Adresy

Gabinet Psychoterapii
Księżycowa 9 m 6, Częstochowa (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
34 347.....

Psychoterapia indywidualna (od 100 zł)

Psychoterapia dzieci i młodzieży (od 200 zł)

Interwencja kryzysowa (od 200 zł) + 5 więcej

Psychoanaliza (200 zł)

Psychoterapia partnerska i rodzinna (od 200 zł)

Sex coaching (300 zł)

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY BEZPŁATNE W RAMACH MOJEJ FUNDACJI DAMY RAZEM RADĘ PO USTALENIU ZAPRASZAM! PRZYJDŹ po poMOC ! WIZYTY DOMOWE. SERDECZNIE ZAPRASZAM KANDYDATK...

Zobacz pełen opis


Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Louvain
 • Uczyła się w Sorbonne Université - Faculté des lettres
 • Uczyła się w Université libre de Bruxelles

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii problemy dnia codziennego

Rewelacyjne podejście, swobodna rozmowa. Super pomoc w określeniu moich dalszych życiowych celów. Szczerze polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Do gabinetu Pani Joanny trafiłam przez ten portal i na prośbę partnera bym udała się do psychologa. Pierwsze spotkanie mile mnie zaskoczyło , Pani doktor obdarzyła mnie wsparciem ,zrozumieniem i doradztwem oraz zdiagnozowała u mnie depresję .Drugie odbyło się razem z moim partnerem odniosłam wrażenie ,że Pani Joanna po mojej poprzedniej wizycie była lekko do niego już uprzedzona ale mimo wszystko zadawała bardzo trafne pytania na które ja nie potrafiłam uzyskać odpowiedzi od partnera. Nie wiem czy to ważne ale podczas drugiej wizyty zaskoczył mnie bardzo mało profesjonalny jak na tytuł Lekarza Psychoterapeuty ubiór uważam ,że powinien być bardziej profesjonalny jeżeli chodzi o prowadzenie sesji.Do trzeciej wizyty niestety nie doszło z mojej winy ponieważ przez pracę o niej zupełnie zapomniałam , przypomniała mi o niej Pani doktor dzwoniąc do mnie i stwierdzając że blokuję jej pacjentów i nie chce mnie już leczyć przy czym nie dając mi dojść w ogóle do słowa się rozłączyła.Uważam że tak nie powinien się zachować lekarz który stwierdza ,że jego pacjent ma depresję a była to moja pierwsza sytuacja gdy zapomniałam o wizycie bo na dwóch poprzednich spotkaniach byłam punktualnie.

dr Joanna Lena Lipin

Szanowna Pani Magdo, bardzo się cieszę, że mogłam Pani pomóc w trafnej ocenie Pani niezwykle trudnej sytuacji życiowej, i diagnozie depresji, która powoduje negatywny obraz - Pani JA - oraz błędne sądy i agresję.Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej terapii! Zrób to czego się boisz a STRACH - minie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Witam!!! Trafiłam do Pani Joanny przypadkiem... Na początku nie myślałam że moje życie tak się zmieni. Pani Joanna celująco oceniła moją sytuację, pomogła wyjść z piekła które miałam. Postawiła mnie na nogi, wkońcu jestem szczęśliwa, uwierzyłam w siebie, pomału wszystko wraca do normy. Dziękuję Pani Doktor....

dr Joanna Lena Lipin

Dziękuję Kamilo, NIC ,i NIKT !!!! Cie nie powstrzyma w dotarciu do CELU...BYŚ BYŁA SOBĄ, TY JESTEŚ WAŻNA.....

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Dzięki pani Joannie moje życie wróciło na właściwe tory. Dzięki trafnej diagnozie i pokierowaniu do właściwych specjalistów, odzyskałam radość życia, uśmiech i pasję. Choć nie było łatwo, bywały chwile zwątpienia z mojej strony ale wsparcie i ciepło, a także bezwarunkowa akceptacja ze strony terapeutki postawiły mnie na nogi. Dzięki niej odzyskałam wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Pani Joanna uratowała moje małżeństwo przechodzące kryzys. Polecam szczerze, warto walczyć o siebie i najbliższych.

dr Joanna Lena Lipin

Przyznaję szczerze, że w mojej pracy, terapeutycznej, nie spotkałam tak ciekawych i inteligentnej pary, tak ciekawych osobowości, miło było patrzeć na Waszą walkę i pojednanie, " Czasem słońce, czasem deszcz", jak w dobrym filmie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Na wstępie napiszę, że jestem bardzo wymagającym człowiekiem co do siebie, jak i całego otoczenia. Zanim udałam się na wizytę do p. Joanny przestudiowałam cały internet, wszystkie opinie i wszystko co zostało opisane na temat p. Joanny.
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystkie wcześniej wystawione opinie pokrywają się z tym jakim psychoterapeutą jest p. Asia. Szukałam kogoś, kto nie będzie się nade mną rozczulał, ale kto postawi mnie na nogi. Ten psycholog / psychoterapeuta ma idealne wyczucie kiedy trzeba "dowalić" i postawić pacjenta na nogi, a kiedy faktycznie potrzebuje tego wparcia. W terapii są lepsze i gorsze momenty i z tego trzeba sobie zdawać sprawę od samego początku. Cieszę się, że trafiłam na p. Lipin bo kiedy widzi, że pacjent sobie sam nie radzi - podaje alternatywy aby rozwiązać dany problem.
Zaufanie jest podstawą dobrej terapii i tutaj jest była ona budowana stopniowo, ale zaangażowanie terapeuty widać już od pierwszego spotkania. Osobiście jestem osobą, którą bardzo ciężko rozebrać na czynniki pierwsze, ale tej terapeutce udało się to perfekcyjnie. Pierwsze wrażenie? Za dużo bodźców (ponieważ preferują minimalizm i bardzo staranną estetykę w wykonaniu wnętrz)... ale p. Joanna perfekcyjnie potrafi wciągnąć do rozmowy, że świat zewnętrzny przestaje być na moment terapii całkowicie ważny. To sprawia, że sięgamy wgłąb siebie. Polecam, ze szczerego serca.

dr Joanna Lena Lipin

Nareszcie , spotkałam godnego siebie przeciwnika, na polu intelektualnym, SILNĄ KOBIETĘ, szczęśliwa singielkę, która wyznaczając SOBIE CEL DZIAŁA SKUTECZNIEJ, NIŻ MĘŻCZYZNA!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Bardzo długo zbierałam się na wizyte...
Może właśnie za długo, bo teraz juz to wiem.
Pani Joanna jest bardzo miłą , ciepłą i konkretną osobą. Od razu poczułam, ze jest zainteresowana problemem , a przede wszystkim rozwiązaniem go.
Ciesze sie, ze trafilam na P.Joanne i z checia bede uczeszczac dalej na spotkania.

Polecam.

dr Joanna Lena Lipin

"Kto się boi jest niewolnikiem"....Trzeba pokonać strach i po prostu przyjść do terapeuty, rozmowa to najlepsze lekarstwo, a długofalowa i profesjonalna terapia , zmienia struktury w mózgu i poprawia jakość życia. Trzymam za Panią kciuki!!!Joanna

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii leczenia depresji

Pani Doktor jest osobą niezwykle miłą, życzliwą ,pełną bardzo pozytywnej energii. Potrafi wyciągnąć ze mnie wszytko to czego nie powiedziałbym nikomu. Mogłabym rozmawiać godzinami . Zanim poszłam na 1 wizytę byłam bardzo sceptycznie nastawiona bo co tam może mi pomóc lekarz psycholog. O czym z nim rozmawiać i po co rozdrapywać rany, przecież sama sobie doskonale ze wszystkim radzę. Myślałam, że skończę po 1 wizycie. Jestem po 4 wizycie i mogę śmiało powiedzieć, że cieszę się iż zdecydowałam się udać właśnie do Pani Doktor Joanny. Po wizytach czuję się lżejsza na duszy . Polecam wszystkim nie zdecydowanym właśnie Panią Doktor potrafi słuchać, motywuje do działań, jest naprawdę świetnym specjalistą posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach . Obojętnie na jaki temat jest rozmowa potrafi dużo i ciekawie opowiadać chłonę te słowa jak gąbka i staram się je dobrze przeanalizować i wprowadzać w czyn. Żeby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pani Doktor Joanna z szacunkiem i zrozumieniem świat byłby piękny i nieskomplikowany. Mam nadzieję że z pomocą Pani Doktor małymi kroczkami uda mi się pokonać moja depresję i nerwicę. Nie zrezygnuję z tych wizyt i już nie mogę doczekać się następnej. Dziękuję bardzo Pani Doktor za poświęcony mi czas i analizowanie moich problemów .

dr Joanna Lena Lipin

Pani EDYTO, serdecznie dziękuję za tyle ciepłych słów!
człowiek składa się z ciała, psychiki i duchowości - często zaniedbanej z powodu, pogoni za ulotnym szczęściem...za którym podążamy......

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii stany lękowe, podejrzenie nerwicy

Jestem pełen nadziei. Dzięki okazanemu zainteresowaniu wierzę, że uda mi się pokonać problemy i zacząć cieszyć się życiem. Polecam. Nie bać się!

dr Joanna Lena Lipin

Panie Kamilu, szczęście jest obok Pana tylko , go pan nie dostrzega!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Joanna to bardzo miła i sympatyczna osoba. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i uważnie słucha co się mówi. Serdecznie polecam.

dr Joanna Lena Lipin

Dziękuję, Panie Krzysztofie, istotne jest to , aby dobrać sobie terapeutę, takiego , który będzie odpowiadał, naszej osobowości, temperamentowi, zainteresowaniom oraz podejściem do człowieka.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia dzieci i młodzieży

Za wcześnie, żeby mówić o wynikach. Mogę powiedzieć o pierwszej wizycie. Pani Lipin jest kontaktową i bezpośrednią osobą. Nawiązała dobry kontakt z moim synem, którego dotyczyła wizyta. Jeśli dalsza terapia pójdzie równie dobrze, to sądzę, że w naszej rodzinie wszystko się dobrze ułoży. Cieszę się, że się na to zdecydowaliśmy.

dr Joanna Lena Lipin

Dzieci są najważniejsze! Trzymam kciuki za Waszą Rodzinę!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Ceny i usługi

Psychoterapia indywidualna

od 100 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

od 100 zł

Psychoterapia partnerska i rodzinna

od 200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

od 200 zł

Psychoterapia dzieci i młodzieży

od 200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

od 200 zł

Interwencja kryzysowa

od 200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

od 200 zł

Psychoanaliza

200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

200 zł

Sex coaching

300 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

300 zł

Biznes coaching

200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

200 zł

Life coaching

200 zł

Księżycowa 9 m 6, Częstochowa

Gabinet Psychoterapii

200 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii problemy dnia codziennego

Rewelacyjne podejście, swobodna rozmowa. Super pomoc w określeniu moich dalszych życiowych celów. Szczerze polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Do gabinetu Pani Joanny trafiłam przez ten portal i na prośbę partnera bym udała się do psychologa. Pierwsze spotkanie mile mnie zaskoczyło , Pani doktor obdarzyła mnie wsparciem ,zrozumieniem i doradztwem oraz zdiagnozowała u mnie depresję .Drugie odbyło się razem z moim partnerem odniosłam wrażenie ,że Pani Joanna po mojej poprzedniej wizycie była lekko do niego już uprzedzona ale mimo wszystko zadawała bardzo trafne pytania na które ja nie potrafiłam uzyskać odpowiedzi od partnera. Nie wiem czy to ważne ale podczas drugiej wizyty zaskoczył mnie bardzo mało profesjonalny jak na tytuł Lekarza Psychoterapeuty ubiór uważam ,że powinien być bardziej profesjonalny jeżeli chodzi o prowadzenie sesji.Do trzeciej wizyty niestety nie doszło z mojej winy ponieważ przez pracę o niej zupełnie zapomniałam , przypomniała mi o niej Pani doktor dzwoniąc do mnie i stwierdzając że blokuję jej pacjentów i nie chce mnie już leczyć przy czym nie dając mi dojść w ogóle do słowa się rozłączyła.Uważam że tak nie powinien się zachować lekarz który stwierdza ,że jego pacjent ma depresję a była to moja pierwsza sytuacja gdy zapomniałam o wizycie bo na dwóch poprzednich spotkaniach byłam punktualnie.

dr Joanna Lena Lipin

Szanowna Pani Magdo, bardzo się cieszę, że mogłam Pani pomóc w trafnej ocenie Pani niezwykle trudnej sytuacji życiowej, i diagnozie depresji, która powoduje negatywny obraz - Pani JA - oraz błędne sądy i agresję.Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej terapii! Zrób to czego się boisz a STRACH - minie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Witam!!! Trafiłam do Pani Joanny przypadkiem... Na początku nie myślałam że moje życie tak się zmieni. Pani Joanna celująco oceniła moją sytuację, pomogła wyjść z piekła które miałam. Postawiła mnie na nogi, wkońcu jestem szczęśliwa, uwierzyłam w siebie, pomału wszystko wraca do normy. Dziękuję Pani Doktor....

dr Joanna Lena Lipin

Dziękuję Kamilo, NIC ,i NIKT !!!! Cie nie powstrzyma w dotarciu do CELU...BYŚ BYŁA SOBĄ, TY JESTEŚ WAŻNA.....

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

I
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

Dzięki pani Joannie moje życie wróciło na właściwe tory. Dzięki trafnej diagnozie i pokierowaniu do właściwych specjalistów, odzyskałam radość życia, uśmiech i pasję. Choć nie było łatwo, bywały chwile zwątpienia z mojej strony ale wsparcie i ciepło, a także bezwarunkowa akceptacja ze strony terapeutki postawiły mnie na nogi. Dzięki niej odzyskałam wiarę w siebie i poczucie własnej wartości. Pani Joanna uratowała moje małżeństwo przechodzące kryzys. Polecam szczerze, warto walczyć o siebie i najbliższych.

dr Joanna Lena Lipin

Przyznaję szczerze, że w mojej pracy, terapeutycznej, nie spotkałam tak ciekawych i inteligentnej pary, tak ciekawych osobowości, miło było patrzeć na Waszą walkę i pojednanie, " Czasem słońce, czasem deszcz", jak w dobrym filmie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Na wstępie napiszę, że jestem bardzo wymagającym człowiekiem co do siebie, jak i całego otoczenia. Zanim udałam się na wizytę do p. Joanny przestudiowałam cały internet, wszystkie opinie i wszystko co zostało opisane na temat p. Joanny.
Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że wszystkie wcześniej wystawione opinie pokrywają się z tym jakim psychoterapeutą jest p. Asia. Szukałam kogoś, kto nie będzie się nade mną rozczulał, ale kto postawi mnie na nogi. Ten psycholog / psychoterapeuta ma idealne wyczucie kiedy trzeba "dowalić" i postawić pacjenta na nogi, a kiedy faktycznie potrzebuje tego wparcia. W terapii są lepsze i gorsze momenty i z tego trzeba sobie zdawać sprawę od samego początku. Cieszę się, że trafiłam na p. Lipin bo kiedy widzi, że pacjent sobie sam nie radzi - podaje alternatywy aby rozwiązać dany problem.
Zaufanie jest podstawą dobrej terapii i tutaj jest była ona budowana stopniowo, ale zaangażowanie terapeuty widać już od pierwszego spotkania. Osobiście jestem osobą, którą bardzo ciężko rozebrać na czynniki pierwsze, ale tej terapeutce udało się to perfekcyjnie. Pierwsze wrażenie? Za dużo bodźców (ponieważ preferują minimalizm i bardzo staranną estetykę w wykonaniu wnętrz)... ale p. Joanna perfekcyjnie potrafi wciągnąć do rozmowy, że świat zewnętrzny przestaje być na moment terapii całkowicie ważny. To sprawia, że sięgamy wgłąb siebie. Polecam, ze szczerego serca.

dr Joanna Lena Lipin

Nareszcie , spotkałam godnego siebie przeciwnika, na polu intelektualnym, SILNĄ KOBIETĘ, szczęśliwa singielkę, która wyznaczając SOBIE CEL DZIAŁA SKUTECZNIEJ, NIŻ MĘŻCZYZNA!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Bardzo długo zbierałam się na wizyte...
Może właśnie za długo, bo teraz juz to wiem.
Pani Joanna jest bardzo miłą , ciepłą i konkretną osobą. Od razu poczułam, ze jest zainteresowana problemem , a przede wszystkim rozwiązaniem go.
Ciesze sie, ze trafilam na P.Joanne i z checia bede uczeszczac dalej na spotkania.

Polecam.

dr Joanna Lena Lipin

"Kto się boi jest niewolnikiem"....Trzeba pokonać strach i po prostu przyjść do terapeuty, rozmowa to najlepsze lekarstwo, a długofalowa i profesjonalna terapia , zmienia struktury w mózgu i poprawia jakość życia. Trzymam za Panią kciuki!!!Joanna

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

E
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii leczenia depresji

Pani Doktor jest osobą niezwykle miłą, życzliwą ,pełną bardzo pozytywnej energii. Potrafi wyciągnąć ze mnie wszytko to czego nie powiedziałbym nikomu. Mogłabym rozmawiać godzinami . Zanim poszłam na 1 wizytę byłam bardzo sceptycznie nastawiona bo co tam może mi pomóc lekarz psycholog. O czym z nim rozmawiać i po co rozdrapywać rany, przecież sama sobie doskonale ze wszystkim radzę. Myślałam, że skończę po 1 wizycie. Jestem po 4 wizycie i mogę śmiało powiedzieć, że cieszę się iż zdecydowałam się udać właśnie do Pani Doktor Joanny. Po wizytach czuję się lżejsza na duszy . Polecam wszystkim nie zdecydowanym właśnie Panią Doktor potrafi słuchać, motywuje do działań, jest naprawdę świetnym specjalistą posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach . Obojętnie na jaki temat jest rozmowa potrafi dużo i ciekawie opowiadać chłonę te słowa jak gąbka i staram się je dobrze przeanalizować i wprowadzać w czyn. Żeby wszyscy lekarze podchodzili do pacjenta jak Pani Doktor Joanna z szacunkiem i zrozumieniem świat byłby piękny i nieskomplikowany. Mam nadzieję że z pomocą Pani Doktor małymi kroczkami uda mi się pokonać moja depresję i nerwicę. Nie zrezygnuję z tych wizyt i już nie mogę doczekać się następnej. Dziękuję bardzo Pani Doktor za poświęcony mi czas i analizowanie moich problemów .

dr Joanna Lena Lipin

Pani EDYTO, serdecznie dziękuję za tyle ciepłych słów!
człowiek składa się z ciała, psychiki i duchowości - często zaniedbanej z powodu, pogoni za ulotnym szczęściem...za którym podążamy......

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii stany lękowe, podejrzenie nerwicy

Jestem pełen nadziei. Dzięki okazanemu zainteresowaniu wierzę, że uda mi się pokonać problemy i zacząć cieszyć się życiem. Polecam. Nie bać się!

dr Joanna Lena Lipin

Panie Kamilu, szczęście jest obok Pana tylko , go pan nie dostrzega!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Joanna to bardzo miła i sympatyczna osoba. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem i uważnie słucha co się mówi. Serdecznie polecam.

dr Joanna Lena Lipin

Dziękuję, Panie Krzysztofie, istotne jest to , aby dobrać sobie terapeutę, takiego , który będzie odpowiadał, naszej osobowości, temperamentowi, zainteresowaniom oraz podejściem do człowieka.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii psychoterapia dzieci i młodzieży

Za wcześnie, żeby mówić o wynikach. Mogę powiedzieć o pierwszej wizycie. Pani Lipin jest kontaktową i bezpośrednią osobą. Nawiązała dobry kontakt z moim synem, którego dotyczyła wizyta. Jeśli dalsza terapia pójdzie równie dobrze, to sądzę, że w naszej rodzinie wszystko się dobrze ułoży. Cieszę się, że się na to zdecydowaliśmy.

dr Joanna Lena Lipin

Dzieci są najważniejsze! Trzymam kciuki za Waszą Rodzinę!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

26 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl


 • Mam na imię Sylwia i mam lat 29. Leczę się psychiatrycznie lekami na dzień Sertranorm oraz Pramolanem na noc od połowy grudnia 2017. Dr. Psychiatra stwierdziła depresję ze stanami lękowymi. Po wdrożeniu leków napady lęków i objawy somatyczne ustąpiły ale od jakiegoś czasu znowu zaczyna mi coś dokuczać. Kiedy poczułam się lepiej siedziałam (znowu) kilka dni do późna na laptopie, mówiąc sobie że to mój ''czas wolny'' (jestem mamą 3 latka) i zastanawiam się czy to przez zarywane kiedyś noce, wszystkie przeżycia z przeszłości oraz pół roku temu przed przeprowadzką awantury rodzinne, bo mieszkałam z siostrą i jej facetem oraz dzieckiem z naszą matką i moim facetem i dzieckiem - potem wiadomość o śmierci babci i teraz na dokładkę śmierć i pogrzeb mojego ojca - z którym miałam słaby kontakt, był alkoholikiem, byli po rozwodzie z mamą. Mimo to chyba za dużo w mojej głowie tego wszystkiego. Ciągle zamyślona jestem i rozkojarzona, spowolniona coraz częściej mam wrażenie że jakaś beznadzieja mnie otacza. Nie chodziłam na psychoterapię jeszcze nigdy w życiu i pierwszy raz w ogóle się leczę psychiatrycznie. Chciałabym znaleźć zaufanego psychoterapeutę, jednak niestety nie stać mnie na prywatne wizyty. Czy może mi ktoś coś polecić? Może Państwo wiedzą do kogo na NFZ w mojej miejscowości (Gogolin, woj. Opolskie, powiat Krapkowicki) mogłabym się udać i jak najbliżej mojego miejsca zamieszkania czyli Gogolina? Do tej pory myślałam że poradzę sobie sama. Kompletnie nie wiem gdzie iść a kolejna wizyta z moją psychiatrą 22-ego marca.

  Pani Sylwio, proszę zadzwonić na informację medyczną i zapytać o psychoterapeutę na NFZ, serdecznie pozdrawiam, dr Joanna Lipin

  dr Joanna Lena Lipin

 • Mam 23 lata. Od ok 6lat mam mocno obniżony nastrój, czeste zmiany nastroju, wszystko mnie przytłacza, przez 6 lat nie dopuszczalam mysli ze jestem słaba i czytając książki psychologiczne i uprawiając sport jakoś radzilam sobie sama, ale teraz wiem ze to wcale nie słabość i widzę ze całe życie nie mogę sama siebie podnosić bo w koncu moge się na sobie zawieść.. Przyznalam przed sama sobą że potrzebuje pomocy chociaz boje sie usłyszeć nasuwajacej się diagnozy. Nie wiem jednak czy czas na psychologa czy psychiatre?

  Dzień dobry, szokująca jest myśl, ze Pani żyje z obniżonym nastrojem od 6 lat! Proszę udać się do psychiatry, który postawi diagnozę, zastosuje farmakoterapię i na pewno zaproponuje również psychoterapię. Moje pytanie brzmi co się stało w Pani życiu 6 lat temu? Ponieważ pominęła Pani to co najistotniejsze - przyczynę owego stanu?

  dr Joanna Lena Lipin

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

WIZYTY BEZPŁATNE W RAMACH MOJEJ FUNDACJI DAMY RAZEM RADĘ PO USTALENIU ZAPRASZAM! PRZYJDŹ po poMOC ! WIZYTY DOMOWE. SERDECZNIE ZAPRASZAM KANDYDATK...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • nerwica
 • kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski, Uniwersytet w Louvain
 • Uczyła się w Sorbonne Université - Faculté des lettres
 • Uczyła się w Université libre de Bruxelles

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż doktorancki -Uniwersytet Ślaski
 • Adiunkt - Uniwersytet Jana Kochanowskiego
 • Staż naukowy wolantariusza - Uniwesytet w Leuven
Zobacz więcejZnajomość języków

Francuski, Rosyjski, Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (2)