lek.

Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

80 opinii +dodaj

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: - Absolwentka Akademii Medycznej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
80 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Bardzo ciepła,kompetentna pani doktor. Od pierwszych minut czułam się komfortowo.Badanie przeprowadzone delikatnie. Pani doktor wszytsko tłumaczy i objaśnia przy badaniu, o wszytsko można zapytać i uzyskać obszerne informacje

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Korzystam z usług Pani Doktor od wielu lat. To osoba bardzo empatyczna, wszechstronnie patrzy na pacjentkę, cierpliwa i z ogromną wiedzą. Każdej pacjentce poświęca tyle uwagi ile jest konieczne. Najlepszy ginekolog z jakim miałam okazję mieć styczność. Nie zamieniłabym na innego! Szczerze i z całego serca polecam!

 • S
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  To była moja pierwsza wizyta u doktor. Mogę powiedzieć z ręką na sercu że , jest przemiła osoba , kompetentna , wyrozumiała , wszystko mi tłumaczyła krok po kroku podczas badań . Jestem szczęśliwa , że znalazłam właśnie Panią :)
  Na pewno będę jej stałym pacjentem .
  Pozdrawiam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Pani mila sympatyczna i delikatna polecam bardzo mocno szczegolnie dla kobiet ktore nie czuja sie komfortowo w obecnosci mezczyzny lekarza.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Prowadziłam u tej dr. ciąże w klinice Rogiewicza jak jeszcze była na Brzozowej w Pruszkowie.Bardzo żałuje że już nie ma tutaj tej kliniki.Pani dr jest fantastyczną, ciepłą osobą.Na każdej wizycie miałam zrobione USG i dokładnie wszystko wyjaśnione, badania przeprowadzone bardzo delikatnie, Nie zrobiłam punkcji a test Pappa wyszedł mi podwyższony.Pani dr. na każdej wizycie sprawdzała dzidziusia pod kątem choroby widziała moje obawy i starała się mnie wesprzeć.Polecam Ją z czystym sumieniem.Rewelacyjny ginekolog.

 • A
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Bardzo, bardzo polecam. Pani doktor jest delikatna, miła i cierpliwa. Nie śpieszy się, wizyta odbywa się w dobrej atmosferze. Pani doktor chętnie odpowiada na pytania, tłumaczy. To była dopiero moja trzecia wizyta, ale lekarza już nie zmienię.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Wspaniała Pani Doktor. Bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone tak jak należy, luźna atmosfera, delikatna przy badaniu. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Polecam! Obecnie prowadzi moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Mogę spać spokojnie, ponieważ wiem, że wszystko jest pod kontrolą :) Odpowiada na każde pytanie, jest bardzo miła, badania są wykonywane bardzo dokładnie, więc nic nie umknie uwadze. Pełny profesjonalizm!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-Med

  Pani doktor na najwyższym poziomie ! Zawsze pomocna, cierpliwa odpowiada na wszelkie pytania. Polecam wszystkim ! Prowadziłam ciąże u Pani Doktor i nie mogę złego słowa powiedzieć ! Profesjonalizm, wiedza i pomocna dłoń w każdej sytuacji.

 • D
  Lokalizacja: Zakład Medyczny Kaar-MedUsługa: wkładka domaciczna

  Pani Doktor jest najlepszym lekarzem u jakiego kiedykolwiek byłam. Niezwykle fachowa, z ogromną wiedzą i bardzo ciepłym podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim! :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

  O mnie:
  - Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
  - W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
  - W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
  - Pracowała jako starszy asystent w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim
  - Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.
  - Zakres zainteresowań to również patologia ciąży oraz ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Posiada ceftyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badania USG.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie