dr

Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

52 opinie +dodaj

Umów wizytę 14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: - Absolwentka Akademii Med... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

O mnie:
- Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
- W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
- W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
- Jest starszym asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim.
- Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
- Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
- Zakres zainteresowań to również patologia ciąży oraz ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Posiada ceftyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badania USG.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Staże

 • Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
 • Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
 • W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
 • W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
więcej

Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najmilszym i najdelikatniejszym lekarzem z jakimkolwiek miałam styczność. Wita się z pacjentem podaniem ręki, niegdy nie doświadczyłam czegoś podobnego u innego lekarza. Absolutnie polecam.

 • bardzo dobry

  Fachowo, bez pośpiechu, skrupulatnie, z dużą empatią. Pacjent może poczuć się naprawdę zadbany. Polecam!

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor chodzę już 5 rok i nie wyobrażam sobie innego lekarza, któremu powierzyłabym prowadzenie ciąży i opiekę ginekologiczną. Polecam wszystkim - ciepła, delikatna, wszystko wytłumaczy, zawsze do dyspozycji.

 • bardzo dobry

  Polecam Wszystkim panią Joannę Pabich- Worożbit. Pani doktor to świetny specjalista, uważnie wysłucha, o wszystko się dopyta i co najważniejsze wyleczy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, profesjonalna i delikatna. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, , zrozumienie, bez pośpiechu i nerwów. Otrzymałam szczegółową , wypowiedzianą prostym językiem diagnozę. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo ciepłą a przy tym niesamowicie profesjonalną osobą. Doskonale słucha pacjenta, dopytuje o szczegóły. Jestem jej pacjentką od wielu lat i każdy problem z jakim się zgłaszałam był świetnie rozwiązany. Wszelkie badania czy zabiegi są poprzedzone bardzo dokładnymi wyjaśnieniami, a poźniej przeprowadzone w delikatny sposób.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Dr :) Pani Joanna była bardzo ciepła i delikatna. Informowała o wszelkich wykonywanych czynnościach. Wizyta u Pani Worożbit nie przypomina niczym wizyt u innych ginekologów - serdecznie polecam wszystkim kobietom - absolutny profesjonalizm i komfort. Gdyby było więcej tak wspaniałych lekarzy... :)

 • bardzo dobry

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, pełna życzliwość, zrozumienie, bez pośpiechu. Otrzymałam szczegółowe , wypowiedziane prostym językiem wyjaśnienia odnośnie zabiegu. Obecnie czekam na zabieg i jestem przekonana że oddaję się w ręce fachowca :)

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest przemiła, ciepła i serdeczna, i oczywiście jet profesjonalistką w 100%. Długo leczyłam się u różnych lekarzy, a Pani Doktor już na pierwszej wizycie zdiagnozowała problem, który później skutecznie wyleczyła. pól roku staraliśmy się o dziecko, ale dr.Pabich skutecznie nas uspakajała, że nie trzeba od razu panikować i robić drogich badań... i rzeczywiście, miesiąc później B-hcg pokazało dzidziusia. Zawsze służy radą i pomocą, jak nie może odebrać tel, to napiszę smsa, ale bez względu na porę jest chętna pomóc.

 • słaby

  Niby wszystko miło, fajnie, przyjemnie, ale przestałam chodzić do niej po tym, jak pomyliła torbiel endometrialną na jajniku z jajeczkowaniem (wiem to na 100 %, bo miałam świeżutkie USG od innego lekarza, świetnego specjalisty od badań USG, tylko p. doktor się nie przyznawałam). Zamiast wykryć jajeczkowanie i torbiel na tym samym jajniku, powiedziała że w tym konkretnym cyklu możemy postarać się o ciążę mnogą;/. Zwątpiłam wtedy w zakres umiejętności p. doktor, a szukałam kogoś do prowadzenia planowanej ciąży. Stwierdziłam, ze nie chcę aby p. doktor wykonywała USG mojej ciąży z takimi umiejętnościami. Torbiel rosła sobie dalej, potwierdzały to kolejne badania USG robione w kolejnych cyklach u różnych lekarzy, z którymi konsultowałam swój problem. Dalej również byłam stale pod kontrolą USG, bo zaszłam w ciążę z tą torbielą.

Najbliższe terminy:

kolejne dni