lek. dent.

Joanna Ślusiewicz

Ortodonta

214 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na www.ortoprotex.pl) Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
214 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jest to pierwsza lekarka, która na pierwszej wizycie powiedziała, że nie trzeba usuwać zębów aby rozpocząć proces leczenia. Pani Doktor to profesjonalistka w każdym calu, kompetentna i bardzo miła. Efekty procesu leczenia było widać już po pierwszym miesiącu. Cały proces leczenia trwał 18 miesięcy i efekty są rewelacyjne. Personel to kompetentne i miłe panie. Mogę polecić Ortoprotex każdemu w ciemno.

 • J

  Pani Doktor Ślusiewicz to świetny specjalista. Wada zgryzu wyleczona w 13 miesięcy bez żadnych problemów. Inny lekarz chciał mi usunąć dwie czwórki i założyć aparat na 2 i pół roku. Poprosiłem siostrę aby poszukała kontaktu do lekarza, u którego kiedyś leczyła swoją wadę. Tak trafiłem do Dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się. Widać pełen profesjonalizm i pasję w tym co robi przesympatyczna Pani Dr. Poza tym bardzo miłe Panie asystentki, którym również bardzo dziękuję za opiekę nade mną. Każdemu kto chce zadbać o piękny uśmiech gorąco polecam Panią Dr Śluciewicz i przychodnie Ortoprotex.

 • Po przeczytaniu tylu świetnych opinii wybrałem dr Ślusiewicz i nie zawiodłem się! Proces leczenia przebiegł sprawnie i bez jakichkolwiek problemów typu odpadające zamki czy inne wynikające z noszenia aparatu. Moja przygoda trwała 15 miesięcy, dokładnie tyle ile było ustalone na pierwszej wizycie. Zachęcam również do wybielania i rekonturingu zębów, po nich efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania ;)

 • Pani doktor to cudotwórczyni. Wcześniej byłem na konsultacjach u 2 ortodontów, każdy z nich stwierdził, że minimum 2 lata noszenia aparatu. Pani doktor zrobiła to w 10,5 miesiąca, nawet nie spodziewałem się takiego efektu , aż boję się pomyśleć gdybym trafił w inne ręce. Sądzę, że dla Pani Ślusiewicz im trudniejszy przypadek tym jest szczęśliwsza:). Widać u niej lata praktyki. Pani doktor wyleczyła setki przypadków i u niej słowo '"niemożliwe" na pewno nie istnieje. Panie asystentki pełen profesjonalizm. Każdy wie co ma robić, tam nie przypadku. Wszystko jest dokładne zaplanowane. Gorąco polecam i pozdrawiam cały zespół Ortoprotex!

 • Niesamowicie szybko polubiłam panią doktor Ślusiewicz oraz wszystkich pracowników przychodni Ortoprotex. Wspaniała opieka i kontakt z pacjentem. Pani doktor potrafi odstresować pacjentów swoim ciepłym uśmiechem oraz krótką rozmową. Jestem bardzo zadowolona i polecam Ortoprotex każdemu kto rozważa leczenie ortodontyczne.

 • Niedawno miałam zdjęty aparat. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest powalający. Wszyscy mi teraz zazdroszczą. O takim uśmiechu marzyłam. Jestem również bardzo zadowolona z obsługi. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Jeżeli zdecydujecie się na piękne, lśniące i równe zęby serdecznie zapraszam na konsultację do pani doktor Ślusiewicz :) Mówię wam, to będzie najlepszy wasz wybór w życiu :D

 • Gorąco polecam panią doktor Ślusiewicz, pełen profesjonalizm, super podejście i kontakt z pacjenten na najwyzszym poziomie. Przed decyzja o poprawie mojego uśmiechu długo zastanawiałam się czy jest to wgl możliwe, ponieważ na konsultacjach u innych ortodontów słyszałam że niestety z moją wadą zgryzy niestety bedzie to bardzo długi okres leczenia. Po konsultacji z panią doktor która przyznała, że nie jest to prosta wada udało sie wszystko "naprawić" w nieco ponad 1,5 roku. Wizyty zawsze odbywały sie w przemiłej atmosferze. Bardzo żałuję że nie ma opcji dodawania zdjęcia bo chetnie bym sie podzieliła efektem końcowym który jest zachwycający!

 • I

  Witam , wszystkich którzy to czytają ... Otóż Pani dr Ślusiewicz to jest najlepszy ortodonta jakiego mogłam spotkac ... Leczenie przebiegalo w najlepszej atmosferze ... Obecnie jestem po zdjęciu aparatu , gdy zobaczyłam efekt końcowy az łzy mi popłynęły , jestem bardzo zadowolona :) Pani Asia jest Magikiem , cudowna pozytywna osoba , Ktora czyni piekne naturalne uśmiech bez sztuczności ... Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie , nie traktuje nikogo przedmiotowo . Polecam wybór Pani dr , gdyż dzięki Niej zyskałam

 • D

  Od przeszło 10 lat jestem szczęśliwą posiadaczką zniewalającego uśmiechu, który zawdzięczam Dr Joannie Ślusiewicz i ekipie Ortoprotexu. Nosiłam aparat stosunkowo krótko – 1,5roku. Obyło się bez wyrywania zębów, mimo iż inni ortodonci byli gotowi usunąć aż 4. Po zdjęciu aparatu moje zęby były jak z reklamy. Minęło 10 lat, wyszły mi wszystkie ósemki a zęby są nadal w idealnym stanie. Mogę śmiało powiedzieć, że od chwili zakończenia leczenia perfekcyjny uśmiech jest moim największym atutem i nie ma osoby, która przeszłaby obok niego obojętnie. Od wielu lat mieszkam za granica jednak nie miałabym pomysłu żeby skorzystać z usług kogoś innego. Dr Ślusiewicz wykracza poza ramy tradycyjnej ortodoncji. Jest artysta w swojej profesji.
  Podsumowując, Ortoprotex jest godny polecenia ze względu na profesjonalizm ekipy, która można obdarzyć 100% zaufaniem. Gabinet jest ekskluzywny, ekipa zaangażowana i sympatyczna, ceny adekwatne do wysokiej jakości świadczonych usług.

 • A

  Witam, niedawno zakończyłam leczenie u Pani doktor i z czystym sumieniem mogę polecić każdemu kto pragnie mieć piękny uśmiech, udanie się do przychodni Ortoprotex do Pani dr. Joanny Ślusiewicz. Pani doktor jest przesympatyczną osobą, podchodzącą do każdego pacjenta indywidualnie i z pełnym zaangażowanie. Już na pierwszej wizycie otrzymuje się pełny i przejrzysty zakres informacji, co do przebiegu leczenia i przewidywanych skutków. Mimo, iż moja wada nie należała do najłatwiejszych aparat nosiłam zaledwie rok czasu, czego zasługą jest ogromne doświadczenie posiadane przez Panią doktor. Jeśli jeszcze raz miałabym podejmować decyzję dotyczącą wyboru przychodni ortodontycznej na pewno wybór byłyby ten sam. Jeszcze raz gorąco polecam i bardzo dziękuje Pani dr. Ślusiewicz, Pani Izie oraz całemu personelowi przychodni Ortoprotex! Pozdrawiam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Ortoprotex doceniony przez Property Design. Zobacz na: www.propertydesign.pl (szczegóły na
  www.ortoprotex.pl)

  Moja Prywatna Przychodnia Stomatologiczna Ortoprotex mieszcząca się w Łodzi, już od 20 lat świadczy usługi pacjentom nie tylko z całej Polski, ale również z większości krajów Unii Europejskiej. Obecnie nad naszymi podopiecznymi czuwa siedmiu lekarzy stomatologów specjalistów oraz siedem asystentek. Nasze specjalizacje to: ortodoncja stała, ortodoncja ruchoma, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów), chirurgia, stomatologia dziecięca. Posiadamy również szeroką ofertę protetyczną i implantologiczną. Jednak najprężniej działającą dziedziną Naszej Przychodni są aparaty stałe i aparaty ruchome.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna