mgr

Joanna Zawodniak

verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk

58 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Świadczę usługi rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15-letnim doświadczeniem. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Diagnostykę i terapię funkcjonalną m. Vojty

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Pani Asia jest bardzo miła. Tłumaczy szczegółowo i prosto. Jak narazie jesteśmy z synkiem po 2 spotkaniach i o dziwo już widać efekty ćwiczeń. Z czystym sumieniem mogę polecić panią Asię.

  Joanna Zawodniak2018-06-15

  Dziękuję za wyrażoną opinie, pozdrawiam serdecznie.

 • Ł

  Pani Asia jest świetnym rehabilitantem oraz sympatyczna osobą. Trafiliśmy do Pani Asi z naszym 4 letnim synem ze skoliozą (około 9 stopni skrzywienia). Od paru miesięcy ćwiczymy z Panią Asią, którą cechuje przede wszystkim bardzo dobre podejście do dzieci. Cierpliwie tłumaczy rodzicom jak należy poprawnie wykonywać ćwiczenia w domu. Przy regularnych dobrze wykonywanych ćwiczeniach poprawę można zaobserwować samemu . Stosowana przez Panią Asię metoda Vojty przynosi bardzo dobre efekty. Bardzo cieszymy się że trafiliśmy do Pani Asi.
  Dziękujemy i polecamy rehabilitację u Pani Joanny tą właśnie metodą.
  Serdecznie pozdrawiamy
  Michałek z rodzicami

  Joanna Zawodniak2018-06-11

  Dziękuje za wyrażoną opinie,pozdrawiam serdecznie.

 • O
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

  Do Pani Joanny trafiłam zachecona pozytywnymi opiniami. I ja dodaję swoją bardzo dobrą opinię. Synek 6-cio miesięczny leżąc na brzuszku podpór rąk bardzo niski, asymetria ułożeniowa ciała i kilka innych problemów ortopedycznych. Pani Joanna zaproponowała ćwiczenia metodą Vojty. Ćwiczenia ta metoda dają niewyobrażalne efekty. Już po pierwszej wizycie widać było poprawę. Po kilku zabiegach udalo się wyeliminować problemy widoczne tak na pierwszy rzut oka. Metoda bardzo skuteczna, dająca widoczne efekty już po kilku zabiegach. Z serca polecam panią Joannę i stosowaną metodę Vojty.

  Joanna Zawodniak2018-06-11

  Dziękuje za wyrażoną opinię,pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Efekty ćwiczeń m. Vojty są bardzo widoczne-dążymy do poprawy kondycji ruchowej Maluszka, więc kontynuujemy ćwiczenia. Świetne i profesjonalne podejście. Dziękujemy

  Joanna Zawodniak2018-05-30

  Dziękuje za wyrażoną opinie .Pozdrawiam serdecznie.

 • N
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Joanna jest bardzo dokładna w swojej profesji. Poza prowadzeniem dokumentacji, dzięki której świetnie można zobaczyć efekty "przed i po", wnikliwie i precyzyjnie potrafi ocenić sylwetkę i dobrać odpowiednie ćwiczenia, aby powróciła ona do prawidłowego ułożenia. Co najważniejsze: metoda Vojty, którą stosuje Pani Joanna, działa i już podczas samych ćwiczeń czuć, że coś w organizmie zaczyna się dziać a efekty są bardzo szybko odczuwalne. Wbrew opiniom krążącym w internecie, metoda Vojty jest dobra nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Ponadto jest bezbolesna a jedyny dyskomfort jaki można odczuć to rozciąganie mięśni i ustawianie się kręgosłupa do prawidłowego ułożenia. Dodatkowo Pani Joanna pokazuje ćwiczenia do wykonywania samodzielnie, dzięki czemu można "ustawiać" kręgosłup także w domu. Polecam wizytę u Pani Joanny wszystkim tym, którzy borykają się z bólami pleców wynikającymi czy to z powodu pracy fizycznej czy z powodu siedzącego trybu życia! Mnie one bardzo pomogły i ułatwiły codzienne funkcjonowanie zwłaszcza podczas podróży czy zabieganego dnia :)

  Joanna Zawodniak2018-05-30

  Dziękuję za wyrażoną opinie, pozdrawiam serdecznie :).

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Witam, do Pani Joasi trafiliśmy z nasza kochana Maja, która ma 9 miesięcy i okazało się ze ma asymetrię ulozeniowa, obniżone napięcie mięśniowe oraz przepuklinę pępkową. Córka nieodpowiednio stawiała stopy przy staniu, siedziała przygarbiona i z rozłożonymi nogami w kształcie litery V.
  Baliśmy sie pierwszej wizyty gdyż Maja jest dzieckiem bardzo nerwowym i przy spotkaniu z ludźmi których nie zna staje sie płaczliwa i roztrzęsiona. Na pierwszej wizycie Pani Joanna nas zaskoczyła pozytywnym podejściem do małej, ze spokojem podeszła do niej obejrzała ją dokładnie, oceniła i pokazała ćwiczenia które powtarzaliśmy w domu. Po 3 tyg są niewiarygodne postępy u Maji sama zmiana w pozycji siedzącej lub zmiany w ustawieniu stopek przy wstawaniu napawaja nas optymizmem w dalszej współpracy z ta metoda. Dla niektórych może być ona drastyczna ponieważ dzieci przy niej płaczą poprzez poczucie dyskomfortu w danej pozycji ale efekty są zniewalające. Uważamy z mężem iż Pani Joanna jest nie tylko profesjonalna w tym co robi ale jest także rewelacyjnym człowiekiem w podejściu do rodziców tłumacząc krok po kroku oraz w podejściu do dzieci.
  Polecamy i dziękujemy ze możemy z Panią współpracować !!!

  Joanna Zawodniak2018-05-08

  Dziękuję za wyrażoną opinie, pozdrawiam serdecznie :).

 • D
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

  Polecam z czystym sercem. Zanim trafiłam z córką do Pai Joanny zmarnowałyśmy tylko czas na nieskuteczną rehabilitację u innego specjalisty. Pani Joanna zajęła się córką profesjonalnie i już po kilku spotkaniach była zauważalna poprawa. Metoda Vojty okazała się bardzo skuteczna a przy tym wcale nie taka straszna. Córka chętnie ćwiczy a Pani Joanna robi taką atmosferę, że córka bez marudzenia poddaje się wszystkiemu.

  Joanna Zawodniak2018-05-04

  Dziękuje wyrażoną opinię,pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: osłabione napięcie mięśniowe, ćwiczenia usprawniające

  Pani Asia uwaznie mnie wysłuchała i wyjaśniła szczegółowo z czym mój 20 miesięczny syn ma problem i jak można mu pomóc poprzez rehabilitacje. Będziemy do niej chodzić i wierzę, że przyniesie to upragnione efekty.

  Joanna Zawodniak2018-05-03

  Dziękuje za wyrażoną opinię,pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

  Do Pani Joanny trafiliśmy z z 8 tygodniową córką z powodu asymetrii ułożeniowej. Na tyle zaawansowanej, że przy leżeniu na plecach córka patrzyła tylko w jedną stronę niezależnie od ułożenia względem źródła światła. Podczas leżenia na brzuszku zawsze był płacz i duża irytacja z jej strony ponieważ nie potrafiła się podeprzeć na rączkach. Po regularnych ćwiczeniach metodą Vojty pierwsze efekty były widoczne już po kilku dniach ćwiczeń.Pani Joanna podczas spotkania indywidualnie podeszła do Zosi i dobrała ćwiczenia konkretnie pod nasz problem.Kilka razy tłumaczyła jak wykonywać ćwiczenia prawidłowo w domu. Polecam Panią Joannę oraz metodę Vojty. Po około 2 tygodniach ćwiczeń Zosia zaczęła odkrywać świat i polubiła leżenie na brzuszku. Efekty mówią same za siebie.

  Joanna Zawodniak2018-04-28

  Dziękuje za wyrażoną opinie,pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: skrzywienie kręgosłupa u dziecka

  Pani Asia jest bardzo dobrym rehabilitantem i fantastyczną osobą. Moja dziewięcioletnia córeczka ma skrzywienie kręgosłupa i od około roku z przerwami ćwiczymy z Panią Asią, którą cechuje bardzo dobre podejście do dzieci. Cierpliwie tłumaczy rodzicom jak należy wykonywać ćwiczenia w domu. Poprawę można zaobserwować samemu przy regularnych ćwiczeniach. Pani Asia nie odmawia też pomocy dorosłym w nagłych przypadkach bólu kręgosłupa, mnie również w ten sposób pomogła i pokazała skuteczne ćwiczenia. Stosowana przez nią metoda Vojty jest mało znana, choć przynosi bardzo dobre efekty przy regularnych ćwiczeniach. Dziękuję i polecam w
  rehabilitację u Pani Joanny wszystkim dzieciom i dorosłym. Magda

  Joanna Zawodniak2018-04-19

  Dziękuje za wyrażoną opinie,pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (48)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Świadczę usługi rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15-letnim doświadczeniem. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Rehabilituję osoby, które mają problemy sylwetkowe, wady postawy różnego pochodzenia i czasu trwania. Prowadzę terapię neurologiczną w przypadku osób z udarem mózgu, przepuklin oponowo-rdzeniowych, mózgowych porażeń. Ponadto zajmuję się problemami ortopedycznymi związanymi ze skoliozą, dyskopatią i innymi, które wynikają z przeciążeń narządu ruchu. Na co dzień rehabilituje dzieci i dorosłych ze sprzężoną niepełnosprawnością.

  Lubię swoją pracę ponieważ pomaga mi przywracać sprawność fizyczną i zdrowie -moim pacjentom -niezależnie od tego ile mają lat.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • AWF - WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ-KRAKÓW 2003
 • RL-CORPUS( OLOMOUC 2003 )
 • BMK TERAPIA FUNKCJONALNA -WROCŁAW-2010
 • INSTITUTO de REFLEKSOLOGIA -BARCELONA-2012
 • Warsztaty Rozwijające Przedstawienie znaczenia reaktywności posturalnej w planowaniu terapii w metodzie Vojty” (mgr Grzegorz Serkies, instruktor IVG) 02.07.2017
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Krajowa Izba Fizjoterapeutów 30.05.2017
 • Polskie Towarzystwo Terapeutów Metody Vojty
 • FIRMA GODNA ZAUFANIA 2018

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ZABRZU
 • CENTRUM EDUKACJI I REHABILITACJI W ZABRZU
 • DPS NR 2 W ZABRZU
 • REHABILITACJA-SERVCE W ZABRZU
 • Warsztaty Rozwijające Przedstawienie znaczenia reaktywności posturalnej w planowaniu terapii w metodzie Vojty” (mgr Grzegorz Serkies, instruktor IVG) 02.07.2017 Gliwice
 • Szko;enie z zakresu,,Reakcje ułożeniowe -zastosowanie w ocenie rozwoju niemowlęcia i planowaniu terapii" Wrocław 09.09.2017
 • Ontogeneza motoryczna w kontekście doboru terapii metodą Vojty-10.2017-Centrum Edukacji i Rehabilitacji -Zabrze
 • Ontogeneza II trymestr oraz zawartość kinezjologiczna odruchowego pełzania.
więcej

Certyfikaty