Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 69 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej
Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej
  Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak by wychodząc z gabinetu nie zniknął uśmiech z Państwa twarzy. Moim najważniejszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań co do przebiegu i efektu końcowego leczenia oraz pomoc w zachowaniu przez długie lata zdrowego i pięknego uśmiechu.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • UNIWERSYTET MEDYCZNY w POZNANIU

Publikacje

 • Malformacja kapilarna u dziecka – opis przypadku
 • Sekwencja Pierre Robin: opis przypadku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż w poradni stomatologii dzieci i młodzieży uniwersytetu medycznego w poznaniu

Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
114 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Bardzo miła i konkretna Pani Doktor, profesjonalna i bardzo dokładna. Wizyty przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Dziękuję za dotychczasowe bezbolesne leczenie całej mojej rodzinki (łącznie z córcią) -na pewno spotkamy się z Panią Doktor jeszcze nie jeden raz!!!
  Pozdrawiamy serdecznie,
  Magda,Krzysztof i Oliwia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor z profesjonalnym podejściem do dzieci, tłumaczy co będzie robić. Córka wyszła z gabinetu z uśmiechem ma twarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: borowanie, lakierowanie, przegląd

  Polecam i jeżeli wizyty u stomatologa mają być super to te z pewnością są SUPER. Trójka uśmiechniętych szkrabów może o tym zaświadczyć, w tym pięcioletnia weteranka borowania, która ani jednej łzy u Pani doktor w gabinecie nie uroniła.

 • P
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie kanałowe

  Jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam - nowoczesna stomatologia. Kontynuujemy leczenie. ☺

 • Pani doktor ma niesamowite podejście do pacjenta. Potrafi rozstresować chyba każdego:) Byłam z córką 6-letnią. Bez trudu udało nam się zaplombować ząb. Pani Dr dokładnie mówi, co będzie robić a wiercąc w zębie odlicza np.do 3 - wtedy dziecko wie, kiedy np.ból się skończy i współpracuje. To już nasz 3 dentysta, ale dopiero tutaj wizyty kończą się sukcesem. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Podczas zabiegu ciągłe pytania w trosce o stan pacjenta. Dodatkowo miła rozmowa zarówno przed jak i po.
  Profesjonalne podejście do pacjenta oraz serdeczny uśmiech, który również uśmierza ból :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zawsze profesjonalnie, miło, pełna informacja na temat leczenia oraz stanu jamy ustnej, to jest mój stomatolog :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy

  Byłam dzisiaj na kolejnej już wizycie u Pani doktor i muszę przyznać, że moja opinia jedynie utwierdza się z czasem. Pani Joanna posiada szeroką wiedzę specjalistyczną i gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Ale oprócz tego ma również właściwe podejście do pacjenta, czego wcale tak często nie widzialam w innych gabinetach. Mam tu na myśli miłą atmosferę, odpowiednie doradztwo, czy poczucie oddania się w odpowiednie ręce bez strachu o ból i końcowy efekt leczenia. Pani Joanna stosuje nawet żele do znieczulenia przed ukłuciem u dorosłych - dokładnie takie, jakie stosuje się u dzieci :) Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: Zwykła wizyta

  Do Pani Joanny trafiłam z polecenia kolegi, który bardzo ją zachwalał. Wizyta trwała około 5-10 minut, a lekarz stwierdził, że nie wie do końca, który ząb może mnie boleć i zaleca rentgen, aby bezsensownie nie wiercić. Wszystko jest jak najbardziej ok, ale skasowanie klienta 50 zł za taką wizytę to nieporozumienie. Jeszcze rozumiem, gdybym mogła to potraktować jako przegląd, ale Pani nie sprawdziła mi nawet wszystkich zębów tylko górną lewą stronę, tam gdzie odczuwałam ból. Pieniądze można wziąć za przegląd, z którego coś klient się dowiaduje, co mu dolega, a w tym wypadku można byłoby nazwać taką wizytę dopiero po prześwietleniu. W dzisiejszych czasach ważne jest uczciwe podejście, aby mieć stałych klientów na lata. Nie polecam.

  lek. dent. Joanna Krokos2017-07-31

  Szanowna Pani, wykorzystując czas wizyty, na którą się Pani umówiła a nie przybyła bez jakiegokolwiek poinformowania, chciałabym ustosunkować się do Pani opinii. Koszt wizyty 50zł to koszt konsultacji medycznej a nie badania. Jak słusznie Pani zauważyła badania nie przeprowadziłyśmy, ponieważ chciała Pani w pierwszej kolejności zająć się tym co Pani aktualnie przeszkadza — nie mogę zmuszać Pacjenta do wykonania czegoś, czego sobie nie życzy. Stwierdzenie, iż nic się Pani nie dowiedziała jest nieprawdą — poinformowałam Panią o tym, które zęby we wskazanej przez Panią okolicy są do leczenia oraz o jeszcze jednej możliwej przyczynie dolegliwości i sposobie poradzenia sobie z tym (oczywistym jest, iż nie mogę pisać wprost o co chodzi ze względu na tajemnicę lekarską). Relacji z Pacjentami nie miałam i nie mam zamiaru budować tanim lub darmowym leczeniem. Buduję je i budować będę na zaufaniu opartym na mojej wiedzy i umiejętnościach — co czasem oznacza również powstrzymanie się przed działaniem póki nie będziemy mieć 100% pewności co się dzieje. Oczywiście rozumiem, że nie wszystkim musi to odpowiadać, dlatego też Pacjenci mają prawo do wyboru lekarza. Na zakończenie pozwolę sobie zwrócić uwagę, że chyba jednak nie jest na miejscu zarzucać komuś nieuczciwość samemu uczciwym nie będąc — oczywiście raz jeszcze nawiązuję do nieodwołanej wizyty. Pozdrawiam serdecznie, Joanna Krokos

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: Kontrola

  Swietna wizyta (jak zawsze), bardzo przyjemna lekarka, rzeczowo tłumaczy każdy swój ruch i każdą możliwość, nowoczesny sprzęt, wspaniałe podejście do osób, które boją się dentysty. Do tego bardzo sympatyczna osoba!