Joanna Ożarzewska

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • N
  Lokalizacja: CenterMed Poznań Sp. z o.o.

  Polecam wszystkim. Bardzo kompetentna, miła i delikatna osoba. Wywiad i badanie bardzo rzetelne. Sprawnie przeprowadzone leczenie i dzięki temu szybki powrót do zdrowia. O nic nie trzeba pytac, pani doktor wszystko sama dokładnie wyjaśnia. Duży nacik na profilaktykę - to się ceni.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  33 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • N
   Lokalizacja: CenterMed Poznań Sp. z o.o.

   Polecam wszystkim. Bardzo kompetentna, miła i delikatna osoba. Wywiad i badanie bardzo rzetelne. Sprawnie przeprowadzone leczenie i dzięki temu szybki powrót do zdrowia. O nic nie trzeba pytac, pani doktor wszystko sama dokładnie wyjaśnia. Duży nacik na profilaktykę - to się ceni.

  • H
   Lokalizacja: CenterMed Poznań Sp. z o.o.Usługa: Inny

   Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor, ale niesamowicie się cieszę, że do niej "przypadkiem" trafiłam. Nigdy nikt nie przeprowadził ze mną tak szczegółowego wywiadu. Ciepło jakie od niej bije jest niesamowite! Radosna, rzeczowa, pełna troski. Jestem wlasnie w ciąży i mysle, ze zostane do końca z Panią doktor. Poczucie bezpieczeństwa przy niej - ogromne!

  • M

   Do Pani Joanny trafiłam w zasadzie przypadkiem, ale przypuszczam, że z usług innego ginekologa nie skorzystam. Bardzo miła i otwarta osoba, a przy tym rzeczowa, konkretna.
   Serdecznie polecam!

  • D

   Pani doktor bardzo sympatyczna, nie stwarza dystansu między pacjentem a lekarzem. Bardzo kompetentna. Wyleczyła mi infekcję, której nie mogłam się pozbyć od dłuższego czasu.

  • M

   Miałam przyjemność być u doktor Ożarzewskiej kiedy mój lekarz był na urlopie a nie mogłam czekać aż wróci bo problem był naglący. Pani doktor kazała mi zrobić dodatkowe badania, z których wyszło że mam grzybicę, od razu przepisała mi lekarstwa po których problem zniknął. Polecam

  • P

   Wspaniała, kompetentna z ogromnym doświadczeniem, Pani Doktor. Chodzę do Niej ok 18 lat i nigdy nie zdarzyło mi się wyjść niezadowoloną. Wytłumaczy wszystko dokładnie, ze spokojem. Poświęci tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Na dwa lata "odeszłam" od Pani Doktor, gdyż za daleko było mi dojeżdżać. Ale nowa pani ginekolog nie spełniła moich oczekiwań i nie bacząc już na jakiekolwiek utrudnienia, wróciłam do Pani Doktor i zostanę jak długo będzie pracować. Szczerze polecam ! Nie zawiedziecie się Panie !

  • D

   bardzo miła i kompetentna lekarka, wyleczyła mnie z przypadłości z której 2 innych lekarzy nie mogło mnie wyleczyć. jeśli trzeba zleca dodatkowe badania. polecam

  • M

   ja nie mogę nic złego o pani dr powiedzieć bo leczę się u niej od kilku lat i zawsze wychodzę usatysfakcjonowana z wizyty. nigdy mi niczego na siłę nie wciskała, dokładnie badała i skutecznie leczyła. ja panią dr polecam

  • M

   Przestrzegam!!! Ta pani przez 3 lata wmawiała mi, że nie widzi nic niepokojącego mimo, że wyraźnie mówiłam, że swędzą mnie okolice intymne. "Nic nie widze nic tu nie ma". Za to 10 min wciskała mi jakieś zastrzyki na raka macicy za 1000z./ Po 3 latach wizyt u tej pani poszłam do innego ginekologa - faceta. Odrazu wykrył zaawansowaną grzybicę! Kazał zrobić posiew i teraz leczy mnie i mojego partnera. Odradzam tą panią z całego serca!!! Nigdy już do niej nie wrócę.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Ja jestem bardzo rozczarowana. Przyszłam na wizytę, bo zachęciły mnie przeczytane tu opinie. Pani doktor zaczęła mnie namawiać najpierw na szczepienie przeciw rakowi szyjki macicy, a mimochodem dodała, że u nich jest najtaniej. Potem powiedziała, że wirusem tym można się zarazić wyłącznie przez sex, a partnerowi nie można ufać, bo nigdy prawdy nie powie. "Nie powie, ile miał przed tobą, a nawet jak zdradzi, to się nie przyzna". - Myślę, że wykracza to poza zakres jej kompetencji. Co do samego badania, wypisała mi antybiotyk, który po pierwszej tabletce wywołał u mnie wysoką gorączkę, ból głowy, dreszcze i skurcze mięśni. Musiałam zamawiać wizytę domową, bo nie mogłam wstać z łóżka. Poza tym antybiotyk zwyczajnie nie pomógł. Za tę wątpliwą przyjemność, jaką była wizyta u pani Ożarzewskiej zapłaciłam 80 zł - w sumie pieniądze w błoto.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz