Joanna Przybylska

Pediatra

32 opinie +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem pediatrą. Ukończyłam Wrocławski Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich na wydziale lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywam pracując i dyżurując w szpitalu im. Gromkowskiego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: wizyta pediatryczna

  Z całego serca polecam. Cierpliwa.opanowana. dająca poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalna obsługa ż zasadami kultury i taktu a ponadto trafna diagnoza i wrescie pomysł na diagnozę na co niestety inni pediatrzy nie wpadli.

 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarz,fantastyczne podejście do dzieci.Synek przy Pani Doktor na wizycie jest jak zaczarowany:) Do tego bardzo dokładne badanie i wywiad. Pani Joanna ma szeroką wiedzę którą dzieli się z rodzicem żeby leczenie było jak najlepsze,a przy tym jest bardzo zaangażowana w pomoc małemu pacjentowi nie tylko w gabinecie.Szczerze polecam wszystkim, a Pani Doktor dziękuję w imieniu swoim i synka:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Polecam z całego serca Panią doctor jeszcze żaden lekarz nie przebadał tak mojego dziecka a odwiedziłam ich bardzo wielu, konkretna i rzeczowa ma ogromna wiedzę i świetne podejście do dzieci bardzo żadko spotkać takiego lekarza , dziękuje opatrzności ze zamówiłam wizytę właśnie do tej Pani doctor. Dziękuje wraz z moja córeczka ❤️

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Świetny lekarz,bardzo polecam.
  Zawsze pomocna, ma duża wiedzę ,jest skrupulatna,dobre podejście do dzieci.
  Cieszę się , ze trafiliśmy właśnie na tego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo polecam, Jeszcze nigdy żaden lekarz nie przebadał tak dokładnie mojego dziecka ( lekarka obejrzała całe ciałko, każde znamię, poznokcie itd.)! Uzyskałam szczegółowe odpowiedzi na wszystkie moje pytaniai.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Bardzo dziękuję i pozdrawiam Pania doktor:)

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

  Pani dr bardzo miła i rzeczowa. Sprawdza dużo więcej rzeczy niż te, z którymi się przyszło. Zadaje dużo pytań i ma ogromną wiedzę. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie nerek

  Trafiliśmy na Panią Doktor w szpitalu na Koszarowej, jak syn dostał zapalenia nerek w wieku 2 miesięcy. Dzięki kompetencjom i uwadze Pani Dr Przybylskiej synek nie tylko został wyleczony z infekcji nerek ale również dostał wkoncu przepisane mleko modyfikowane, które odpowiednio trawi. Skończył się kłopot z wysypkami, kolkami i wszelkimi dolegliwościami związanymi z alergią pokarmową. Będziemy napewno konsultować u dr Przybylskiej potrzeby i stan zdrowia syna.
  Bardzo polecamy Panią doktor

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła, kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła dokładny wywiad odnośnie stanu zdrowia dziecka, zbadała szczegółowo, wszystko jasno i klarownie wyjaśniła. Polecam!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia Park

  Najlepszy pediatra, do którego nasz synek miał okazję trafić. Ufam tylko jej diagnozie. Joanna Przybylska ma świetne podejście do dzieci, bada bardzo skrupulatnie i wnikliwie. Bardzo polecam. Z synkiem chodzimy tylko do niej.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Magnolia ParkUsługa: konsultacje pediatryczne

  Bardzo polecam. Nie jest to lekarz, który od razu rzuca antybiotykiem, zawsze prowadzi wnikliwy wywiad, nawet jeśli jest to tylko wizyta kontrolna. Wszystko nam wyjaśnia. Ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nasza córka przestała się bać już po 2 wizycie. Chętnie wchodzi do gabinetu, daje się zbadać i zawsze wychodzi z uśmiechem. Naprawdę bardzo polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem pediatrą. Ukończyłam Wrocławski Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich na wydziale lekarskim. Swoje doświadczenie zdobywam pracując i dyżurując w szpitalu
  im. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej oraz pełniąc dyżury lekarskie w szpitalach w Głogowie i Środzie Śląskiej, a także w Nocnej i Świątecznej Pomocy Lekarskiej.

  Od 2016 r pracuję jako starszy asystent w Oddziale Pediatrii i Nefrologii Dziecięcej, gdzie mam możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem osobą, która na bieżąco uaktualnia swoją wiedzę. Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach z zakresu pediatrii. Obecnie rozpoczęłam kolejną specjalizację z nefrologii dziecięcej.

  Moją pasją jest praca z dziećmi. W trakcie wizyty staram się dbać o komfort małego Pacjenta oraz udzielać jasnych wskazówek Opiekunom. W razie wątpliwości diagnostycznych korzystam z nowoczesnych rozwiązań jakie daje medycyna- posiłkuję się szybkimi testami wykonywanymi w gabinecie ( CRP, wymaz z gardła, badanie ogólne moczu, glukotest).

Specjalizacje

 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu