dr

Joanna Lena Lipin

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
71 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

PRZYJDŹ po poMOC ! WIZYTY DOMOWE. SERDECZNIE ZAPRASZAM! Terapia indywidualna - 100 zł, terapia par 200 zł , terapia dzieci i młodzieży 200 zł, trening i mentoring dla klientek i… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

  Dzięki pani Joannie moje życie wróciło na właściwe tory. Dzięki trafnej diagnozie i pokierowaniu do właściwych specjalistów, odzyskałam radość życia, uśmiech i pasję. Choć nie było łatwo, bywały chwile zwątpienia z mojej strony ale wsparcie i ciepło, a także bezwarunkowa akceptacja ze strony terapeutki postawiły mnie na nogi. Dzięki niej odzyskałam wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Pani Joanna uratowała moje małżeństwo przechodzące kryzys. Polecam szczerze, warto walczyć o siebie i najbliższych.

  Joanna Lena Lipin2018-06-22

  Przyznaję szczerze, że w mojej pracy, terapeutycznej, nie spotkałam tak ciekawych i inteligentnej pary, tak ciekawych osobowości, miło było patrzeć na Waszą walkę i pojednanie, " Czasem słońce, czasem deszcz", jak w dobrym filmie!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Na wstępie napiszę, że jestem bardzo wymagającym człowiekiem co do siebie, jak i całego otoczenia. Zanim udałam się na wizytę do p. Joanny przestudiowałam cały internet, wszystkie opinie i wszystko co zostało opisane na temat p. Joanny.
  Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystkie wcześniej wystawione opinie pokrywają się z tym jakim psychoterapeutą jest p. Asia. Szukałam kogoś, kto nie będzie się nade mną rozczulał, ale kto postawi mnie na nogi. Ten psycholog / psychoterapeuta ma idealne wyczucie kiedy trzeba "dowalić" i postawić pacjenta na nogi, a kiedy faktycznie potrzebuje tego wparcia. W terapii są lepsze i gorsze momenty i z tego trzeba sobie zdawać sprawę od samego początku. Cieszę się, że trafiłam na p. Lipin bo kiedy widzi, że pacjent sobie sam nie radzi - podaje alternatywy aby rozwiązać dany problem.
  Zaufanie jest podstawą dobrej terapii i tutaj jest była ona budowana stopniowo, ale zaangażowanie terapeuty widać już od pierwszego spotkania. Osobiście jestem osobą, którą bardzo ciężko rozebrać na czynniki pierwsze, ale tej terapeutce udało się to perfekcyjnie. Pierwsze wrażenie? Za dużo bodźców (ponieważ preferują minimalizm i bardzo staranną estetykę w wykonaniu wnętrz)... ale p. Joanna perfekcyjnie potrafi wciągnąć do rozmowy, że świat zewnętrzny przestaje być na moment terapii całkowicie ważny. To sprawia, że sięgamy wgłąb siebie. Polecam, ze szczerego serca.

  Joanna Lena Lipin2018-06-22

  Nareszcie , spotkałam godnego siebie przeciwnika, na polu intelektualnym, SILNĄ KOBIETĘ, szczęśliwa singielkę, która wyznaczając SOBIE CEL DZIAŁA SKUTECZNIEJ, NIŻ MĘŻCZYZNA!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Bardzo długo zbierałam się na wizyte...
  Może właśnie za długo, bo teraz juz to wiem.
  Pani Joanna jest bardzo miłą , ciepłą i konkretną osobą. Od razu poczułam, ze jest zainteresowana problemem , a przede wszystkim rozwiązaniem go.
  Ciesze sie, ze trafilam na P.Joanne i z checia bede uczeszczac dalej na spotkania.

  Polecam.

  Joanna Lena Lipin2018-04-04

  "Kto się boi jest niewolnikiem"....Trzeba pokonać strach i po prostu przyjść do terapeuty, rozmowa to najlepsze lekarstwo, a długofalowa i profesjonalna terapia , zmienia struktury w mózgu i poprawia jakość życia. Trzymam za Panią kciuki!!!Joanna

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: leczenia depresji

  Pani Doktor jest osobą niezwykle miłą, życzliwą ,pełną bardzo pozytywnej energii. Potrafi wyciągnąć ze mnie wszytko to czego nie powiedziałbym nikomu. Mogłabym rozmawiać godzinami . Zanim poszłam na 1 wizytę byłam bardzo sceptycznie nastawiona bo co tam może mi pomóc lekarz psycholog. O czym z nim rozmawiać i po co rozdrapywać rany, przecież sama sobie doskonale ze wszystkim radzę. Myślałam, że skończę po 1 wizycie. Jestem po 4 wizycie i mogę śmiało powiedzieć, że cieszę się iż zdecydowałam się udać właśnie do Pani Doktor Joanny. Po wizytach czuję się lżejsza na duszy . Polecam wszystkim nie zdecydowanym właśnie Panią Doktor potrafi słuchać, motywuje do działań, jest naprawdę świetnym specjalistą posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach . Obojętnie na jaki temat jest rozmowa potrafi dużo i ciekawie opowiadać chłonę te słowa jak gąbka i staram się je dobrze przeanalizować i wprowadzać w czyn. Żeby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pani Doktor Joanna z szacunkiem i zrozumieniem świat byłby piękny i nieskomplikowany. Mam nadzieję że z pomocą Pani Doktor małymi kroczkami uda mi się pokonać moja depresję i nerwicę. Nie zrezygnuję z tych wizyt i już nie mogę doczekać się następnej. Dziękuję bardzo Pani Doktor za poświęcony mi czas i analizowanie moich problemów .

  Joanna Lena Lipin2018-03-12

  Pani EDYTO, serdecznie dziękuję za tyle ciepłych słów!
  człowiek składa się z ciała, psychiki i duchowości - często zaniedbanej z powodu, pogoni za ulotnym szczęściem...za którym podążamy......

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: stany lękowe, podejrzenie nerwicy

  Jestem pełen nadziei. Dzięki okazanemu zainteresowaniu wierzę, że uda mi się pokonać problemy i zacząć cieszyć się życiem. Polecam. Nie bać się!

  Joanna Lena Lipin2018-03-12

  Panie Kamilu, szczęście jest obok Pana tylko , go pan nie dostrzega!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Joanna to bardzo miła i sympatyczna osoba. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i uważnie słucha co się mówi. Serdecznie polecam.

  Joanna Lena Lipin2018-03-12

  Dziękuję, Panie Krzysztofie, istotne jest to , aby dobrać sobie terapeutę, takiego , który będzie odpowiadał, naszej osobowości, temperamentowi, zainteresowaniom oraz podejściem do człowieka.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Za wcześnie, żeby mówić o wynikach. Mogę powiedzieć o pierwszej wizycie. Pani Lipin jest kontaktową i bezpośrednią osobą. Nawiązała dobry kontakt z moim synem, którego dotyczyła wizyta. Jeśli dalsza terapia pójdzie równie dobrze, to sądzę, że w naszej rodzinie wszystko się dobrze ułoży. Cieszę się, że się na to zdecydowaliśmy.

  Joanna Lena Lipin2018-01-16

  Dzieci są najważniejsze! Trzymam kciuki za Waszą Rodzinę!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: studenci

  Specjalistka bardzo w porządku, rozmowa koleżeńska, można porozmawiać o wsyzstkim. Człowiek wychodzi podniesiony na duchu, dostaje cenne wskazówki dotyczące rozwiązania swoich problemów. Polecam!

  Joanna Lena Lipin2018-01-02

  Zdrowi i odważni ludzie proszą o pomoc. Jestem po to, by pokazać jak kochać SIEBIE, swoje ŻYCIE i LUDZI wokół SIEBIE. Jak uzdrowić swoje zranienia , albo jak kochać zranionych. Jedyna recepta: KOCHAĆ !

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Było to moje pierwsze spotkanie z Panią doktor, które po 1 wizycie uważam za udane. Terapia to nie jedna godzina lecz wiele godzin spędzonych na rozmowach i rozwiązywaniu problemów lecz wyszedłem już z innym nastawieniem do paru aspektów z mojego życia, które chcemy zmienić.
  Serdecznie polecam! Naprawdę warto

  Joanna Lena Lipin2017-12-21

  Terapia pozwala na zobaczenie "świata z innej strony", zdystansowanie się do sytuacji w której znajduje się człowiek, czasami zmiana w życiu, czy koniec jednego etapu egzystencji otwiera nową wspaniała przestrzeń, nowe możliwości, koniec to inaczej początek nowego!!!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna, potrzeba rozmowy

  Bardzo dobry specjalista, rozmowa taka koleżeńska, atmosfera domowa. Polecam wszystkim którzy potrzebują porozmawiać.

  Joanna Lena Lipin2017-10-05

  Ludzie przestali ze sobą rozmawiać, media wirtualne zastąpiły - rozmowy, komunikowanie międzyosobowe, wymianę myśli - "tak dużo ludzi , a tak mało człowieka."

Pytania pacjentów (26)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • PRZYJDŹ po poMOC ! WIZYTY DOMOWE. SERDECZNIE ZAPRASZAM!

  Terapia indywidualna - 100 zł, terapia par 200 zł , terapia dzieci i młodzieży 200 zł, trening i mentoring dla klientek i klientów biznesowych - 200, proszę o przybycie 5 min. po równej godzinie dla komfortu i zachowania dyskrecji między pacjentami, serdecznie dziękuje.

  WIZYTY DOMOWE: TERAPIA INDYWIDUALNA 200zł do 10km, 300 zł - ponad 10 km.
  WIZYTY DOMOWE :TERAPIA PAR - 500 zł . w obrębie miasta do 10 km., poza 1000zł.
  WIZYTY DOMOWE : INTERWECJE, POMOC.

  zapraszam na moja prywatne strony internetowe! dowiedz się więcej!
  https://panoramafirm.pl/%C5%9Bl%C4%85skie,,cz%C4%99stochowa,ksi%C4%99%C5%BCycowa,9_lok._6/gabinet_terapeutyczny_dr_joanna_lipin-zukhhd_gm.html#gallery

  dr Joanna Lena Lipin
  poMOC 24h, WIZYTY DOMOWE, psycholog mobilny,
  ,rezerwacje weekendowe
  i w sytuacjach kryzysowych


  MASZ PRAWO DO WŁASNEGO ŻYCIA!
  Masz prawo być traktowany z szacunkiem. Przez wszystkich tych, których spotykasz. 
  Masz prawo  i obowiązek wobec siebie aby wyrażać swoje uczucia, opinie i potrzeby.
  Masz prawo ustalać własne priorytety i wybierać po swojemu. 
  Masz prawo do mówienia „nie” bez poczucia winy i wstydu. Nawet jeśli komuś się to nie podoba. 
  Masz prawo mieć odmienne zdanie. 
  Masz prawo i obowiązek dbać o siebie i chronić się przed fizycznym, psychicznym i emocjonalnym zagrożeniem, wykorzystaniem, nadużyciem.
  Masz prawo tworzyć własne, szczęśliwe i zdrowe życie, nawet jeśli wygląda zupełnie inaczej niż życie innych ludzi. 

  NIKT nie ma prawa Cię obrażać, lżyć, czy krzywdzić, tylko dlatego, że się z Tobą nie zgadza. 
  NIKT nie ma prawa narzucać Ci własnego punktu widzenia. 
  NIKT nie może żądać, abyś mu poświęcił całe swoje życie. 
  NIKT nie ma prawa manipulować twoimi emocjami i wykorzystywać Cię do własnych celów. 
  NIKT nie ma prawa niszczyć twojego poczucia własnej wartości, ani ciągnąć Cię w dół, tylko dlatego, że nie ma tam innego towarzystwa.
  José Micard Teixeira  -TERAPIA INDYWIDUALNA, PAR, RODZIN,
  -KLIENCI BIZNESOWI
  -DOROŚLI, MŁODZIEŻ, DZIECI,SENIORZY
  - LECZENIE DEPRESJI
  - TERAPIA MAŁŻEŃSKA
  - PACJENCI ONKOLOGICZNI
  -terapia przedwczesnego wytrysku
  -rozwód
  -toksyczny związek
  -rozwód rodziców
  -rozwód psychiczny
  -fobia szkolna, przedszkolna
  -terapia i wsparcie dla nauczycieli
  -rozstanie
  -rozpacz
  -zdrada
  -zazdrość
  -zawód miłosny
  -mentoring
  -trening - biznesowy,
  -trening intelektualny
  - terapia i wsparcie dla osób duchownych
  -wsparcie dla osób uczących się, studenci, uczniowie
  - WSPARCIE DLA KOBIET W CIĄŻY
  -pomoc w wyborze zawodu, studiów, drogi życiowej
  -uzdrawianie relacji rodzinnych
  -pomoc ofiarom przemocy domowej
  -pomoc i terapia dla ofiar gwałtu
  -wsparcie przy zmianach życiowych
  -uwolnienie od toksycznych ludzi, związków
  -śmierć bliskiej osoby
  -samotność
  -lęk przed miejscem pracy
  -leczenie nerwic, lęków, fobii
  -mobbing w szkole wobec ucznia
  -mobbing w pracy
  -wypalenie zawodowe
  -stres szkolny
  -terapia dla pacjentów ze schizofrenią
  -zaburzenia afektywne
  -zaburzenia osobowości
  -bordeline
  -terapia uzależnień
  -fobia społeczna
  -nerwica natręctw
  - utrata pracy
  -zapobieganie rozpadom związków
  -przełamywanie nudy i rutyny w związkach
  -myśli "s"
  -autyzm
  -ADHD
  -porady wychowawcze
  -przełamywanie niechęci do szkoły
  -leczenie zaburzonych relacji rodzinnych
  -DDA - DOROSŁE DZIECI ALKOHOLIKÓW
  -terapia uzależnień: alkoholizm, lekomania, seksoholizm, narkomania, hazard, lekomania, uzależnienie od pornografii, dopalczy, mediów, internetoholizm, zakupoholizm
  -współuzależnienia
  -terapia i niwelowanie oziębłości płciowej
  - porady seksualne
  -zaburzenia potencji
  -terapia zaburzeń libido
  -wsparcie i pomoc dla LGTB, gejów, lesbijek, BI , trans
  - zaburzenia pamięci
  - szczęśliwy singiel
  -pacjenci geriatryczni
  -dyskryminacja osób starszych
  -leczenie otyłości, nadwagi
  -leczenie anoreksji
  -leczenie bulimii
  -bezsenność
  -trichotillomania
  -terapia bezpłodności
  -kryzysu związanego z konfliktem wewnętrznym,także duchowym,
  - bolesnej utraty, żałoby,
  - braku samoakceptacji i zaniżonej samooceny,
  - lęku przed zmianą,
  - poszukiwania sensu i celu życia,
  - poczucia braku wpływu,
  - lęków,
  - trudności adaptacyjnych,
  - problemów tożsamościowych,
  - trudności wychowawczych,
  - konfliktów emocjonalnych,
  - problemów relacyjnych.
  -rozwój intelektualny
  - rozwijanie biznesów twórczych
  -biznes coaching, coaching kariery, sex coaching, life coaching,
  -trening rozwoju duchowego
  --wykluczenia społeczne
  WARSZTATY:
  - jak być kobieta, mężczyzną - alfa
  - jak upolować miłość
  - sztuka uwodzenia
  - kreowanie wizerunku w biznesie i życiu
  - generowanie kreatywności
  - pasja jako sens egzystencji

  "POTRZEBUJESZ POMOCY DZWOŃ" RICHARD BRANSON

  Moją misją i powołaniem jest pomaganie drugiemu człowiekowi.
  razem pokonamy twoje problemy i zaczniesz nowe życie! Serdecznie zapraszam!
  Umów się na spotkanie i przyjdź po poMOC, jeżeli :
  Przeżywasz trudny czas, potrzebujesz wsparcia w trudnej sytuacji,
  Nie potrafisz poradzić sobie z emocjami,
  Masz trudności w relacji z innymi ludźmi,
  Trudno ci zrozumieć siebie, swoje zachowanie,
  Nie radzisz sobie ze złością, stresem,
  Przeżywasz lęk, depresje, lub cierpisz na inne zaburzenia natury psychicznej,
  Chcesz uporządkować życie osobiste, rodzinne,
  Chcesz podnieść swoje kompetencje społeczne.

  GABINET TERAPEUTYCZNY
  Jestem doktorem nauk humanistycznych, psychologiem, psychoterapeutą ,filmoterapeutą, coachem, trenerem, pedagogiem, czynnym dydaktykiem akademickim. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w psychoterapii indywidualnej oraz terapii par. Specjalizuję się w leczeniu depresji oraz terapii kryzysów rodzinnych, prowadzeniu i treningu klientów biznesowych. Zapraszam na sesje terapeutyczne prowadzone z zastosowaniem mojej innowacyjnej, autorskiej metody medioterapii. Wyprowadzam ludzi z depresji oraz uzdrawiam kryzysy rodzinie "sklejam na nowo pary , małżeństwa". Jestem magistrem psychologii Uniwersytetu Katolickiego w Louvain oraz doktorem filmoznawstwa ,w dyscyplinie kulturoznawstwo - Uniwersytetu Śląskiego. Posiadam certyfikaty psychoterapeuty oraz coacha. Autorka trzech książek z zakresu psychologii i 30 artykułów naukowych, jeżeli JESTEŚ ZAINTERESOWANA, pełna lista publikacji i nagród, zapraszam na stronę poniżej link, CZĘŚĆ Z NICH ZNAJDZIESZ ONLINE,
  http://www.ptt-terapia.pl/czlonkowie-rzeczywisci/joanna-lena-lipin/
  Prywatnie miłośniczka kotów, kina, neurobiologii oraz posiadaczka licencji pilota awionetki.
  Członek Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego.
  pełna lista publikacji i nagród, zapraszam na stronę poniżej link:
  http://www.ptt-terapia.pl/czlonkowie-rzeczywisci/joanna-lena-lipin/


  "MIŁOŚĆ,CO WPRAWIA W RUCH SŁOŃCE i GWIAZDY"
  DANTE " BOSKA KOMEDIA"


  BEZPŁATNE PORADY I TERAPIA DLA OSÓB WYKLUCZONYCH SPOŁECZNIE, UBOGICH I BEZDOMNYCH - CZWARTKI, GODZ. 16 do 20.Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Louvain
 • Uczyła się w Sorbonne Université - Faculté des lettres
 • Uczyła się w Université libre de Bruxelles

Publikacje

 • Trajektorie ortegizmu w mediokulturze a psychologia człowieka
 • Gry adaptacyjne we wspólczesnym kinie

Znajomość języków

 • francuski
 • rosyjski
 • angielski

Staże

 • Staż doktorancki -Uniwersytet Ślaski
 • Adiunkt - Uniwersytet Jana Kochanowskiego
 • Staż naukowy wolantariusza - Uniwesytet w Leuven
 • Klinika Rozwoju Personalnego "EGO"
więcej

Certyfikaty

Choroby

więcej