Adres

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex
Przybyszewskiego 12, Łódź (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
42 293.....

Aparaty stałe

Aparaty ruchome

Stomatologia estetyczna + 6 więcej

Wybielanie zębów

Implanty

Protezy

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia S...

Zobacz pełen opis


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
218 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K

Polecam serdecznie. Leczenie może nie jest tanie, ale efekt jest naprawdę tego warty. Po wizytach u kilku specjalistów którzy zalecali aparat wyjmowany, dopiero leczenie u Pani Doktor dało efekt.
Nawet po 10 latach - mój uśmiech jest zachwycający!
Cały personel jest bardzo miły i pomocny :)
Serdecznie polecam!!!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Jestem świeżo po zdjęciu aparatu stałego. Klinikę doktor Ślusiewicz wybrałam z racji pozytywnych opinii i nie żałuję tego absolutnie. Pani doktor to świetny, doświadczony fachowiec w swojej dziedzinie a do tego super babka z poczuciem humoru. Jest otwarta, miła i zagada Cię na śmierć, ale każda wizyta to kupa śmiechu. Nie ma stresu, ani bólu. Nasze pierwsze spotkanie zaczęło się od tego, że powinnam jej zaufać, gdy jej zaufam to plan się powiedzie - i to jest klucz do sukcesu - pozytywne nastawienie. Plan leczenia zakładał noszenie aparatu max. 18 miesięcy, zdjęty został po 13 - co uważam, za sukces. Z opinii innych moich znajomych, którzy leczą się w innych gabinetach wnioskuję, że Pani doktor Ślusiewicz pracuje na bardzo dobrej jakości aparatach (łukach etc.), które szybko i bezboleśnie prostują zęby. Mam dobre porównanie z kolegą, który miał mniejszą wadą, zakładał aparat w innej przychodni, wizyty kontrolne miał rzadziej, a jego plan leczenia zakłada noszenie aparatu przez 2 lata - co wiecej, nikt mu nie wymienia łuków co wizytę, tak jak u mnie robiła to Pani doktor. Gdy cokolwiek zgubiłam, ligaturę, odkleił się zamek, zdarła mi się powłoka z białego łuku - bez problemu i za darmo Panie asystentki wymieniały tę część na nową. Panie asystentki przemiłe, szczególnie Pani Iza, która głównie dbała o moje ząbki. Nawet gdy Pani doktor zachoruje są do dyspozycji pacjenów. Mały minus - częsty "niedoczas" Pani doktor, ale z drugiej strony, to chyba nie tragedia posiedzieć sobie w miłej poczekalni, z dobrą kawką i telewizorem, na NFZ byłoby gorzej :) Wydaje mi się, że popularność i dobra renoma kliniki dr Ślusiewicz sprawia te poślizgi czasowe, ale nie ma się co dziwić. Gabinety rewelacyjne, czyściutko, miło, ładnie pachnie ("niedentystą" :)) Co do cen, sądzę że są OK, jest to spory wydatek, ale uważam, że warto. Co do samego aparatu - zakładnie nie boli, bolą pierwsze 3-4 dni, kiedy trzeba się przystosować do czegoś nowego, ale zwykły ibuprom pomaga, gorzej z jedzeniem, ale to też kwestia kilku dni i jest lepiej. Nie ma co się bać, mój amerykański uśmiech był tego wart :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

R

Witam, aparat nosiłem przez 18 miesięcy w dniu dzisiejszym miałem zdjęty i efekty są świetne ! Dr. Ślusiewicz jest wspaniałą osobą, zawsze uśmiechnięta sympatyczna, ale przede wszystkim niesamowitym specjalistą. Leczenie było bezbolesne. Poza tym wszystkie pytania i wątpliwości są od razu wyjaśniane przez panią doktor jak i przez asystentki. Atmosfera w gabinecie jest przesympatyczna, panie są bardzo miłe. Mogę polecić gabinet każdej osobie która ma problemy ortodontyczne.!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam, dwa lata temu miałem zakładany aparat i powiem szczerze, że trochę się obawiałem czy wszystko się uda, jak to w ogóle będzie, ale pomyślałem, że nie ma co się zastanawiać. Trudno co będzie to będzie. Parę dni temu przyszedłem na zdjęcie aparatu i gdy zobaczyłem siebie w lusterku byłem w szoku. Efekt był niesamowity. Odetchnąłem z ulgą bo moja wada naprawdę wyglądała nieciekawie. Wprawdzie nie obyło się bez usunięcia jednego zęba, ale w mojej sytuacji jeden ząb nie miał zbyt dużego znaczenia bo było bardzo źle. To czego dokonała pani Ślusiewicz jest niesamowite. Wszystko poszło zgodnie z planem. Atmosfera w gabinecie była bardzo przyjemna. Podobał mi się nie tylko wystrój, ale także wyposażenie pokojów zabiegowych w telewizory co było dużym plusem, gdyż mogłem się wyluzować i odprężyć, a nie myśleć o zębach ;). Wielkie brawa dla pani doktor i całego personelu ośrodka, polecam :) .

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Dzień dobry wszystkim, Nazywam się Wojtek, jestem jednym z pacjentów pai Joanny Ślusiewicz. Do przychodni pani Joanny chodzę od ponad 2,5 roku. Miałem okropną wadę takie jak : zgryz otwarty na aż tyle, że pomiędzy szparę między górą, a dołem zębów wchodził cały palec wskazujący, poza tym moje trójki nie miały miejsca, żeby wejść do mojego uzębienia. Podczas mojej kuracji spotykałem się z bardzo miłym personelem, w przychodni panowała bardzo miła atmosfera, wszyscy ludzie w tej przychodni są bardzo mili i na pewno w przyszłości będę panią Joannę Ślusiewicz bardzo miło wspominać i często będzie przeze mnie polecana :) :) :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam, aparat nosiłem 16 miesięcy, inni ortodonci chcieli pozbawić mnie 4 zębów,a pani Joanna uznała że wystarczy usunąć jednego zęba. Przez cały okres leczenia byłem w pełni usatysfakcjonowany z postępów, a w trakcie wizyt panowała zawsze miła atmosfera. Po zdjęciu aparatu i wykonaniu rekonturingu efekt był zniewalający i mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że pani Joanna Ślusiewicz jest osobą, która nie ma sobie równych. Pozdrawiam Mateusz Pietras

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam!
W dzisiejszym dniu miałam zdjęty aparat. Efekt końcowy niesamowity! Same łzy szczęścia spływały po policzku, gdy trzymałam lusterko. Moja wada, nie była `miła` to wyleczenia. Bałam się pierwszej wizyty i samego założenia aparatu. Po 18 miesiącach, mogę stwierdzić, że była to moja najlepsza decyzja, że pojawiłam się w tym gabinecie. Pani Ślusiewicz jest wspaniałym specjalistą. Na swoim przykładzie, mogę powiedzieć, że czyni cuda. Cały personel zasługuje na wielkie brawa, atmosfera jest wspaniała. Jeżeli miałabym cofnąć czas, również wybrałabym ten sam gabinet.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Parę tygodni temu doktor Ślusiewicz zdjęła mi aparat, efekt końcowy jest niesamowity! Miałem jedną z gorszych wad zgryzu, jakim jest zgryz otwarty. "Luka" miedzy zębami była na tyle duża że można było włożyć środkowego palca między zęby. Teraz tym środkowym palcem żegnam moją wadę :D Inni ortodonci wysyłali mnie do chirurgów na operacje do Warszawy, zdecydowanie nie było mi to na rękę... Doktor jako jedyna podjęła się leczenia mojej wady i jestem jej dozgonnie wdzięczny za to :) Fachowe wykonanie kosmetyki zębów. Dodatkowo jedna z najbardziej pozytywnych osób z jakimi współpracowałem z dobrym poczuciem humoru(zawsze można było zbić pjone!). Jeśli leczyć swoje zęby to tylko u Pani doktor! Panie asystentki także niesamowicie sympatyczne, a wizyty były czystą przyjemnością!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D

Zgadzam się z opiniami, że pani doktor Joanna Ślusiewicz to najlepszy lekarz z jakim miałam styczność. Po 19 miesiącach mam zdjęty aparat. Efekt jest rewelacyjny. Na ręce pani doktor Joanny Ślusiewicz oraz całego Zespołu składam wyrazy podziękowania. Leczenie przebiegało zgodnie z planem, a każda wizyta to przyjemność. Pełen profesjonalizm. POLECAM!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M

Długo szukałam ortodonty, który chciałby zmierzyć się z moją wadą. Do Pani Doktor Ślusiewicz trafiłam w w 2013 roku i od razu wiedziałam, że jest to doskonały wybór. W końcu ktoś opracował plan na moją mleczną trójkę, nad którą był zatrzymany stały ząb. W przeciągu niecałego miesiąca miałam wyrwanego mlecznego zęba, co w wieku 23 lat było dość niezwykłym przypadkiem. Odsłonięto chirurgicznie zatrzymaną trójkę i rozpoczął się proces ściągania zęba do łuku. Przez cały czas Pani Doktor czuwała nad zębem. Kiedy wszyscy myśleliśmy, że najgorsze już za nami okazało się, że mam jeszcze jednego nadliczbowego zęba. Co zaskoczyło dosłownie cały personel. Wtedy też trzeba było zastanowić się co zrobić. I w tym momencie po kilku konsultacjach z Panem Chirurgiem, Pani Doktor obmyśliła plan, który mógłby przerazić niejednego ortodontę i chirurga stomatologicznego :) Wysoce prawdopodobne, że takiego zabiegu nie miał nikt w żadnym gabinecie ortodontycznym. Miałam wyrwanego zęba, którego ściągano mi do łuku, następnie wyrwano twór zębopodobny i na sam koniec dokonano autotransplantacji zęba zatrzymanego, mojej stałej trójki. Takie rzeczy tylko w Ortoprotexie :) Cały zabieg był przeprowadzona w sterylnych warunkach przy największej ostrożności i precyzji jednocześnie. Po zabiegu Pani Doktor cały czas monitorowa jak przyjął się ząb. Cały czas wierzyła, że ząb się przyjmie. Teraz, po roku czasu od zabiegu zdjęłam aparat. Mam piękny uśmiech, o którym nawet nie śniłam :) Moja trójka niczym nie różni się od pozostałych zębów. Gdyby nie Pani Doktor i jej szalony pomysł bardzo możliwe, że nigdy nie miałabym takiego uśmiechu rodem z Hollywood :) Podziwiam Panią Doktor, że odważyła się zrobić coś takiego. Zabieg autotransplantacji nie byłyby możliwy gdyby nie profesjonalnie wyposażony gabinet.
Do końca wierzyła, że wszystko się uda. No i się udało :)
Z czystym sumieniem polecam ten gabinet, bo tam na prawdę dzieją się cuda :) Mój przepiękny uśmiech tego tego najlepszym dowodem ! :)
POLECAM! Nie ma lepszego ortodonty w Łodzi, który podchodzi do pacjentów w takim sercem jak Pani Doktor.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Mikroskopowe leczenie endodontyczne

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Aparaty ruchome

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Aparaty stałe

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Stomatologia estetyczna

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Implanty

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Wybielanie zębów

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Protetyka

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Protezy

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Stomatologia dziecięca

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
218 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex leczenie ortodontyczne

Po nieudanym leczeniu ortodontycznym porzuciłam na dobrych 10 lat marzenie o prostych i pięknych zębach. Wszystko zmieniło się, gdy za namową mojego chłopaka (także zadowolony pacjent Pani doktor) trafiłam do gabinetu Pani Joanny Ślusiewicz. Już od pierwszej wizyty uderza profesjonalizm i pasja, z jaką Pani doktor podchodzi do swojej pracy. Po wysłuchaniu moich oczekwiań Pani Joanna przedstawiła mi swój plan leczenia i teraz widząc efekt ostateczny,mogę śmiało przyznać, że nawet nie myślałam, że będzie tak wspaniale! To wręcz niemożliwe, jak zmienił się mój uśmiech przez 1.5 roku. Myślę, że należy także wspomnieć o wszystkich współpracownikach Pani doktor, którzy razem tworzą perfekcyjny zespół.Każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Zawsze można liczyć na życzliwość personelu i pomoc w "awaryjnych" sytuacjach.
Dziękuję, z szerokim, idealnym i wymarzonym uśmiechem ;)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Do Ortoprotexu trafiłam z polecenia. Teraz, dzięki Pani Doktor i całemu jej zespołowi, mogę cieszyć się prostym, pięknym uśmiechem, który był wart dojeżdżania co wizytę z innego miasta. Pani Doktor to bardzo kontaktowa, a do tego rzeczowa osoba, która wraz ze swoim przemiłym zespołem tworzy wręcz domową atmosferę w swoim gabinecie. Nawet w przypadkach, które wydają się beznadziejne, Pani Ślusiewicz pozostaje optymistką, a jej pomysłowość pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania, które zadowoli pacjenta. W moim przypadku leczenie przebiegło bardzo szybko - lekko ponad półtora roku, gdzie przy wcześniejszych konsultacjach z innymi ortodontami dawano mi min. 2 lata :). Gorąco polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia przeprowadzonego przez Panią Doktor. Zanim trafiłam do Ortoprotexu inny ortodonta stwierdził, że moja wada zgryzu jest bardzo skomplikowana i wymaga usunięcia czterech zębów. Pani Doktor bez żadnej ekstrakcji w ciągu półtora roku zmieniła mój uśmiech! Podczas każdej kolejnej wizyty Pani Doktor w przystępnych słowach objaśniała, co nowego wprowadza, co się zadzieje i jaki efekt osiągniemy. To nie tylko świetny fachowiec, ale bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Wszelką radą i pomocą służą także przemiłe Panie z załogi Pani Doktor. Szczerze polecam tę ortodontkę i ten gabinet! Iwona

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex utrata zęba

Pani Doktor jeszcze raz chciałabym podziękować za przywrócenie Hani pięknego uśmiechu. Dziękujemy za serce, pasję i zaangażowanie z jakim wykonuje Pani swój zawód. Pomimo wielu lat leczenia u innych specjalistów dopiero Pani potrafiła wyjaśnić nam jak ma przebiegać leczenie naszego dziecka i co jest dla niego najlepsze. Wiemy, że przed Hanią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia ale dzięki Pani wiemy co nas czeka i z większym spokojem patrzymy w przyszłość. Jest Pani nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej, z całego serca polecamy wszystkim Panią Doktor Joasię Ślusiewicz - rodzice Hani

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam, Szczerze polecam oraz zachęcam ! Do kliniki Pani Doktor trafiłem również z polecenia. Najwyższy poziom
profesjonalizmu, ogromna wiedza, zaangażowanie połączone z pasją już od etapu planowania oraz omawiania szczegółów leczenia. Po półtora roku leczenia efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a cena była na tyle korzystna i konkurencyja w stosunku do innych gabinetów, że dodatkowo mogłem pozwolić sobie na wybielenie zębów oraz dodatkową kosmetykę. Teraz mam uśmiech o jakim marzyłem ! Ponadto warto dodać iż Pani Doktor potrafi wszystko bardzo jasno i klarowanie wyjaśnić, co, dlaczego i w jak sposób zostało zrobione. Spokojna rzeczowa rozmowa, przedstawienie w sposób jasny i bardzo zrozumiały zalet i ewentualnych wad możliwych sposobów leczenia. Ogromną zaletą jest także sposób komunikacji, nawiązanie kontaktu z pacjentem, a nie tylko ograniczenie do celu wizyty. W sytuacjach "awaryjnych" możliwość bardzo szybkiego kontaktu i pomocy. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie i bardzo estetyczny, nowoczesny wystój wnętrza kliniki. Obsługa jest bardzo miła :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex aparaty stałe estetyczne

Pani Doktor jest absolutnym fachowcem i pasjonatem tego, co robi. Z perspektywy nie tylko zakończonego sukcesem leczenia ortodontycznego, ale także trwającej już blisko 4 lata retencji, z całego serca polecam opiekę dr Ślusiewicz wszystkim, którzy myślą o pięknym uśmiechu i zdrowiu swoich zębów. Wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex aparaty stałe

Dzięki Pani Doktor Asi Ślusiewicz uśmiecham się często i szeroko. I jestem szczęśliwa.

Zanim trafiłam do Ortoprotex, konsultowałam swoją wadę u dwóch innych specjalistów. Słyszałam, że trzeba wyrwać zdrowe piątki i zatrzymane ósemki, czas noszenia aparatu to minimum 2,5 roku i takie tam…. Pani Doktor na pierwszej wizycie powiedział, że nie ma mowy o wyrywaniu zębów, a wręcz przeciwnie – trzeba wstawić brakujący. Od 3 miesięcy cieszę się już pięknym uśmiechem. Czas noszenia aparatu w moim przypadku to 1 rok i 3 tygodnie. Atmosfera podczas wizyt zawsze była sympatyczna. Wiedziałam co jest robione i czego mogę się spodziewać – co mi bardzo odpowiadało. A Pani doktor to Anioł Kobieta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie . Do tego zawsze uśmiechnięta, pozytywna i nakręcona na prostowanie. Mam wrażenie, że dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i zbyt trudnych. Dla mnie było ważne, że od pierwszej wizyty ufałam Jej bezgranicznie. Jeszcze raz dziękuję za ten ostatni rok i moje piękne, uszeregowane zęby. Efekt końcowy przerósł moje nawet najśmielsze oczekiwania.

Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej i polecam Ortoprotex i Panią Dr Joanne Ślusiewicz z czystym sumieniem.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na "operacyjną szczękę". Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz "poskromiła" :-) moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia S...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański