Joanna Rzepka

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

 • Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Przyjmuje na NFZ

  Myszkowska 3, 42-310 Żarki, śląskie

  Sposoby płatności: NFZ

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie,
  Nazywam się Joanna Rzepka. Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii, o specjalności psychologia kliniczna. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliłam w trakcie 4-letnich, podyplomowych studiów w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

  Posiadam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia psychoterapii, co potwierdza uzyskany Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB (nr 547).

  Od 2012 r. pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Żarkach, gdzie oferuję pomoc i diagnozę psychologiczną, wsparcie, psychoedukację oraz prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży od 16 roku życia (bezpłatnie, w ramach NFZ).

  Zajmuję się terapią zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych, zaburzeń snu, PTSD i zaburzeń związanych z traumą, schizofrenii, zaburzeń odżywiania się, samouszkodzeń, zaburzeń osobowości oraz problemami w relacjach interpersonalnych (w związkach, rodzinie, pracy). Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół Terapii Schematów oraz pracy z zaburzeniami osobowości.

  Podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla psychologów/psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EACBT). Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, co oznacza, że omawiam prowadzone terapie (bez ujawniania danych osobowych pacjentów) z bardziej doświadczonymi psychoterapeutami-superwizorami, aby móc jeszcze lepiej dopasować interwencje terapeutyczne do problemu, z którym boryka się dana osoba.

  Uważam, że każdy z nas ma potencjał do rozwinięcia skrzydeł i pokonania trudności, a psychoterapia jest doskonałą okazją do własnego rozwoju, niezwykłą drogą w głąb siebie oraz sposobem, by wspólnie z terapeutą pracować nad usunięciem przeszkód, które stają nam na drodze do osiągnięcia szczęścia i spełnienia.

  Zapraszam Państwa na umówienie wizyty, aby na indywidualnym spotkaniu omówić oczekiwania i wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu przez portal Znany Lekarz lub email (joarzepka.gmail.com).

  Z pozdrowieniem,
  Joanna Rzepka.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychoterapia uzależnień

Usługi

Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Przyjmuje na NFZ

Myszkowska 3, 42-310 Żarki, śląskie

Konsultacje psychologiczne
Poradnictwo psychologiczne
Psychoedukacja

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Joanna Rzepka
Joanna Rzepka
Psycholog, Psychoterapeuta
Żarki
Dzień dobry,
To zrozumiałe, że martwi się Pani o stan zdrowia mamy i myśli te ciągle Pani towarzyszą. Z Pani opisu wynika, że zamartwianie się i poczucie winy przybrały duży wymiar - nie potrafi… Więcej

Brak opinii

Joanna Rzepka nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię