Adresy (2)

Księżycowa 9 m 6, Tysiąclecie, Częstochowa
Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
34 347..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 200 zł

Psychoterapia dzieci i młodzieży • 300 zł

Psychoterapia par i małżeństw • 300 zł


34 347..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

mBank 21 **** **** **** **** **** ****,

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

SZANOWNI PAŃSTWO, ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ I COVID, WYJĄTKOWĄ DLA NAS WSZYSTKICH SYTUACJĘ, GODZINY WIZYT MOGĄ ULEC ZMIANIE, I NIE JEST TO ZALEŻNE, ODE M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia odżywiania
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Louvain
 • Uczyła się w Sorbonne Université - Faculté des lettres
 • Uczyła się w Université Libre de Bruxelles

Specjalizacje

 • Psychoterapia


Filmy


Znajomość języków

Francuski, Rosyjski, Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


200 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

160 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


Psychoterapia indywidualna


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

od 160 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

200 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


Psychoanaliza


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

200 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


Psychoterapia dzieci


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


Psychoterapia dzieci i młodzieży


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


300 zł

Konsultacja online


Psychoterapia par i małżeństw


Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

od 200 zł

Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin


300 zł

Konsultacja online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Była to moja pierwsza wizyta, i jestem bardzo miło zaskoczona. Lekkość i łatwość nawiązania rozmowy pozwoliła mi na swobodne opisanie mojego problemu. Nie poczułam się oceniana, a zadawane pytania przez Panią doktor pozwoliły na otwarcie się na własne problemy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin psychoterapia par i małżeństw

Jestem szczęśliwa, że trafiłam właśnie tutaj. Każda kolejna wizyta daje mi coraz więcej siły, wiary w siebie i wewnętrznego spokoju.

dr Joanna Lena Lipin

Droga Marto, jest mi bardzo miło, że mogę Ci towarzyszyć w twojej drodze do odnajdywania - Siebie...Wybory są trudne , lecz nikt ich nie podejmie za NAS.... Tak jak nikt nie przeżyje, za NAS, SWOJEGO ŻYCIA.....


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin konsultacja psychologiczna

Wnikliwa ocena. Można się wygadać. Dlaczego wcześniej tu nie trafiłam? Z każdą kolejną wizytą czuję się zdecydowanie lepiej.

dr Joanna Lena Lipin

Pewnie, zawsze lepiej czuć się, po co się dołować?
Pani Anno, przeszłość jest więzieniem, przeszłość niczego nas nie uczy! Psychoterapia to uwalnianie człowieka od negatywnych emocji lub nauczenie nawyku przeżywania ich, w inny sposób. Bardzo ciekawe tego efekty uzyskuje się na przykład, poprzez medytację , czy jak chcą inni ćwiczenia uważności. Należy zwrócić uwagę ,ze medytacja występuje w różnych religiach kulturach, niezależnie od szerokości geograficznej. Czytanie poezji Różewicza, też może być medytacją, patrzenie na, ZACHÓD SŁOŃCA, także, dopóki nie zaczniemy go oceniać....Więc trzeba iść naprzód uwolnić swoje demony i przygotować się, na NOWĄ DROGĘ , gdyż świat, nie jest już taki sam... Zobaczyć Świat z innej perspektywy bez uprzedzeń....Człowiek , to się liczy....Życzę powodzenia na ścieżce odkrywania nowych pokładów Siły i możliwości , czerpania radości z z życia, które choć jest trudne, jest także piękne - LA VITA E BELLA


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin konsultacja psychologiczna

Moja pierwsza i jak narazie jedyna wizyta była już kilka tygodni temu, ale to jak bardzo p. Joanna mi wtedy pomogła, jest nie do opisania. Zadając celne pytania, zdałam sobie sprawę ze źródła moich problemów i już wiem jak sobie z nimi radzić. Nie była to na pewno ostatnia wizyta w tym gabinecie. Polecam wizytę u pani doktor każdemu, stres związany z wybraniem się do specjalisty mija w ciągu kilku pierwszych minut. Ja się przełamałam i nie żałuję. Co do samej pani doktor- ciepła osoba, nie ocenia, motywuje do działania, po prostu odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

dr Joanna Lena Lipin

Serdecznie dziękuje, Pani Agato, Psychoterapia to proces, przypieczętowany tzw. kontraktem terapeutycznym, kontakt terapeutyczny to umowa miedzy klientem a terapeuta.
,obu stron w procesie psychoterapeutycznym.
Po nawiązaniu kontaktu z pacjentem i wstępnych ustaleniach diagnostycznych zwykle podejmuje się ostateczną decyzję co do rozpoczęcia psychoterapii.
Psychoterapia powinna być realizowana na podstawie zawartego kontraktu, tak aby każda ze stron miała pełną świadomość kierunku i zasad wspólnej pracy. Terapeuta i pacjent ustalają cele psychoterapii, formy pracy, warunki współpracy, miejsca psychoterapii, wysokości opłat i in.
GOTOWY KONTRAKT TERAPEUTYCZNY zawiera poniższe paragrafy.
1. STRONY KONTRAKTU TERAPEUTYCZNEGO
2. CELE I PLANOWANY CZAS TRWANIA PSYCHOTERAPII
3. TAJEMNICA TERAPII
4 .CZĘSTOTLIWOŚĆ I DŁUGOŚĆ SESJI TERAPEUTYCZNYCH
5. PRZYMIERZE TERAPEUTYCZNE
6. MIEJSCE PSYCHOTERAPII
7. PŁATNOŚCI ZA SESJE TERAPEUTYCZNE ORAZ WARUNKI ODWOŁYWANIA SPOTKAŃ
8. SPOSOBY KOMUNIKOWANIA SIĘ POMIĘDZY SESJAMI
Dzięki temu kontraktowi zapewnisz sobie spokój, będziesz wiedział/a co zrobić i jak to zrobić, aby wprowadzić odpowiednie ustalenia, a Twój pacjent będzie traktował Cię jako profesjonalistę. Zyskasz szacunek i przede wszystkim szacunek osób, z którymi podejmiesz pracę.
a proces to coś co trwa, krótkoterminowa do 40 h natomiast długoterminowa do kilku lat, jest rozłożona w czasie, więc brakuje Pani Cierpliwości, pewnie chcielibyśmy być dotknięci magiczna różdżką ale to tylko sprawdza się czasami w BAJKACH. Natomiast człowiek to, istota skomplikowana: psychika, dusza, ciało. Aby, uzyskać, równowagę między tymi aspektami wymiarami człowieczeństwa potrzeba CZASU....Procesy neurobiologiczne w mózgu, zmieniają się powoli w trakcie psychoterapii, ale rezultaty mogą być piękne i satysfakcjonujące....Spokój i harmonia...W życiu , bo, czyż jest COŚ PIĘKNIEJSZEGO?


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin psychoterapia indywidualna

Niezwykle empatyczna terapeutka, nie ocenia, potrafi słuchać i wie jak pomoc. Kompetentna, profesjonalna z dużym doświadczeniem. Daje wsparcie, wierzy w pacjenta. Ma dobrą energię. W końcu trafiłam na psychologa, którego działania przynoszą efekty i który mobilizuje do działania, po prostu leczy duszę i psychikę.

dr Joanna Lena Lipin

Pani Magdaleno, bardzo dziękuję za miłe słowa.
W spotkaniu z drugim człowiekiem szczególną rolę przypisuję relacji. Staram się by w tej, nie łatwej pracy nad sobą, każdy klient czuł się jak najbardziej swobodnie i komfortowo. Tym bardziej cieszę się, że nasze spotkania odbywają się, nie tylko w przyjaznej przestrzeni, ale również w przyjaznej dla Pani atmosferze. Proszę jednak pamiętać, że nie osiągnęły byśmy takich efektów, gdyby nie Pani gotowość do zmiany oraz zaangażowanie.

Dziękuję za możliwość towarzyszenia Pani w tej drodze i życzę wszystkiego dobrego :) Joanna


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Zdaję sobie sprawę, że jedna wizyta to za mało by oczekiwać efektów czy oceniać specjalistę, zwłaszcza, że wizyta była online i ze względu na lepsze łącze odbywała się częściowo bez kamerki, co z jednej strony jest zrozumiałe ale z drugiej, daje mało komfortowe odczucie. Ogólny odbiór jest z mojej strony pozytywny - Pani Joanna uważnie słucha i wyciąga wnioski, które dają do myślenia. Wierzę, że dr Lipin jest bardzo dobrym psychologiem, natomiast sporym minusem jest to, iż pani doktor przestawia godzinę wizyty bez uprzedzenia czy zapytania pacjenta o zdanie. Zdarzyło się to zarówno za pierwszym jak i drugim razem kiedy wybrana przeze mnie godzina została przesunięta na porę wcześniejszą. Wydaje mi się, że skoro lekarz udostępnia kalendarz, a pacjent wybiera godzinę, która mu odpowiada, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, ponieważ każdy ma inny tryb pracy i obowiązków i fajnie byłoby szanować wzajemnie swój czas. Także z mojej strony mała rada dla pani doktor na przyszłość aby przed zmianą umówionej wcześniej godziny uzgodnić to z klientem lub chociaż go uprzedzić.

dr Joanna Lena Lipin

Dziękuję takie sytuacje się zdarzają, ze względu na pandemię i moje dyżury w Szpitalu za chorych kolegów , więc , cóż Jestem tylko człowiekiem , ludzie umierają, więc mój zawód zobowiązuje mnie do pomocy i ratowania ludzkiego życia, MOI pacjenci, także zmieniają termin wizyt bez uprzedzenia w różnych sytuacjach , Ja nie robię z tego problemu, jestem elastyczna, dzięki Pana opinii jestem bardziej wiarygodna, natomiast moi pacjenci potrafią ocenić Pana wiarygodność oraz cel Pańskiego Elaboratu. Jednocześnie informując , że psychoterapia to proces 40 godzinny, krótkoterminowa. Co do kamery i występów niestety, nie wybrałam zawodu aktorki, aczkolwiek brałam to pod uwagę, po prostu łącza czasami nie działają. Kocham swój zawód. Serdecznie pozdrawiam. Życząc powodzenia na niwie pracy z innym terapeutą!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Po dzisiejszej-pierwszej wizycie odzyskałam wiarę w to że moje życie może wrócić do normalności. Sposób w jaki Pani Joanna prowadziła rozmowę sprawił że poczułam że moje lęki które uważałam za nie do pokonania podczas rozmowy wydawały się dużo mniej straszne. Jakaś część mnie czuje się radośniej. Podobało mi się również wyprowadzanie mnie z błędnych założeń co do niektórych sytuacji. Najlepsza psycholog u jakiej byłam. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i wiedzę jaka Pani posiada.

dr Joanna Lena Lipin

Terapeutę należy sobie dobrać, do swojego temperamentu i osobowości. Jak również zasobów intelektualnych i emocjonalnych. Można, być dobrym technikiem , ale sama technika, metoda pracy bez doświadczenia , życiowego jest bez wartości , dlatego zawód PSYCHOLOGA powinien być, zawodem drugiego lub trzeciego wyboru na drodze Życia, serdecznie pozdrawiam! Gorąco dziękuję za piękne słowa...ODWAGI, ODWAGI!!!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin psychoterapia indywidualna

Pani doktor to naprawdę świetny fachowiec z powołaniem, mam pewność że jestem w dobrych rękach! Już po pierwszej wizycie czułam się dużo lepiej i spokojnej. W gabinecie również czuję się swobodnie, Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, dużo tłumaczy, słucha, zadaje pytania i rozwiązuje problem, który wydaje się już nie być taki straszny. Jak najbardziej polecam .

dr Joanna Lena Lipin

Weroniko, Każdy człowiek jest dla mnie ważny, teorie naukowe i terapeutyczne, też są istotne, w pracy terapeutycznej, ale przede wszystkim, godność i poszanowanie osoby ludzkiej bez uprzedzeń , nowoczesne i ludzkie , bez tego człowieczeństwo i pomoc drugiemu człowiekowi NIE MA SENSU! Szacunek do człowieka, przychodzącego do mnie ze swoimi zranieniami i problemami w momencie, kiedy obdarza mnie tak ważnym zaufaniem jest dla mnie NAJWAŻNIEJSZA. Ponieważ, dzieli się ze mną cząstka swojego ŻYCIA I BYCIA.... . Zacytuję słowa, mojego mistrza i autorytetu profesora Antoniego Kępińskiego: "Człowiek jest jedyną istotą zdolną do tworzenia, ale też do bezmyślnego niszczenia.
(...) człowiek pociesza się, że jutro będzie inaczej. W poczuciu zmienności tkwi zawsze nadzieja lepszego. Poczucie to broni człowieka przed beznadziejnością nawet w tych sytuacjach, które, obiektywnie biorąc, są beznadziejne. Tylko nad światem depresji napis jest identyczny jak ten, który Dante postawił nad bramami piekła: „Porzućcie wszelkie nadzieje”. W depresji nie ma już przyszłości, panuje w niej wieczność ciemnej teraźniejszości i równie ciemnej przeszłości."Miesięcznik społeczno-kulturalny”, rocznik 1982, s. II, oraz Świętego Pawła: "Moc w słabości się doskonali ", "Listy." Serdecznie pozdrawiam!


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin Psychoterapia dzieci i młodzieży

Każda wizyta u Pani doktor Lipin jest niesamowicie pomocna. Mogę zadzwonić o każdej porze i jestem pewna, że zostanę wysłuchana i uspokojona. Uważam, że negatywne opinie o Pani Lipin to bzdura i chęć zaszkodzenia człowiekowi, który wkłada całe serce w swoją pracę.

dr Joanna Lena Lipin

Prosto i na temat! AD REM!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii - dr Joanna Lena Lipin psychoterapia indywidualna

Każda wizyta to bardzo miłe doświadczenie na które czekam z niecierpliwością. Pani Lena Lipin jest bardzo miłą i współczującą osobą która pomaga mi szukać własnej drogi w życiu. Serdecznie polecam

dr Joanna Lena Lipin

Pani Małgosiu, czekałam na te słowa, właśnie dziś. W swej pracy łączę profesjonalizm oraz dążenie do poprawy, życia moich pacjentów, uważam również, że zawód psychologa , jest związany z powołaniem do pomagania innym. Każdy człowiek, jest dla mnie WAŻNY! TO ISTOTA CZŁOWIECZEŃSTWA - sprawia , że jesteśmy wyjątkowi! Prawda?


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

26 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam 23 lata. Od ok 6lat mam mocno obniżony nastrój, czeste zmiany nastroju, wszystko mnie przytłacza, przez 6 lat nie dopuszczalam mysli ze jestem słaba i czytając książki psychologiczne i uprawiając sport jakoś radzilam sobie sama, ale teraz wiem ze to wcale nie słabość i widzę ze całe życie nie mogę sama siebie podnosić bo w koncu moge się na sobie zawieść.. Przyznalam przed sama sobą że potrzebuje pomocy chociaz boje sie usłyszeć nasuwajacej się diagnozy. Nie wiem jednak czy czas na psychologa czy psychiatre?

  Dzień dobry, szokująca jest myśl, ze Pani żyje z obniżonym nastrojem od 6 lat! Proszę udać się do psychiatry, który postawi diagnozę, zastosuje farmakoterapię i na pewno zaproponuje również psychoterapię. Moje pytanie brzmi co się stało w Pani życiu 6 lat temu? Ponieważ pominęła Pani to co najistotniejsze - przyczynę owego stanu?

  dr Joanna Lena Lipin

 • Mam na imię Sylwia i mam lat 29. Leczę się psychiatrycznie lekami na dzień Sertranorm oraz Pramolanem na noc od połowy grudnia 2017. Dr. Psychiatra stwierdziła depresję ze stanami lękowymi. Po wdrożeniu leków napady lęków i objawy somatyczne ustąpiły ale od jakiegoś czasu znowu zaczyna mi coś dokuczać. Kiedy poczułam się lepiej siedziałam (znowu) kilka dni do późna na laptopie, mówiąc sobie że to mój ''czas wolny'' (jestem mamą 3 latka) i zastanawiam się czy to przez zarywane kiedyś noce, wszystkie przeżycia z przeszłości oraz pół roku temu przed przeprowadzką awantury rodzinne, bo mieszkałam z siostrą i jej facetem oraz dzieckiem z naszą matką i moim facetem i dzieckiem - potem wiadomość o śmierci babci i teraz na dokładkę śmierć i pogrzeb mojego ojca - z którym miałam słaby kontakt, był alkoholikiem, byli po rozwodzie z mamą. Mimo to chyba za dużo w mojej głowie tego wszystkiego. Ciągle zamyślona jestem i rozkojarzona, spowolniona coraz częściej mam wrażenie że jakaś beznadzieja mnie otacza. Nie chodziłam na psychoterapię jeszcze nigdy w życiu i pierwszy raz w ogóle się leczę psychiatrycznie. Chciałabym znaleźć zaufanego psychoterapeutę, jednak niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Czy może mi ktoś coś polecić? Może Państwo wiedzą do kogo na NFZ w mojej miejscowości (Gogolin, woj. Opolskie, powiat Krapkowicki) mogłabym się udać i jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania czyli Gogolina? Do tej pory myślałam że poradzę sobie sama. Kompletnie nie wiem gdzie iść a kolejna wizyta z moją psychiatrą 22-ego marca.

  Pani Sylwio, proszę zadzwonić na informację medyczną i zapytać o psychoterapeutę na NFZ, serdecznie pozdrawiam, dr Joanna Lipin

  dr Joanna Lena Lipin

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

SZANOWNI PAŃSTWO, ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ I COVID, WYJĄTKOWĄ DLA NAS WSZYSTKICH SYTUACJĘ, GODZINY WIZYT MOGĄ ULEC ZMIANIE, I NIE JEST TO ZALEŻNE, ODE M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Zaburzenia odżywiania
 • Kryzys w związku
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Louvain
 • Uczyła się w Sorbonne Université - Faculté des lettres
 • Uczyła się w Université Libre de Bruxelles

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż doktorancki -Uniwersytet Ślaski
 • Adiunkt - Uniwersytet Jana Kochanowskiego
 • Staż naukowy wolantariusza - Uniwesytet w Leuven
Zobacz więcej

CertyfikatyFilmy


Znajomość języków

Francuski, Rosyjski, Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania