dr

Joanna Pabich-Worożbit

Ginekolog

56 opinii +dodaj

Umów wizytę 16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży. O mnie: - Absolwentka Akademii Med... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Przy zapisywaniu się na wizytę bardzo proszę o wpisanie informacji o zakresie usług: konsultacja, konsultacja + USG, konsultacja + USG ciąży.

O mnie:
- Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie.
- W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
- W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
- Jest starszym asystentem w Klinice Ginekologii i Położnictwa Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Warszawie w Szpitalu Bielańskim.
- Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
- Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
- Zakres zainteresowań to również patologia ciąży oraz ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Posiada ceftyfikat kompetencji Fetal Medicine Foundation w zakresie badania USG.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Staże

 • Dr Joanna Pabich-Worożbit jest członkiem Sekcji Ginekologii Operacyjnej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
 • Specjalizuje się w operacjach pochwy (operacyjnym leczeniu zaburzeń statyki pochwy i narządu rodnego, wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poporodowych uszkodzeń pochwy i krocza). Uczestniczyła w licznych szkoleniach w tym zakresie.
 • W 2001r. uzyskała I st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i ginekologii.
 • W 2006r. uzyskała II st. specjalizacji w dziedzinie położnictwa i gienkologii.
więcej

Certyfikaty

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest najmilszym i najdelikatniejszym lekarzem z jakimkolwiek miałam styczność. Wita się z pacjentem podaniem ręki, niegdy nie doświadczyłam czegoś podobnego u innego lekarza. Absolutnie polecam.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam panią doktor. Bardzo kontaktowa osoba oraz usmiechnieta,wszystko wytlumaczyla,BARDZO DELIKATNA co w przypadku kobiet to nie mozliwe (a chodzilam do różnych ginekologow) Polecam

 • bardzo dobry

  Byłam pierwszy raz u pani doktor i czułam się jakbym chodziła tam od lat. Bardzo miło, jasny przekaz informacji, pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

 • bardzo dobry

  Pani Doktor ma fenomenalną wiedzę, czyta historię pacjenta z poprzednich wizyt, monitoruje stan zdrowia, rzeczowo i fachowo odpowiada na każde pytanie. Jest także przemiła, dyskretna i uśmiechnięta. Moim zdaniem najlepsza w tej dziedzinie medycyny.

 • bardzo dobry

  Od 6 lat chodzę regularnie. Prowadziła moje dwie ciąże. Bardzo miła, sympatyczna osoba której w 100% ufam.

 • bardzo dobry

  Fachowo, bez pośpiechu, skrupulatnie, z dużą empatią. Pacjent może poczuć się naprawdę zadbany. Polecam!

 • bardzo dobry

  Do Pani doktor chodzę już 5 rok i nie wyobrażam sobie innego lekarza, któremu powierzyłabym prowadzenie ciąży i opiekę ginekologiczną. Polecam wszystkim - ciepła, delikatna, wszystko wytłumaczy, zawsze do dyspozycji.

 • bardzo dobry

  Polecam Wszystkim panią Joannę Pabich- Worożbit. Pani doktor to świetny specjalista, uważnie wysłucha, o wszystko się dopyta i co najważniejsze wyleczy.

 • bardzo dobry

  Pani Doktor bardzo miła, profesjonalna i delikatna. Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, , zrozumienie, bez pośpiechu i nerwów. Otrzymałam szczegółową , wypowiedzianą prostym językiem diagnozę. Bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo ciepłą a przy tym niesamowicie profesjonalną osobą. Doskonale słucha pacjenta, dopytuje o szczegóły. Jestem jej pacjentką od wielu lat i każdy problem z jakim się zgłaszałam był świetnie rozwiązany. Wszelkie badania czy zabiegi są poprzedzone bardzo dokładnymi wyjaśnieniami, a poźniej przeprowadzone w delikatny sposób.

Najbliższe terminy:

kolejne dni