Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizuję się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę w Szczecinie, Berlinie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • witam zlamal mi sie zab jedynka gorna co powinnam zrobic i co mnie czeka i jaki koszt odrazu mowie boje sie chodzic do dentysty uraz z dziecinstwa a niechce chodzic ze zlamanym zebem pomocy!!

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ziółkowska

  Witam!
  Niestety powinna Pani przełamać strach z dzieciństwa i udać się do lekarza stomatologa.
  Nie potrafię określić kosztów naprawy zęba. Nie mam możliwości zbadania Pani, ze względu na odległość,… Więcej

 • Mam 18 lat. Dentysta zdiagnozował u mnie bruksizm, gdyż podczas kontroli odkrył starte szkliwo na ósemkach (chyba to są ósemki, te na samym końcu). Nie chciałbym dalej ścierać zębów. Przeczytałem o szynach relaksacyjnych. Mam dwa pytania:
  1) Czy naprawdę warto wykonywać taką szynę na zamówienie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Joanna Ziółkowska

  Witam!
  Bruksizm należy do tzw. parafunkcji narządu żucia. Uszkodzone zostaje szkliwo zębów a później zębina oraz w późniejszym czasie staw skroniowo-żuchwowy. Aby wykonać profesjonalną szynę relaksacyjną,… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem stomatologiem, posiadam dwie specjalizacje i tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizuję się w medycynie estetycznej. Studiowałam medycynę w Szczecinie, Berlinie i Kielu. Dodatkowo prawo na Uniwersytecie Szczecińskim. Moja praktyka zawodowa obejmuje 23 lata. 14 lat byłam pracownikiem naukowym Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 1997 roku prowadzę prywatny Gabinet Stomatologiczny w Szczecinie, w dzielnicy Pogodno.

  Świadczę usługi z zakresu profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej.

  Pracuję na sprzęcie oraz wykorzystuję materiały renomowanych marek, najwyższej jakości, by zapewnić moim Pacjentom kompleksowe i rzetelne leczenie.

  Zapewniam konkurencyjne ceny, oferując jednocześnie najwyższą jakość leczenia stomatologicznego.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna

Nagrody i wyróżnienia

 • Laureatka konkursu ISIC
 • obrona doktoratu vox populi
 • THOMSON REUTERS MASTER JOURNAL LIST
 • ukończenie studiów medycznych z wyróżnieniem
więcej

Znajomość języków

 • angielski
 • polski
 • niemiecki

Staże

 • Freie Universität Berlin
 • Christian-Albrechts-Universität zu Kiel
 • VITA Zahnfabrik H. Rauter GmbH & Co. KG
 • Warszawska Akademia Medyczna Katedra i Zakład Protetyki Stomatologicznej
 • Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.Warszawa
więcej

Choroby

 • próchnica
 • ból zęba
 • brak zębów
 • braki zębowe
 • choroby przyzębia
 • kamień nazębny
 • nadwrażliwość zębów
 • przebarwienia zębów
 • ruchomość zębów
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Wspaniałe podejście oraz ogromna wiedza fachowa Pani Doktor sprawiła, że czułam się podczas wizyty komfortowo. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ stosowane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi. Polecam wszystkim usługi w tym gabinecie, a szczególnie tym, którzy kiedykolwiek w przeszłości znajdując się na fotelu u lekarza dentysty, doświadczyli przedmiotowego traktowania i uczucia, że tak naprawdę to lekarz nie ma dla Ciebie czasu gdyż, czeka już kolejny pacjent.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-10

  witam!
  Bardzo dziękuję za słowa uznania oraz wystawienie świadectwa zadowolenia z mojej pracy. Cieszę się, że nie zawiodłam Pani oczekiwań. Pacjent oddawszy swoje zdrowie w ręce lekarza zawsze może mieć obawy i lęki. Pomimo wszelkich starań obu stron istnieje statystyczna możliwość wystąpienia powikłań. Bardzo dużą staranność oraz wagę przywiązuję do każdego szczegółu w procesie leczenia, aby uchronić Pacjenta przed takim zdarzeniem. Dzięki temu Pacjent czuje się najważniejszą osobą w gabinecie i tak JEST. To nie czas wyznacza przebieg wizyty a wizyta określa ten czas. Pacjent oddający się w moje ręce stanowi jądro epicentrum mojej uwagi oraz wszelkich czynności przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
  Jeszcze raz dziękuję za pozytywną opinię.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr Ziółkowska jest lekarzem z niesamowitą wiedzą. Potrafi przekazać/wytłumaczyć pacjentowi wszystko w sposób zrozumiały, poświęca tyle czasu ile trzeba. Jest niezwykle delikatna i skuteczna.Na pewno wrócę , bo dostrzega to czego inni stomatolodzy nie widzą.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-08

  Witam!
  Bardzo dziękuję za pozytywne słowa zadowolonej Pacjentki, która po tak krótkim czasie naszej znajomości, odebrała tak cieple wizytę u stomatologa. Zawód ten jest trudnym wyzwaniem. Czynności zabiegowe obciążają fizycznie oraz emocjonalnie a każdy Pacjent posiada swoje oczekiwania, wymagania aby czuć się bezpiecznie w otoczeniu nielubianych urządzeń. Bardzo się cieszę, iż zawarłyśmy nutę porozumienia. Zapraszam na wizyty zabiegowe i również higienizacyjne. Lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Zapraszam z całego serca.
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą opinię.
  Joanna Ziółkowska

 • M
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Jestem z poza Szczecina, do Gabinetu Pani Doktor Ziółkowskiej trafiłam z polecenia znajomej. Bardzo pozytywna ocena spowodowała, że umowiłam się na pierwszą wizytę. Zgodnie z zaleceniem Pani Doktor zrobiłam pantomogram. Na spotkaniu, Pani Doktor w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze wyjaśniła na czym będzie polegało leczenie, oraz w czym jest problem. Na kolejnej wizycie, już z uśmiechem na ustach usiadłam na fotelu. Poddałam się Pani Doktor absolutnie, każda wizyta przebiegała sprawnie z zachowaniem prywatności. Nie minęłam się z innymi pacjentami, bo jak wyjaśniła mi Pani doktor w ten sposób każdy pacjent zachowuje anomimowość i prywatność w trakcie rozmów z lekarzem. Uważam, że to fantastyczne podejście. Tym razem leczenie będzie kojarzyło mi się bardzo pozytywnie, i w przyszłości zjawię się kontrolnie w gabinecie Pani Doktror Ziółkowskiej. Po kilku wizytach w ciągu ostatnich trzech miesięcy, mogę być dumna ze zdrowych zębów! Jestem wdzięczna za tak wyczerpującą opiekę i wiedzę. Dziękuję.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-07

  Witam!
  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że byłam pomocna i wspólnie przeszłyśmy cały proces leczenia bez strachu, lęku oraz zbędnych obaw. Cieszę się z Pani zadowolenia i wspólnego sukcesu leczniczego. Jest mi bardzo miło,iż dostrzegła Pani szczegóły mojej pracy, jak np. przykładanie olbrzymiej wagi do intymności w trakcie pobytu Pacjenta w gabinecie. Zapraszam na wizyty kontrolne.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Jestem pacjentka p.Doktor od niedawna. Dzięki profesjonalnemu podejściu wizyta u stomatologa nie kojarzy mi się że strachem i bólem. P.Doktor jest bardzo miła wzbudzajaca zaufanie,posiadajaca szeroką wiedzę medyczna. Cieszę się, że jestem już pod opieka jednego stomatologa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim,szczegolnie tym zrazonym u poprzednich lekarzy. 100% zadowolenia szczerze Polecam.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-08

  Witam!
  Dziękuję serdecznie za słowa uznania. Cieszę się, że udało się pokonać strach, lęki i uprzedzenia z przeszłości. Zawsze powtarzam moim Pacjentom, iż jest to nasz wspólny sukces. Współpraca Pacjenta, otwartość, powierzenie zaufania, zaufanie, wiara w pozytywne wyniki leczenia to klucz do sukcesu.
  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, które bardzo mnie cieszą. Zadowolenie Pacjenta to rzecz najważniejsza, jak i również pokonanie obaw. Trudno mi słowami opisać, jak jestem podbudowana, iż to mi Pacjent zaufał, uwierzył we mnie. Dziękuje również i opatrzności, że nasze plany leczenia, samo wykonanie oraz efekt końcowy wieńczy sukces.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • G
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Bardzo dziękuję Pani Doktor za życzliwe i bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu stomatologicznego. Panią Doktor polecił mi mój znajomy, który długo szukał lekarza protetyka potrafiącego sprostać jego dość wysokim wymaganiom w tym zakresie. Okazało się, że Pani dr Ziółkowska jest nie tylko doskonałym protetykiem, ale również bardzo dobrym diagnostą. Udało się jej w końcu mi pomóc, chociaż odwiedziłam wielu stomatologów z konkretnym problemem, gdzie byłam zbywana, leczona zachowawczo i traktowana wręcz jako osoba, delikatnie mówiąc "przewrażliwiona". Pani doktor nie zlekceważyła problemu, wdrożyła leczenie, które w końcu okazało się skuteczne. Wielkie podziękowania za empatię i dociekliwość oraz szeroką wiedzę medyczną. Bardzo polecam"

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-06

  Witam!
  Bardzo dziękuję za tak rozległą, pozytywną opinię. Jak zawsze cieszę się niezmiernie z zadowolenia Pacjenta. Sukces osiągany w gabinecie stomatologicznym, to nie tylko moja praca, lecz również współpraca Pacjenta, który zaufał, powierzył swoje zdrowie. Jestem również bardzo usatysfakcjonowana, kiedy powikłane kłopoty stomatologiczne, przestają być kłopotami a wspólnym sukcesem. Na ten sukces ma bardzo duży wpływ relacja Pacjent-Lekarz. Jeśli tego porozumienia, zaufania nie ma, osiągnięcie sukcesu jest bardzo dyskusyjne. Wyrażam raz jeszcze głębokie wyrazy podziękowania za upublicznienie Pani odczuć, zaufania oraz dostrzeżenia moich starań.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • B
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Przeglądając strony znany lekarz i szukając dobrego stomatologa, trafiłam na panią doktor Ziółkowską.
  Na podstawie opinii innych pacjentów nie miałam wątpliwości. Stwierdziłam, że warto umówić się na wizytę i samej ocenić.
  Nie zawiodłam się. Zostałam przyjęta w przemiłej atmosferze.
  Zapomniałam o strachu i lękach, które do tej pory towarzyszyły mi za każdym razem u innych stomatologów.
  Pani doktor posiada szeroką wiedzę medyczną i wyjątkowe podejście do pacjenta.
  Czułam się bardzo komfortowo.
  Mój problem z uzębieniem zaczął być nie tylko moim problemem a wspólnym z Panią doktor. Nareszcie poczułam, że natrafiłam na osobę pełną empatii, która o mnie zadba. I tak się stało.
  Polecam Panią doktor wszystkim, a szczególnie tym, którym ciężko podjąć decyzję komu powierzyć swoje zdrowie.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-03

  Bardzo, bardzo dziękuję za powierzenie mi swojego zaufania. Cieszę się bardzo, iż została przełamana bariera strachu, niepewności, lęku.
  Dziękuję za uznanie mojej wiedzy i staranności podczas wizyty. Pacjent zgłaszając się do mnie ma swój kłopot, który rzeczywiście jest w tym momencie i moim wezwaniem do pomocy.
  Jeszcze raz dziękuję za tak obszerną, pozytywną opinię. Poczynię wszelkie starania, aby nieść pomoc oraz przełamać barierę strachu, niepewności, lęku, uprzedzenia z poprzednich doświadczeń.
  Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję, iż moje starania zostały zauważone oraz pomocne w procesie leczenia.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Joanna Ziółkowska

 • P
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Po przykrych doświadczeniach z przeszłości związanych z leczeniem stomatologicznym została mi polecona przez znajomych pani dr Joanna Ziółkowska. Już pierwsza wizyta rozwiała moje wszelkie uprzedzenia. Ustaliliśmy stan moich potrzeb leczniczych i konkretny plan leczenia, czego poprzedni stomatolodzy nie zrobili. Zniknął strach, niepewność. Cieszę się, że trafiłem w dobre ręce. Fachowość Pani Dr oraz zaangażowanie bardzo pomoga mi w trakcie wizyt. Polecam szczerze wszystkim Wystraszonym. Proszę się nie bać. Ten lekarz to czysta troska o pacjenta.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-11-03

  Bardzo dziękuje za słowa uznania. Niezmiernie się cieszę, iż został przełamany strach, niepewność, uraza sprzed lat. Moim powołaniem jest pomoc Pacjentom i czynie wszelkie starania, aby Pacjenci czuli się "zaopiekowani". Ustalenie planu leczenia z Pacjentem to zarazem współpraca i poczucie współudziału w leczeniu.
  Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię i zapraszam.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: Ból zęba

  Niestety nie jestem zadowolona z wizyty u doktor Joanny Ziółkowskiej. Na wizytę umówiłam się telefonicznie zgłaszając ból zęba. Ponieważ nie mieszkam w Polsce i za kilka dni miałam planowany wylot z kraju zależało mi na szybkim wyleczeniu. W dzień wizyty będąc pod gabinetem, Pani doktor nie pamiętała bym była zapisana na wizytę, nie była przygotowana do przyjęcia pacjenta. Dopiero po czasie przypomniała sobie o naszej telefonicznej rozmowie. Zgodnie z zaleceniem dr Ziółkowskiej wykonałam wcześniej zdjęcie RTG i z tym zdjęciem pojawiłam się na wizycie. Został przeprowadzony bardzo szczegółowy wywiad lekarski i to jedyny plus tej wizyty. Ku mojemu zdziwieniu Pani doktor spojrzała jedynie na przyniesione prze mnie zdjęcie RTG i na jego podstawie postawiła diagnozę i oceniła stan zębów. Nie obejrzała natomiast moich zębów na fotelu. Tylko na podstawie zdjęcia RTG (nie komputerowego zdjęcia) oceniła, że dwa zęby które były wcześniej leczone kanałowo przez innego dentystę są obecnie tykającą bombą, są źle przeleczone i wymagają zgłoszenia się do endodonty. Dała wizytówkę do swojego znajomego z zaleceniem zgłoszenia się do niego w grudniu (podczas mojego kolejnego pobytu w Polsce). Dodatkowo przepisała antybiotyk w razie nagłego bólu który mógłby nastąpić do czasu następnej wizyty w grudniu. Dodatkowo poruszane tematy dotyczące życia prywatnego Pani doktor podczas gdy moja sprawa jeszcze nie była załatwiona w mojej ocenie jest nieprofesjonalne i niestosowne. Za samą konsultację (bez fizycznej oceny zębów) koszt wizyty 200zł uważam za zdecydowanie za wysoki.
  Dodam, że dzień później zgłosiłam się do innego stomatologa w klinice w Szczecinie i moje zęby zostały wyleczone podczas jednej 1,5h wizyty. Zostało wykonane komputerowo zdjęcie rzutowe na wskazane zęby i po fizycznej ocenie uzębienia okazało się że na ten moment wystarczyło zęby oczyścić i uzupełnić wypełnienie (była pruchnica i ubytki). Ponadto wbrew temu co mówiła Pani doktor Ziółkowska zęby nie były tykającą bombą. Jak się okazało podczas jednej wizyty lekarz w innej klinice był w stanie wyleczyć zęby i zabezpieczyć je do mojej kolejnej wizyty w grudniu.
  Zdecydowanie nie polecam.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-10-31

