Adres

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex
Przybyszewskiego 12, Łódź (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
42 293.....

Aparaty stałe

Aparaty ruchome

Stomatologia estetyczna + 6 więcej

Wybielanie zębów

Implanty

Protezy

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia S...

Zobacz pełen opis


Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
218 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet

Gorąco polecam panią doktor Ślusiewicz, pełen profesjonalizm, super podejście i kontakt z pacjenten na najwyzszym poziomie. Przed decyzja o poprawie mojego uśmiechu długo zastanawiałam się czy jest to wgl możliwe, ponieważ na konsultacjach u innych ortodontów słyszałam że niestety z moją wadą zgryzy niestety bedzie to bardzo długi okres leczenia. Po konsultacji z panią doktor która przyznała, że nie jest to prosta wada udało sie wszystko "naprawić" w nieco ponad 1,5 roku. Wizyty zawsze odbywały sie w przemiłej atmosferze. Bardzo żałuję że nie ma opcji dodawania zdjęcia bo chetnie bym sie podzieliła efektem końcowym który jest zachwycający!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I

Witam , wszystkich którzy to czytają ... Otóż Pani dr Ślusiewicz to jest najlepszy ortodonta jakiego mogłam spotkac ... Leczenie przebiegalo w najlepszej atmosferze ... Obecnie jestem po zdjęciu aparatu , gdy zobaczyłam efekt końcowy az łzy mi popłynęły , jestem bardzo zadowolona :) Pani Asia jest Magikiem , cudowna pozytywna osoba , Ktora czyni piekne naturalne uśmiech bez sztuczności ... Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie , nie traktuje nikogo przedmiotowo . Polecam wybór Pani dr , gdyż dzięki Niej zyskałam

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

D

Od przeszło 10 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zniewalającego uśmiechu, który zawdzięczam Dr Joannie Ślusiewicz i ekipie Ortoprotexu. Nosiłam aparat stosunkowo krótko – 1,5roku. Obyło się bez wyrywania zębów, mimo iż inni ortodonci byli gotowi usunąć aż 4. Po zdjęciu aparatu moje zęby były jak z reklamy. Minęło 10 lat, wyszły mi wszystkie ósemki a zęby są nadal w idealnym stanie. Mogę śmiało powiedzieć, że od chwili zakończenia leczenia perfekcyjny uśmiech jest moim największym atutem i nie ma osoby, która przeszłaby obok niego obojętnie. Od wielu lat mieszkam za granica jednak nie miałabym pomysłu żeby skorzystać z usług kogoś innego. Dr Ślusiewicz wykracza poza ramy tradycyjnej ortodoncji. Jest artysta w swojej profesji.
Podsumowując, Ortoprotex jest godny polecenia ze względu na profesjonalizm ekipy, która można obdarzyć 100% zaufaniem. Gabinet jest ekskluzywny, ekipa zaangażowana i sympatyczna, ceny adekwatne do wysokiej jakości świadczonych usług.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Witam, niedawno zakończyłam leczenie u Pani doktor i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto pragnie mieć piękny uśmiech, udanie się do przychodni Ortoprotex do Pani dr. Joanny Ślusiewicz. Pani doktor jest przesympatyczną osobą, podchodzącą do każdego pacjenta indywidualnie i z pełnym zaangażowanie. Już na pierwszej wizycie otrzymuje się pełny i przejrzysty zakres informacji, co do przebiegu leczenia i przewidywanych skutków. Mimo, iż moja wada nie należała do najłatwiejszych aparat nosiłam zaledwie rok czasu, czego zasługą jest ogromne doświadczenie posiadane przez Panią doktor. Jeśli jeszcze raz miałabym podejmować decyzję dotyczącą wyboru przychodni ortodontycznej na pewno wybór byłyby ten sam. Jeszcze raz gorąco polecam i bardzo dziękuje Pani dr. Ślusiewicz, Pani Izie oraz całemu personelowi przychodni Ortoprotex! Pozdrawiam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Pani doktor to istny Anioł! Prowadzi gabinet na najwyższym poziomie. Klient zawsze stoi na pierwszym miejscu, leczenie przebiega w przecudownej i radosnej atmosferze. Bardzo polubiłam całą ekipę, która się mną zajmowała. Z efektów leczenia jestem nawet bardziej niż zadowolona, mogę się uśmiechać z dumą. Polecam Ortoprotex każdemu, kto rozważa leczenie ortodontyczne!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Przez długi czas przymierzałem się do wyleczenia wady zgryzu, którą wszyscy lekarze chcieli "wyleczyć" przez wyrwanie zęba. W końcu ktoś polecił mi dr. Ślusiewicz i jestem tej osobie wdzięczny do końca życia. Trochę obawiałem się noszenia aparatu ortodontycznego, ale nawet za długo się nim nie "nacieszyłem", bo nosiłem go przez (dokładnie tyle, ile zaplanowała pani doktor) jedynie 12 miesięcy. Każda wizyta przebiegała we wspaniałej atmosferze, w Ortoprotexie nie ma mowy o "strachu przed dentystą". Podczas wizyt o mój zgryz dbały także przemiłe asystentki: pani Iza i pani Ania.
Teraz mam proste, równe zęby i mogę się szczerzyć na prawo i lewo z dumą, a dr. Ślusiewicz wysłała mi nawet pamiątkę z przebiegu mojego leczenia, co automatycznie przywołało uśmiech na twarzy. Bardzo polecam Ortoprotex z najlepszą ekipą specjalistów, której przewodzi fantastyczna dr. Ślusiewicz

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam. Kiedy przyszłam do ortoprotex na konsultację w sprawie aparatu ortodontycznego, byłam jeszcze trochę wystraszony i nie pewna. Za sobą miałam już wizyty u innych ortodontów, ale gdy tylko weszłam do gabinetu pani Ślusiewicz, zobaczyłam jej szeroki i ciepły uśmiech, wiedziałam, że rozpoczęcie leczenia tutaj, będzie najlepszą decyzją. Pani Asia wzbudza zaufanie i daje pewność, że wszystko ma pod kontrolą i nie ma się o co martwić.. wystarczy tylko zostawić swoje ząbki w jej rękach! Przygoda z aparatem już za mną, a ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję i uśmiechem się moim nowym, idealnym uśmiechem gdy tylko mam okazję!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

1,5 roku temu w końcu odważyłam się poprawić swój uśmiech. Dużo osób z mojego otoczenia polecało mi gabinet Ortoprotex. Skorzystałam z rady, zadzwoniłam, umówiłam się na pierwszą wizytę...
Jak tylko przekroczyłam próg przychodni, wiedziałam, ze dobrze trafiłam. Cała przychodnia pięknie urządzona. Personel cudowny, podchodzący z cierpliwością i uśmiechem do pacjenta.
Na pierwszej wizycie Pani dr dokładnie wytłumaczyła co mnie czeka i ile to potrwa. Minęło kilka dni od wizyty i już miałam aparat na zębach.
Na każdej wizycie Pani dr tłumaczyła, co będzie robić z moim zgryzem i w jakim celu. Po pierwszym miesiącu,patrząc w lustro, nie mogłam uwierzyć, że tak szybko zmienia się mój uśmiech. Na każdą wizytę czekałam z niecierpliwością!
Serdecznie polecam Panią dr Joannę Ślusiewicz. Piękna, uśmiechnięta, zrobi takie czary-mary z Waszymi zębami, że po ściągnięciu aparatu będziecie chcieli uśmiechać się i chodzic z lustrem wszędzie. Jeżeli chcecie mieć piękny, naturalny uśmiech i bezstresowo przejść przez etapy leczenia zgłoście się do Ortoprotexu!
Pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Najlepszy ortodonta pod słońcem! Leczenie trwało tylko 13 miesięcy choć patrząc na mój zgryz myślałam, że będzie to trwało min. 2 lata. Pani Joanna jest specjalistką w każdym calu, mimo, że po comiesięcznej wizycie kontrolnej nie mogłam jeść przez 3 dni to przez pozytywną atmosferę, jaką wprowadzają lekarze lubiłam tam wracać. Efekt leczenia jest oszałamiający! Nigdy nie spodziewałam się, że "kilka drucików" może tyle zmienić. Dziękuje bardzo Pani doktor, dzięki niej nie wstydzę się już uśmiechać, polecam każdemu kto szuka dobrego ortodonty.