. Po porodzie czułam się super i wychodząc ze szpitala byłam w świetlnej formie. Wszystko to zasługa Pani Joli. Jeśli zdecyduję się na kolejne maleństwo to nie wyobrażam sobie porodu bez Pani Joli. Gorąco polecam! Z Panią Jolą każda kobieta będzie czuć się bezpiecznie, a jej poród będzie dobrym wspomnieniem. Joanna

  • M

   My również jesteśmy bardzo szczęśliwymi rodzicami. Rodziliśmy z Panią Jolą, nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. Pani Jola jest w 100% profesjonalistką, ma ogromną wiedzę, świetne podejście do mamy i do dziecka, jest również bardzo sympatyczna:-) Serdecznie dziękujemy i polecamy ją.

  • E

   Rodziłam pod opieką pani Joli Franczak w czerwcu 2014. Czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie. Wszystko objaśniała, dawała cenne rady i była bardzo cierpliwa. Nie dawała po sobie poznać zmęczenia, przez cały poród (16h) ciepła, miła i rzeczowa. Cały czas dbała o bezpieczeństwo Malucha, który był owinięty wielokrotnie pępowiną. Po porodzie odwiedziła mnie także na oddziale. Bardzo polecam i cieszę się, że pani Jola była przy mnie w tym pięknym momencie mojego życia.

  • K

   Pani Jola została nam polecona jako świetna położna, zdecydowaliśmy się jej zaufać i nie zawiedliśmy się. Jest bardzo kompetentna, rzeczowa, profesjopnalna i pomocna. Nie zostawiła naszych pytań bez odpowiedzi. Potrafiła nas uspokoić i utwierdzić w przekonaniu, że potrafimy sobie poradzić. Zdecydowanie polecamy jako położną środowiskową.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG