Mgr

Joanna Vogt

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży w podejściu psychodynamicznym. W gabinecie pracuję zarówno z osobami, przeżywającymi kryzys w związku, problemy natury emocjonalnej lub trudności w sferze zawodowej jak również z osobami cierpiącymi z powodu depresji, leków, nerwicy, zaburzeń odżywiania i wielu innych.

    Prowadzoną psychoterapię regularnie poddaje superwizji psychoterapeutów związanych z Polskim Towarzystwem Psychologicznym oraz z Polskim Towarzystwem Psychoterapii Psychodynamicznej. Współpracuję z doświadczonymi specjalistami psychiatrii oraz psychoterapeutami.

    Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim, aktualnie rozwijam swoje kompetencje w Szkole Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzę prywatną praktykę w Pracowni Osobowości we Wrocławiu, aktualnie pracuję również na Oddziale Leczenia Nerwic we Wrocławiu.

Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychologia kliniczna

Usługi

Pracownia Osobowości

Rymarska 30, Fabryczna, 53-206 Wrocław, dolnośląskie

Psychoterapia młodzieży 100 zł

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Brak opinii

mgr Joanna Vogt nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną