lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

214 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
214 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Pani doktor to istny Anioł! Prowadzi gabinet na najwyższym poziomie. Klient zawsze stoi na pierwszym miejscu, leczenie przebiega w przecudownej i radosnej atmosferze. Bardzo polubiłam całą ekipę, która się mną zajmowała. Z efektów leczenia jestem nawet bardziej niż zadowolona, mogę się uśmiechać z dumą. Polecam Ortoprotex każdemu, kto rozważa leczenie ortodontyczne!

 • Przez długi czas przymierzałem się do wyleczenia wady zgryzu, którą wszyscy lekarze chcieli "wyleczyć" przez wyrwanie zęba. W końcu ktoś polecił mi dr. Ślusiewicz i jestem tej osobie wdzięczny do końca życia. Trochę obawiałem się noszenia aparatu ortodontycznego, ale nawet za długo się nim nie "nacieszyłem", bo nosiłem go przez (dokładnie tyle, ile zaplanowała pani doktor) jedynie 12 miesięcy. Każda wizyta przebiegała we wspaniałej atmosferze, w Ortoprotexie nie ma mowy o "strachu przed dentystą". Podczas wizyt o mój zgryz dbały także przemiłe asystentki: pani Iza i pani Ania.
  Teraz mam proste, równe zęby i mogę się szczerzyć na prawo i lewo z dumą, a dr. Ślusiewicz wysłała mi nawet pamiątkę z przebiegu mojego leczenia, co automatycznie przywołało uśmiech na twarzy. Bardzo polecam Ortoprotex z najlepszą ekipą specjalistów, której przewodzi fantastyczna dr. Ślusiewicz

 • Witam. Kiedy przyszłam do ortoprotex na konsultację w sprawie aparatu ortodontycznego, byłam jeszcze trochę wystraszony i nie pewna. Za sobą miałam już wizyty u innych ortodontów, ale gdy tylko weszłam do gabinetu pani Ślusiewicz, zobaczyłam jej szeroki i ciepły uśmiech, wiedziałam, że rozpoczęcie leczenia tutaj, będzie najlepszą decyzją. Pani Asia wzbudza zaufanie i daje pewność, że wszystko ma pod kontrolą i nie ma się o co martwić.. wystarczy tylko zostawić swoje ząbki w jej rękach! Przygoda z aparatem już za mną, a ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję i uśmiechem się moim nowym, idealnym uśmiechem gdy tylko mam okazję!

 • 1,5 roku temu w końcu odważyłam się poprawić swój uśmiech. Dużo osób z mojego otoczenia polecało mi gabinet Ortoprotex. Skorzystałam z rady, zadzwoniłam, umówiłam się na pierwszą wizytę...
  Jak tylko przekroczyłam próg przychodni, wiedziałam, ze dobrze trafiłam. Cała przychodnia pięknie urządzona. Personel cudowny, podchodzący z cierpliwością i uśmiechem do pacjenta.
  Na pierwszej wizycie Pani dr dokładnie wytłumaczyła co mnie czeka i ile to potrwa. Minęło kilka dni od wizyty i już miałam aparat na zębach.
  Na każdej wizycie Pani dr tłumaczyła, co będzie robić z moim zgryzem i w jakim celu. Po pierwszym miesiącu,patrząc w lustro, nie mogłam uwierzyć, że tak szybko zmienia się mój uśmiech. Na każdą wizytę czekałam z niecierpliwością!
  Serdecznie polecam Panią dr Joannę Ślusiewicz. Piękna, uśmiechnięta, zrobi takie czary-mary z Waszymi zębami, że po ściągnięciu aparatu będziecie chcieli uśmiechać się i chodzic z lustrem wszędzie. Jeżeli chcecie mieć piękny, naturalny uśmiech i bezstresowo przejść przez etapy leczenia zgłoście się do Ortoprotexu!
  Pozdrawiam!

 • A

  Najlepszy ortodonta pod słońcem! Leczenie trwało tylko 13 miesięcy choć patrząc na mój zgryz myślałam, że będzie to trwało min. 2 lata. Pani Joanna jest specjalistką w każdym calu, mimo, że po comiesięcznej wizycie kontrolnej nie mogłam jeść przez 3 dni to przez pozytywną atmosferę, jaką wprowadzają lekarze lubiłam tam wracać. Efekt leczenia jest oszałamiający! Nigdy nie spodziewałam się, że "kilka drucików" może tyle zmienić. Dziękuje bardzo Pani doktor, dzięki niej nie wstydzę się już uśmiechać, polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty.

 • Gorąco polecam dr Joannę Ślusiewicz, jej asystentki i całą przychodnię Ortoprotex dla wszystkich pragnących mieć piękne, zdrowe zęby z prawidłowym zgryzem. Mój aparat stały został zdjęty całkiem niedawno. Efekt był niesamowity. Piękne zęby jak z filmu. Wow! Tak mówiła rodzina i znajomi. A cała ortoterapia trwała kilka miesięcy, tyle ile obiecała PANI DOKTOR ŚLUSIEWICZ. Dr Ślusiewicz jest chodzącą reklamą swojej przychodni, boski uśmiech, wspaniałe podejście do pacjenta, ciepło i życzliwość. Pani doktor ma siłę zarażania ludzi optymizmem, że każdą wadę da się naprawić. Właśnie z takim wspaniałym podejściem przywitano mnie na pierwszej wizycie. Dr Ślusiewicz powiedziała mi jaki mam rodzaj wady zgryzu, jakimi metodami będzie ona korygowana i dlaczego. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Wizyty odbywały się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, wszystkie niezbędne urządzenia były na miejscu, pod ręką, a czas każdej wizyty umilały mi wiadomości telewizyjne. Pełen relaks i brak stresu. Przed każdą umówioną wizytą, dzień wcześniej otrzymywałam telefon z zapytaniem czy potwierdzam wizytę. Świetna i jakże praktyczna metoda. Myślę, że jednym z kilku czynników wpływających na wspaniałą atmosferę są pięknie urządzone, wysmakowane wnętrza Ortoprotexu. Uważam, że pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Ja osobiście oceniam dr Joannę Ślusiewicz, jej zespół złożony z asystentek i całą przychodnię Ortoprotex na 6 (celujący) z pięcioma gwiazdkami***** :-) Dr Ślusiewicz jest wspaniałym lekarzem, profesjonalistą w swej dziedzinie. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, szczera i życzliwa. Pełna pasji w tym co robi, zaangażowana i oddana. Otoczona kompetentnym zespołem, składającym się z miłych asystentek, kompatybilnie ze sobą współpracujących. Myślę, że Pani Doktor Joanna Ślusiewicz wraz z zespołem zasłużyła na najlepszą z możliwych ocen :-) :-)

 • B

  Każdemu, kto chce cieszyć się pięknym uśmiechem polecam Panią Doktor Joannę Ślusiewicz.
  Dla Pani Doktor i Jej Personelu nie ma "niemożliwego". Każda wizyta, to profesjonalna opieka ortodontyczna, przepełniona życzliwością, nieustającym uśmiechem i dobrym słowem Pani Doktor, Pani Anny i Pani Izy.
  z uszanowaniem
  BS

 • P

  Witam. Bardzo gorąco polecam Panią Doktor Joanne Ślusiewicz. Rewelacyjny lekarz, wielki talent, pełen profesjonalizm, przesympatyczna, wspaniała osoba. Leczenie konkretne i w miłej atmosferze, z chęcią chodziłam na każdą wizytę, wręcz nie mogłam się doczekać bo za każdym razem było widać zmiany :) .
  Po 20 miesiącach mimo trudnej wady zostałam właścicielką pięknego uśmiechu :D .
  Serdecznie Pozdrawiam.
  Paula

 • Witam! Nie dawno miałam zdjęty aparat ortodontyczny, efekt ostateczny jest niesamowity!Bardzo gorąco polecam Panią Joanne Ślusiewicz i jej klinikę Ortoprotex.Profesjonalne leczenie,sympatyczny personel,przemiła atmosfera no i przede wszystkim zawsze uśmiechnięta Pani Doktor,która umilała każdą następną wizytę swoim pozytywnym nastawieniem.Po niedługim leczeniu mogę cieszyć się pięknym uśmiechem, a moje wizyty u ortodonty już zawsze będę miło wspominać.
  Wielkie brawa dla dr Ślusiewicz za profesjonalizm oraz indywidualne podejście, dziękuję za tak miły czas spędzony w gabinecie oraz przepiękne zęby! Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz polecam!

 • Przychodnia jest śliczna, czysta i zadbana. Każda wizyta jest przeprowadzona w miłej i rzeczowej atmosferze. Pacjent na każdym etapie jest informowany o postępowaniu leczenia oraz jego kosztach. I gdyby była możliwość wystawienia opinii "rewelacyjna" to bez wahania bym ją zaznaczyła. Atmosfera która panuje w przychodni jest bardzo ciepła, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie w zależności od problemu z którym przychodzi.
  A Pani Doktor jest przesympatyczna, ciepła i niezwykle inteligentna, znakomity fachowiec który posiada ogromną wiedzę na temat leczenia ortodontycznego. Pani doktor jest istną encyklopedią wiedzy i nie jeden ortodonta powinien się od niej uczyć zawodu, bo nie tylko ma świetne podejście do pacjenta ale również umiejętności w tworzeniu pięknych uśmiechów na całe życie. Pani doktor nie leczy, tylko spełnia marzenia swoich pacjentów :) Jeżeli szukacie ortodonty który w krótkim czasie sprawi że będziecie cieszyć się nowym, wspaniałym uśmiechem to POLECAM PANIĄ JOANNĘ z całego serca.
  Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor !
  Beata Trzeźwińska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna