Adres

3 Maja 46, Oleśnica
ORO - Ośrodek Rozwoju Osobistego

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Gotówka, Przelew na konto

Konsultacja • 100 zł

Psychoterapia • 90 zł

Testy psychologiczne • od 150 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Joanna Zjawińska, absolwentka kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim (2009 r.). Członek nadzwyczajny Poskiego Towarzystwa Psychoterapii Psy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja


3 Maja 46, Oleśnica

100 zł

ORO - Ośrodek Rozwoju Osobistego


Psychoterapia


3 Maja 46, Oleśnica

90 zł

ORO - Ośrodek Rozwoju Osobistego


Testy psychologiczne


3 Maja 46, Oleśnica

od 150 zł

ORO - Ośrodek Rozwoju Osobistego

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ORO - Ośrodek Rozwoju Osobistego psychoterapia indywidualna

Pani Joanna to psycholog bardzo godny polecenia. Systematyczna terapia przynosi dobre efekty, a dodatkowo pani Joanna to osoba budząca zaufanie, profesjonalnie podchodząca do problemów pacjenta. Polecam w stu procentach.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Uczęszczając systematycznie na terapie do Pani Joasi udało mi się uporać z moimi problemami.
Będąc młodą i niedoświadczoną mamą, myślałam, że wszystko przy dziecku zrobię najlepiej. Nie pozwalałam wyręczyć się w opiece nad dzieckiem mężowi, myśląc że on sobie nie poradzi. Miałam do niego pretensję, że wychodzi z domu, a ja zostaję z obowiązkami i dzieckiem, które ciągle płacze.
Dzięki pomocy pani Joasi zrozumiałam, że powinnam rozmawiać z mężem o swoich uczuciach i wygospodarować czas tylko dla siebie.
Pani Joasia jest osobą, która potrafi wysłuchać i pomóc. Jest lekarzem dzięki któremu zrozumiałam, że czasami trzeba pozwolić sobie pomóc.
Terapię polecam wszystkim, którzy czują, że nie radzą sobie z przytłaczającymi problemami.
Obecnie spełniam się w roli mamy i żony. Czuję, że z mężem tworzymy związek partnerski....


K
Użytkownik zweryfikowany

Będąc na studiach zmagałam się z wieloma problemami dnia codziennego. Z dnia na dzień przybywało ich, pogłębiały się te, które starałam się lekceważyć, aż w końcu przytłoczyły i wiedziałam już, że sama sobie z nimi nie poradzę. Byłam u kilku specjalistów, ale nie znalazłam u żadnego tego, czego potrzebowałam. Dopiero u Pani Asi udało się osiągnąć całkowity sukces ! Spokojnie mogę stwierdzić, że dzięki Pani Asi skończyłam studia i poradziłam sobie ze wszystkim, a doświadczenia, które wyniosłam wykorzystuję do dziś.
Bardzo polecam wszystkim, którzy jeszcze się wahają. Są problemy, z którymi mimo najszczerszych chęci sami sobie nie poradzimy. Warto sięgać po pomoc, a u Pani Asi z pewnością ją znajdziecie!


K
Użytkownik zweryfikowany

długo się zbierałam by pójść do psychologa, ale warto, teraz już to wiem, to inwestycja w siebie! dzięki Pani Asi zrozumiałam lepiej siebie, życie nie jest tylko czarne, pomału wszystko się koloruje i układa na nowo. zdecydowanie świetny terapeuta, wysłucha zawsze dokładnie, dopyta, naprowadzi - pomoże!! polecam


M
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Pani Asia jes bardzo ciepłą i pogodną osoba przy której człowiekowi zaraz robi sie lżej. Ma bardzo przyjazne usposobienie i roztacza wokół siebie bardzo przyjemną aure. Długo szukałam takiego terapeuty. Bardzo podoba mi się w niej to, że nie bagatelizuje żadnego z moich problemów, zawsze wysłucha i pomoże znaleźć rozwiązanie sytuacji. Jesteśmy w stałym kontakcie. Jest to terapeuta godny zaufania. Zdecydowanie bardzo mocno polecam Panią Psycholog!


I
Użytkownik zweryfikowany

Polecam p. Joanne, jest bardzo miłą i ciepłą osobą,
Dzięki rozmową w gabinecie udało mi się poukładać rożne sprawy i spojrzeć z innej strony na moje problemy. Dzięki wspólnej pracy zmieniam się co pozytywnie wpływa na moje relacje z otoczeniem i rodziną. Pani Asia potrafi słuchać a jednocześnie nie ocenia. Liczę ze kolejne spotkania uporządkują moje życie dalej .


O
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem polecam Panią doktor. Dzięki przebytej sesji udało mi się stanąć na nogi, opracować nowe cele, odnaleźć w sobie siłę i motywację do działania. Wiele osób z mojego otoczenia zauważylo moją zmianę na dobre. Pani Asia jest bardzo pozywtną a zarazem profesjonalną osobą. Podczas sesji panuje przyjazna atmosfera. Pięknie urządzony gabinet jest również dużym atutem.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pomimo początkowych obaw zdecydowanie warto. Pani Asia to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba. Wyobrażałam sobie, że wizyta będzie zdawkowa, krótka i powierzchowna - nie mogłam się bardziej pomylić. Poświęciła, i nadal poświęca mi masę uwagi, zadaje celne pytania i pomaga uporać się z otaczającą rzeczywistością. Dziękuję i polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany

Za mną już 3 miesiące terapii z panią psycholog i czuję, że jestem na finalnej drodze do wyjścia ze zdiagnozowanej depresji. Pani Asia bardzo mi pomogła i bardzo ją polecam, bo jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku.


A
Użytkownik zweryfikowany

Przed pierwszą wizytą bardzo się obawiałam. Ale jakoś się przemogłam i poszłam. I dzięki bogu, bo teraz już mi lżej. Jestem już po pół roku terapii, dużo jeszcze przede mną. To ciężka praca, ale przynajmniej wiem o co walczę. Cieszę się, że trafiłam na panią. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

  Witam, mam problem z normalnym funkcjonowaniem, nie potrafię skupić się na wykonywanej pracy, a w domu jestem niespokojna i przygnębiona. Mam dni, w których towarzyszą mi następujące objawy: częste zmęczenie, trudność z koncentracją, niezdecydowanie, nadmierna senność. W następnych dniach jestem wesoła i wszystko jest dobrze do chwili, kiedy coś mnie nie wyprowadzi z równowagi albo gdy rozpamiętuje jakieś przykre sytuacje z mojego życia i wtedy pojawia się : poczucie winy, bezwartościowości, pesymizm, drażliwość, niepokój, trwałe przygnębienie, a czasem myśli samobójcze. Nie wiem już sama skąd to się bierze i przestałam kontrolować te zmiany nastroju. Proszę o informacje w jaki sposób mogę sobie z tym poradzić oraz czy to jest depresja czy tylko stan przejściowy.

  Witam,

  sugeruję udać się do gabinetu i osobiście porozmawiać o swoich obserwacjach i emocjach z psychologiem. Być może uda się szybko ustalić powód takich zmian nastroju, a być może niezbędna okaże psychoterpia. Z pewnością nie należy bagatelizować takich objawów ani liczyć na to, że "samo przejdzie".

  Pozdrawiam
  Joanna Zjawińska

  Joanna Zjawińska

 • Mam wielki problem ze sobą.Zależy mi bardzo aby wreszcie cos z tym zrobić,to mi nie daje normalnie żyć.Zależy mi na sprawdzonym specjaliście,chcę być pewny że ktoś mi może pomóc.Ja to wszystko odczuwam,co z tym dalej zrobić,bardzo proszę o odpowiedz:
  czuję paraliżujący strach przed jakąś sytuacją lub obiektem (np.wystąpieniami publicznymi),
  często odczuwam zdenerwowanie; mam wrażenie, że codzienna aktywność jest zbyt obciążająca, stresująca; jestem stale napięty (nawet fizycznie trudno rozluźnić mi mięśnie karku, barków),
  doświadczam zaburzeń snu (np. nie mogę zasnąć, często się wybudzam,gonitwa mysli),
  cierpię z powodu długotrwałego przygnębienia, mam obniżony nastrój, czuję bezsilność, nie mam energii do działania, nic mnie nie cieszy, przyszłość wydaje się mi beznadziejna,
  doświadczam uczucia życiowej pustki, poszukuję sensu istnienia, przeżywam kryzys egzystencjalny,
  jestem nieszczęśliwy, nie mam tego, czego najbardziej pragne (np. rodziny, domu, pracy, dziecka), czuję, że moje życie zupełnie się nie układa,
  doświadczam trudności w budowaniu i utrzymaniu satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi,
  cierpię z powodu samotności,
  mam problem ze znalezieniem partnera, nawiązaniem udanej intymnej relacji,
  dręczą mnie obsesyjne przykre myśli, z którymi nie mogę sobie poradzić,
  odczuwam przymus wykonywania pewnych czynności, co dezorganizuje mi życie (np. przymus mycia rąk, układania rzeczy w określonym porządku, powtarzania słów, odliczania),
  doświadczam trudności w rozpoznawaniu, rozumieniu i wyrażaniu swoich emocji,
  nie umiem radzić sobie z przeżywanymi emocjami,
  mam niskie poczucie wartości, czuję się gorszy od innych,
  odczuwam niechęć do swojego ciała, nie akceptuję go, wstydzą się,
  stale towarzyszy mi poczucie winy, nie lubię siebie,
  nie potrafię odmawiać, wciąż czuję się odpowiedzialny za samopoczucie innych osób,
  doznaję złości i nienawiści, które stają się dominującym uczuciem w moim życiu,
  stale mam trudności z podejmowaniem decyzji, dokonywaniem wyborów, często czuje się zagubiony, jak bym sam nie wiedział, czego pragnę, co jest dla mnie ważne,
  nie wierzę w swoje siły, łatwo się poddaję, nie podejmuję wyzwań, nawet wówczas, gdy mogę stracić coś, co ma dla mnie duże znaczenie,
  jestem nieśmiały, wstydzę się nawiązywać nowe znajomości lub zabierać głos w większym gronie, unikam różnych form ekspozycji społecznej, mam problem z jedzeniem wśród obcych ludzi , nie potrafię przełamać oporu przed tańcem w grupie, czuje się nieporadnyi, niezręczny albo śmieszny,
  przeżyłem trudne wydarzenia, od których nie mogą się uwolnić,
  mam świadomość doznanych w dzieciństwie traum (przemocy,znęcania)

  Witam,
  sporo tego. Był Pan kiedyś u psychologa? Zapraszam do gabinetu, proponuję Panu psychoterapię.
  pozdrawiam
  Joanna Zjawińska

  Joanna Zjawińska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Joanna Zjawińska, absolwentka kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim (2009 r.). Członek nadzwyczajny Poskiego Towarzystwa Psychoterapii Psy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nerwica
 • Depresja
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski