Umów wizytę Zapytaj lekarza 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Świadczę usługi rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15-letnim doświadczeniem. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (39)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Świadczę usługi rehabilitacyjne dla dorosłych i dzieci. Jestem certyfikowanym terapeutą metody Vojty z 15-letnim doświadczeniem. Posiadam także kwalifikacje z zakresu refleksoterapii metodą Sorensen. Terapię dopasowuję indywidualnie w zależności od potrzeb pacjenta. Rehabilituję osoby, które mają problemy sylwetkowe, wady postawy różnego pochodzenia i czasu trwania. Prowadzę terapię neurologiczną w przypadku osób z udarem mózgu, przepuklin oponowo-rdzeniowych, mózgowych porażeń. Ponadto zajmuję się problemami ortopedycznymi związanymi ze skoliozą, dyskopatią i innymi, które wynikają z przeciążeń narządu ruchu. Na co dzień rehabilituje dzieci i dorosłych ze sprzężoną niepełnosprawnością.

  Lubię swoją pracę ponieważ pomaga mi przywracać sprawność fizyczną i zdrowie -moim pacjentom -niezależnie od tego ile mają lat.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • AWF - WYDZIAŁ REHABILITACJI RUCHOWEJ-KRAKÓW 2003
 • RL-CORPUS( OLOMOUC 2003 )
 • BMK TERAPIA FUNKCJONALNA -WROCŁAW-2010
 • INSTITUTO de REFLEKSOLOGIA -BARCELONA-2012
 • Warsztaty Rozwijające Przedstawienie znaczenia reaktywności posturalnej w planowaniu terapii w metodzie Vojty” (mgr Grzegorz Serkies, instruktor IVG) 02.07.2017
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Krajowa Izba Fizjoterapeutów 30.05.2017

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • OŚRODEK REHABILITACJI DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ZABRZU
 • CENTRUM EDUKACJI I REHABILITACJI W ZABRZU
 • DPS NR 2 W ZABRZU
 • REHABILITACJA-SERVCE W ZABRZU
 • Warsztaty Rozwijające Przedstawienie znaczenia reaktywności posturalnej w planowaniu terapii w metodzie Vojty” (mgr Grzegorz Serkies, instruktor IVG) 02.07.2017 Gliwice
 • Szko;enie z zakresu,,Reakcje ułożeniowe -zastosowanie w ocenie rozwoju niemowlęcia i planowaniu terapii" Wrocław 09.09.2017
 • Ontogeneza motoryczna w kontekście doboru terapii metodą Vojty-10.2017-Centrum Edukacji i Rehabilitacji -Zabrze
 • Ontogeneza II trymestr oraz zawartość kinezjologiczna odruchowego pełzania.
więcej

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

  Do Pani Joasi trafiliśmy z synkiem ok. 3 miesięcy temu ze względu na lekką asymetrię i przepuklinę pępkową. Jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Ćwiczenia odbywają się w ciepłej atmosferze i dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb i postępów terapii. Dodatkowo Pani Asia dokładnie pokazuje nam jak ćwiczyć w domu, na co zwracać uwagę przy codziennej pielęgnacji dziecka, czego unikać i fachowo odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości.
  Szczerze polecam rehabilitację u Pani Joasi metodą Vojty.

  mgr Joanna Zawodniak2018-02-18

  Dziękuję za wyrażoną opinie,pozdrawiam serdecznie ????.

 • K
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: Asymetria ułożeniowa

  Pani Joanna jest godnym polecenia fizjoterapeutą! Do Pani Joanny trafiliśmy z powodu asymetrii ułożeniowej naszej 6 miesięcznej córeczki. Już po miesięcu ćwiczeń można było dostrzec gołym okiem poprawę ułożenia ciała i postawy dziecka. Metoda Vojty jest bardzo skuteczna i bezpieczna.

  mgr Joanna Zawodniak2018-02-11

  P.Kasiu dziękuje za wyrażoną opinię i zachęcam do kontynuowania ćwiczeń,które pomogą Pani córeczce osiągnąć funkcję w optymalnym wzorcu ruchowym.Pozdrawiam serdecznie.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: wrodzona skolioza i wada układu kostnego

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z pani Asi,wspaniałe podejście do dziecka,fachowa ocena wady dziecka,efekty pracy z dzieckiem już widać ,gorąco polecamy panią Joannę

  mgr Joanna Zawodniak2018-01-26

  Dziękuje za opinie,zachęcam do dalszej współpracy w zakresie rozwijania sprawności funkcjonalnej dziecka.Pozdrawiam serdecznie.

 • P
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: asymetria ułożeniowa

  Trafiłam do Pani Joanny z 3 miesięczną córką min z asymetrią ułożeniową. W tej chwili Maja ma niecałe 5 miesięcy a dzięki cotygodniowym spotkaniom i ćwiczeniom w domu widać ogromne postępy co bardzo mnie cieszy i motywuje do dalszej pracy. Poza doświadczeniem, które widać Pani Joanna ma też świetne podejście do maluszków co jest niezwykle ważne. Polecam z czystym sumieniem ????

  mgr Joanna Zawodniak2018-01-25

  Dziękuję za wyrażoną opinie . Pozdrawiam serdecznie.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Ogólnie jestem bardzo zadowolona z metody Vojty o której nie słyszałam wcześniej i niestety nie jest ona rozpowszechniana przez lekarzy. Chodzę z córką, która ma wadę postawy i efekty widać już po pierwszej wizycie. Pani Joanna pokazała mi ćwiczenia, które wykonujemy codziennie w domu, co jest bardzo ważne aby wszystko się utrwaliło. Polecam.

  mgr Joanna Zawodniak2018-01-17

  Dziękuje za wyrażoną opinie i pilną współpracę.Pozdrawiam.

 • R
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: konsultacje fizjoterapeutyczne

  Od Annasza do Kajfasza, tym przysłowiem można określić nasze pierwsze wizyty u specjalistów. Słyszeliśmy : Potrzebna intensywna rehabilitacja; Absolutnie! rehabilitacja zaszkodzi; Wystarczy ćwiczyć w domu; Wyrośnie z tego...i jeszcze wiele innych opinii, od których tylko bolała nas głowa. Ponieważ to nasze pierworodne dziecko, bardzo byliśmy tym wszystkim przerażeni. W końcu trafiliśmy do Pani Joanny, która od razu powiedziała nam w czym tkwi problem (kifoza odcinka lędźwiowego ) i zabrała się do pracy nad naszym maluszkiem. W atmosferze spokoju opowiada mi o tym, co jest nie tak, co trzeba poprawić. Opowiada w ten sposób, że nawet zupełny laik, taki jak ja, wie o co chodzi. W końcu czuję ulgę i mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy w dobrych rękach. Dziękuję Pani Joanno!!!

  mgr Joanna Zawodniak2018-01-10

  Dziękuje za wyrażoną opinie.Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: Obniżone napięcie mięśniowe

  Wiktor ma agenezję ciała modzelowatego, całościowo obniżone napięcie mięśniowe ma 18 miesięcy, nie stoi bez podparcia, lecz walczymy dzielnie o każdy postęp. Panią Joannę poleciła mi inna zadowolona mama, i podzielam jej opinię. już po pierwszych ćwiczeniach było widać pozytywną różnicę we wzorze czworakowania. Najważniejsze jednak jest to, jak Pani Joanna cudownie traktuje małego pacjenta, widać te wieloletnie doświadczenie i chęć pomocy i tą delikatność w ruchach. Nie tylko pacjentów traktuje tak wspaniale - próbuje też pomóc na każdej płaszczyźnie nam - rodzicom, żeby jak najlepiej móc pomagać Wiktorowi. Ćwiczymy poza szpitalami regularnie w domu i z Panią Joanną i widzę ogromną różnicę w ruchach Wiktorka, dziś zachwyciła mnie myśl, że moje dziecko niedługo może samo będzie w stanie ustać bez jakiegokolwiek podparcia. Pani Joasia daje nadzieje i krok po kroku - zajęcia po zajęciach - widzę jak ta nadzieja przeradza się w rzeczywistość. Cieszę się, że udało mi się tu trafić i polecam serdecznie wszystkim zastanawiającym się, wahającym się rodzicom i rodzinom osób z różnorakimi problemami. Przyjdziecie raz i już nie zrezygnujecie, widząc jak to pomaga dziecku czy osobie dorosłej, naszej bliskiej. Polecam z całego serca.

  mgr Joanna Zawodniak2018-01-02

  Dziękuje za wyrażoną opinię oraz za wspólna walkę o cel -
  sprawne,samodzielne chodzenie Wiktora.Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: wada postawy

  Witam!!! Jestem mamą 5 letniej Oliwi urodzonej z wadą OUN. Rechabilitacja Oliwi z p. Joanną to sama przyjemność. Choć początki nie były łatwe.Pani Joanna ma świetne podejście do dzieci.Dziekujemy jeszcze raz za cierpliwość i profesjonalizm.

  mgr Joanna Zawodniak2017-12-19

  Dziękuje za wyrażoną opinie i wytrwałą współprace w usprawnianiu Oliwii. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i DorosłychUsługa: fizjoterapia

  Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę , ponieważ otworzyła nam oczy na wiele rzeczy, których nie widzieliśmy u naszej córki.
  Zapowiada się długa współpraca a efekty widać po każdym spotkaniu .
  Oprócz tego, że Pani Joanna pokazuje i tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem to pomaga nam w kwestiach urzędowych oraz organizacyjnych. Bardzo ciepła kobieta, która czyni wiele dobrego !

  Pozdrawiamy rodzice Marysi

  mgr Joanna Zawodniak2017-11-22

  Dziękuje za wyrażoną opinie. P.Gosiu współpraca rzeczywiście zapowiada się na długotrwałą ale ja przede wszystkim liczę na funkcjonalne efekty jakie przyniesie ona Marysi.Pozdrawiam.

 • E
  Lokalizacja: Fizjo-Wiki Rehabilitacja Dzieci i Dorosłych

  Szczerze polecamy rehabilitację u Pani Joasi, gdyż jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Jesteśmy rodzicami 4letniej Małgosi, która urodziła się w wrodzonym zakażeniem wirusem cytomegalii, co doprowadziło do uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego. Z Panią Joasią ćwiczymy metodą Vojty już prawie 2 lata, a cały wysiłek procentuje, ponieważ Gosia jest w coraz lepszej kondycji. Efekty są widoczne po każdym spotkaniu. Dodatkowo Pani Joasia pokazuje nam, jak ćwiczyć w domu. Rehabilitacja odbywa się w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Podczas dotychczasowych spotkań otrzymaliśmy od Pani wiele cennych wskazówek, które pomogły w rozwoju naszej córki. Dziękujemy!

  mgr Joanna Zawodniak2017-11-17

  P.Edyto dziękuje za wyrażoną opinie . Te piękne efekty były i są możliwe kolejne do osiągnięcia- dzięki Państwa współpracy w zakresie procesu jakim jest rehabilitacja.Współpraca z tak świadomymi rodzicami to radość i przyjemność ,że tak efektywnie pomagamy w rozwoju Gosi.Pozdrawiam.