  Witam!
  Niezmiernie mi przykro, iż odniosła Pani negatywne wrażenie podczas wizyty. Niestety moja winą jest natychmiastowy odzew pacjentowi w potrzebie i umawianie go w trakcie braku dostępu do rejestracji. Moje dobre chęci obróciły się przeciwko mnie. To chyba zgodne z przysłowiem, iż "dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane". Już podczas pierwszej rozmowy przez telefon poprosiłam o wykonanie zdjęć rtg, aby nie traciła Pani swojego, ograniczonego, cennego czasu pobytu w Szczecinie. Konsultacja, która została udzielona dotyczyła błędnego, niepoprawnie wykonanego leczenia kanałowego a do tego nie tylko jednego zęba. Tak wykazały zdjęcia rtg, które są jednoznaczne. W takich przypadkach należy wykonać ponowne leczenie kanałowe, aby zlikwidować ogniska potencjalnego zakażenia. Mogę się domyśleć, iż taka diagnoza może się Pacjentowi nie spodobać. W takim przypadku ma prawo skonsultować się z innym lekarzem. Co do Pani stanu uzębienia zdania nie zmienię. Dlatego skierowałam Panią do lekarza specjalisty endodonty na ponowne leczenia kanałowe, które nie należą do zabiegów prostych i szybkich. To też się zapewne Pani nie spodobało. W wywiadzie podawała Pani ból zęba, który jako przeleczony poprawnie kanałowo,- nie ma prawa boleć. A więc coś jest nie tak. Co do badania Pani na fotelu stomatologicznym, była to czynność nic nie wnosząca a jedynie stresująca. Badaniem pacjenta na fotelu stomatologicznym nie jestem w stanie określić stanu leczeń kanałowych oraz powstających zmian kostnych. W Pani przypadku sama ocena zdjęć rtg przesądzała o dalszym działaniu.
  Jeśli inny lekarz ocenił zdjęcia rtg jako poprawny dowód przeprowadzonych leczeń kanałowych-jest to jego ocena podparta swoją odpowiedzialnością zawodową. Każdy z nas lekarzy ma do tego prawo i nie wolno mi się do tego ustosunkowywać.
  Reasumując, cieszę się, że jest Pani zadowolona, aczkolwiek zdjęcia rtg Pani uzębienia są dowodem nieprawidłowości. Proszę nie pomijać tego tematu. Bakterie zębopochodne charakteryzują się wysokim stopniem złośliwości i mają wpływ na cały organizm
  Pozdrawiam i życzę zdrowia.
  Joanna Ziółkowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. ZiółkowskaUsługa: stomatologia zachowawcza

  Szukając profesjonalnego podejścia do pacjenta zaufałam opinii na znanylekarz.pl i umówiłam się na wizytę do doktor Joanny. Idąc do gabinetu nie odczuwałam żadnego stresu i niepokoju, który był obecny w przeszłości - bardzo dobre opinie i uznanie pacjentów sprawiły, że nie było się czego bać. Sama wizyta przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami, odpowiednio do moich (bardzo trudnych) potrzeb został dobrany plan leczenia, który będziemy realizować przez kolejne tygodnie - jestem zmobilizowana jak nigdy! Podejście do pacjenta doktor Joanny Ziółkowskej (nie tylko stomatologiczne ale także psychologiczne) powinno być wzorem dla innych "dentystów". Nigdy nie spodziewałam się, że nie będę mogła doczekać się kolejnej wizyty stomatologicznej, a tu proszę... :) Polecam wszystkim!

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-10-25

  Brak mi słów, którymi powinnam podziękować za tak pozytywną, bardzo osobistą opinię...Niezmiernie się cieszę, że Pani nie zawiodłam. Naprawdę brak mi słów....Jestem wdzięczna mojej, nowej pacjentce, jak i pacjentom, którzy wcześniej wypowiedzieli się pozytywnie o mojej osobie, sposobie pracy, podejściu do trudnego tematu "leczenie stomatologiczne". Jestem bardzo wdzięczna, że moje starania nie pozostają niezauważone. Bardzo dziękuję p. Monice oraz wszystkim Państwu za słowa uznania, słowa zaufania...
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska

 • K
  Lokalizacja: Dental-Med dr. n. med. Joanna B. V. Ziółkowska

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor Joanny. Na każdym etapie leczenia byłam poinformowana o zakresie czynności. Każda kolejna wizyta nie była dla mnie zaskoczeniem, co daje olbrzymi komfort. Dentysta kojarzył mi się zawsze ze strachem, a wizyty u Pani doktor pozbawiły mnie tego uczucia. Fachowo i bezboleśnie. Polecam wszystkim także ze względu na przystępne ceny.

  dr n. med. Joanna Ziółkowska2017-10-18

  Bardzo dziękuje za słowa uznania. Bardzo się cieszę, że jestem pomocna i obdarzona zaufaniem. Wizyty u stomatologa są niestety koniecznością, która nie kojarzy się z przyjemnością. Jest mi bardzo miło czytać tak ciepłe słowa. Bardzo dziękuję raz jeszcze. Zapraszam.
  Pozdrawiam serdecznie
  Joanna Ziółkowska