dr n. med.

Joanna Serewa

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

5 opinii +dodaj

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń zwarcia, bóli i trzasków w stawach skroniowo-żuchwowych, bruksizmu, bóli głowy także migrenowych, które często wiążą się z zaburzeniami w obrębie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Lighthouse DentalUsługa: usuwanie kamienia nazębnego

  Bardzo miła, delikatna i posiadająca profesjonalną i szeroką wiedzę Pani Stomatolog. Bardzo polecam!

 • J
  Lokalizacja: Lighthouse DentalUsługa: leczenie nadwrażliwosci zębów

  Słyszałam znakomite opinie o dr Joannie Serewie, zamówiłam wizytę
  i jestem pod bardzo, bardzo zadowolona z leczenia zębów u tak profesjonalnego stomatologa. Fantastyczne podejście do pacjenta,czułam się "zaopiekowana" całkowicie, wyczerpująco wyjaśniono zakres zabiegu i dalszą profilaktykę. Sprzęt, gabinet najwyśzej klasy a czystość idealna
  Regina Manikowska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lighthouse DentalUsługa: badanie stomatologiczne

  Jak najbardziej polecam. Wszyscy pracownicy gabinetu przemili. Zęby zostały przebadane od a do z. Wywiad lekarski na najwyższym poziome - rzadko spotykane nawet u lekarzy innych specjalizacji. Pani doktor mega pozytywnie nastawiona do pacjenta. Wyposażenie gabinetu bardzo nowoczesne. Jeśli będzie taka potrzeba na pewno tu wrócę. Z całego serca polecam! Pełen profesjonalizm.

  Joanna Serewa2018-01-24

  Dziękuję za opinię Panie Macieju. Pozdrawiam.

 • T
  Lokalizacja: Lighthouse DentalUsługa: leczenie zębów, nowe wypełnienia

  Bardzo pozytywnie oceniam swoje wizyty u Pani stomatolog Joanny Serewa. Miałem do leczenia chyba z dziesięć ubytków. Najpierw wszystkie zęby zostały wyczyszczone z kamienia. Następnie Pani doktor zajęła się ubytkami. Za jednym podejściem były robione przynajmniej po dwa ubytki. Czas trwania takiej wizyty od jednej do dwóch godzin (w zależności od wielkości ubytków). Dzięki profesjonalizmowi jakim wykazuje się Pani doktor, na fotelu czułem się spokojnie, wręcz komfortowo. Kompleksowe leczenie i zero bólu. Inne zalety to możliwość prawie dowolnego umówienia godziny wizyty, oraz możliwość płatności kartą. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: Lighthouse DentalUsługa: Starcie zębów

  Pełen profesjonalizm, nowoczesne wyposażenie, gorąco polecam. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu i uwagi. To pierwszy dentysta, który rozwiązał mój problem i skutki zaciskania przeze mnie zębów. Za mną kompleksowe leczenie i profesjonalne oczyszczenie kamienia poddziąsłowego, dzięki czemu dziąsła wyglądają ładnie i nie krwawią. Otrzymałam szynę relaksacyjną, którą nakładam na noc. Dzięki temu nie ścieram i nie zaciskam zębów.

Pytania pacjentów (10)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń zwarcia, bóli i trzasków w stawach skroniowo-żuchwowych, bruksizmu, bóli głowy także migrenowych, które często wiążą się z zaburzeniami w obrębie zębów i mięśni. Przeprowadzam badanie stawów skroniowo-żuchwowych i biadanie sił zwarcia oraz stanu mięśni narządu żucia aparatem T-scan.
  Zajmuję się leczeniem szynami nazębnymi i kompleksową odbudową zwarcia oraz leczeniem ortodontycznym także metodą Invisalign.
  Prowadzę profilaktykę wad zgryzu, leczenie dzieci aparatami ruchomymi.
  Leczenie chorób przyzębia przynosi mi ogromną satysfakcję, krwawiące dziąsła, kamień nad i poddziąsłowy. W terapii wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie oraz ultradźwięi i laseroterapię oraz stymulowana regenerację własnym osoczem.
  Prowadzę leczenie i profilaktykę próchnicy zębów, uzupełnianie barków zębowych zarówno na implantach jak i na własnych zębach.
  Wykonuję protezy całkowite, również wsparte na implantach, protezy częściowe, protezy teleskopowe, również standardowe korony porcelanowe na stopie metali oraz pełnoceramiczne usupełnienia i wzmocnienia zębów.

Specjalizacje

 • Protetyka stomatologiczna