Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak by w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej
  Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak by wychodząc z gabinetu nie zniknął uśmiech z Państwa twarzy. Moim najważniejszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań co do przebiegu i efektu końcowego leczenia oraz pomoc w zachowaniu przez długie lata zdrowego i pięknego uśmiechu.

Ukończone szkoły

 • UNIWERSYTET MEDYCZNY w POZNANIU

Publikacje

 • Malformacja kapilarna u dziecka – opis przypadku
 • Sekwencja Pierre Robin: opis przypadku

Znajomość języków

 • angielski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • V
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: skaling(usuwanie kamienia), piaskowanie

  Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pani doktor specjalizuje się w bezbolesnym leczeniu zębów. Po wizycie u Pani doktor można przestać bać się wizyt u stomatologa. Polecam!

 • Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Fachowa pomoc, przyjemna atmosfera i świetne podejście do dzieci. Profesjonalna diagnostyka i leczenie. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy (wypełnienie)

  Wspaniała Pani Doktor, genialne podejście do pacjenta, ogrom cierpliwości, uśmiechu i sympatii. Wszystko po kolei tłumaczy, co robi, co się dzieje. Taka wizyta u stomatologa to sama przyjemność!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy (wypełnienie)

  Gorąco polecam!Nie wierzyłam że mój syn pozwoli sobie na zaplombowanie ząbka.A jednak udało się????Syn zachwycony!

 • A
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: wizyta adaptacyjna

  Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii spodziewałam się osoby z dobrym podejściem do dzieci, niestety zawiodłam się. Nie podobały mi się komentarze typu "nie płacz, bo mnie będzie cały dzień głowa bolała". Nie wiem czy istnieje dziecko, które po takim tekście by się uspokoiło. Pani doktor stwierdziła, że dziecko wymyśla, jest uparte, jest "typową kobietą" (cokolwiek to znaczy u 2,5 letniego dziecka), "bo przecież otwarcie buzi nie boli". Niestety nie zawsze lęk da się wytłumaczyć i niekoniecznie boimy się tylko tego co boli (przed wizytą zarówno pisałam jak i mówiłam, że to jest nasza piąta próba znalezienia lekarza i że wcześniej córka miała złe doświadczenia, więc nie ma dobrych skojarzeń). Oczekuję od lekarza pracującego z dziećmi więcej empatii.

 • B
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: stomatologia dziecięca

  Pani Doktor Joanna Krokos to wybitny specjalista. Bardzo pomogła naszej małej córeczce, która miała poważne problemy stomatologiczne. Dzięki Niej, córeczka nie boi się wizyt i sama pamięta o dbaniu o zęby. Teraz leczymy się już cała rodziną u Pani Doktor i polecamy Ją wszystkim znajomym bo ma rewelacyjne podejście do pacjentów. Jest profesjonalna, otwarta i zawsze uśmiechnięta i zadowolona. To taki Dobry Anioł.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: wizyta adaptacyjna

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Mój 2, 5 -letni synek szybko dał się przekonać, by usiąść na fotel i pokazać zęby. Pani doktor cierpliwie i wyczerpująco udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: konsultacja

  Pani doktor jest bardzo miła i ma sporą wiedzę, ale mam 2 "ale". Na wizycie byłam z 1,5 roczną córką i zapłaciłam 100 zł za diagnozę: córka ma osad na zębach, z którym nic aktualnie nie można zrobić. Przyznam, że tyle sama wiedziałam. Fakt, Pani doktor odpowiedziała na moje pytania, jednak nadal uważam, że cena za wizytę była dość wysoka, ponieważ nic prócz zajrzenia w ząbki nie było robione. Po drugie, Pani doktor na wstępie mi powiedziała, że mam się przygotować, bo dziecko na pewno będzie płakać. No i rzeczywiście, mimo, że to była 3. wizyta u stomatologa mojej córki (poprzednie były u innego specjalisty) to tylko na tej był straszny płacz. Trochę tak jakby zabrakło odpowiedniego podejścia do tak małego dziecka, bo "i tak będzie płakać". Ale poza tym jak już pisałam duży plus za wiedzę i za to, że Pani doktor jest sympatyczną osobą.

 • A
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy (wypełnienie)

  Nie wierzyłam że moja córka pozwoli sobie na zaplombowanie ząbka nawet mimo tylu pozytywnych opinii Pani Joanny. U innego stomatologa płakała już wtedy kiedy miała otworzyć buzię. Podejście do dzieci, świetny z nimi kontakt, pełna świadomość co dziecko zaakceptuje a czego w żadnym razie, jest godna podziwu. Dzisiaj moja 4,5 letnia córka ma zaplombowane 3 zęby, bez ani jednej łzy. Kiedy jej powiedziałam że został tylko jeden ząbek to się rozpłakała więc musiałam obiecać dosyć częste kontrole :) Szczerze POLECAM!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: skaling(usuwanie kamienia), piaskowanie

  Polecam wszystkim - Pani doktor jest przemiła osoba, opisała dokładnie szczegóły zabiegu i zwracała uwagę żeby było bezboleśnie. Jeśli ktoś nie lubi chodzić do stomatologa to Panią Joanna na pewno polubi.