Joanna Przybylska

Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 30 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą. Ukończyłam Wrocławski Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich na wydziale lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywam pracując i dyżurując w szpitalu
im.…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą. Ukończyłam Wrocławski Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich na wydziale lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywam pracując i dyżurując w szpitalu
  im. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej oraz pełniąc dyżury lekarskie w szpitalach w Głogowie i Środzie Śląskiej, a także w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.

  Od 2016 r pracuję jako starszy asystent w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Dziecięcej, gdzie mam możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem osobą, która na bieżąco uaktualnia swoją wiedzę. Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu pediatrii. Obecnie rozpoczęłam kolejną specjalizację z nefrologii dziecięcej.

  Moją pasją jest praca z dziećmi. W trakcie wizyty staram się dbać o komfort małego Pacjenta oraz udzielać jasnych wskazówek Opiekunom. W razie wątpliwości diagnostycznych korzystam z nowoczesnych rozwiązań jakie daje medycyna- posiłkuję się szybkimi testami wykonywanymi w gabinecie ( CRP, wymaz z gardła, badanie ogólne moczu, glukotest).

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne (dzieci zdrowe)

  Pani Doktor ma doskonale podejście do małego pacjenta i potrafi w ramach zabawy dokładnie go zbadać. Diagnozę stawia ostrożne, po dokładnym sprawdzeniu wszystkich objawów i pogłębionym wywiadzie (naprawdę słucha tego, co rodzic małego pacjenta ma do powiedzenia). Jestem pod wrażeniem tego, ze nawet po wizycie mamy stały kontakt, mogę w każdej chwili napisać lub zadzwonic, jeżeli mam jakieś wątpliwości. Nie mogłam lepiej trafić - gorąco polecam wizytę u Pani doktor, dziecko bedzie w naprawdę dobrych rękach!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Na wizytę wybraliśmy się z naszą 4 miesięczna córeczka. Chcieliśmy sprawdzić czy dziecko prawidłowo się rozwija. Pani Doktor dokładnie zadała niemowlę, odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Badanie bardzo delikatne, podczas wizyty dziecko ani razu nie zaplakalo- co rzadko się zdarza. Dodam tylko, że Pani Doktor ma aktualna wiedzę co niestety jest rzadkością wśród lekarzy pediatrow.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Do Pani Doktor trafiliśmy z 7 miesięcznym synkiem szukając pilnie konsultacji lekarskiej. Synek został przebadany bardzo dokładnie, Pani Doktor zrobiła szczegółowy wywiad i wszystko jasno wytłumaczyła. Cieszę się, że trafiliśmy na tak świetnego i sympatycznego lekarza. Polecam serdecznie:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szukałam wizyty w weekend. Wiadomo, dzieci zaczynają chorować w sobotę i niedzielę, by rodzicowi było trudniej :) Super,że udało się znaleźć lekarza i to właśnie takiego lekarza. Nie tylko uśmiechniętego i dziecku przyjaznego,ale bardzo dokładnego. Podobał mi się baaardzo wnikliwy wywiad i szczegółowe badanie ( wraz z obejrzeniem nie tylko bolącego gardła,ale i stóp, rąk, brzucha...). Moje dziecko, o dziwo, dało się zbadać bez protestów. Przyszliśmy z typową dziecięcą infekcją,więc zapewne rozpoznanie nie było trudne,ale na pewno, gdy będę potrzebować pomocy, spróbuję się zwrócić właśnie do Pani Doktor.Zyskała mój kredyt zaufania.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Dzisiaj byłam z moja 6 miesięczną córeczka u Pani Doktor. Jest to jak najbardziej profesjonalna osoba. Zarejestrowałam się przez Internet bo jak zwykle dziecko choruje w weekendy. Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. Nawet w przychodni rejonowej nigdy nie zbadano tak dokladnie mojego dziecka jak Pani Doktor. Jedyna w swoim rodzaju osoba
  Bardzo dziekuje????

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

  Trafiliśmy z miesięczna córeczką do pani doktor, badanie przeprowadzone dokładnie, podejście do dziecka idealne. Warto wydać każda kwotę na lekarza, który ma powołanie i jest tak dokładny. Pani doktor odpisuje na smsy nawet poza godzinami pracy, uspokajając młodych rodziców. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

  Świetna Pani Doktor. Nasze dzieci jeżdżą tylko do Pani Asi. Zawsze pomoże nawet telefonicznie, jeśli jest się daleko. Naprawdę polecam każdemu rodzicowi!!!

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo przyjemne wrażenie po pierwszej wizycie, rzeczowe i profesjonalne podejście do małego pacjenta , wnikliwy wywiad i cierpiliwośc do rodziców zadających pytania , gorąco polecam - lekarz z powołania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetne podejście do dziecka, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Po kilku dniach Pani doktor skontaktowała się z nami, żeby zapytać o stan zdrowia dziecka. Dziękujemy!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Pani Doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Jest lekarzem z powołania. Moje dzieci ja uwielbiają i tylko przy niej nie płaczą i się nie boja. Przyjaźnie podchodzi do małego pacjenta. Z duża cierpliwością, wrażliwością i zrozumieniem. Jako jedyna lekarka (wcześniej mieliśmy kontakt z innymi) usłyszała u mojego synka szmer na serduszku i wysłała do kardiologa. Okazało sie, ze ma niezrośnięta dziurkę po życiu płodowym na serduszku. Od tej pory w kwestii leczenia ufam tylko Jej. Na każde pytanie rodzica odpwiada obszernie, aż do wyczerpania tematu. Do takiego lekarza, aż chce się przychodzić na wizytę.
  Polecam z całego serca!
  Pozdrowienia dla Pani Doktor :-)