lek.

Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

75 opinii +dodaj

Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: - Absolwentka Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

  O mnie:
  - Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  - W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  - W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
  - Pracowała jako starszy asystent w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim
  - Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.
  - Zakres zainteresowań to również patologia ciąży oraz ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Posiada ceftyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badania USG.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Bardzo, bardzo polecam. Pani doktor jest delikatna, miła i cierpliwa. Nie śpieszy się, wizyta odbywa się w dobrej atmosferze. Pani doktor chętnie odpowiada na pytania, tłumaczy. To była dopiero moja trzecia wizyta, ale lekarza już nie zmienię.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Wspaniała Pani Doktor. Bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone tak jak należy, luźna atmosfera, delikatna przy badaniu. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Polecam! Obecnie prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Mogę spać spokojnie, ponieważ wiem, że wszystko jest pod kontrolą :) Odpowiada na każde pytanie, jest bardzo miła, badania są wykonywane bardzo dokładnie, więc nic nie umknie uwadze. Pełny profesjonalizm!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Pani doktor na najwyższym poziomie ! Zawsze pomocna, cierpliwa odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim ! Prowadziłam ciąże u Pani Doktor i nie mogę złego słowa powiedzieć ! Profesjonalizm, wiedza i pomocna dłoń w każdej sytuacji.

 • D
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: wkładka domaciczna

  Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam. Niezwykle fachowa, z ogromną wiedzą i bardzo ciepłym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim! :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Polecam Panią doktor! Bardzo dokładna, w czasie badania tłumaczy każdy swój ruch, a w dodatku bardzo sympatyczna osoba.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Swietny lekarz, wnikliwie przeprowadza badanie ..., jest delikatna , uwazna na problemu pacjenta, na pewno godny polecenia lekarz

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: Zwykła wizyta

  Pani doktor przebadała mnie dokładnie i bardzo mi pomogła, wyrozumiała , miła i bardzo delikatna :) jak najbardziej polecam :) najlepszy ginekolog u jakiego byłam :)

 • M
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspaniały lekarz! Zdecydowanie polecam. Pani bardzo przyjemna, na wizycie czułam sie bardzo zaopiekowana oraz poinformowana. Zdecydowałam sie na prowadzenie ciąży u Pani doktor i lepszego wyboru nie mogłam dokonać. Podczas wizyty byłam bardzo gruntownie przebadana, dostałam informację na temat każdego badania a Pani doktor również zrobiła dokładny wywiad, jakie witaminy i suplementy przyjmuje, jakie badania jeszcze powinnam zrobić. Bardzo polecam, a szczególnie kobietom, które mają złe doswiądczenia z ginekologami bo ta Pani to balsam na duszy :)

 • M
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: prowadzenie ciąży

  Do Pani Doktor chodzę od kilku lat. Prowadziła też moją ciążę. Pani Doktor jest bardzo dokładna, delikatna, wszystko dokładnie tłumaczy i zawsze poświęca pacjentce dużo czasu. Nasz maluch bardzo się wiercił podczas każdego USG, więc zawsze badanie trwało wyjątkowo długo, ale Pani Doktor była cierpliwa i czekała aż się odpowiednio ułoży. Bardzo polecam.