Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog - specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej (nr ), psychoterapeuta, certyfikowany psychoonkolog (Cert. PTPO nr 13) i superwizor psycho...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany

Z całego serca POLECAM Panią Joannę Zapała jako profesjonalną i skuteczną psychoterapeutkę. Panią Joannę cechuje ogromna empatia, życzliwość i zaangażowanie w pracę. Cechy te są bardzo istotne w zbudowaniu zaufania do osoby, której opowiadamy często o najintymniejszych sprawach naszego życia.
O bardzo wysokim poziomie kompetencji Pani Joanny świadczy fakt, że jest wyjątkowym obserwatorem i nie daje gotowych rozwiązań. Za to silnie wspiera w procesie poszukiwania własnej drogi. Pani Asia działa bardzo inspirująco na odkrywanie siebie. Osobiście zachęcam każdego, kto jest w trudnym momencie życia, szuka swojej drogi i chce się rozwijać do współpracy z Panią Joanną.
To wspaniały człowiek i fachowiec.
U Pani Joanny odbyłam ponad dwuletnią terapię. Tydzień w tydzień konsekwentnie i sukcesywnie pracowałam nad zmianą destrukcyjnych schematów.
Gdyby nie pomoc Pani Joanny, nie udałoby mi się odnaleźć na nowo radości życia i odzyskać pewności siebie. Pani Asia nauczyła mnie nie oceniającego kontaktu z własnymi emocjami i myślami. Dzięki współpracy z Panią Joanną nabrałam dystansu do wydarzeń dnia codziennego. Teraz mogę delektować się tym, co jest „tu i teraz” i kroczyć przez życie bez zadyszki.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Joanna Zapała bardzo mi pomogła, gdy znalazłam się w wyjątkowo dla mnie trudnej sytuacji życiowej. Już po pierwszym spotkaniu poczułam do niej zaufanie, dlatego zdecydowałam się na terapię. W jej trakcie okazało się, że moje obecne problemy to tylko wierzchołek góry lodowej, ale z każdym spotkaniem czułam, że i przeszłość, i teraźniejszość, i przyszłość rysują się jaśniej i optymistyczniej. Pani Joanna jest bardzo empatyczna i wzbudzająca zaufanie, ale przede wszystkim jest świetnie przygotowanym merytorycznie fachowcem. Wiem, że ma wielu pacjentów, sama trafiłam do niej po radzie moich dwóch koleżanek, które już skończyły terapię.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psycholog - specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej (nr ), psychoterapeuta, certyfikowany psychoonkolog (Cert. PTPO nr 13) i superwizor psycho...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna
  • Psychoonkologia