Joanna Rzepka verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

 • Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Przyjmuje na NFZ

  Myszkowska 3, 42-310 Żarki, śląskie

  Sposoby płatności: NFZ

  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i SpecjalistycznejUsługa: depresja

  Jestem zadowolona z Pani Joanny polecam każdej osobie która ma problemy i potrzebuje pomocy. Ja miałam problem z depresja i mi pomogła bardzo dobrze była mi wsparciem i dobrymi radami pomagała. Mariola

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Szanowni Państwo,

   ​​nazywam się Joanna Rzepka. Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii, o specjalności psychologia kliniczna. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. Umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliłam w trakcie 4-letnich, podyplomowych studiów w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej.

   Posiadam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia psychoterapii, co potwierdza uzyskany Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB (nr 547).

   Od 2012 r. pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Żarkach, gdzie prowadzę bezpłatnie, w ramach NFZ:

   - psychoterapię indywidualną,

   - diagnozę i poradnictwo psychologiczne,

   - wsparcie w kryzysie,

   - psychoedukację dotyczącą zdrowia psychicznego i chorób.

   Przyjmuję osoby dorosłe i młodzież od 16 roku życia.

   Zajmuję się terapią zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (napady paniki, fobie, GAD, OCD), zaburzeń snu, PTSD i zaburzeń związanych z traumą, schizofrenii, zaburzeń odżywiania się, samouszkodzeń, zaburzeń osobowości oraz problemami w relacjach interpersonalnych (w związkach, rodzinie, pracy).

   Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół Terapii Schematów oraz psychoterapii zaburzeń osobowości (np. borderline, osobowość zależna, unikająca, narcystyczna).

   Podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w kursach i szkoleniach dla psychologów/psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EACBT). Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, co oznacza, że omawiam prowadzone terapie (bez ujawniania danych osobowych pacjentów) z bardziej doświadczonymi psychoterapeutami-superwizorami, aby móc jeszcze lepiej dopasować interwencje terapeutyczne do problemu, z którym boryka się dana osoba.

   Uważam, że każdy z nas ma potencjał do rozwinięcia skrzydeł i pokonania trudności, a psychoterapia jest doskonałą okazją do własnego rozwoju, niezwykłą drogą w głąb siebie oraz sposobem, by wspólnie z terapeutą pracować nad usunięciem przeszkód, które stają nam na drodze do osiągnięcia szczęścia i spełnienia.

   Zapraszam Państwa na umówienie wizyty, aby na indywidualnym spotkaniu omówić oczekiwania i wątpliwości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu!

   Z pozdrowieniem
   Joanna Rzepka

  Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Psychoterapia uzależnień
  • Terapia behawioralna

  Usługi

  Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej Przyjmuje na NFZ

  Myszkowska 3, 42-310 Żarki, śląskie

  Konsultacje psychologiczne
  Poradnictwo psychologiczne
  Psychoedukacja

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Joanna Rzepka
  Joanna Rzepka
  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta
  Żarki
  Dzień dobry. W dokumentacji medycznej prowadzonej przez psychologa powinny znaleźć się informacje niezbędne do postawienia konkretnego rozpoznania (np. jakie zgłaszane objawy, nastrój, napęd,… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  1 opinia

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska Medycyny Rodzinnej i SpecjalistycznejUsługa: depresja

   Jestem zadowolona z Pani Joanny polecam każdej osobie która ma problemy i potrzebuje pomocy. Ja miałam problem z depresja i mi pomogła bardzo dobrze była mi wsparciem i dobrymi radami pomagała. Mariola