lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

214 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
214 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Witam, gdy miałam 11 lat trafiłam do pani dr Ślusiewicz. Miałam wadę zgryzu, którą na początku leczyłam aparatem zdejmowanym. Spełnił on swoje zadanie do końca. Jednak oprócz tego aparatu wiedziałam, ( od pani doktor) że będzie konieczny aparat stały. Z różnych względów jednak musiałam przerwać leczenie na kilka lat. Mimo upływu czasu wróciłam do pani Ślusiewicz z zamiarem kontynuowania leczenia. Gdy pierwszy raz pojawiłam się w gabinecie po kilku latach byłam bardzo mile zaskoczona, że zarówno pani doktor jak i pani Ania mnie pamiętały. Nie da się opisać jak bardzo sympatyczne i przemiłe są w stosunku do wszystkich pacjentów. Pani dr Ślusiewicz jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie. Jej wiedza i doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta gwarantują perfekcyjny, końcowy efekt leczenia. W trakcie wizyt cały proces leczenia jest dokładnie opisywany i przekazany pacjentowi. Osoby, które pragną mieć piękne zęby polecam..., wręcz zalecam :) PANIĄ DOKTOR JOANNĘ ŚLUSIEWICZ. :)

 • Witam! Niedawno miałam zdjęty aparat, efekt końcowy był powalający, zupełna odmiana. Teraz cieszę się pięknym uśmiechem, a nosiłam aparat tylko 13 miesięcy. Dr. Joanna Ślusiewicz jest bardzo profesjonalną oraz niezwykle sympatyczną osobą. Atmosfera podczas wizyt była wspaniała, personel zawsze miły i pomocny. Z czystym sumieniem mogę gorąco polecić.

 • K

  Ilość gwiazdek nie oddaje tego na jak wysokim poziomie stoi opieka lekarska w Ortoprotexie ,od najmlodszych lat korzystałam tam z leczenia ortodontycznego i z całą pewnością moge zapewnić ,że leczenie jest w 100% efektywne i przyjemne dzięki przyjaznemu personelowi :)
  Od marca jestem najszczęśliwszą posiadaczką prosciutkich ząbków
  Gorąco polecam leczenie w Ortoprotexie zarówno najmłodszym jak i dorosłym
  Naprawdę warto :)

 • A

  Pani Doktor skorygowała wady mojego zgryzu w krótkim czasie efekt jest super, jestem już 5 miesięcy po zdjęciu aparatu, uzyskany efekt jest niesamowity . Dziękuję i polecam wszystkim z "ortodoncyjnymi" problemami .

 • Gorąco polecam wszystkim osobom, które zamierzają podjąć leczenie ortodontyczne, Panią doktor Joanne Ślusiewicz i jej przychodnię Ortoprotex. Niedawno miałam zdjęty aparat i cały czas jestem pod ogromnym wrażeniem efektu końcowego jak i całego przebiegu leczenia. Leczenie trwało zaledwie niecałe 11 miesięcy. Pani doktor jest niezwykle profesjonalną, sympatyczną, otwartą osobą. Posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Dokładnie omawia wadę oraz planowany proces leczenia. Bardzo pozytywne wrażenie zrobił również na mnie cały personel Ortoprotex oraz atmosfera panująca w przychodni. Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani doktor Ślusiewicz i jeszcze raz serdecznie polecam. Dzięki niej w końcu cieszę się pięknym uśmiechem! Pozdrawiam Sylwia Białecka

 • S

  Polecam!!! Miła atmosfera w gabinecie i co najważniejsze efekty. Leczenie trwało 16 miesięcy niesamowita zmiana. Uśmiech wart wydanych pieniędzy. Dr. Joanna Ślusiewicz expert w otodoncji.

 • Witam niedawno miałam zdjęty aparat a efekt końcowy mnie zaskoczył.Przez wiele lat miałam problem z wadą zgryzu.Inni lekarze nie chcieli sie podjąć leczenia go.Na pierwszą wizytę poszłam z niepokojem ale po chwili w gabinecie i entuzjastycznym nastawieniu Pani Doktor obawy znikły. Leczenie trwało jedynie 13 miesięcy co mnie zdziwiło.Efekt końcowy był niesamowity . Polecam ;)

 • A

  Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z osiągniętych efektów leczenia Pani doktor Joanny Ślusiewicz. Miałam bardzo ciężką wadę zgryzu a mimo tego moje ząbki naprostowały się w ciągu jedynie 15 miesięcy. Po ściągnięciu aparatu wybieliłam też moje zęby w Gabinecie Ortoprotex. Efekty uwierzcie Państwo, są OSZAŁAMIAJACE. Moment zdjęcia aparatu, wybielenia zębów, przeprowadzenia rekonturingu zębów (to wszystko na jednej wizycie) odebrał mi głos a łzy same cisnęły się w oczy. WARTO BYŁO, NAPRAWDĘ WARTO...
  Najgorzej było podjąć decyzję o leczeniu ale później czas mija bardzo szybko, od wizyty do wizyty. Czas pomiędzy wizytami przynosi niesamowite postępy w leczeniu co "cieszy oko człowieka". Pani Doktor Joanna Ślusiewicz to niebywała profesjonalistka, mająca niezwykłe podejście do zestresowanego w pierwszej fazie leczenia pacjenta, a zarazem tryskająca energią i pozytywnym humorem. Chciałabym wspomnieć o Pani Ani i Pani Izie dziękując za opiekę podczas leczenia. Potwierdzam słowa zapisane w poprzednich komentarzach że Gabinet Ortoprotex tworzą osoby z bardzo wielkim doświadczeniem i pasją, zaangażowani w swoją pracę. Cały proces leczenia przebiega w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Pani Doktor stosuje najnowocześniejsze metody leczenia dlatego cały proces przebiega tak niebywale szybko i efektownie. Dodam również, że czułam się tam jak w domu. Może dlatego, że cały Gabinet urządzony jest bardzo gustownie i stylowo - pięknie
  Pani Joanno - zawsze będę polecała Pani Gabinet.
  Niedozgonnie wdzięczna pacjentka Joanna Młynarska

 • A

  Do gabinetu Ortoprotex trafiłam przez polecenie znajomej. Byłam pewna co do decyzji założenia aparatu i szukałam “swojego” lekarza. Na pierwszej wizycie dr Slusiewicz zrobiła na mnie niesamowite wrażenie, wiedziałam już ze jestem we właściwym miejscu gdzie chcę leczyć swoje zęby. Pierwsza wizyta była bardzo rzeczowa , wstępne zdjęcia , odlewy zębów ,konsultacja z lekarzem i plan leczenia. Moją wadę mieliśmy wyleczyć mniej więcej w rok, a uporaliśmy się ze wszystkim w 10 miesięcy! Z miesiąca na miesiąc zęby przesuwały sie jak na rozkaz. Na każdej wizycie była obowiązkowa zmiana ligatur, piaskowanie i nowe luki. Pierwsze zmiany zobaczyłam już po 2 miesiącach leczenia. Cały personel pomocniczy był bardzo życzliwy i miły, Panie (Iza i Ania) zawsze tłumaczyły co robią i jaki jest aktualnie etap leczenia. Miedzy wizytowa zmiana przyżółconych ligatur była absolutnie bezpłatna i na każde życzenie pacjenta. Tutaj nie oszczędza się na Pacjencie i jego komforcie. Wszystkie materiały do wspomagania leczenia w domu: pakiet startowy, gumki -wyciągniki dostaje się w gratisie. Bardzo mnie cieszyło ze nie przetrzymywano mnie jak najdłużej w aparacie, tylko po osiągnięciu efektu od razu zdjęto aparat. Znam mnóstwo ludzi latami chodzących z aparatem na zębach. Gabinet jest świetnie wyposażony pod każdym względem. Gustowny wystrój , nowoczesny sprzęt i wrażenie estetyczne gabinetu są na najwyższym poziomie. W połączeniu z wiedzą Pani Joasi “zaklinaczki zębów” efekt jest murowany. Pani Joasia kocha swoją pracę co daje niesamowite efekty w leczeniu. Po zdjęciu aparatu, wybieleniu zębów cieszę się pięknym uśmiechem i białymi równymi zębami. Polecam wszystkim pacjentom najlepszy gabinet ortodontyczny .Ogromnie dziękuję całej załodze Ortoprotexu ! Będzie mi brakowało moich co miesięcznych wizyt. Aizhan Kowalska

 • Muszę przyznać, że moja wada zgryzu była bardzo skomplikowana, ponieważ okazało się, że w wieku 21 lat posiadam dwa mleczne zęby, na co żaden z poprzednich lekarzy nie zwrócił uwagi, natomiast zawiązki zębów stałych miałam w dziąsłach i te moje ząbki bardzo chciały przyjść na świat. Niby od nadmiaru rzeczy głowa nie powinna boleć, miałam jakby nie było podwójne zęby, ale od strony medycznej probolem był trudny do rozwiązania. Poprzednicy pani dr Ślusiewicz wystraszyli mnie na żarty, bałam się podjąć decyzję co mam robić, jednakże długa rozmowa z panią doktor, która w szczegółach opisała mi możliwe scenariusze mojego leczenia, przekonała mnie do podjęcia, jak później się okazało świetnej życiowej decyzji. Odzyskałam pewność siebie, piękny i zdrowy uśmiech. Gdy dzisiaj wspominam patrząc na swoje stare zdjęcia początek leczenia, aż trudno mi uwierzyć, że można było dokonać takiego "cudu". Panią doktor cechuje wybitny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, miałam wręcz wrażenie, że się zaprzyjaźniłyśmy. To nie były wizyty lekartskie tylko spotkania z przyjaciółką. Pomimo trudów leczenia atmosfera, którą stwarzała pani doktor i cały personel powodowało, że nawet przez chwilę nie wątpiłam, że ten trudny proces nie zakończy się powodzeniem. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam przygodę z panią doktor Ślusiewicz w walce o piękny uśmiech.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna