Lek.

Jolanta Ellmann

Ginekolog, Internista, Lekarz rodzinny

13 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Jestem bardzo zodowolona z wizyty. Pani dr Jolanta jest niezwykle profesjonalną i wnikliwą osobą. Jej holistyczne podejście prowadzi do trafnej diagnozy. Pani doktor rewelacyjnie analizuje informacje przekazane przez pacjenta w czasie wywiadu. Dla mnie ważne było to, iż moje lęki i fobie były traktowane jako część moich dolegliwości a nie jako fanaberie. Empatyczna i bardzo skuteczna. Lekarz z wielką wiedzą i z powołania (moim zdaniem).

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Uzyskała tytuł Specjalisty w zakresie ginekologii i położnictwa.
   W ramach stażu specjalizacyjnego pracowała na oddziale szpitalnym, gdzie pełniła dyżury lekarskie na sali porodowej, asystowała przy zabiegach operacyjnych, a także samodzielnie operowała. Równocześnie pracowała w lecznictwie otwartym.
   W 2010 roku ukończyła na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu roczne Studium Podyplomowe - „Zarządzanie w Opiece Zdrowotnej” z wynikiem bardzo dobrym.
   Zawodowo może poszczycić się wiedzą i umiejętnościami zdobytymi na kursach i szkoleniach takich jak:„Diagnostyka USG w ginekologii i położnictwie”, „Diagnostyka zmian patologicznych gruczołów sutkowych”, „Hormonalne continuum życia kobiety. Zagadnienia andrologiczne”,

   Diagnostyka i leczenie:schorzenia narządu rodnego,konsultacje ginekologiczne,niepłodność, antykoncepcja, biocenoza pochwy, leczenie objawów menopauzy, kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną, profilaktyka cytologiczna

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia
  • Medycyna rodzinna

  Usługi

  pin-iconCreated with Sketch.

  Centrum Medyczne Polmed Oddział Poznań

  Górecka 1, budynek Skallar, Grunwald, 60-201 Poznań, wielkopolskie

  Zwykła wizyta
  Schorzenia narządu rodnego
  Leczenie objawów menopauzy
  Kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną

  pin-iconCreated with Sketch.

  Centrum Medyczne Polmed Oddział Poznań

  Górecka 1, budynek Skallar, Grunwald, 60-201 Poznań, wielkopolskie

  Konsultacja ginekologiczna + usg 150 zł
  Konsultacja ginekologiczna + cytologia 130 zł
  Konsultacja ginekologiczna + cytologia + usg 170 zł
  Zwykła wizyta
  Schorzenia narządu rodnego
  Leczenie objawów menopauzy
  Kompleksowa opieka nad kobietą ciężarną
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  3.5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do tej Pani trafiłam przypadkiem, na pomoc doraźną do szpitala w Szamotułach. Pierwsza wizyta neutralna - recepta, L4 - źle wypisane, przez co musiałam ponad 20 km wracać do Pani doktor po korektę ale ok każdy się może pomylić. Druga wizyta również pomoc doraźna - lekka temperatura i początek ciąży - o czym oczywiście poinformowałam Panią jak się poźniej okazało też jest ginekologiem. Znowu recepta i L4. Ze względu na ciążę postanowiłam przeanalizować lekarstwa od tej Pani. Na pierwszym miejscu ibuprofen (zakazany w ciąży), potem antybiotyk - na ulotce informacja o zakazie brania w ciąży!!!!, kolejne tabletki na kaszel - znów ulotka i znów zakaz w I trymestrze ciąży!! Nie dowierzałam! Spojrzałam na wypis z pomocy doraźnej - jest informacja - pacjentka w ciąży - czyli jednak informacja dotarła do tej Pani. Patrzę na L4, znów źle wypisane! Zamiast kodu B oznaczającego ciążę, mam wpisany kod C - choroba wskutek upojenia alkoholowego! (zwolnienie bezpłatne). Znów ponad 20 kilometrowy powrót po korektę zwolnienia - rozmowa z Panią o przepisanych lekach i jej stwierdzenie, po co przyjeżdżałam skoro wiem że nie mogę tych leków przyjmować. Odradzam wszystkim przyszłym mamom.

  • E

   Pani ginekolog sympatyczna, jednakże przepisała bardzo silne antybiotyki bez wcześniejszych badań, na tzw. "oko". Z tego powodu wystawiam neutralny komentarz.

  • M

   Jestem bardzo zodowolona z wizyty. Pani dr Jolanta jest niezwykle profesjonalną i wnikliwą osobą. Jej holistyczne podejście prowadzi do trafnej diagnozy. Pani doktor rewelacyjnie analizuje informacje przekazane przez pacjenta w czasie wywiadu. Dla mnie ważne było to, iż moje lęki i fobie były traktowane jako część moich dolegliwości a nie jako fanaberie. Empatyczna i bardzo skuteczna. Lekarz z wielką wiedzą i z powołania (moim zdaniem).

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   U Pani doktor pojawiłam się z powodu bólu nerek. Na wizytę zabrałam ze sobą wyniki badań moczu i krwi, prób wątrobowych itp. Wizyta trwała niecałe 10 minut. Pani doktor nie zapytała mnie właściwie o nic, a diagnozę postawiła w oparciu o to co jej powiedziałam. Sama pracuję w gabinecie lekarskim, wiem jakie są normy krwi i moczu, na konsultację medyczną udałam się z nadzieją, że Pani doktor, chociaż przyłoży do mnie słuchawki, bądź przeprowadzi wywiad środowiskowy zanim przepisze mi antybiotyki. Rozpoczęto u mnie leczenie antybiotykiem bez pytań o alergie, które wykluczają przyjmowanie leku. Nie próbowano ze mną porozmawiać, a na pierwszym planie była obsługa komputera. Od 3 dni od kiedy przyjmuję antybiotyk mam bardzo wysoką gorączkę, mimo to nie będę kontynuować leczenia u Pani Ellmann.

   Oczywiście wizyta odbyła się prywatnie, w klinice, w której pracuje Pani Doktor.

  • J

   Pani Doktor jest miłą kobietą, ale to nie wystarczy. Poprosiła o uszykowanie się i przystąpiła do badania. Nie zadawała przy tym żadnych pytań, ani nie informowała o przebiegu oraz wyniku wizyty. Aby się czegoś dowiedzieć na temat mojej dolegliwości dostałam w odpowiedzi nazwę schorzenia z zaleceniem, aby zapoznać się z tą tematyką w internecie (?!), bo nie ma czasu na wyjaśnienia. Z całym szacunkiem, ale to lekarze mają być wiarygodnym źródłem informacji, w dziedzinie, w której się specjalizują. Odradzam.
   Dodam jeszcze, że gdy zapytałam się czy może przeprowadzić badanie piersi, stwierdziła, że ma poślizg i nie ma czasu na takie rzeczy, bo NFZ jej za to nie płaci dodatkowo, więc mogę się umówić na kolejną wizytę w tym celu.
   Generalnie nie wyobrażam sobie, prowadzić ciąży lub innego leczenia w gabinecie dr J. Ellmann.

  • witajcie
   kiedyś miałam ginekologa "z przypadku" az raz moje młodsze koleżanki z pracy podpowiedziały ze sa pacjentkami pani dr i ze mam isc na kontrole na ul.Slowackiego.....ze to lekarz z powolania, ze to kobieta,ktora najlepiej zna kobiete i ma wspaniale podejście no i skorzystałam bylam pod wrazeniem faktycznie nie przesadzily z opinia o pani dr a ponieważ mój wiek dojrzaly zawsze miał hamulce przed takimi wizytami stwierdziłam, ze to lekarz dla mnie.
   teraz jestem już na emeryturze ale zawsze jak p.dr przyjmowala na ul.Slowackiego bylam co 2 lata na kontroli teraz nie wiem gdzie pani dr przyjmuje

   proszę podajcie mi adres lub telefon żeby można było znow skorzystać z wizyty u p dr Ellman

  • Regularnie umawiam się na wizyty do dr Ellmann już w jej drugim miejscu pracy, ponieważ zawsze byłam zadowolona ze sposobu leczenia i podejścia Pani doktor. Dzięki niej udało mi się uporać z problemem niepłodności i cieszyć macierzyństwem, osobiście polecam

  • Pani Doktor wydała mi się osobą kompetentną i profesjonalnie podchodzącą do pacjenta - umówiłam się na wizytę w sprawie antykoncepcji. Udzielono mi wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące mnie pytania związane z przyjmowaniem hormonów, dowiedziałam się też o badaniach, które powinnam wykonać w trakcie przyjmowania pigułek.

  • Do Pani Ellman chodzę regularnie od 4 lat na badania kontrolne, za każdym razem miałam robione badanie,usg i cytologie. Nie odniosłam wrażenia, że jest mało kompetentna [ takie zarzuty padają tu w opiniach ]ale faktem jest, że nie szanuje czasu pacjentek i jest raczej rzeczowa [może wydawać się oschła] Gabinet jest bardzo przyjemny, niestety czas oczekiwania na wizytę jest bardzo długi [można poczekać na badania okresowe, ale jak ktoś ma jakiś bieżący problem to powinien szukać innej przychodni np. pięć+ ]

   Pod wpływem przeczytanych opinii [negatywnych] wybrałam się do innego ginekologa [ tak na wszelki wypadek, gdyby u mnie tez coś przeoczono]na szczęście wszystko było porządku :)

  • Dobre aparaty w gabinecie z których p.dok.Ellmann potrafi skorzystać miła i sumienna nigdy na nią nie narzekałam!Prowadziła mi ciąże i nie miałam żadnych komplikacji częste wizyty itp