lek.

Joanna Miłoszewska-Maj

Psychiatra, Terapeuta

56 opinii +dodaj

Umów wizytę 69 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA!! Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta kontrolna

  Miła, kompetentna Pani Doktor, najlepszy psychiatra z jakiego do tej pory spotkałem. Wizyty nie są stresujące, panuje miła atmosfera. Kontynuacja leczenia przebiega bardzo dobrze, Pani doktor podejmuje trafne decyzje, chociażby te dotyczące leków. Serdecznie polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Witam. Polecam wszystkim wizyty u Pani Doktor Miłoszewskiej-Maj . Odrazu na wstępie idzie wyczuć komfortową przestrzeń do rozmowy opartą na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa .Podejście Pani Doktor do człowieka jest pełne profesjonalizmu. Chodziłam do Dr. przez pół roku i uważam że wybór mój był w 100% trafiony. Wyprowadziła mnie na "prostą" jak żaden dotychczas lekarz.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lubię rozmawiać z Panią doktor - zawsze merytorycznie. Co najważniejsze rozmowy skutkują wystawieniem recepty na lek dobrany idealnie, dobrze się po nim czuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo kompetentna lekarka, jedna z niewielu, którym naprawdę można zaufać. Zero roztkliwiania się, rozmowy są rzeczowe, a przy tym bardzo ciepłe. Polecam z całego serca

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetencja, empatia i dobry kontakt z pacjentem, umiejętność szerszego spojrzenia na problem, bardzo szczegółowe wyjaśnienia.
  Bardzo ważne było dla mnie poczucie komfortu, bez którego trudno się otworzyć i mówić o trudnych sprawach.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Uważnie słucha pacjenta, empatyczna. Trafnie dobrała mi leki. Jestem bardzo zadowolona i będę właśnie u tej Pani Doktor kontynuowała leczenie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo empatyczna, pomocna specjalistka. Potrafi poważnie podejść do problemu, a jednocześnie rozluźnić atmosferę żartami :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor potraktowała mój problem poważnie i zaproponowała mi odpowiedni schemat działania. Jestem zadowolona z wizyty. Polecam

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta diagnostyczna psychiatryczna

  Bardzo miła, kompetentna, empatyczna, dająca celne wskazówki oraz uświadamiająca szerokie spektrum możliwości terapeutycznych,
  bardzo polecam !!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna, rzetelna, czuć wyrozumiałość i ciepło z jej strony. Zgadzam sie z każdym słowem jakie mi powiedziała, bardzo pomocna, przedstawiła mi kilka możliwości leczenia

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA!!
  Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu ( budynek Victoria Centrum, wejście od prawej strony, z boku budynku).
  Osoby umawiające się po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty( 2 razy po 20min.) poprzez wybranie opcji "usługa pierwszorazowa". Osoby umawiające się po raz kolejny proszę o zarezerwowanie 20 min.


  Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą i psychoterapeutą ericksonowskim, zajmuję się leczeniem osób dorosłych.Specjalizowałam się w Klinice Psychiatrii w Poznaniu w latach 2003 -2009, czteroletni Kurs Psychoterapii ukończyłam w 2014 roku w Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas dwunastoletniego stażu pracy na stanowisku starszego asystenta w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale detoksykacyjnym i w poradniach zdrowia psychicznego. Obecnie prowadzę praktykę ambulatoryjną oraz pełnię funkcje konsultacyjne i orzecznicze.
  UWAGA: Obecnie nie przyjmuję nowych pacjentów na psychoterapię. Aktualna oferta obejmuje: konsultacje psychiatryczne i leczenie nowych pacjentów, kontuację leczenia i wzyty kontrolne, psychoedukację, wsparcie psychologiczne.
  Więcej informacji i bezpośrednie telefony do recepcji znajdziecie Państwo na stronie: www.psychiatralekarz.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie wydział lekarski, 2002

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej