dr n. med.

Joanna Lewandowska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
473 odwiedziny w ciągu 30 dni

W 2004 r. ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2013 r. ukończyłam specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. W 2015… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Z
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: USG ginekologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, omówiła dokładnie USG, rozpoznała przebytą owulację na czym mi najbardziej zależało. Bardzo delikatna podczas robienia usg- dla mnie to ważne, gdyż mam endometriozę i często usg wiąże się z bólem. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to dość wysoki koszt wizyty, ale myślę że warto :).

 • K

  Pani Doktor Joanna Lewandowska wyróżnia się profesjonalizmem a przy tym serdecznym, pełnym empatii podejściem do pacjentki. Duża wiedza, spokój i emanujące poczucie bezpieczeństwa sprawiają, że jest w mojej ocenie specjalistą godnym najwyższego zaufania i polecenia.

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Pani Doktor to sympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Cała wizyta przebiegła w przesympatycznej atmosferze, Pani Doktor rzeczowo odpowiadała na każde zadane pytanie, doradzała w sprawach budzących wątpliwości. Myśle, że znalazłam lekarza, do którego z chęcią wrócę.

 • I
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Doskonały specjalista. Wyrozumiały i profesjonalny. Pani doktor nie stwarza bariery, nie buduje muru między sobą a pacjentem. Cierpliwie i rzeczowo odpowiada na każde pytanie. Wzbudza zaufanie i działa kojąco. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

  Joanna Lewandowska2018-09-07

  :)

 • Z
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: badanie g

  Nie zawiodłam się opiniami. Pani Doktor bardzo wyrozumiała, ciepła i otwarta. Dokładnie tłumaczyła każde badanie. Doradziła w niejasnych kwestiach. Jednym słowem polecam gorąco. W końcu znalazłam swojego lekarza :)

  Joanna Lewandowska2018-09-07

  :)

 • J
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Niesamowicie profesjonalna i fachowa Pani doktor.Świetny kontakt z pacjentką.Cudowna atmosfera.Bardzo polecam !

 • Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wnikliwy wywiad, dokładne badanie lekarskie. Omówienie badania USG. Pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania, wyjaśniła wątpliwości oraz nakreśliła zarys dalszego postępowania. Podczas wizyty stworzyła bardzo przyjazną atmosferę, niezwykle ważną przy badaniu ginekologicznym.

 • S
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM MEDYCZNEUsługa: USG płodu

  Szczegółowe wyjaśnienie usg, omówienie każdego z organów maluszka, widać, że lekarce zależy na zadowoleniu pacjentki.

 • A
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: wizyta ginekologiczna

  Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Polecam. Wszystko cierpliwie tłumaczy, bez pośpiechu. Bardzo delikatnie przebiegło badanie.

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: TUWIMA stomatologia ginekologiaUsługa: założenie systemu domacicznego

  Polecam opiekę medyczną w gabinecie Pani Doktor Joanny Lewandowskiej. Bardzo profesjonalny lekarz. Rzetelna, sympatyczna i niezwykle delikatna Pani Doktor. Zarówno badanie ginekologiczne jak i zabiegi wykonywane są z wyczuciem i zapewnieniem maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa pacjentki.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2004 r. ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2013 r. ukończyłam specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii. W 2015 r. obroniłam z wyróżnieniem tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006 - 2013 pracowałam w Klinice Położnictwa i Ginekologii PUM w Szczecinie. Od 2014 r. pracuję w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Policach, w prywatnym gabinecie TUWIMA stomatologia i ginekologia, przy ul. Tuwima 27 w Szczecinie oraz w Centrum Diagnostyki Położniczo-Ginekologicznej DARMED w Szczecinie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. Biorę udział w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej