lek.

Joanna Roszczyńska - Michta

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Psychoterapeuta, Psycholog

5 opinii +dodaj

Lekarz, specjalista psychiatra, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta behawioralno-poznawczy. Pracuje w zawodzie 15 lat. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: Kolejna konsultacja

  Pani Roszczyńska bardzo nam pomogła, postawiła trafną diagnozę i można było wdrożyć leczenie cioci, a mamy za sobą konsultacje u kilku specjalistów. Polecam tego lekarza, jesteśmy wdzięczni za pomoc i okazane zrozumienie.

  Joanna Roszczyńska - Michta2017-06-14

  Panie Dariuszu,
  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc Pana cioci. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!

 • Otrzymałam fachową pomoc, wizyty pomogły mi przezwyciężyć chorobę, która dotyka niestety coraz więcej osób, a mianowicie depresję. Profesjonalizm, wyczucie, doświadczenie, polecam tego specjalistę.

  Joanna Roszczyńska - Michta2017-06-14

  Dziękuję za docenienie mojej pracy i wysoką ocenę. Cieszę się, że choroba została przezwyciężona! Życzę wszystkiego dobrego!

 • K

  Miałam opory przed wizytą u tego typu specjalisty, ale Pani Doktor okazała się bardzo życzliwą i pomocną osobą. Nie traktuje pacjentów z góry, jest w stanie dokładnie przeanalizować problem, omówić możliwe rozwiązania. Otrzymałam pomoc na najwyższym poziomie, dziękuję.

  Joanna Roszczyńska - Michta2017-06-14

  Pani Kasiu, cieszę się że mogłam Pani pomóc. Dziękuję też za pozytywną opinię mojej pracy. Pozdrawiam

 • A

  Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pani Joanna to bardzo życzliwa i pomocna osoba, pełna empatii i zrozumienia. Ma dobre podejście do pacjenta, jak szukacie dobrego psychiatry, warto wziąć pod uwagę tego lekarza.

  Joanna Roszczyńska - Michta2017-06-14

  Pani Agato,
  bardzo miło mi się czyta takie opinie dotyczące mojej pracy. Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę i pozdrawiam

 • Bardzo dobry i skuteczny lekarz. W moim przypadku Pani Doktor pomogła. Wszystko w miłej, spokojnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Obwiałam się wizyty u specjalisty tego typu i okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Nadal pozostaję w kontakcie z Panią Doktor, która jest dla mnie dużym wsparciem. Osobiście polecam.

  Joanna Roszczyńska - Michta2017-06-14

  Dziękuję za dobrą opinię! Cieszę się że mogłam odpowiednio pomóc. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz, specjalista psychiatra, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta behawioralno-poznawczy. Pracuje w zawodzie 15 lat. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie kliniczne zdobywała w oddziałach o różnym profilu.

  Współpracowała naukowo w międzynarodowych projektach Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Jest autorką wielu artykułów oraz publikacji z dziedziny psychiatrii. Współtworzyła warsztaty zdrowienia dla osób po kryzysie psychicznym. Współautorka szkoleń dla osób narażonych na stres zawodowy. Współpracowała dydaktycznie ze Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej prowadząc zajęcia ze studentami.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Uniwersytet Warszawski

Publikacje

 • PLoS ONE. May2014, Vol. 9 "Narratives Reflecting the Lived Experiences of People with Brain Disorders: Common Psychosocial Difficulties and Determinants."

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
więcej