lek.

Joanna Miłoszewska-Maj

Psychiatra, Terapeuta

62 opinie +dodaj

Umów wizytę
117 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
62 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta kolejna

  Wizyta odbyła się w planowanym terminie. Pani Doktor skrupulatna w wywiadzie, konkretna w diagnozie, stanowcza w zaleceniach i bardzo skoncentrowana na Pacjencie.

 • R
  Lokalizacja: Platinum Medical Centre

  Wracam do pani doktor jak do "Dobrej Koleżanki", przegadać wyzwania jakie stawiam sobie lub stawia mi życie. Spotkania nie są łatwe i miłe, ale ...skuteczne. Dziękuje za szczerość i otwartość. Czasami trzeba zadać trudne pytania. Nie zawsze się zgadzamy, ale za każdym razem czuje się zainspirowany, pozytywnie naładowany. "Nie ma róży bez ognia". Polecam :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani doktor jest wyjątkowo kompetentnym specjalistą, bardzo indywidualne podejście do pacjenta, odpowiednio dobrana forma leczenia. Wizyta jest zupełnie niestresujacą, przebiega w przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Platinum Medical CentreUsługa: wizyta pierwszorazowa

  Pierwszy psychiatra, który podszedł do tematu profesjonalnie. Potrafił wysłuchać moich problemów. Pani doktor stawia diagnozę po długiej rozmowie. Myślę, że diagnoza którą postawiła w moim przypadku jest trafna. Nie przepisuje mnóstawa tabletek. Leki dobiera tak aby pomogły pacjentowi na problem, z którym przyszedł. Pani doktor dokładnie informuje pacjenta o lekach, które przepisuje.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: problemy osobiste

  Pani doktor w bardzo profesjonalny sposób potraktowała moje problemy, jest sympatyczna i kompetentna, dobrze dobrała leki, naprawdę mi pomogła.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Angażuje się w sytuację pacjenta i daje konstruktywne porady. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia w 100%.

 • B
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - PsychologicznaUsługa: wizyta kontrolna

  Miła, kompetentna Pani Doktor, najlepszy psychiatra z jakiego do tej pory spotkałem. Wizyty nie są stresujące, panuje miła atmosfera. Kontynuacja leczenia przebiega bardzo dobrze, Pani doktor podejmuje trafne decyzje, chociażby te dotyczące leków. Serdecznie polecam.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Witam. Polecam wszystkim wizyty u Pani Doktor Miłoszewskiej-Maj . Odrazu na wstępie idzie wyczuć komfortową przestrzeń do rozmowy opartą na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa .Podejście Pani Doktor do człowieka jest pełne profesjonalizmu. Chodziłam do Dr. przez pół roku i uważam że wybór mój był w 100% trafiony. Wyprowadziła mnie na "prostą" jak żaden dotychczas lekarz.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lubię rozmawiać z Panią doktor - zawsze merytorycznie. Co najważniejsze rozmowy skutkują wystawieniem recepty na lek dobrany idealnie, dobrze się po nim czuję.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Psychosomatyczna, Psychiatryczno - Psychologiczna

  Bardzo kompetentna lekarka, jedna z niewielu, którym naprawdę można zaufać. Zero roztkliwiania się, rozmowy są rzeczowe, a przy tym bardzo ciepłe. Polecam z całego serca

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo, informuję o ZMIANIE LOKALIZACJI GABINETU. Od kwietnia 2018 wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do poradni Platinum Medical Centre przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu ( budynek Victoria Centrum, wejście od prawej strony, z boku budynku).
  Osoby umawiające się po raz pierwszy proszę o zarezerwowanie podwójnego czasu wizyty( 2 razy po 20min.) poprzez wybranie opcji "usługa pierwszorazowa". Osoby umawiające się po raz kolejny proszę o zarezerwowanie 20 min.


  Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrą i psychoterapeutą ericksonowskim, zajmuję się leczeniem osób dorosłych.Specjalizowałam się w Klinice Psychiatrii w Poznaniu w latach 2003 -2009, czteroletni Kurs Psychoterapii ukończyłam w 2014 roku w Instytucie Ericksonowskim w Poznaniu.
  Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas dwunastoletniego stażu pracy na stanowisku starszego asystenta w szpitalu psychiatrycznym, na oddziale dziennym psychiatrycznym, oddziale detoksykacyjnym i w poradniach zdrowia psychicznego. Obecnie prowadzę praktykę ambulatoryjną oraz pełnię funkcje konsultacyjne i orzecznicze.
  UWAGA: Obecnie nie przyjmuję nowych pacjentów na psychoterapię. Aktualna oferta obejmuje: konsultacje psychiatryczne i leczenie nowych pacjentów, kontuację leczenia i wzyty kontrolne, psychoedukację, wsparcie psychologiczne.
  Więcej informacji i bezpośrednie telefony do recepcji znajdziecie Państwo na stronie: www.psychiatralekarz.pl

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie wydział lekarski, 2002

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej