lek.

Joanna Wiśniewska–Goryń

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg plastyczny, Chirurg, Lekarz medycyny estetycznej

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
339 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Studiowała również na Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Ukończyła Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetycznaUsługa: powiększanie piersi

  Bardzo konkretna Pani doktor.Miałam nie łatwe piersi do operowania.Nierówne oraz dwa inne kształty.Pani doktor w jedną pierś włożyła mniejszy w drugą większy przez co piersi się wyrównały.Zadowolenie 100%. Pani doktor jest bardzo dobrym chirurgiem. Wszystko wytłumaczy , uspokoi podczas obaw , cięcie prawie niewidoczne a ja w końcu czuje się pełnowartościową kobietą.Polecam z całego serca :)

 • B
  Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetycznaUsługa: korekta powiek gornych

  Pani doktor jest fachowcem z najwyższej półki. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu i podczas konsultacji wprowadza atmosferę spokoju i pełnego zrozumienia pacjenta.

 • M

  Od ponad 10 lat zmagałam się z problemem małych piersi, albo raczej ich brakiem. Pani Dr Joanna Wiśniewska Goryń sprawiła, że w tym roku moje marzenie, żeby mieć biust spełniło się. To nie tylko bardzo dobry lekarz, ale także wspaniała, i niezwykle czuła kobieta, która rozumie potrzeby swoich pacjentów, i bardzo ich wspiera. To był pierwszy lekarz, u którego była na konsultacji, i od razu strzał w dziesiątkę. Zdecydowanie polecam!!! :-) :-) :-)

 • A

  4 miesiące temu miałam operację zmniejszenia i podniesienia biustu. Operację przeprowadziła Pani Doktor Wiśniewska -Goryń. To był najlepszy wybór lekarza jakiego mogłam dokonać. Pani Doktor jest zarówno wspaniałym człowiekiem jak i specjalistą. Czułam się zaopiekowana przed i po operacji. Na konsultacji Pani Doktor rozwiała wszystkie moje wątpliwości i pomogła podjąć decyzję. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Teraz moje piersi są kształtne i jędrne a komfort życia zdecydowanie się poprawił. Polecam Panią Doktor Joannę Wiśniewską- Goryń ponieważ świetnie zna się na swojej pracy i ma bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani dr jest świetnym fachowcem. Trafiłam z asymetrią twarzy i bardzo rzeczowo wyjaśniła mi co należy poprawić tak aby nadal wyglądać naturalnie niwelując przy tym co mi przeszkadza. Jestem bardzo zadowolona z efektu wykonanego zabiegu. To osoba która ma niesamowite wyczucie estetyki dzięki czemu można bez obaw oddać się w jej ręce. Dagmara

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: powiększanie piersi

  Miałam robioną operację powiększenia piersi u Pani Doktor. Pani Doktor miała bardzo dużo cierpliwości. Efekt wspaniały! Jestem bardzo zadowolona. Od początku zostałam o wszystkim dokładnie poinformowana. To była bardzo dobra decyzja. Jestem bardzo wdzięczna i szczęśliwa . M

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, wcale nie zmierzała do końca wizyty. Omawiałyśmy mój temat dopóty dopóki Pani Doktor nie zrozumiała o co mi chodzi oraz dopóki nie omówiłyśmy wspólnej strategi dobrej, bezpiecznej i zadowalającej lekarza jak i pacjenta:)

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: powiększanie piersi

  Cudowna lekarz.
  Tak sie ciesze, ze zaufalam swojej intuicji.
  Operacja, efekty, opieka pooperacyjna- wszystko mega profesjonalnie i na wysokim poziomie.
  Takich efektow nawet sie nie spodziewalam.
  Dziekuje!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetycznaUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Do Pani doktor Wiśniewskiej Goryń trafiłam z polecenia koleżanki, która powiększała sobie u niej biust. Ja jestem obecnie 2 miesiące po zabiegu i mogę napisać o Pani Doktor tylko w samych superlatywach. Miałam operacje podniesienia biustu, dzisiaj jest on kształtny i jędrny. Pani Doktor na konsultacjach wszystko mi dokładnie opowiedziała, pokazała jak będzie przeprowadzać operację i jakie efekty dzięki temu osiągniemy. Dostałam też jej numer telefonu, gdybym się chciała o coś jeszcze zapytać, ale głównie po operacji. Pani Doktor mówiła, że jest wtedy spokojniejsza o swoje Pacjentki. Operacja przebiegła sprawnie, klinika komfortowa, warunki wspaniałe. Dzień po operacji Pani Doktor wypisała mnie i wyszłam do domu. Polecam i dziękuję za profesjonalizm poparty uśmiechem i Pani Doktor.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetycznaUsługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo uprzejma i rzeczowa osoba. Podejście konkretne, ale wyważone; pani doktor miała przekonujące argumenty za wybranym rozwiązaniem, a przyszłam z trudnym problemem, z którym nikt dotąd nie chciał się zmierzyć. Bardzo nietypowa budowa ciała powoduje dyskomfort, a z wiekiem także narastający ból barku. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pani doktor nakreśliła horyzont czasowy, w jakim osiągnie spodziewany efekt.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Studiowała również na Uniwersytecie Medycznym Heinrich-Heine w Dusseldorfie. Ukończyła Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Aktualnie odbywa studia doktoranckie w WIM w Warszawie.
  Od 2003 roku związana ze szpitalem CSK MSWiA. Od 2010 roku zatrudniona na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie.

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Dwuletnie Podyplomowe Studia z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego

Publikacje

 • Treatment of Vascular Complications After Kidney Transplantation, Polski Przegląd Chirurgiczny 2008 - współautor

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Staże

 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Upsalli, Szwecja
 • Klinika Chirurgii Plastycznej w Dusseldorfie Prof. R. Olbrisch

Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia