studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak by w... więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • studia na UM w Poznaniu ukończyłam w 2007r, w roku 2014 uzyskałam tytuł specjalisty stomatologii dziecięcej
  Mam nadzieję stworzyć w gabinecie miłą i komfortową atmosferę, tak by wychodząc z gabinetu nie zniknął uśmiech z Państwa twarzy. Moim najważniejszym celem jest spełnienie Państwa oczekiwań co do przebiegu i efektu końcowego leczenia oraz pomoc w zachowaniu przez długie lata zdrowego i pięknego uśmiechu.

Specjalizacje

 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • UNIWERSYTET MEDYCZNY w POZNANIU

Publikacje

 • Malformacja kapilarna u dziecka – opis przypadku
 • Sekwencja Pierre Robin: opis przypadku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • staż w poradni stomatologii dzieci i młodzieży uniwersytetu medycznego w poznaniu

Certyfikaty

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
109 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Podczas zabiegu ciągłe pytania w trosce o stan pacjenta. Dodatkowo miła rozmowa zarówno przed jak i po.
  Profesjonalne podejście do pacjenta oraz serdeczny uśmiech, który również uśmierza ból :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zawsze profesjonalnie, miło, pełna informacja na temat leczenia oraz stanu jamy ustnej, to jest mój stomatolog :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy

  Byłam dzisiaj na kolejnej już wizycie u Pani doktor i muszę przyznać, że moja opinia jedynie utwierdza się z czasem. Pani Joanna posiada szeroką wiedzę specjalistyczną i gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt. Ale oprócz tego ma również właściwe podejście do pacjenta, czego wcale tak często nie widzialam w innych gabinetach. Mam tu na myśli miłą atmosferę, odpowiednie doradztwo, czy poczucie oddania się w odpowiednie ręce bez strachu o ból i końcowy efekt leczenia. Pani Joanna stosuje nawet żele do znieczulenia przed ukłuciem u dorosłych - dokładnie takie, jakie stosuje się u dzieci :) Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: Zwykła wizyta

  Do Pani Joanny trafiłam z polecenia kolegi, który bardzo ją zachwalał. Wizyta trwała około 5-10 minut, a lekarz stwierdził, że nie wie do końca, który ząb może mnie boleć i zaleca rentgen, aby bezsensownie nie wiercić. Wszystko jest jak najbardziej ok, ale skasowanie klienta 50 zł za taką wizytę to nieporozumienie. Jeszcze rozumiem, gdybym mogła to potraktować jako przegląd, ale Pani nie sprawdziła mi nawet wszystkich zębów tylko górną lewą stronę, tam gdzie odczuwałam ból. Pieniądze można wziąć za przegląd, z którego coś klient się dowiaduje, co mu dolega, a w tym wypadku można byłoby nazwać taką wizytę dopiero po prześwietleniu. W dzisiejszych czasach ważne jest uczciwe podejście, aby mieć stałych klientów na lata. Nie polecam.

  lek. dent. Joanna Krokos2017-07-31

  Szanowna Pani, wykorzystując czas wizyty, na którą się Pani umówiła a nie przybyła bez jakiegokolwiek poinformowania, chciałabym ustosunkować się do Pani opinii. Koszt wizyty 50zł to koszt konsultacji medycznej a nie badania. Jak słusznie Pani zauważyła badania nie przeprowadziłyśmy, ponieważ chciała Pani w pierwszej kolejności zająć się tym co Pani aktualnie przeszkadza — nie mogę zmuszać Pacjenta do wykonania czegoś, czego sobie nie życzy. Stwierdzenie, iż nic się Pani nie dowiedziała jest nieprawdą — poinformowałam Panią o tym, które zęby we wskazanej przez Panią okolicy są do leczenia oraz o jeszcze jednej możliwej przyczynie dolegliwości i sposobie poradzenia sobie z tym (oczywistym jest, iż nie mogę pisać wprost o co chodzi ze względu na tajemnicę lekarską). Relacji z Pacjentami nie miałam i nie mam zamiaru budować tanim lub darmowym leczeniem. Buduję je i budować będę na zaufaniu opartym na mojej wiedzy i umiejętnościach — co czasem oznacza również powstrzymanie się przed działaniem póki nie będziemy mieć 100% pewności co się dzieje. Oczywiście rozumiem, że nie wszystkim musi to odpowiadać, dlatego też Pacjenci mają prawo do wyboru lekarza. Na zakończenie pozwolę sobie zwrócić uwagę, że chyba jednak nie jest na miejscu zarzucać komuś nieuczciwość samemu uczciwym nie będąc — oczywiście raz jeszcze nawiązuję do nieodwołanej wizyty. Pozdrawiam serdecznie, Joanna Krokos

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: Kontrola

  Swietna wizyta (jak zawsze), bardzo przyjemna lekarka, rzeczowo tłumaczy każdy swój ruch i każdą możliwość, nowoczesny sprzęt, wspaniałe podejście do osób, które boją się dentysty. Do tego bardzo sympatyczna osoba!

 • V
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: skaling(usuwanie kamienia), piaskowanie

  Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Pani doktor specjalizuje się w bezbolesnym leczeniu zębów. Po wizycie u Pani doktor można przestać bać się wizyt u stomatologa. Polecam!

 • Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Fachowa pomoc, przyjemna atmosfera i świetne podejście do dzieci. Profesjonalna diagnostyka i leczenie. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy (wypełnienie)

  Wspaniała Pani Doktor, genialne podejście do pacjenta, ogrom cierpliwości, uśmiechu i sympatii. Wszystko po kolei tłumaczy, co robi, co się dzieje. Taka wizyta u stomatologa to sama przyjemność!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: leczenie próchnicy (wypełnienie)

  Gorąco polecam!Nie wierzyłam że mój syn pozwoli sobie na zaplombowanie ząbka.A jednak udało sięSyn zachwycony!

 • A
  Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNAUsługa: wizyta adaptacyjna

  Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii spodziewałam się osoby z dobrym podejściem do dzieci, niestety zawiodłam się. Nie podobały mi się komentarze typu "nie płacz, bo mnie będzie cały dzień głowa bolała". Nie wiem czy istnieje dziecko, które po takim tekście by się uspokoiło. Pani doktor stwierdziła, że dziecko wymyśla, jest uparte, jest "typową kobietą" (cokolwiek to znaczy u 2,5 letniego dziecka), "bo przecież otwarcie buzi nie boli". Niestety nie zawsze lęk da się wytłumaczyć i niekoniecznie boimy się tylko tego co boli (przed wizytą zarówno pisałam jak i mówiłam, że to jest nasza piąta próba znalezienia lekarza i że wcześniej córka miała złe doświadczenia, więc nie ma dobrych skojarzeń). Oczekuję od lekarza pracującego z dziećmi więcej empatii.

  lek. dent. Joanna Krokos2017-07-31

  Szanowna Pani Anno, gdy rozmawiałyśmy przez telefon przed wizytą, bardzo jasno poinformowałam Panią, iż nie jestem w stanie obiecać, że uda nam się cokolwiek zrobić. Postanowiła Pani jednak spróbować. Jest mi bardzo przykro kiedy nie mogę pomóc - szczególnie jeśli chodzi o dzieci - jednak w sytuacji, w której dziecko krzyczy na rodzica, odwraca się do niego plecami i tupie nogami, nie jestem w stanie pomóc i nie widzę możliwości współpracy. To przede wszystkim najbliżsi mają wpływ na zachowanie dziecka. Tak jak Pani wspomniała była to wizyta u 5-tego z kolei stomatologa i kolejna na której nie udało się nic zrobić. Doradziłam by z dzieckiem spróbował przyjść np. tato, ponieważ dzieci zachowują się inaczej przy poszczególnych członkach rodziny. Rozumiem rozczarowanie tym, że nie udało się nic osiągnąć na wizycie....jednak, w związku z tym, że na pewno dziecko wymaga pilnego leczenia raz jeszcze proponuję by udając się do kolejnego stomatologa z dzieckiem poszedł kto inny. Przede wszystkim chodzi o to, by pomóc dziecku. Pozdrawiam serdecznie Joanna Krokos