Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizuję się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę w Szczecinie, Berlinie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam. Pięć dni temu miałem usuwaną chirurgicznie dolną ósemkę zatrzymaną. Rana została zszyta i dostałem antybiotyk. Dolegliwości bólowe i opuchlizna po pierwszych dwóch dniach zmalały, ale nadal pozostał mi szczękościsk i taki jakby ból kości żuchwy w okolicy wyrwanego zęba (nie jakiś silny czy nie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ziółkowska

  Witam!
  Zabieg usuwania ( dłutowania ) zęba zatrzymanego w kości jest zabiegiem o wyższym stopniu inwazyjności. Dlatego Pacjent jest zabezpieczony antybiotykiem, który ma działanie bakteriobójcze,… Więcej

 • Wrażliwa skóra

  Witam,
  Mam 26 lat i od około 5 lat problem ze skóra naczyniową, który tylko się pogarsza. Po zmianie temperatury, wypiciu alkoholu, prysznicu, a czasem nawet bez żadnej przyczyny moja skóra zaczyna robić się czerwona, a nawet bordowa i wręcz pali mnie twarz, klatka piersiowa,a czesem i plecy.… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ziółkowska

  Witam!
  Pana przypadłość nie ma nic wspólnego ze schorzeniem z zakresu stomatologii.
  Przykro mi, lecz nie pomogę.
  Życzę zdrowia i trafnej diagnostyki Pana nadciśnienia oraz kłopotów naczyniowych. Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizuję się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę w Szczecinie, Berlinie i Kielu. Dodatkowo prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Moja praktyka zawodowa obejmuje 23 lata. 14 lat byłam pracownikiem naukowym Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 1997 roku prowadzę prywatny Gabinet Stomatologiczny w Szczecinie, w dzielnicy Pogodno.

  Świadczę usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

  Pracuję na sprzęcie oraz wykorzystuję materiały renomowanych marek, najwyższej jakości, by zapewnić moim Pacjentom kompleksowe i rzetelne leczenie.

  Zapewniam konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie najwyższą jakość leczenia stomatologicznego.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka konkursu ISIC
 • obrona doktoratu vox populi
 • THOMSON REUTERS MASTER JOURNAL LIST
 • ukończenie studiów medycznych z wyróżnieniem
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Staże

 • Freie Universität Berlin
 • Christian-Albrechts-Universität zu Kiel
 • VITA Zahnfabrik H. Rauter GmbH & Co. KG
 • Warszawska Akademia Medyczna Katedra i Zakład Protetyki Stomatologicznej
 • Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.Warszawa
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
117 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: dolna część zębów kończyła mi się...

  Wizyty u Pani Joanny odbywają się bez stresu, ponieważ zawsze przed rozpoczęciem zabiegu jestem informowana co teraz będziemy wykonywać oczywiście po konsultacji z jakiego powodu mam taki a nie inny problem . Gabinet Pani Joanny jak i podejście do pacjenta oraz zabiegi oceniam na bardzo profesjonale a i cena za usługi jest adekwatna ...
  Bardzo polecam Panią Joanne, wróce z pewnością na kolejną wizyte.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-09-20

  Witam!
  Bardzo dziękuję za słowa uznania. cieszę się również, iż mogę pomóc bez stresu, czego sukcesem jest również zaufanie Pacjenta. Bardzo dziękuję za pozytywną opinię.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: badanie stomatologiczne

  Gorąco polecam doktor Joannę.Rozwiązała moje problemy stomatologiczne jako jedyna gdyż inni "specjaliści" chcieli usunąć mi trzy zęby,podczas pierwszej wizyty przeprowadzony został ze, mną wywiad dotyczący zdrowia oraz został przedstawiony proces leczenia,cudowne podejście do pacjenta,dziękuję raz jeszcze pacjentka edyta

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-09-15

  Bardzo dziękuję za słowa uznania. Również się cieszę, że zabiegi udały się zgodnie z planem i naszymi oczekiwaniami.
  Pozdrawiam serdecznie dzielną pacjentkę. Odniosłyśmy wspólnie stomatologiczny sukces i pokonałyśmy barierę strachu.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • A
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Złamałem zęba w trakcie niedzielnego obiadu. Na pogotowiu zaproponowali mi jedynie usunięcie. Mimo wolnego dnia pani doktor uratowała mi zęba i obyło sie wyrywania. Obyło się bez strachu i bólu. Serdecznie Dziekuje i polecam.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-08-31

  Życie czasami potrafi zaskakiwać i to nie tylko w przyjemny sposób. W Pana przypadku tak się stało. Niedzielne popołudnie spędziliśmy na ratowaniu zęba. Na szczęści udało się.
  Pozdrawiam serdecznie dzielnego Pacjenta.
  Joanna Ziółokowska

 • M
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Wizyty u Pani Joanny odbywają się szybko i bez stresu, zawsze jestem informowana co teraz będziemy wykonywać siedząc już na fotelu, co sprawia że jestem spokojniejsza. Gabinet jak i podejście Pani Joanny oceniam na bardzo profesjonalne. Pani zrozumiała moją potrzebe zrobienia wszystkich ząbków w pare dni, gdyż kończył mi się urlop w Szczecinie i wracałam za granice.
  Bardzo polecam Panią Joanne, ja z pewnością wróce na kolejną wizyte.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-08-22

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną, opisową opinię. Cieszę się, że omawianie z pacjentem planu leczenia i kolejno wykonywanych czynności - nie straszy pacjenta, a uspokaja. Omówienie z pacjentem pracy, jaką wykonam na właśnie taki cel. Jestem do dyspozycji w nietypowych sytuacjach a współpraca z pacjentem to wielki sukces i dla lekarza, i dla pacjenta.
  Bardzo dziękuję jeszcze raz za obdarzenie mnie zaufaniem, które w gabinecie stomatologicznym jest bardzo ważne. Jest to dziedzina medycyny zabiegowa, której efekty zawdzięczamy również pacjentowi.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • P
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Do tej pory miałem złe doświadczenia ze stomatologami, boję się wizyt i igieł. U Pani Joanny było bezboleśnie i komfortowo. Robi szeroki wywiad i planuje leczenie w dłuższej perspektywie. Gabinet znajduje się w świetnej lokalizacji. Pełen profesjonalizm i przyjazna atmosfera.
  Polecam

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-08-16

  Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię. Cieszę się, że wizyta przebiegła bezstresowo. Jest mi przeogromnie miło, czytając taką opinię, że moje starania zostają zauważane przez pacjentów.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: stomatologia zachowawcza

  Do gabinetu dr Joanny Ziółkowskiej trafiłam po wielu poszukiwaniach. Po traumatycznych wcześniejszych doświadczeniach, trudno było mi zaufać. Wizyta w gabinecie dr Ziółkowskich odbyła się zgodnie z planem, z profesjonalnym i przesympatycznym podejściem. Pani doktor zaczarowała moje lęki, czułam się jak w gabinecie psychologicznym. Profesjonalnie przeprowadzony wywiad oraz zalecenia zmobilizowały mnie do działania. Dzięki pani doktor Ziółkowskiej dowiedziałam się jak ważny jest wstępny wywiad dotyczący zdrowia pacjenta przed rozpoczęciem leczenia stomatologicznego i dzięki temu nie naraziłam się na poważne komplikacje zdrowotne. Obecnie stosuję się do zaleceń i jestem na dobrej drodze aby rozpocząć leczenie stomatologiczne w gabinecie doktor Ziółkowskiej. Dziękuję, że zmobilizowała mnie Pani do działania, że skutecznie uświadomiła mi w czym tkwi problem i jak poważne mogą być skutki moich problemów zdrowotnych. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę i rozpoczęcie leczenia stomatologicznego. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym, niezdecydowanym, przestraszonym panią dr Joannę Ziółkowską!

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-07-31

  Bardzo, bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Cieszę się, że moja praca i współpraca z pacjentem odnosi tak wielkie rezultaty.
  Wielokrotnie zapewniałam pacjentów, iż to ja podejmując się leczenia odbarczam pacjenta pomagając wyzbyć się strachu i niepewności. W moim gabinecie pacjent i jego dobro są najwyższym priorytetem.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Joanna Ziółkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: stomatologia zachowawcza

  Polecam serdecznie Panią dr! Podjęła się leczenia zęba w trudnych warunkach:) przed wizytą krótki ale szczegółowy wywiad z pacjentem co pokazuje duże zaangażowanie ze strony dr.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-06-09

  Bardzo dziękuję za słowa uznania. Pacjent w mojej praktyce lekarskiej jest najważniejszy.
  Pozdrawiam serdecznie i zapraszam w razie potrzeby jestem do dyspozycji.
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Przemiła atmosfera. Wszystko wyjaśniane i omawiane. Na fotel siada się z uśmiechem na twarzy i z takim samym uśmiechem schodzi się z niego. Zero stresu! Gorąco polecam!

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-05-15

  Bardzo dziękuję za obdarzenie mnie Pani zaufaniem. Podczas wizyty na fotelu stomatologicznym to więcej niż 50% udanego zabiegu. Jest mi niezmiernie miło czytać tak miłe, empatyczne opinie.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • M
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: stomatologia zachowawcza

  Polecam Panią doktor Joannę Ziółkowską, ponieważ traktuje klienta z szacunkiem. Po badaniu uzębienia Pani doktor przedstawiła mi szczegółowy zakres leczenia, który został przeze mnie zaakceptowany.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-04-21

  Bardzo dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem i po raz kolejny cieszę, że wizyta w gabinecie stomatologicznym po raz kolejny obala mit strachu przed leczeniem stomatologicznym.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • P
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: badanie stomatologiczne

  Najlepsza Pani stomatolog u jakiej byłam.Atmosfera w gabinecie jak i sama wizyta to czysta przyjemność.Na każdym etapie Pani doktor informuje o przebiegu wykonywanych czynności.Pełen profesjonalizm i idealne podejście do pacjenta. Zabieg przebiegł szybko i bezboleśnie.Jestem bardzo zadowolona.Polecam każdemu.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-04-03

  Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię. Cieszę się, że pacjenci po wizycie wychodzą z miłymi odczuciami.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska