lek.

Joanna Miłoszewska-Maj

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta

63 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
73 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
63 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo konkretna pozytywna wizyta. Mimo iż wizytę omyłkowo zapisaliśmy na 20min to Pani doktor poświeciła nam tyle czasu ile było potrzeba. Wysłuchała, wytłumaczyła, odnosi się wrażenie ze naprawdę chce pomóc. Dziękuje w imieniu swoim i syna

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kolejna

  Wizyta odbyła się w planowanym terminie. Pani Doktor skrupulatna w wywiadzie, konkretna w diagnozie, stanowcza w zaleceniach i bardzo skoncentrowana na Pacjencie.

 • R
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Wracam do pani doktor jak do "Dobrej Koleżanki", przegadać wyzwania jakie stawiam sobie lub stawia mi życie. Spotkania nie są łatwe i miłe, ale ...skuteczne. Dziękuje za szczerość i otwartość. Czasami trzeba zadać trudne pytania. Nie zawsze się zgadzamy, ale za każdym razem czuje się zainspirowany, pozytywnie naładowany. "Nie ma róży bez ognia". Polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym specjalistą, bardzo indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrana forma leczenia. Wizyta jest zupełnie niestresujacą, przebiega w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pierwszy psychiatra, który podszedł do tematu profesjonalnie. Potrafił wysłuchać moich problemów. Pani doktor stawia diagnozę po długiej rozmowie. Myślę, że diagnoza którą postawiła w moim przypadku jest trafna. Nie przepisuje mnóstawa tabletek. Leki dobiera tak aby pomogły pacjentowi na problem, z którym przyszedł. Pani doktor dokładnie informuje pacjenta o lekach, które przepisuje.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: problemy osobiste

  Pani doktor w bardzo profesjonalny sposób potraktowała moje problemy, jest sympatyczna i kompetentna, dobrze dobrała leki, naprawdę mi pomogła.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Angażuje się w sytuację pacjenta i daje konstruktywne porady. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w 100%.

 • B
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta kontrolna

  Miła, kompetentna Pani Doktor, najlepszy psychiatra z jakiego do tej pory spotkałem. Wizyty nie są stresujące, panuje miła atmosfera. Kontynuacja leczenia przebiega bardzo dobrze, Pani doktor podejmuje trafne decyzje, chociażby te dotyczące leków. Serdecznie polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Witam. Polecam wszystkim wizyty u Pani Doktor Miłoszewskiej-Maj . Odrazu na wstępie idzie wyczuć komfortową przestrzeń do rozmowy opartą na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa .Podejście Pani Doktor do człowieka jest pełne profesjonalizmu. Chodziłam do Dr. przez pół roku i uważam że wybór mój był w 100% trafiony. Wyprowadziła mnie na "prostą" jak żaden dotychczas lekarz.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lubię rozmawiać z Panią doktor - zawsze merytorycznie. Co najważniejsze rozmowy skutkują wystawieniem recepty na lek dobrany idealnie, dobrze się po nim czuję.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu ( budynek Victoria Centrum, wejście od prawej strony, z boku budynku).
  Osoby umawiające się po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty( 2 razy po 20min.) poprzez wybranie opcji "usługa pierwszorazowa". Osoby umawiające się po raz kolejny proszę o zarezerwowanie 20 min.


  Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą i psychoterapeutą ericksonowskim, zajmuję się leczeniem osób dorosłych.Specjalizowałam się w Klinice Psychiatrii w Poznaniu w latach 2003 -2009, czteroletni Kurs Psychoterapii ukończyłam w 2014 roku w Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas dwunastoletniego stażu pracy na stanowisku starszego asystenta w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale detoksykacyjnym i w poradniach zdrowia psychicznego. Obecnie prowadzę praktykę ambulatoryjną oraz pełnię funkcje konsultacyjne i orzecznicze.
  UWAGA: Obecnie nie przyjmuję nowych pacjentów na psychoterapię. Aktualna oferta obejmuje: konsultacje psychiatryczne i leczenie nowych pacjentów, kontuację leczenia i wzyty kontrolne, psychoedukację, wsparcie psychologiczne.
  Więcej informacji i bezpośrednie telefony do recepcji znajdziecie Państwo na stronie: www.psychiatralekarz.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie wydział lekarski, 2002

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej