dr

Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

61 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: - Absolwentka Akademii Med... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

  O mnie:
  - Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  - W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  - W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
  - Jest starszym asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim.
  - Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
  - Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  - Zakres zainteresowań to również patologia ciąży oraz ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Posiada ceftyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badania USG.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Staże

 • Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
 • Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
 • W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
 • W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
więcej

Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest przesympatyczna, profesjonalna i bardzo delikatna. Takiego specjalisty długo szukałam.

 • bardzo dobry

  Byłam u Pani Doktor na pierwszej wizycie w ciąży i zdecydowanie będę u Niej prowadzić całą ciążę. Pani Doktor jest sympatyczna i delikatna podczas badania, ale równocześnie bardzo merytoryczna. Odpowiada na każde pytanie i szczegółowo opisuje to, co widzi na monitorze USG lub podczas badania ginekologicznego. Jeśli czyta ten komentarz kobieta, która zastanawia się, czy warto wybrać Panią Doktor jako lekarza prowadzącego ciążę to jak najbardziej polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najlepsza na świecie!! Jest zarówno dobrym lekarzem jak i przesympatyczną osobą.Bardzo delikatna i zawsze wszystko wyjaśni. POLECAM !!!!

 • bardzo dobry

  Rzetelna, kompetentna, delikatna i bardzo dokładna. Pani doktor prowadziła moją ciąże i przyznaję, że w pewnym momencie zaczęłam się niepokoić bo naciskała na monitorowanie ciąży, jeżdżenie na KTG co dostarczyło mi porządnego stresu, a byłam przekonana, że nie mam powodu do obaw. Jak się okazało dzięki Pani doktor i jej nadopiekuńczości moją córkę wyjęli wcześniej ze słuszną diagnozą o małowodziu. Zmieniłam zdanie i polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo dokładna, przesympatyczna i skrupulatna Pani Doktor. Zaproponowała leczenie na które nie wpadł zadenninny lekarz przez kilka lat. Super!

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam panią doktor. Bardzo kontaktowa osoba oraz usmiechnieta,wszystko wytlumaczyla,BARDZO DELIKATNA co w przypadku kobiet to nie mozliwe (a chodzilam do różnych ginekologow) Polecam

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u pani doktor i czułam się jakbym chodziła tam od lat. Bardzo miło, jasny przekaz informacji, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Pani Doktor ma fenomenalną wiedzę, czyta historię pacjenta z poprzednich wizyt, monitoruje stan zdrowia, rzeczowo i fachowo odpowiada na każde pytanie. Jest także przemiła, dyskretna i uśmiechnięta. Moim zdaniem najlepsza w tej dziedzinie medycyny.

 • bardzo dobry

  Od 6 lat chodzę regularnie. Prowadziła moje dwie ciąże. Bardzo miła, sympatyczna osoba której w 100% ufam.

 • bardzo dobry

  Fachowo, bez pośpiechu, skrupulatnie, z dużą empatią. Pacjent może poczuć się naprawdę zadbany. Polecam!