prof. dr hab. n. med.

Joanna Rymaszewska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

18 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Jestem lekarzem psychiatrą, specjalistą II stopnia, absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. W zawodzie pracuję od 1994 roku. Obecnie pełnię funkcję kierownika Katedry i Kliniki… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczna Przychodnia Lekarska PolimedUsługa: Inny

  Po kilka krotnej zmianie lekarza w końcu trafiłem na Panią profesor. Choroba została szybko i dobrze zdiagnozowana i rozpoczęto leczenie. Aktualnie czuje się jak normalny zdrowy człowiek. Jeśli ktoś ma trudności ze znalezieniem dobrego lekarza to polecam Panią doktor Rymaszewską. A co do jej podejścia do pacjenta to zgadzam się w 100% w opiniami innych pacjentów.
  Pozdrawiam A.P.

 • J

  Polecam bardzo Panią doktor. Jest konkretna, miła, uważnie słucha i dobiera odpowiednie leki, metody leczenia. Jestem wdzięczna za wyrozumiałość i cierpliwość.

 • J

  Odkąd zostałam pacjentką Pani Profesor moje życie zmieniło się na lepsze. Nie tylko pomoc farmakologiczna, ale także wsparcie terapeutyczne (zalecone jako uzupełnienie leczenia) sprawiły, że poradziłam sobie z problemami, które wcześniej mnie przerastały. Trafna diagnoza i skuteczne leczenie pozwoliły mi odzyskałam radość życia i wewnętrzny spokój.
  Nieoceniona była również postawa Pani Profesor - jej ogromna kultura osobista i profesjonalizm od pierwszego spotkania wzbudziły moje zaufanie, a serdeczne nastawienie i zaangażowanie dawały mi poczucie bezpieczeństwa podczas leczenia.
  W tym miejscu pragnę wyrazić swój szacunek dla Pani Profesor i gorąco podziękować za udzieloną pomoc.

 • A

  Jestem pacjentką dr. Rymaszewskiej od prawie 10 lat. Jest wspaniałym,
  cierpliwym lekarzem, bystrym obserwatorem i doskonale dobiera leki. Ma czas
  dla pacientów, pamięta historię zarówno ich, jak i ich rodzin. Jest
  prawdziwym "szczęściem w nieszczęściu".

 • P

  Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani prof. Rymaszewskiej. Choruje na nerwice, zanim wtrafiłem na wizyte do Pani Doktor to czułem sie strasznie, miałem płaczliwy nastrój i do tego różnego rodzaju lęki. Ciężko mi było pracować na co dzień z tymi objawami. Ale dzięki trafnej diagnozie Pani Doktor i doborowi leków poczułem się po krótkim czasie bardzo dobrze. Polecam Panią Doktor i życzę zdrowia !

 • J

  Doskonaly Specjalista, swietny Czlowiek, zdecydowanie polecam. Trafilem do Pani Profesor w ciezkim stanie, nie widzac perspektyw na zmiane swojej sytuacji. Spotkalem sie z bardzo cieplym przyjeciem i zrozumieniem. Doswiadczenie, wyczucie, trafna diagnoza i odpowiedni dobor leczenia przez Pania Profesor pozwolily mi odzyskac kontakt ze swiatem i samym soba. to Osoba, na ktora zawsze mozna liczyc, godna zaufania, szalenie ludzka i opiekuncza. Szczerze rekomenduje oddanie sie w rece Pani Profesor kazdemu kto tego potrzebuje.

 • M

  Dr. Rmazewska was great in helping me recover. She seems to ask all the right questions and her prescription for me was central in speeding my recovery. Thanks in part to her I am now fully recovered and ready to start my normal life again.

 • P

  Bardzo dobry lekarz jak i człowiek. Naprawdę zależy jej na pacjencie i stara sie mu pomóc jak tylko może! Dziękuję za wszytko co Pani dla mnie zrobiła!

 • M

  Dziekuje pani Profesor za zyczliwosc i postawienie fachowej diagnozy. Od kilku lat meczylem sie z choroba (mieszkam na stale za granica) i nikt nie potrafil mi pomoc. I to wlasnie pani Prof wzbudzila nadzieje na wyzdrowienie. Dziekuje z calego serca.

 • A

  Jestem juz od dłuzszego czasu pod opieka Pani Profesor i widzę, jak stopniowo, stopniowo lecz systematycznie mój stan poprawia pod wpływem Jej leczenia... Jest to o tyle - w moim przekonaniu - szczególne, że przezycia, które ten stan wywołały nie znikneły, sytuacja traumatyczna trwa nadal , jednakże siła, z jaka ją odczuwam znacznie osłabła. Bardzo dziekuję :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem psychiatrą, specjalistą II stopnia, absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. W zawodzie pracuję od 1994 roku. Obecnie pełnię funkcję kierownika Katedry i Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu i kieruję Kliniką Psychiatrii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.

  Porad i wsparcia psychiatrycznego udzielam w przyjaznej, serdecznej atmosferze, komfortowych warunkach oraz z zachowaniem pełnej dyskrecji.

  Pacjentom mojego gabinetu gwarantuję rzetelną, szczegółową diagnostykę oraz skuteczne leczenie zaburzeń psychicznych i problemów emocjonalnych w przebiegu chorób somatycznych.

  Poza wiedzą z zakresu psychiatrii i nauk medycznych oraz doświadczeniem w pracy diagnostyczno-terapeutycznej posiadam niezbędną do bycia dobrym lekarzem pasję.

  Zindywidualizowane podejście do pacjenta, empatia, umiejętność słuchania, elastyczność terapeutyczna to cechy, dzięki którym zyskuję u swoich pacjentów opinie „dobry psychiatra we Wrocławiu“. I zapewne to właśnie ich zdania najwięcej powiedzą Państwu o mnie.

  W swojej praktyce psychiatrycznej korzystam z metod diagnostycznych i terapeutycznych opartych o krajowe i światowe standardy.

Specjalizacje

 • Psychiatria