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Gorąco polecam dr Joannę Ślusiewicz, jej asystentki i całą przychodnię Ortoprotex dla wszystkich pragnących mieć piękne, zdrowe zęby z prawidłowym zgryzem. Mój aparat stały został zdjęty całkiem niedawno. Efekt był niesamowity. Piękne zęby jak z filmu. Wow! Tak mówiła rodzina i znajomi. A cała ortoterapia trwała kilka miesięcy, tyle ile obiecała PANI DOKTOR ŚLUSIEWICZ. Dr Ślusiewicz jest chodzącą reklamą swojej przychodni, boski uśmiech, wspaniałe podejście do pacjenta, ciepło i życzliwość. Pani doktor ma siłę zarażania ludzi optymizmem, że każdą wadę da się naprawić. Właśnie z takim wspaniałym podejściem przywitano mnie na pierwszej wizycie. Dr Ślusiewicz powiedziała mi jaki mam rodzaj wady zgryzu, jakimi metodami będzie ona korygowana i dlaczego. Cierpliwie wszystko wyjaśniła. Wizyty odbywały się w nowocześnie wyposażonych gabinetach, wszystkie niezbędne urządzenia były na miejscu, pod ręką, a czas każdej wizyty umilały mi wiadomości telewizyjne. Pełen relaks i brak stresu. Przed każdą umówioną wizytą, dzień wcześniej otrzymywałam telefon z zapytaniem czy potwierdzam wizytę. Świetna i jakże praktyczna metoda. Myślę, że jednym z kilku czynników wpływających na wspaniałą atmosferę są pięknie urządzone, wysmakowane wnętrza Ortoprotexu. Uważam, że pięć gwiazdek to zdecydowanie za mało. Ja osobiście oceniam dr Joannę Ślusiewicz, jej zespół złożony z asystentek i całą przychodnię Ortoprotex na 6 (celujący) z pięcioma gwiazdkami***** :-) Dr Ślusiewicz jest wspaniałym lekarzem, profesjonalistą w swej dziedzinie. Ponadto jest wspaniałym człowiekiem, otwartym na innych ludzi, szczera i życzliwa. Pełna pasji w tym co robi, zaangażowana i oddana. Otoczona kompetentnym zespołem, składającym się z miłych asystentek, kompatybilnie ze sobą współpracujących. Myślę, że Pani Doktor Joanna Ślusiewicz wraz z zespołem zasłużyła na najlepszą z możliwych ocen :-) :-)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Mikroskopowe leczenie endodontyczne

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Aparaty ruchome

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Aparaty stałe

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Stomatologia estetyczna

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Implanty

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Wybielanie zębów

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Protetyka

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Protezy

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Stomatologia dziecięca

Przybyszewskiego 12, Łódź

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

- zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
218 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex leczenie ortodontyczne

Po nieudanym leczeniu ortodontycznym porzuciłam na dobrych 10 lat marzenie o prostych i pięknych zębach. Wszystko zmieniło się, gdy za namową mojego chłopaka (także zadowolony pacjent Pani doktor) trafiłam do gabinetu Pani Joanny Ślusiewicz. Już od pierwszej wizyty uderza profesjonalizm i pasja, z jaką Pani doktor podchodzi do swojej pracy. Po wysłuchaniu moich oczekwiań Pani Joanna przedstawiła mi swój plan leczenia i teraz widząc efekt ostateczny,mogę śmiało przyznać, że nawet nie myślałam, że będzie tak wspaniale! To wręcz niemożliwe, jak zmienił się mój uśmiech przez 1.5 roku. Myślę, że należy także wspomnieć o wszystkich współpracownikach Pani doktor, którzy razem tworzą perfekcyjny zespół.Każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Zawsze można liczyć na życzliwość personelu i pomoc w "awaryjnych" sytuacjach.
Dziękuję, z szerokim, idealnym i wymarzonym uśmiechem ;)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Do Ortoprotexu trafiłam z polecenia. Teraz, dzięki Pani Doktor i całemu jej zespołowi, mogę cieszyć się prostym, pięknym uśmiechem, który był wart dojeżdżania co wizytę z innego miasta. Pani Doktor to bardzo kontaktowa, a do tego rzeczowa osoba, która wraz ze swoim przemiłym zespołem tworzy wręcz domową atmosferę w swoim gabinecie. Nawet w przypadkach, które wydają się beznadziejne, Pani Ślusiewicz pozostaje optymistką, a jej pomysłowość pozwala na znalezienie najlepszego rozwiązania, które zadowoli pacjenta. W moim przypadku leczenie przebiegło bardzo szybko - lekko ponad półtora roku, gdzie przy wcześniejszych konsultacjach z innymi ortodontami dawano mi min. 2 lata :). Gorąco polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia przeprowadzonego przez Panią Doktor. Zanim trafiłam do Ortoprotexu inny ortodonta stwierdził, że moja wada zgryzu jest bardzo skomplikowana i wymaga usunięcia czterech zębów. Pani Doktor bez żadnej ekstrakcji w ciągu półtora roku zmieniła mój uśmiech! Podczas każdej kolejnej wizyty Pani Doktor w przystępnych słowach objaśniała, co nowego wprowadza, co się zadzieje i jaki efekt osiągniemy. To nie tylko świetny fachowiec, ale bardzo życzliwa i sympatyczna osoba. Wszelką radą i pomocą służą także przemiłe Panie z załogi Pani Doktor. Szczerze polecam tę ortodontkę i ten gabinet! Iwona

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

B
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex utrata zęba

Pani Doktor jeszcze raz chciałabym podziękować za przywrócenie Hani pięknego uśmiechu. Dziękujemy za serce, pasję i zaangażowanie z jakim wykonuje Pani swój zawód. Pomimo wielu lat leczenia u innych specjalistów dopiero Pani potrafiła wyjaśnić nam jak ma przebiegać leczenie naszego dziecka i co jest dla niego najlepsze. Wiemy, że przed Hanią jeszcze długa droga do zakończenia leczenia ale dzięki Pani wiemy co nas czeka i z większym spokojem patrzymy w przyszłość. Jest Pani nie tylko świetnym lekarzem ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Wiemy, że nie mogliśmy trafić lepiej, z całego serca polecamy wszystkim Panią Doktor Joasię Ślusiewicz - rodzice Hani

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Witam, Szczerze polecam oraz zachęcam ! Do kliniki Pani Doktor trafiłem również z polecenia. Najwyższy poziom
profesjonalizmu, ogromna wiedza, zaangażowanie połączone z pasją już od etapu planowania oraz omawiania szczegółów leczenia. Po półtora roku leczenia efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, a cena była na tyle korzystna i konkurencyja w stosunku do innych gabinetów, że dodatkowo mogłem pozwolić sobie na wybielenie zębów oraz dodatkową kosmetykę. Teraz mam uśmiech o jakim marzyłem ! Ponadto warto dodać iż Pani Doktor potrafi wszystko bardzo jasno i klarowanie wyjaśnić, co, dlaczego i w jak sposób zostało zrobione. Spokojna rzeczowa rozmowa, przedstawienie w sposób jasny i bardzo zrozumiały zalet i ewentualnych wad możliwych sposobów leczenia. Ogromną zaletą jest także sposób komunikacji, nawiązanie kontaktu z pacjentem, a nie tylko ograniczenie do celu wizyty. W sytuacjach "awaryjnych" możliwość bardzo szybkiego kontaktu i pomocy. Dodatkowym atutem jest nowoczesne wyposażenie i bardzo estetyczny, nowoczesny wystój wnętrza kliniki. Obsługa jest bardzo miła :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex aparaty stałe estetyczne

Pani Doktor jest absolutnym fachowcem i pasjonatem tego, co robi. Z perspektywy nie tylko zakończonego sukcesem leczenia ortodontycznego, ale także trwającej już blisko 4 lata retencji, z całego serca polecam opiekę dr Ślusiewicz wszystkim, którzy myślą o pięknym uśmiechu i zdrowiu swoich zębów. Wspaniały, profesjonalny lekarz i cudowny człowiek. Serdecznie dziękuję, Pani Doktor!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex aparaty stałe

Dzięki Pani Doktor Asi Ślusiewicz uśmiecham się często i szeroko. I jestem szczęśliwa.

Zanim trafiłam do Ortoprotex, konsultowałam swoją wadę u dwóch innych specjalistów. Słyszałam, że trzeba wyrwać zdrowe piątki i zatrzymane ósemki, czas noszenia aparatu to minimum 2,5 roku i takie tam…. Pani Doktor na pierwszej wizycie powiedział, że nie ma mowy o wyrywaniu zębów, a wręcz przeciwnie – trzeba wstawić brakujący. Od 3 miesięcy cieszę się już pięknym uśmiechem. Czas noszenia aparatu w moim przypadku to 1 rok i 3 tygodnie. Atmosfera podczas wizyt zawsze była sympatyczna. Wiedziałam co jest robione i czego mogę się spodziewać – co mi bardzo odpowiadało. A Pani doktor to Anioł Kobieta. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i duże doświadczenie . Do tego zawsze uśmiechnięta, pozytywna i nakręcona na prostowanie. Mam wrażenie, że dla Pani dr nie ma rzeczy niemożliwych i zbyt trudnych. Dla mnie było ważne, że od pierwszej wizyty ufałam Jej bezgranicznie. Jeszcze raz dziękuję za ten ostatni rok i moje piękne, uszeregowane zęby. Efekt końcowy przerósł moje nawet najśmielsze oczekiwania.

Jednym słowem nie mogłam trafić lepiej i polecam Ortoprotex i Panią Dr Joanne Ślusiewicz z czystym sumieniem.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Temat naprawienia mojego uśmiechu odwiesiłam na kołek na wiele lat, że względu na "operacyjną szczękę". Dziś żałuję, że nie trafiłam do gabinetu Pani dr Ślusiewicz, dużo wcześniej, ponieważ każdy dzień pod Jej opieką zmieniał chaos moich rosnących w stronę słońca zębów w ład – i tu dodam – bezboleśnie. Terapia trwała 18 miesięcy nie była łatwa, ale intensywna, skuteczna i co istotne, każda wizyta przebiegała w bardzo sympatycznej atmosferze wzajemnego zrozumienia i poczuciu zaopiekowania.

Bardzo dziękuję Pani Doktor (która jest niesamowicie pozytywną osobą, ale przede wszystkim artystką w tym co robi) za to, że w ogóle podjęła się leczenia mojej osoby

Profesjonalny gabinet, który mogę polecić z czystym sumieniem! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex

Niedawno zakończyłem leczenie ortodontyczne. Pani Doktor Joanna Ślusiewicz "poskromiła" :-) moje krzywe zęby i ustawiła je tak, jak powinny być czyli w perfekcyjny uśmiech. Leczenie pod czujnym okiem Pani Doktor przebiegało sprawnie oraz w miłej atmosferze. Widać, że Pani Doktor lubi swoją prace i jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Bardzo dziękują Pani Doktor Ślusiewicz za mój nowy uśmiech. Z czystym sumieniem polecam :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia S...

Zobacz pełen opis

Specjalizacje

  • Ortodoncja
  • Stomatologia ogólna


Znajomość języków

Angielski, Hiszpański